Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Lipcowe podejście IVF
Odpowiedz

Lipcowe podejście IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2020, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makt- Nie chcę słyszeć o żadnym dzieleniu :D Proproszę jedno ale zdrowe i bez żadnych ekscesów.;)

    jaina_proudmoore, Miracle, Makt, Tabolek lubią tę wiadomość

  • Turkusowa82 Autorytet
    Postów: 2372 3492

    Wysłany: 3 lipca 2020, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika gratulacje, ja marzę o bliźniakach. Chociaż w sumie nie ważne czy jeden groszek czy dwa, ważne aby dziecko było zdrowe. 🤗

    CinniMinni przykro mi. Tule Cię mocno. Masz jeszcze robić betę za dwa dni?

    Bezsilna, odkąd jestem na forum to zarówno brak objawów był przy ciąży, jak i wszystkie objawy ciążowe były przy jej braku. Ja wierzę, że Ci się udało. W poniedziałek robisz test czy idziesz na betę?

    nick nieaktualny, Sylwia Sylwia, bezsilna lubią tę wiadomość

  • Malaga Przyjaciółka
    Postów: 91 55

    Wysłany: 3 lipca 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makt wrote:
    Malaga na pierwszej stronie tam gdzie masz „w czerwcu nam się uda” i „czerwcowe ciężarówki” to zmień na lipiec i usuń ciężarówki a tam gdzie się uda wpisuj sobie dziewczyny które w tym mc podchodzą do procedury/transferu :) A tam gdzie się nie udało to tez usuń i twórz nowa listę na lipiec :)
    O dobra super postaram się dziś ogarnac ale dowalilam proga i śpię 😴

    Makt lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2020, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkusowa82 wrote:
    Agika gratulacje, ja marzę o bliźniakach. Chociaż w sumie nie ważne czy jeden groszek czy dwa, ważne aby dziecko było zdrowe. 🤗

    CinniMinni przykro mi. Tule Cię mocno. Masz jeszcze robić betę za dwa dni?

    Bezsilna, odkąd jestem na forum to zarówno brak objawów był przy ciąży, jak i wszystkie objawy ciążowe były przy jej braku. Ja wierzę, że Ci się udało. W poniedziałek robisz test czy idziesz na betę?
    Znam wiele kobietek chcących mieć blizniaki, ja nie moge zajsc z jesnym a co dopiero z blizniakami.. Najwazniejsze by bylo zdrowe ;)

    Miracle lubi tę wiadomość

  • CinniMinni Autorytet
    Postów: 2251 3335

    Wysłany: 3 lipca 2020, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 08:41

    36 lat, amh 2, slabe nasienie.

    1 IUI 10.02.2020 😒
    2 IUI 7.03.2020 😒

    In vitro:
    1 procedura Maj 2020
    ET 05.2020 8A 😒
    FET 26.06. 4BA 😞
    FET 24.07 3BB 😞

    2 procedura wrzesien 2020
    ET 14.10.2020 4AA 🍀💝
    5dpt beta 21
    7dpt beta 92
    9dpt beta 255
    12dpt beta 913
    15dpt beta 2924
    21dpt beta >10000 pęcherzyk na usg
    27 dpt jest serduszko❤️
    7.12.2020 test genetyczny Sanco 🍀
    zdrowy chłopiec🌲💙👶

    ❄❄4BA i 3BB

    23.06.2021 synek na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2020, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miracle wrote:
    Super, fantastycznie! A mozna wiedziec co bralas? U mnie teraz tez brak zarodkow wiec stres ze druga procedura bedzie tak samo slaba :(
    A napiszesz cos wiecej? Jakie mas Amh? Masz PCO?

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6463 3627

    Wysłany: 3 lipca 2020, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Mam wynik bety!!!

    7dpt- 81.32

    Dzisiajsza 9dpt- 243

    Agika, powiedz nam w skrócie jak się udało - jakie były przygotowania do transferu i co brałaś :-)

    Miracle, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

  • AnnMari Autorytet
    Postów: 2125 3829

    Wysłany: 3 lipca 2020, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CiniiMinii bardzo mi przykro :( Wierzę, że Twój 3bb będzie szczęśliwy <3

    Agika gratulacje ! piękna beta!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2020, 18:34

    CinniMinni lubi tę wiadomość

    atdci09khi15hlgl.png

    l22n8ribh51eiidq.png


    Starania od 05.2015r.
    Gameta Gdynia od 09.2017r.
    2IUI - nieudane, 1IUI odwołane
    ICSI- wrzesień 2018
    22.09.2018 transfer - 9dpt - 93.37 , 11dpt 337 19dpt 6080
    17.06.2020 criotransfer - 10dpt - 337, 12dpt - 901.76, 22dpt -8000 23dpt - <3
  • Miracle Autorytet
    Postów: 3408 5312

    Wysłany: 3 lipca 2020, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    A napiszesz cos wiecej? Jakie mas Amh? Masz PCO?

    Jasne :)
    GRUDZIEN-AMH 0,94
    CZERWIEC- AMH 1,4

    Nie mam PCO, FSH 6.10 w 3dc , ale co jest najdziwniejsze, ze z 12 komórek miałam tylko 5 dojrzałych... a w sumie to 4, No i z tych 4 jedna obumarła po zapłodnieniu a 3 się nie podzieliły 😥

    Bylam na cyklu z Menopur i Gonalem

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    21.08.21 Liam <3 2800g,48cm miłości
    23.04.25 Emily <3 3600g, 50cm miłości

    28.12.2020-crio transfer 🧚🏻❤️🙏
    4.01.2021- 7dpt Beta HCG 22,70 🙏
    7.01.2021 - 10dpt Beta HCG 95.40🙏
    11.01.2021 - 14dpt Beta HCG 791.40 🙏
    20.01.2021- 23 dpt pierwsze USG Mamy ❤️

    Wracamy po rodzeństwo III IVF 🧚🏻
    19.08.2024- crio transfer 🧚🏻❤️🙏
    27.08.2024- 8dpt Beta HCG 68
    29.08.2024- 10dpt Beta HCG 193,7
    31.08.2024- 12dpt Beta HCG 512,5
    02.09.2024- 14dpt Beta HCG 1586,6
    09.09.2024- 21 dpt pierwsze USG Mamy ❤️

    🧚🏻“Om Hreem Yoginim Yogini Yogeswari Yoga Bhayankari Sakala Sthavara
    Jangamasya Mukha Hridayam Mama Vasam akarsha Akarshaya Namaha!””🧚‍♀️
  • CinniMinni Autorytet
    Postów: 2251 3335

    Wysłany: 3 lipca 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zrobilam bobo i nadal pozytyw... Moze cos bylo ze dwa dni temu i nadal jest w moczu a we krwi juz nie...żadnego zastrzyku nie bralam co moglby falszowac bete.. Dziwne to wszystko...
    https://zapodaj.net/91237fa7703a2.jpg.html

    36 lat, amh 2, slabe nasienie.

    1 IUI 10.02.2020 😒
    2 IUI 7.03.2020 😒

    In vitro:
    1 procedura Maj 2020
    ET 05.2020 8A 😒
    FET 26.06. 4BA 😞
    FET 24.07 3BB 😞

    2 procedura wrzesien 2020
    ET 14.10.2020 4AA 🍀💝
    5dpt beta 21
    7dpt beta 92
    9dpt beta 255
    12dpt beta 913
    15dpt beta 2924
    21dpt beta >10000 pęcherzyk na usg
    27 dpt jest serduszko❤️
    7.12.2020 test genetyczny Sanco 🍀
    zdrowy chłopiec🌲💙👶

    ❄❄4BA i 3BB

    23.06.2021 synek na świecie ❤️
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 3 lipca 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Makt- Nie chcę słyszeć o żadnym dzieleniu :D Proproszę jedno ale zdrowe i bez żadnych ekscesów.;)

    Cały czas trzymam za taka opcje kciuki :)

    Miracle, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Pimka Autorytet
    Postów: 1250 3088

    Wysłany: 3 lipca 2020, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2020, 17:19

    2021:➡️12.02 długi protokół
    22.03🎯15 dojrzałych
    ❄4AA❄3BB❄3BC

    🍀29.05 4AA 7dpt-44,05; 10dpt-158,3; 12dpt-447,0; 14dpt-1075,0; 19dpt-7018, 26dpt mamy ❤rośnij Kropelinko🙏Intralipid+Accofil+Atosiban+Neoparin+Embroglue+Metypred
    2020: z rozmrożonych oocytów:
    4BB❌ 6t2d😥(puste jajo)2BB❌ nieudany😔2/3BC ❌CB😔2/3CB(5doba),3CB(6doba)❌nieudany😔

    2018: protokół krótki:🎯12 dojrzałych, 6 zamrożonoDo 5 doby dotrwał tylko 1(3AC)
    ✅nasz cud urodzony w Dzień Matki❤

    O Nas:
    ♀️Ja
    Histeroskopia-CD3 wysokie👎CD56-NK👎 CD138👍
    👎niedrożne jajowody👎mthrf hetero,👎IO od IX 2020👍hormony 👍edopoduszka👍AMH-3,14
    👍immunologia
    ♂️On-
    👎👍morfologia 2%(2018)-->4%(2020)-->6%(2021);👎ruchliwość- 24,2%👎mthrf homo
    👍test HBA-87%👍test stresu oksydacyjnego plemników👍Fragmentacja DNA-91%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2020, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinni- kurcze no widze tutaj kreseczke bez jaj!!

  • Tabolek Autorytet
    Postów: 781 1048

    Wysłany: 3 lipca 2020, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    O matko... jaki lichy wyszedł ten czerwiec....

    Ale za to lipiec już widać że będzie owocny w bąbelki 🙂🤞

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zem3mg7ythr95x2e.png
  • Pimka Autorytet
    Postów: 1250 3088

    Wysłany: 3 lipca 2020, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2020, 17:19

    bezsilna lubi tę wiadomość

    2021:➡️12.02 długi protokół
    22.03🎯15 dojrzałych
    ❄4AA❄3BB❄3BC

    🍀29.05 4AA 7dpt-44,05; 10dpt-158,3; 12dpt-447,0; 14dpt-1075,0; 19dpt-7018, 26dpt mamy ❤rośnij Kropelinko🙏Intralipid+Accofil+Atosiban+Neoparin+Embroglue+Metypred
    2020: z rozmrożonych oocytów:
    4BB❌ 6t2d😥(puste jajo)2BB❌ nieudany😔2/3BC ❌CB😔2/3CB(5doba),3CB(6doba)❌nieudany😔

    2018: protokół krótki:🎯12 dojrzałych, 6 zamrożonoDo 5 doby dotrwał tylko 1(3AC)
    ✅nasz cud urodzony w Dzień Matki❤

    O Nas:
    ♀️Ja
    Histeroskopia-CD3 wysokie👎CD56-NK👎 CD138👍
    👎niedrożne jajowody👎mthrf hetero,👎IO od IX 2020👍hormony 👍edopoduszka👍AMH-3,14
    👍immunologia
    ♂️On-
    👎👍morfologia 2%(2018)-->4%(2020)-->6%(2021);👎ruchliwość- 24,2%👎mthrf homo
    👍test HBA-87%👍test stresu oksydacyjnego plemników👍Fragmentacja DNA-91%
  • Tabolek Autorytet
    Postów: 781 1048

    Wysłany: 3 lipca 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CinniMinni wrote:
    Tak, w poniedziałek :/ juz bym sobie darowala ale mi kazali...

    Cinni a może jednak ruszy jeszcze, jest jeszcze chwila, choć pow Ci ze ja już czułam że się nie udało, mój organizm mi mówił że miesiączka czeka w progu, ale naprawdę mocno trzymam kciuki za to żeby twój kropek był leniuszkiem 🙂🤞🍀

    zem3mg7ythr95x2e.png
  • Pimka Autorytet
    Postów: 1250 3088

    Wysłany: 3 lipca 2020, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2020, 17:19

    CinniMinni lubi tę wiadomość

    2021:➡️12.02 długi protokół
    22.03🎯15 dojrzałych
    ❄4AA❄3BB❄3BC

    🍀29.05 4AA 7dpt-44,05; 10dpt-158,3; 12dpt-447,0; 14dpt-1075,0; 19dpt-7018, 26dpt mamy ❤rośnij Kropelinko🙏Intralipid+Accofil+Atosiban+Neoparin+Embroglue+Metypred
    2020: z rozmrożonych oocytów:
    4BB❌ 6t2d😥(puste jajo)2BB❌ nieudany😔2/3BC ❌CB😔2/3CB(5doba),3CB(6doba)❌nieudany😔

    2018: protokół krótki:🎯12 dojrzałych, 6 zamrożonoDo 5 doby dotrwał tylko 1(3AC)
    ✅nasz cud urodzony w Dzień Matki❤

    O Nas:
    ♀️Ja
    Histeroskopia-CD3 wysokie👎CD56-NK👎 CD138👍
    👎niedrożne jajowody👎mthrf hetero,👎IO od IX 2020👍hormony 👍edopoduszka👍AMH-3,14
    👍immunologia
    ♂️On-
    👎👍morfologia 2%(2018)-->4%(2020)-->6%(2021);👎ruchliwość- 24,2%👎mthrf homo
    👍test HBA-87%👍test stresu oksydacyjnego plemników👍Fragmentacja DNA-91%
  • Tabolek Autorytet
    Postów: 781 1048

    Wysłany: 3 lipca 2020, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam że ja mega cieszę że mi się już @ skończyła, to był dramat jak mnie bolala macica i też mi się zaczęło od smoły, chyba jeszcze nigdy takich boli nie miałam 😐

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    zem3mg7ythr95x2e.png
  • Silvia Autorytet
    Postów: 469 382

    Wysłany: 3 lipca 2020, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezsilna - ja od dnia transferu miałam mega zaparcia, przez to mocne bole brzucha, ale w inne dni brzuch też dokuczał, ale mniej i spać mogę tylko na plecach, brzuch przestał od dzisiaj jak na razie boleć.no i jakoś od 7dpt senność okropna, która trwa do dzisiaj, A jednocześnie bezsenność w nocy.

    Cinimini- dziwna sprawa z tymi testami, ale lekarz może widzi jeszcze jakąś szansę, skoro każe brać leki dalej

    Ja marzyłam o bliźniakach od małego 😊 ale małe szanse mam na dwójkę 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2020, 19:06

    bezsilna lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2017r.
    -brak prawego jajowodu.
    -IO, PCOS
    04-10.19r - Lametta + Ovitrelle, glucophage
    20.11.19r. - 1 cykl z clo i IUI (7cs) 😥
    16.12.19r. - 2 IUI menopur (8cs) 😥
    02-05.20r. - starania bez leków (10-13cs) torbiel czekoladowa po lewej stronie
    22.06.20r. - transfer 4ab
    8dpt - beta 114.09 🥰
    11dpt - beta 301.78 🥰
    18dpt - beta 3258.58 🥰
    💙
    23.02.23r. transfer 3BB
    6dpt - beta 19 / prog 20.60 🥰
    8dpt - beta 56 🥰
    13dpt - beta 593 🥰
    15dpt - beta 1654 🥰
    20dpt - beta 7314 🥰
    🩵
    Zostały jeszcze ❄❄❄❄
    2025 z naturalnego cudu - córka 🩷
    preg.png
  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6463 3627

    Wysłany: 3 lipca 2020, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miracle wrote:
    Jasne :)
    GRUDZIEN-AMH 0,94
    CZERWIEC- AMH 1,4

    Nie mam PCO, FSH 6.10 w 3dc , ale co jest najdziwniejsze, ze z 12 komórek miałam tylko 5 dojrzałych... a w sumie to 4, No i z tych 4 jedna obumarła po zapłodnieniu a 3 się nie podzieliły 😥

    Bylam na cyklu z Menopur i Gonalem

    Ja na cyklu z gonalem i menopurem też mam ładne zarodki i aż 12 oocytów zamrożonych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2020, 19:32

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ