X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    No ja też się naczytalam i zdazylam juz plakac hehe ale lekarz mnie uspokoil ze jeszcze jest ok :)
    no ja chce zeby to powtorzyl bo mi sie wydaje ze w pospiechu w laboratorum po prostu mogło dojsc do bledow.. co prawda on mial epizody z krwotokami z nosa itp..ale u niego ogolnie rodzinnie jest problem z krzepliwoscia..wiec pewnie ma takie genetyczne parametry... no ale co sie czlowiek naczytal to naczytal.. jednak dopiero ponizej 100 wynik nadaje sie do dalszej diagnozy..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj też co jakiś czas ale nie często ma krwotoki z nosa..
    Zbadajcie jeszcze raz morfologie ;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe wiesz co wygrzebalam jego wyniki sprzed 2 lat i co? tez mial malo plytek 123... a reszta w porzadku.. wiec cos czuje ze to po prostu jego przypadlosc.. czy wszyscy musza sie miesic w normach ?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tym bardziej nie masz się o co martwić. Nie każdy się mieści w normach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta jak tam? Przyszła @ ?:))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, wciąż czekam z niecierpliwością, ale cholernie bolą mnie piersi i są jakieś takie twardsze niż zwykle

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może Twoje pęcherzyki urosły później i jednak miałaś owulacje?:) Fajnie by było :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie , bo robiłam test ciążowy dzisiaj :). Ty Ola będziesz brała teraz clo ? tak samo jak w zeszłym miesiącu ? Natalia a ty jak się czujesz ? lekarz zalecił ci branie duphastononu / luteiny na początku ciąży czy nie ?

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to szkoda ;)
    Ja dziś zaczęłam clo, bede brala tak jak poprzednio :) niestety na monitoring nie pojde bo wyjerzdwyjeżdżam :)) moze i dobrze bo nie bede tego tak przezywac... :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i chyba to da najlepszy efekt :) a gdzie wyjeżdżasz ? służbowo czy prywatnie ? :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prywatnie do babuni ;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta tak ja biore duphaston 2 razy po 1 :) chcialabym zeby jutro juz byl piatek...
    wiecie jest 20,30 a ja sie czuje jakby byla 2 w nocy a ja byla po nieprzespanej nocy.. zaraz ide sie kapac i w kime bo ledwo siedze ;/

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja własnie skończyłam dziś Clo po jutrze ide na monitoring.Ale strasznie czuje mokro śluz jest lekko rozciągliwy i lekko mętny więc niewiem czy bedzie cos z tego czy nie? ciekawe czy wogóle jest cos tam i czy pęknie:( Miłych snów dziewczynki

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia Sylwia na monitoringu :) Natalia spij dużo dla dzidziusia :) a co będzie w piątek?
    Ola to jak ty jedziesz do babuni to ja gwarantuje sukces :P. Kto jak kto ale babcie mają "tą" moc :):)

    Edyta
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Duże macie blizny po laparoskopii?

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Cześć. Duże macie blizny po laparoskopii?[/QUOTE Ja mam dwie jedna w pępku niewidoczną a drugą z lewej strony pół cm . Ja już jestem po USG ciąża potwierdzona :-) teraz mnie czeka długa lista badań .

    Bella93 lubi tę wiadomość

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    powodzenia Sylwia na monitoringu :) Natalia spij dużo dla dzidziusia :) a co będzie w piątek?
    Ola to jak ty jedziesz do babuni to ja gwarantuje sukces :P. Kto jak kto ale babcie mają "tą" moc :):)
    Haha no a moja to dopiero!! U niej się w końcu wyluzuje:) Moja babcia to moja przyjaciółka o wszystkim sobie mówimy :)
    Mam nadzieję, że da mi tą moc!! haha :)

    Mikusia to gratulacje!!! :) Teraz musisz wypoczywać ;)

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili dzięki tylko z tym wypoczynkiem kiepsko ,bo mam pracę męczącą .

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia gratulacje:)a nie moglas L4 wziac?

    ja jutro ide na wizyte ogladac serduszko.. wiecie jak sie stresuje :/
    dzis odebralam te moje nieszczesne wyniki d-dimerow i mam 404 - spadly o 200 i teraz sa w normie.. nic juz z tego nie rozumiem.. czyzby ten obleśny sok pomidorowy mial taka moc??

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz do ,którego chodzę to świetny specjalista ,ale nie jest zwolennikiem zwolnień ,nawet nie mam jeszcze zaświadczenia :-( ailata ,a w którym tygodniu jesteś ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 19:03

    Czarna
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ