Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Lipcowe podejście IVF
Odpowiedz

Lipcowe podejście IVF

Oceń ten wątek:
  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1821 1633

    Wysłany: 8 lipca 2020, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elinkagd wrote:
    Czy to są te badania z iczmp?
    Tak

    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
    11.2024 start starania o drugie dzieciątko
  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1821 1633

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julitka123 wrote:
    Ooo jaaaa ile badań zlecili 👌
    Czy to na NFZ czy prywatnie?
    NFZ program niepłodności w iczmp

    Julitka123, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
    11.2024 start starania o drugie dzieciątko
  • Jlod Autorytet
    Postów: 2605 2581

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta93 wrote:
    NFZ program niepłodności w iczmp

    To zaoszczedzilas troche kasy, Ja placilam tylko za czesc z nich tys zl, a tu masz jeszcze kilka innych badan. Dobrze ze ci sie udalo zalatwic.

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    04.10.2020 Synek❤️
  • Stefffcia88 Ekspertka
    Postów: 132 299

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jlod wrote:
    Pieknie😘😘 kciuki za przyrosty🍀✊
    Kiedy wizyta?

    W okolicach końca przyszłego tygodnia, w piątek mam dzwonić do kliniki.

    Jlod lubi tę wiadomość

    Endometrioza II st
    05.2020 I Procedura ICSI, krotki protokół
    29.06 - transfer ❄️
    7dpt beta 103; 9dpt beta 249; 11dpt beta 612, beta 21 dpt 26403✊🍀
    22 dpt pęcherzyk 16mm zarodek 2,2 mm, jest tętno ❤️🤰🏼
    Zostań z nami 😘
    ❄️❄️
  • Julitka123 Autorytet
    Postów: 576 390

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tabolek wrote:
    Trzymam kciuki za dobre decyzje jakie by one nie były 🙂 ja też miewam kryzysy, pewnie jak każda z nas ale wiem że trzeba walczyć 🙂

    Dziękuję 🥰
    Mam nadzieję, że szybko zwalcze kryzys i doprowadze się do ładu 💪

    Tabolek, Cherry78, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Julitka123 Autorytet
    Postów: 576 390

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Julita ja zawsze robiłam krzywą trzypunktową glukozę i insulinę prywatnie bez skierowania musisz zadzwonić do labolatorium i dowiedzieć się czy potrzebują skierowania.

    Jutro z tym skierowanie pójdę zapytać co i jak , mam nadzieję, że uda mi się coś załatwić. Badania jutro nie zrobię bo mam wizytę w klinice ale chociaż się dowiem 🙂

  • Julitka123 Autorytet
    Postów: 576 390

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta93 wrote:
    NFZ program niepłodności w iczmp

    A jak sobie załatwić tam wizytę? Trzeba mieć jakieś specjalne skierowanie? Ja muszę zacząć immunologię A to kosztowne więc jeśli da się coś załatwić na NFZ to byłoby super 🙂 będę wdzięczna za każdą wskazówkę 🙂

  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Mialam zrobic bete przed dzisirjsza wizytą
    14dpt- 3525 miu
    To jest taki kosmos

    Pięknie! 😁 i jest suwaczek 🥰

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kukus wrote:
    Cześć
    Właśnie jestem po wizycie u ginekologa i mamy serduszko :)

    Gratulacje! :)

    Kukus lubi tę wiadomość

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mt30 wrote:
    Czy to możliwe, żeby w 7dpt na teście rano był cień jak pod światło, a dziś 8dpt i beta tylko 6? 5 dniowych. Test rossmanowy czułość 10

    Możliwe :) teraz trzeba sprawdzić co dalej, oby ładnie rosła! 😁

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Stefffcia88 Ekspertka
    Postów: 132 299

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie lubię słowa „napewno” bo nikt nie może dawać nam pewności w niczym co dzieje lub dziać się będzie w naszym życiu, ale wierze głęboko ze każdy ma swoją metę, każdy bez żadnych wyjatkow. Ja pierwszy raz widziałam pozytywna betę w swoim życiu, Pierwszy raz.... to dla mnie jak kamień milowy, który może mieć różne zakończenie... mam tego ogromna świadomość, ale wierze i skupiam się na każdym małym kroczku. Wiem co to łzy, rozczarowanie, żal i ból bo przy endometriozie towarzyszy mi bezzmiennie prawie każdego dnia... ale mocno wierze i trzymam kciuki za Was i za sama siębie bo ... jest o co walczyc :) ;*

    poprostuinna, Kukus, bezsilna, Julitka123, nick nieaktualny, Maaaa, Makt, Kaarola, Salome, jaina_proudmoore, Tabolek, Umka lubią tę wiadomość

    Endometrioza II st
    05.2020 I Procedura ICSI, krotki protokół
    29.06 - transfer ❄️
    7dpt beta 103; 9dpt beta 249; 11dpt beta 612, beta 21 dpt 26403✊🍀
    22 dpt pęcherzyk 16mm zarodek 2,2 mm, jest tętno ❤️🤰🏼
    Zostań z nami 😘
    ❄️❄️
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    No więc jest jeden silny lokator, pęcherzyk ma 0,43 i co najważniejsze jest pęcherzyk żółtkowy którego nigdy u siebie nie widziałam.
    JEST MAŁY, WIELKI SUKCES! :) <3
    PS. Pani dr powiedziała że mnogiej dwujajowej z tego nie będzie ale jednojajowej jeszcze nie wyklucza.

    Kochana niech teraz będzie z górki! 😘 ogromnie się cieszę!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Tak szczerze to po tylu latach nie tyle że ciężko uwierzyć jak to, że nie wierzę. Dostawaliśmy kopniaki po du**** z każdej strony, nie wierzyłam za bardzo że kiedyś zobaczę chociaż ten pęcherzyk żółtkowy..

    A masz zdjęcie z usg? 😁
    Kiedy kolejna wizyta?

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    10 pełnych lat.. jak o tym myślę to aż ściska mnie w środku. Po drodze pozamaciczna, puste jajo, biochemy..
    Każdy ma nadzieje że będzie dobrze więc i ja mam. Zobaczymy co to będzie.
    Pozwoliłam sobie jeszcze wkleić zdjęcie USG

    https://zapodaj.net/9ba42229036d3.jpg.html

    Widać lipiec to nasz miesiąc 😘 cieszę się ze po roku tak pięknie historia się rozwija 😘
    Cudowne zdjęcie 🥰

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makt wrote:
    Widać lipiec to nasz miesiąc 😘 cieszę się ze po roku tak pięknie historia się rozwija 😘
    Cudowne zdjęcie 🥰
    Wiesz że to samo pomyślałąm? lipiec jest nasz :)

    Makt, Niki345 lubią tę wiadomość

  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    pojedziemy do kliniki 24pt czyli w przyszłą sobotę. Wcześneij chyba nie ma po co :)

    Z takimi przyrostami bety to serduszko myśle będzie raz dwa 😁 u nas było widać w 23 dpt, dwa dni po becie 9950 :) ty taka bete to będziesz mieć za 3 dni :p

    Cherry78 lubi tę wiadomość

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Martynkowo Autorytet
    Postów: 992 981

    Wysłany: 8 lipca 2020, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy po punkcji mogę odstawić glutation i ubichinol? 🧐
    Z otumanienia nie spytałam 🙈

    13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

    10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

    Chłoniak hodgkina - remisja
    01.2023 - naturals

    Wygrałam z chłoniakiem i niepłodnością 👧👦 ♥️
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 8 lipca 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Wiesz że to samo pomyślałąm? lipiec jest nasz :)

    Ale by było jakbyś urodziła w tym samym terminie tylko rok później 😁 Tylko musiałabyś urodzić po terminie 😁

    Catlady lubi tę wiadomość

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Hekate Autorytet
    Postów: 2588 4679

    Wysłany: 8 lipca 2020, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, aż się ciepło na serduszku robi jak się czyta tyle dobrych wiadomości :)
    Pozostaje tylko życzyć: baaaardzo nudnych ciąż! :)

    Mój cykl chyba będzie stracony (dzięki doktorze :/ ), byłam dzisiaj na pobraniu wymazów z szyjki i pochwy (nie w klinice, z pakietu w pracy) i doktor uroczyła mnie dwoma informacjami: ma pani płyn w macicy i na jajnikach nie widać żadnego jajeczka. Niby to dopiero 7 dzień cyklu, ale wątpię, żeby jajo się objawiło :/ jak zapytałam, czy mam się martwić tym płynem, to usłyszałam krótkie: nie. Fajnie....
    A chciałam crio na sztucznym, doktor uparł się na naturalny...eh..

    obydwoje rocznik 87
    starania od 2018r., czynnik męski
    1 ICSI 01/02.2020 - 12 oocytów, 6 zapładnianych, 1 słaby zarodek
    ET 02.2020 - beta <0,2
    2 IMSI 05/06.2020
    12 oocytów, 9 zapłodnień, transfer świeży + 6 mrozaczków
    4.06.2020 - ET-biochem, beta doszła do 300
    22.07.2020 - FET- beta <0,1
    21.08.2020 - FET - wczesny biochem
    październik 2020- immunologia
    19.01.2021 - FET moruli
    7dpt - 31,7, 9dpt - 77,1, 13dpt - 630,3, 27dpt - beta 32707, zarodek 0,784 cm i serduszko, 13t2d - usg genet+pappa - wszystko ok; Nifty pro - zdrowa dziewczynka; połówkowe 20t3d - 451g
    39tc - 1.10.2021 g.10.00 CC - Sara 4280g 58 cm :)
    11.09.2023 - FET morula
    9.11.2023 - blastka padła przed transferem
    3 IMSI 12.2023/01.2024
    mamy 5.1.1, 4.1.1, 4.2.1, 4.2.2, 4.2.3
    202110014880.png
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 8 lipca 2020, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate wrote:
    Dziewczyny, aż się ciepło na serduszku robi jak się czyta tyle dobrych wiadomości :)
    Pozostaje tylko życzyć: baaaardzo nudnych ciąż! :)

    Mój cykl chyba będzie stracony (dzięki doktorze :/ ), byłam dzisiaj na pobraniu wymazów z szyjki i pochwy (nie w klinice, z pakietu w pracy) i doktor uroczyła mnie dwoma informacjami: ma pani płyn w macicy i na jajnikach nie widać żadnego jajeczka. Niby to dopiero 7 dzień cyklu, ale wątpię, żeby jajo się objawiło :/ jak zapytałam, czy mam się martwić tym płynem, to usłyszałam krótkie: nie. Fajnie....
    A chciałam crio na sztucznym, doktor uparł się na naturalny...eh..

    Miejmy nadzieje ze co się odwlecze to nie uciecze ;)

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ