X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w jakims 7. Jutro dowiem sie co i jak.
    Hm to dobrze ze nie jest zwolennikiem zwolnień. Wg mnie i tego co czytałam tu i ówdzie najważniejsze jest te pierwsze 12 tygodniu, tym bardziej dla nas pcowiczek. Jasne, ze kiedys kobiety pracowały do końca ciazy, tylko nikt nie wie ile z nich poroniło. A zupełnie inna kwestią jest juz to, ze 20 lat temu nie było takiego tempa życia i takieg stresu, żywność też była lepsza, powietrze zdrowsze. Przez to my kobitki stajemy sie coraz słabsze. Ja po pierszej wizycie dostałam nakaz dużej ilości odpoczynku, braky pracy, braku stresu. To nie żadna gwaracja ze bedzie dobrze. Zmniejsza jednak pradwopodobienstwo czegos niedobego. Poza tym ja sobie nie wyobrazam pracowac. Caly dzien chodze jak zombie i wiekszosc dnia przeleze i przespie.. Opadłam z sił i nie mam na nic ochoty.
    Na Twoim miejscu poszłabym do innego lekarza po L4, tym bardziej ze mowisz ze masz stresujaca prace. Wszytsko dla dziecka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no już wiem, jutro na 15.30 ide :) trzymajcie kciuki.. please.. zeby bylo serduszko ;)

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    no już wiem, jutro na 15.30 ide :) trzymajcie kciuki.. please.. zeby bylo serduszko ;)
    Bedzie bedzie napewno;) ja ide wieczorem na monitoring bo maż ma jutro o 14 badanie nasienia:) Natalia tak Ci strasznie zazdroszczę ze to juz przeżywasz?? testy ciążowe masz pozytywne?? i betę jak??

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    powodzenia Sylwia na monitoringu :) Natalia spij dużo dla dzidziusia :) a co będzie w piątek?
    Ola to jak ty jedziesz do babuni to ja gwarantuje sukces :P. Kto jak kto ale babcie mają "tą" moc :):)
    dzięki Edytko:)

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    powodzenia Sylwia na monitoringu :) Natalia spij dużo dla dzidziusia :) a co będzie w piątek?
    Ola to jak ty jedziesz do babuni to ja gwarantuje sukces :P. Kto jak kto ale babcie mają "tą" moc :):)
    A u Ciebie jak przyszedł okres??

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Ja w jakims 7. Jutro dowiem sie co i jak.
    Hm to dobrze ze nie jest zwolennikiem zwolnień. Wg mnie i tego co czytałam tu i ówdzie najważniejsze jest te pierwsze 12 tygodniu, tym bardziej dla nas pcowiczek. Jasne, ze kiedys kobiety pracowały do końca ciazy, tylko nikt nie wie ile z nich poroniło. A zupełnie inna kwestią jest juz to, ze 20 lat temu nie było takiego tempa życia i takieg stresu, żywność też była lepsza, powietrze zdrowsze. Przez to my kobitki stajemy sie coraz słabsze. Ja po pierszej wizycie dostałam nakaz dużej ilości odpoczynku, braky pracy, braku stresu. To nie żadna gwaracja ze bedzie dobrze. Zmniejsza jednak pradwopodobienstwo czegos niedobego. Poza tym ja sobie nie wyobrazam pracowac. Caly dzien chodze jak zombie i wiekszosc dnia przeleze i przespie.. Opadłam z sił i nie mam na nic ochoty.
    Na Twoim miejscu poszłabym do innego lekarza po L4, tym bardziej ze mowisz ze masz stresujaca prace. Wszytsko dla dziecka.
    Masz w100%rację przemyśle kwestię zwolnienia :-)

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile u Was okres trwa po laparoskopii? ?;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    Bedzie bedzie napewno;) ja ide wieczorem na monitoring bo maż ma jutro o 14 badanie nasienia:) Natalia tak Ci strasznie zazdroszczę ze to juz przeżywasz?? testy ciążowe masz pozytywne?? i betę jak??
    hehe testy ciazowe mialam pozytywne juz 4 tygodnie temu , beta ladnie rosla, ale zakonczylam pomiar na 3600 i nie wiem co sie dalej dzialo.. postanowilam sie nie stresowac a co ma byc to bedzie.. dzis na 15 wizyta u lekarza i sie dowiem czy jest dobrze czy nie..

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2018, 12:05


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was miała laparoskopie podczas której przy okazji sprawdzono drożność jajowodów? i czy miałyście przed tym zabiegiem zrobić wymaz z pochwy?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Czesc Dziewczyny, jestem tu nowa. Mam skierowanie na laparoskopie to w celu usuniecia torbieli i diagnostyki nieplodnosci. Mam do wyboru szpital na Karowej lub Inflanckiej. Byla ktoras z Was ttam operowana? Podzielcie sie opiniami bo mam juz taki mętlik w glowie, ze zaraz zwariuje :( Pomozcie prosze!
    Może ktoś Ci pomożę jak powiesz z jakiej miejscowości jestes :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was miała laparoskopie podczas której przy okazji sprawdzono drożność jajowodów? i czy miałyście przed tym zabiegiem zrobić wymaz z pochwy?
    Ja nie miałam drożności bo miałam końcówke okresu i wtedy sie drożnośi nie robi bo można endometriozy się nabawić. Miałam tylko kauteryzjace i laparoskopie jajnikow :) natomiast co do wymazu i innych badań do kazdy szpital ma inne wymagania. Ja wymazu nie miałam.

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was miała laparoskopie podczas której przy okazji sprawdzono drożność jajowodów? i czy miałyście przed tym zabiegiem zrobić wymaz z pochwy?

    Ja będę miała laparoskopię z HSG i muszę mieć badanie na czystość pochwy.

    Mam jeszcze jedno pytanie: rozumiem, że jak dostałyście skierowanie to trzeba było się w szpitalu wcześniej zapisać na termin, tak? długo czekałyście?
    Do szpitala, do którego chce jechać oczywiście się nie można dodzwonić;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2015, 11:47

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2018, 12:05


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Ja będę miała laparoskopię z HSG i muszę mieć badanie na czystość pochwy.

    Mam jeszcze jedno pytanie: rozumiem, że jak dostałyście skierowanie to trzeba było się w szpitalu wcześniej zapisać na termin, tak? długo czekałyście?
    Do szpitala, do którego chce jechać oczywiście się nie można dodzwonić;/
    ja czekałam w Poznaniu 4 miesiace i powiedzieli mi, ze to i tak krotko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekałam 3 miesiące ale to i tak bardzo krótko bo wyprosilam oddzialową zeby dala szybki termin dla pielęgniarki hehe ;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja za ponad godiznke zbieram sie do dokrotki.. i na dodatek cos sie zaziebilam albo mnie przewialo albo nie wiem co bo rozpulchnilo mi sie dziasło po prawej stronie u gory , boli mnie tez tam podniebienie i ucho prawe mnie kluje od czasu do czasu i do tego skora głowy rowniez w prawej strony ;/ ratuje sie domowymi sposobami i mam nadzieje ze pomoze..

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki:)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny. IDE. Mam nadzieje ze wroce z dobrymi wiadomosciami...

  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was miała laparoskopie podczas której przy okazji sprawdzono drożność jajowodów? i czy miałyście przed tym zabiegiem zrobić wymaz z pochwy?

    Vanessa ja przygotowuje się do laparoskopii i lekarz powiedział że wymaz jest wręcz niezbędny. Posiewy ostatnio robiłam w zeszłym roku w listopadzie i byłam pewna ze wszystko wyjdzie ok, a tu okazuje się że mam bakterie e.coli i w tej sytuacji zanim będzie zabieg muszę się z tego wyleczyć. Jestem zła bo nastawilam się na laparo które mieli robić pod koniec kwietnia a teraz pewnie znowu się odciągnie o kolejny cykl

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ