X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co mój M miał robione badania, wszystkie wyniki dobre oprócz morfologii plemników mnóstwo ale morfologia tylko 2% ale lekarz twierdzi że wyniki są dobre. Ja biorę duphastan i czekam na @

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj padam na pysk , sprzątałam, prałam, gotowałam, piekłam. Dosyć już mam :)

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z innych spraw , od dwóch dni bolą mnie jajniki raz jeden a raz drugi :/

    Edyta
  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ailatan dzięki za info niestety bete dopiero po świętach będę mogła zrobić .Wesołych świąt dziewczyny :-)i owocnych starań

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna to powtorz sobie plytkowy chociaz :) i wklej do oceny :P

    Edyta to dobry znak :) zaczynaja pracowac:)

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok po staram się jutro

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    z innych spraw , od dwóch dni bolą mnie jajniki raz jeden a raz drugi :/
    Ja też uważam, że to dobrze :) w końcu pracują :D A u mnie też nadal bolą. Odstawiłam dziś luteinę bo i po co mam ją brać jak okres się zbliża :)

    Dziewczyny, ręce mi odpadają do naszych lekarzy:/ mój M był na kontroli dziś a babka mu powiedziała, że to z przemęczenia:/ jak on przemęczony nie chodzi... Bezsensu zbyła nas i tyle:/ zapisałam go na wtorek do innego lekarza... Strasznie jestem zła, że trzeba się o wszystko prosić...;/ bo inaczej mają cię gdzieś...;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 02:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Dziewczyny, ręce mi odpadają do naszych lekarzy:/ mój M był na kontroli dziś a babka mu powiedziała, że to z przemęczenia:/ jak on przemęczony nie chodzi... Bezsensu zbyła nas i tyle:/ zapisałam go na wtorek do innego lekarza... Strasznie jestem zła, że trzeba się o wszystko prosić...;/ bo inaczej mają cię gdzieś...;/[/QUOTE]

    Jeśli chodzi o lekarzy to mój M jest doskonałym przykładem .... ponad rok temu M zaczał być przeiebiony, nito grypa nito nie wiadomo co...co dwa tygodnie wizyty kontrolne i kolejne antybiotyki - bez efektoów działania. Stan się pogarszał puchły i bolały stawy, wysypka na łydkach, drętwienie jednej ręki, momentami sine paznokcie na dłoniach, wysoka gorączka codziennie wieczorem ( a w dzień w normie), okropny kaszel z odruchami wymiotnymi i utrata wagi, po takich objawach rodzinna rozkładała ręce nie kierując nigdzie więc M wymusił skierowanie do pulmonologa. Po wizycie okazało się zapalenie płuc, więc kolejne leki i co po tem....zapalenia nie było, a co gorsze paskudne objawy pozostały i 18 kg. mniej .....więc co się robi w takich momentach ...szuka się pomocy u prywatnego lekarza. Dotarliśmy do samego ordynatora ze szpitalna zakaźnego z prośba o pomoc i położenie do szpitala. Po konsultacji nie zastanawiał sie długo i już za 2 dni M leżał na oddziale i zaczął się wyścig z czasem. Serie badań nic nie wykazały, aż w końcu postanowili pobierać przez 3 dni krew do hodowli. No i bingo wyhodowali bakterie która atakowała wszystko po kolei...zaczeli dożylnie podawać silny antybiotyk. W między czasie zbadali serce...i tu znów przełom...bakteria dostała się do serca i doszło do zapelenia wsierdzia więc odrazu przewiźli go na kardiologie by poszeżyć diagnostykę. Po miesiącu podawania antybiotyku wyniki krwi były coraz lepsze, ale diagnoza coraz gorsza .... przez kolejny miesiąc antybiotyki i jak najszybciej operacja zastawki sercowej ponieważ została zniszczona przez tą bakterię a serce wciąż rosło od złego przepływu krwi. Po 2 miesiącach wyszedł ze szpitala wykończony i prawie bez żył (były tak słabe po tych antybiotykach) Zalecenia: konsultacja laryngologiczna i operacja serca na cito (od tego zależało jego życie) . O to było najlepsze ... okazało się że ta bakteria bierze się z powracającego zapalenia migdałków więc zanim operacja serca trzeba było je usunąc. wiec proba umówienia się na usunięcie ze skierowaniem na pilne, a co M usłyszał w rejestracji 16.12.2018r hehe ... masakra wiec znów prywatna wizyta i juz 2 tygodnie po wizycie leżał w szpitalu i usuwali migdały. Obecnie jest juz 4 dni po operacji serca , ma wstawioną sztuczna zastawke i część aorty. Historia jak z filmu ....lekarze mówili że dzieliły go tygodnie od tego by pójść na tamten świat :-(

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Sylwka to gdzie Ty mieszkasz?:)
    Czarna testy rzadko sie myla :) zrob bete, sprawdz przyrost i bedziesz wiedziec ;)

    rowniez wesołych swiat :)
    Małopolska a dokładnie Gorlice:)

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan zrobiłam dziś drugi test też jest pozytywny :)

    Czarna
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia w takim razie gratuluję :) a ty też po laparoskopii jesteś ? brałaś jakieś leki ? :) dlaczego wcześiej nie mogłaś zajść ?

    Edyta
  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Mikusia w takim razie gratuluję :) a ty też po laparoskopii jesteś ? brałaś jakieś leki ? :) dlaczego wcześiej nie mogłaś zajść ?
    U mnie nikt nie wiedział czemu nie mogę zajść sugerowali PCOS i po długich staraniach i wędrówkach po lekarzach trafiłam na odpowiedniego , który skierował mnie na laparo i na to wychodzi ,że w pierwszym cyklu się udało .

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi-Bstok no to naprawdę dużo przeszliście.. Aż przykre to jest :( Mam nadzieję, że już teraz jest w porządku!! :)
    Mikusia gratulacje :)) Super nowina :D Też bym chciała aby się udało :) ale niestety dziś negatyw u mnie :) czekam na @ :) a prawy jajnik okropnie boli i dziwnie nie tak jak zawsze... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2015, 21:55

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili dzięki , wszystkim Wam się uda wierzę w to i życzę z całego serca . Do mnie jeszcze to jakoś nie dociera , po tak długim czasie starań sceptycznie do wszystkiego podchodzę :)

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia a jak długo się staraliście ?

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola a ostatnio ilo dniowy miałaś cykl ?

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio 32 także czekam :) może się jeszcze nawet przesunąć bo długo luteinę brałam :))

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi-Bstok wrote:
    Mikusia a jak długo się staraliście ?
    My staraliśmy się ok 3 lat początkowo bez wspomagaczy ,potem już pod kontrol ą lekarzy .

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Wam dziewczyny święta mijają?:))

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    święta bynajmniej mi mijają bardzo sennie ,chyba ta pogoda i przedświąteczne przemęczenie w pracy dają mi się we znaki.

    Czarna
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ