X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba właśnie 25 :) a ile dpo robilas bete??:) ja moze w czwartek pojade jak mi sie uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz ja tez nie wiem kiedy ta owulacja byla, bo mogla byc we wtorek, srode, czwartek.. mysle ze we wtorek byla i to bylo 10 dni po owulacji..

    co tam u Edyty?

  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, miałam robione hsg i wyszło, że lewy jajowód niedrożny a przez prawy kontrast przeszedł minialnie i też jest zwężony, lekarz zalecił laparoskopie. Boję się strasznie. Czy któraś z Was może powiedzieć jak to jest, czy którejś udało się udrożnić, naczytałam się o tym, że może też zaszkodzić, bo może uszkodzić te rzęski transportujące komórkę jajową. Dodam, że mój mąż też ma słabe nasienie, i nie wiem czy podchodzić do tej laparo czy ivf, ale nie wiem czy da się pobrać komórki jajowe jak niedrożne jajowody.

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butter wrote:
    cześć dziewczyny, miałam robione hsg i wyszło, że lewy jajowód niedrożny a przez prawy kontrast przeszedł minialnie i też jest zwężony, lekarz zalecił laparoskopie. Boję się strasznie. Czy któraś z Was może powiedzieć jak to jest, czy którejś udało się udrożnić, naczytałam się o tym, że może też zaszkodzić, bo może uszkodzić te rzęski transportujące komórkę jajową. Dodam, że mój mąż też ma słabe nasienie, i nie wiem czy podchodzić do tej laparo czy ivf, ale nie wiem czy da się pobrać komórki jajowe jak niedrożne jajowody.

    Komórki jajowe pobiera się z jajników, jajowody nie mają znaczenia przy in vitro.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co tam Ola? co z Twoim mezem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mu lepiej :) ale najgorsze jest to, że wyniki na dobre. W piątek idzie do kontroli i niech lekarka szuka dalej. Jakaś przyczyna tego musi być. :(

    A u mnie się chyba już @ zbliża. Okropnie mnie brzuch boli na @.. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) co u Was słychać?? Wesołych Świąt Wam życzę i smacznego jajka :P :P

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja zapracowana na maksa :P jutro urlop ale muszę trochę posprzątać :) Co u was słychać ? Ola kiedy testujesz ? Natalia wiesz już który to tydzień ? :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie okey :) Mąż zdrowieje :)) a ja testowałam dziś ale negatyw.. i brzuch mnie boli jak na @ więc myślę, że przyjdzie :)) Jutro albo w sobotę powinnam już dostać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2015, 19:07

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ale to mi się nie składa w całość ovu była, ciałko żółte było to czemu ciąży nie ma ? ja już nie rozumiem tego wszystkiego

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie ja sie czuje dzis fatalnie.. nie do zycia.. jakas deprecha mnie zlapała.. do tego miewam juz mdlosci.. nie jestem w stanie nic ugotowac..
    odebralam wczoraj wyniki.. mocz i morfologia ok. ale ddimery rosna.. dzownilam do lekarki, kazala pic duzo soku z pomidorow.. i jeszcze raz sie zbadac w czwartek a w piatek 10 wizyta.. wtedy powiem Wam cos wiecej.. ale ogolnie dzis jest jakas porazka.. jeszcze rano mialam dziwny epizod z sercem , cos mi diwnie zakolatalo i az mnie zimny pot oblał.. ale staram sie o tym zapomniec i zwalam na stres..

    ja jutro wyjezdzam do tesciowej na swieta :)

    Ola no szkoda.. ale nadzieja jest poki okresu nie ma :)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    no ale to mi się nie składa w całość ovu była, ciałko żółte było to czemu ciąży nie ma ? ja już nie rozumiem tego wszystkiego
    Ja też tego nie rozumiem... czyli coś jest jeszcze nie tak... i znów wracam do punktu wyjścia :))

    Natalia trzymaj się i na razie odpoczywaj dużo ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola a Twoj maz mial badanie nasienia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dziewcyzny macie problem z tarczyca tez?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój m nie miał badanego nasienia ale miałam test po stosunku i tam plemniki były okey :) ja problemu z tarczyca nie mam :) ale musiałabym zbadać bo dawno nie badała ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2015, 20:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki test? Ja tam bym takim testom Ola nie ufała :) ja tez jestem za niestesowaniem facetów- ale mielismy umowe ze jezeli przy pierwzej 100% sytuacji sie nie uda to pojdzie do lekarza.. ale ze sie udalo to nie poszedł.. tarczyca tez istotna.. wiesz.. zbadaj chociaz tsh.. bo ja kiedys tez nie mialam problemu a jak sie okazalo kilka miesiecy temu mialam za wysoka- około 3, a wynik powinien byc ponizej 2 jak chcesz zajsc w ciaze.. ja wiem ze ja teraz tu sie wymadrzam, i nie chcialabym pouczac.. ale to takie moje dobre rady :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test PC jest bardzo dobrym testem.. zresztą zapłaciliśmy za niego 200 zł i był robiony w klinice leczenia niepłodności. . Wiec ja temu wierze.. a moja doktora powiedziała ze z nasienie jest ok :)

    A co do tej to znam kilka osób które zaszły i urodziły z wynikiem powyżej 5 a jedną miała 18 i hashimoto... ;))

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie do Was , a mianowicie jak często testy ciążowe się mylą wskazując wynik pozytywny ? Nie wiem czy mam się już cieszyć ,że się udało czy jeszcze poczekać z tą radością , aż zrobię bardziej miarodajne badanie .

    Czarna
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki jak Wam leci dzionek ja własnie wczoraj dostałam okres okropnie mnie zalewa :/10 kwietnia mąż ma badanie nasienia a ja wieczorkiem na monitoring od jutro CLO ;/ zobaczymy jak zadziała mam nadzieje pozytywnie może w końcu będzie po świąteczny prezent :) U nas pogoda jak nie te święta sniegu nasypało jak.... szkoda gadać. No to dziewczynki udanych świąt owocnych hehe smacznego jajka i mokrego dyngusa.WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwka to gdzie Ty mieszkasz?:)
    Czarna testy rzadko sie myla :) zrob bete, sprawdz przyrost i bedziesz wiedziec ;)

    rowniez wesołych swiat :)

‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ