Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2270

    Wysłany: 25 lutego, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Ja nie mogę się nadziwić jakie wy wszysykie jesteście silne i zdecydowane i idziecie do przodu, otrzepujecie się i idziecie dalej. Ja się kruszę po kawałku. Jesteście naprawdę ja skała
    ty też jesteś silna. Wszystkie się kruszymy i łamiemy, a potem wstajemy i idziemy dalej. Czasem zajmie to mniej czasu, a czasem więcej.

    Alina Malina, Michalina1987, Karolaaas, Kropelka92, Cień lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 25 lutego, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Byłam na wizycie… wstępnie transfer za dwa tygodnie… naszej jedynej blastki… tak bardzo się boję…
    Trzymam kciuki ✊🏼

    Alina Malina lubi tę wiadomość

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 547

    Wysłany: 25 lutego, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Nie, nie badaliśmy… rozważałabym to gdyby było ich więcej…

    Rozumiem, ja też nigdy nie badałam zarodków. W 2018 roku pierwsza procedura u mnie była udana. Także będę trzymała kciuki 😊🤞

    Alina Malina lubi tę wiadomość

  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 547

    Wysłany: 25 lutego, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michalina1987 wrote:
    Dziś zdecydowanie szybciej mamy wyniki 🥹

    🍀🐣🍀🐣🍀

    Nasz kochany kurczaczek rośnie 🤞❤️

    Beta
    7dpt 59,9 mlU/ml
    9dpt 144 mlU/ml 🍀🐣

    Przy okazji zbadałam

    Żelazo w surowicy
    11,0 umol/l

    Ferrytyna
    24,6 ng/ml

    Kwas foliowy B9
    13,5 ng/ml
    30,65 nmol/o

    🍀🐣🍀🐣🍀

    Jutro beta dla kliniki w 10dpt☺️ i ustalenie terminu pierwszego USG ☺️ następna beta w 12dpt dla kliniki i chcą wraz z prog 🍀🐣🍀🐣🍀

    🤞🙏🤞🙏🤞

    Cudne wieści 🥰

    Michalina1987 lubi tę wiadomość

  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 547

    Wysłany: 25 lutego, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Ja nie mogę się nadziwić jakie wy wszysykie jesteście silne i zdecydowane i idziecie do przodu, otrzepujecie się i idziecie dalej. Ja się kruszę po kawałku. Jesteście naprawdę ja skała

    Sorry za polubienie, chciałam zacytować i tak wyszło
    Myślę, że każda z nas jest krucha tylko jedne potrzebują mniej czasu by otrzeć łzy inne trochę więcej . Ja po poronieniu potrzebowałam, aż pół roku by wrócić do kliniki ...

    Alina Malina, Michalina1987 lubią tę wiadomość

  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 653 419

    Wysłany: 25 lutego, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Sorry za polubienie, chciałam zacytować i tak wyszło
    Myślę, że każda z nas jest krucha tylko jedne potrzebują mniej czasu by otrzeć łzy inne trochę więcej . Ja po poronieniu potrzebowałam, aż pół roku by wrócić do kliniki ...
    Dziękuję za kciuki

    Masz rację po prostu po każdej traumie czy stresie każdy musi przejść żałobę żeby móc wstać… eh… bardzo mi przykro z powodu straty

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 25 lutego, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Dziękuję za kciuki

    Masz rację po prostu po każdej traumie czy stresie każdy musi przejść żałobę żeby móc wstać… eh… bardzo mi przykro z powodu straty
    Mam nadzieję, że pozytywnie się zaskoczysz. Nie spisuj od razu tego transferu na straty, pomyśl o tym bardziej jak o szansie. My też mieliśmy tylko jeden zarodek i też myślałam o kolejnej procedurze. W końcu nigdy się nie udawało, to dlaczego ten jeden miałby się udać, w ślepo, bez specjalnych leków, bez badania zapalenia endometrium itp.

    Alina Malina, Michalina1987 lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 25 lutego, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie. Endo fajnie ruszyło po menopauzie, już 9mm. We wtorek 03.03 transfer, mój trzeci, o godzinie 3 po południu 🙂 aż lekarz się uśmiechnął mówiąc to 😅

    White1, Phiczek, Alina Malina, krakowiankq, Cień, merci, Adirella, Mary27, Biała_Konwalia, laurkasiczek, Marz91, Valletta, Mała mi, jabk0va, sylstaa, Kropelka92, Kluska, GeNiOlKaa92, Karolaaas, Woczekiwaniu, Yahu, Ewelcia1605, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Ewelka1985 Ekspertka
    Postów: 184 285

    Wysłany: 25 lutego, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta u nas rośnie ładnie
    14 539
    Prog 18
    Dziś
    16 dpt 1128
    Prog 19
    Jestem obstawiona tak lekami a nie nigdy nie mialam wyzej
    W dniu transferu 8,6

    Poprzednich transferach proga nie badałam klinika nic nie mówiła i jestm przekonana ze z tego powodu sie nie przyjęły transfery
    Teraz dzięki informacjach z forum to zrobiłam i dokładałam ogrom lęku
    Więc jak by nie takie fora nie miała bym pojęcia

    Alina Malina, Phiczek, Mary27, laurkasiczek, Mała mi, jabk0va, Michalina1987, Kropelka92, Ewelcia1605, Kasiak89 lubią tę wiadomość

  • Nauśka Przyjaciółka
    Postów: 85 207

    Wysłany: 25 lutego, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Byłam na wizycie… wstępnie transfer za dwa tygodnie… naszej jedynej blastki… tak bardzo się boję…


    Więc jestesmy razem w marcu, też podchodzę z ostatnim z I procedury. Zmieniliśmy z cyklu sztucznego na cykl naturalny dlatego znowu pokładam nadzieję ♥️

    Alina Malina, Michalina1987, Kropelka92 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2020
    💃🕺 po 30lat

    07.22 HyCoSy ok
    07.2023 - 1IUI ❌ 14dc zastrzyk Ovitrelle 8h przed IUI , stymulacja lametta 5-9dc na niepękniętych🥚🥚 (20mm i 18mm) ednometrium 6mm. Po IUI brać Estrofem, w 18dc potwierdzenie owulacji- pękły od potwierdzenia owulacji Estrofem+ Dupahton, Akard

    08.2023 - 2IUI❌ 15dc na niepękniętym 🥚(25-26mm) ednometrium 11mm, 6h przed IUI zastrzyk Ovitrelle, stymulacja lametta 5-9dc, monitoring w 13dc 23mm, 17dc monitoring pękło brać Duphaston, Akard

    🍀Start IVF styczeń 2025🍀
    10.01.25 wizyta kwalfikacyjna
    13.01.25 start stymulacji
    18.01.25 podgląd🥚około x9
    21.01.25 podgląd🥚około x14
    23.01.25 punkcja 💉🥚x15
    24.01.25 inf.🥚x6 zapłodnione
    1x5.1.1 i 3x 3.2.2
    28.01.25 I transfer ET 5.1.1 9dpt- 44,51 11dpt-35,04 13dpt-12,31 cb💔
    28.04.25 II transfer FET 3.2.2 ❌
    28.10.25 transfer odwołany-angina
    09.01.2026 III transfer FET 3.2.2 ❌
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 653 419

    Wysłany: 25 lutego, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nauśka wrote:
    Więc jestesmy razem w marcu, też podchodzę z ostatnim z I procedury. Zmieniliśmy z cyklu sztucznego na cykl naturalny dlatego znowu pokładam nadzieję ♥️
    Wiesz już kiedy masz transfer?

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Nauśka Przyjaciółka
    Postów: 85 207

    Wysłany: 25 lutego, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Wiesz już kiedy masz transfer?
    Dzisiaj dopiero 3dc, 5-9dc będę na lamettcie, 12dc USG podgląd 🥚 i endometrium dopiero po tym będziemy ustalać kiedy zastrzyk ovitrelle i kiedy transfer

    Alina Malina lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2020
    💃🕺 po 30lat

    07.22 HyCoSy ok
    07.2023 - 1IUI ❌ 14dc zastrzyk Ovitrelle 8h przed IUI , stymulacja lametta 5-9dc na niepękniętych🥚🥚 (20mm i 18mm) ednometrium 6mm. Po IUI brać Estrofem, w 18dc potwierdzenie owulacji- pękły od potwierdzenia owulacji Estrofem+ Dupahton, Akard

    08.2023 - 2IUI❌ 15dc na niepękniętym 🥚(25-26mm) ednometrium 11mm, 6h przed IUI zastrzyk Ovitrelle, stymulacja lametta 5-9dc, monitoring w 13dc 23mm, 17dc monitoring pękło brać Duphaston, Akard

    🍀Start IVF styczeń 2025🍀
    10.01.25 wizyta kwalfikacyjna
    13.01.25 start stymulacji
    18.01.25 podgląd🥚około x9
    21.01.25 podgląd🥚około x14
    23.01.25 punkcja 💉🥚x15
    24.01.25 inf.🥚x6 zapłodnione
    1x5.1.1 i 3x 3.2.2
    28.01.25 I transfer ET 5.1.1 9dpt- 44,51 11dpt-35,04 13dpt-12,31 cb💔
    28.04.25 II transfer FET 3.2.2 ❌
    28.10.25 transfer odwołany-angina
    09.01.2026 III transfer FET 3.2.2 ❌
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 653 419

    Wysłany: 25 lutego, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nauśka wrote:
    Dzisiaj dopiero 3dc, 5-9dc będę na lamettcie, 12dc USG podgląd 🥚 i endometrium dopiero po tym będziemy ustalać kiedy zastrzyk ovitrelle i kiedy transfer
    Idziemy łeb w łeb :) też 3dc u mnie

    Nauśka lubi tę wiadomość

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Believe Koleżanka
    Postów: 47 42

    Wysłany: 25 lutego, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!! Te które mają tylko jeden zarodek - nie zakladajcie proszę, że to mało! W końcu do ciąży potrzebny jest jeden❤️
    Moja koleżanka miała tylko jeden i jest w połowie ciąży. Ja miałam tylko jeden z trzech punkcji i też póki co trzy bety za mną i rosną 🥹🥹🥹

    Naprawdę trzeba wierzyć, nie musicie mieć kilku zarodków - może to właśnie Ty jesteś tą, której statystycznie wystarczy tylko jeden ✊

    Alina Malina, Cień, Michalina1987, Biała_Konwalia, Oczekujaca, Kropelka92, Ewelcia1605, Filiżanka8 lubią tę wiadomość

  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 653 419

    Wysłany: 25 lutego, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Believe wrote:
    Dziewczyny!! Te które mają tylko jeden zarodek - nie zakladajcie proszę, że to mało! W końcu do ciąży potrzebny jest jeden❤️
    Moja koleżanka miała tylko jeden i jest w połowie ciąży. Ja miałam tylko jeden z trzech punkcji i też póki co trzy bety za mną i rosną 🥹🥹🥹

    Naprawdę trzeba wierzyć, nie musicie mieć kilku zarodków - może to właśnie Ty jesteś tą, której statystycznie wystarczy tylko jeden ✊

    Dziękuję ci za te słowa, ten cały proces jest dla mnie taki stresujący, że drżę po prostu o powodzenie. Ciężko jest mi się skupić na pozytywach że chociaż ten jeden jest.

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1422 1551

    Wysłany: 25 lutego, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Believe wrote:
    Dziewczyny!! Te które mają tylko jeden zarodek - nie zakladajcie proszę, że to mało! W końcu do ciąży potrzebny jest jeden❤️
    Moja koleżanka miała tylko jeden i jest w połowie ciąży. Ja miałam tylko jeden z trzech punkcji i też póki co trzy bety za mną i rosną 🥹🥹🥹

    Naprawdę trzeba wierzyć, nie musicie mieć kilku zarodków - może to właśnie Ty jesteś tą, której statystycznie wystarczy tylko jeden ✊


    Ja za każdym razem miałam zero albo jeden. Przy AZ również tylko jeden. W mojej klinice nie praktykuje się podawania dwóch jednocześnie. Zresztą do adopcji trafia tak mało zarodków, że rzadko kiedy od jednej pary dawców jest ich więcej niż jeden.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Believe Koleżanka
    Postów: 47 42

    Wysłany: 25 lutego, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Dziękuję ci za te słowa, ten cały proces jest dla mnie taki stresujący, że drżę po prostu o powodzenie. Ciężko jest mi się skupić na pozytywach że chociaż ten jeden jest.

    Wiem, doskonale Cię rozumiem.. sama jestem po trzeciej becie i już drżę przed kolejną. Zarodek miałam zamrożony od września i dopiero teraz miałam transfer, bo musiałam się wyleczyć po histeroskopii itd- więc to jeszcze bardziej podbijało złe myśli, że czas leci a zarodek jest taK naprawdę tylko jeden ale trzeba wierzyć, że to TEN ❤️✊

    Nie napisze Ci, żebyś się nie stresowała bo tak się nie da ale pozwól sobie na emocje strachu i stresu i po nich powiedz sobie, że robisz wszystko co jest możliwe max!! Wszystkie kobiety, które zaczynają invitro lub są w tym procesie - to strasznie DZIELNE i WALECZNE i to jedno jest pewne ❤️

    Alina Malina lubi tę wiadomość

  • laurkasiczek Autorytet
    Postów: 480 336

    Wysłany: 25 lutego, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po pierwszym USG, jest bijące serduszko :)
    Co ciekawe doktor powiedział że mam brać tylko cyclogest 3x2 ale jak mu powiedziałam że się boje o progesteron to powiedział że mogę dalej brać prolutex 2 razy dziennie 😅😅

    Biała_Konwalia, Nauśka, Alina Malina, Mała mi, Kropelka92, Ewelcia1605, Filiżanka8, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️90'
    01.2025 kwalifikacja do IVF, 09.2024 AMH 2.2

    03.2025 pierwsza punkcja --> 13 🥚--> 2 ❄️❄️blastki 5AA oraz 5BA

    09.05.2025 pierwszy transfer jednej blastki 🍍🙏
    19.05 10dpt beta<0,5 💔 progesteron 31
    07.2025 Wit B12 : 572, Homocysteina: 8,81, ANA 1:100, Crossmatch 30,4 %
    NK (CD3-CD16+CD56+) 16,1%
    Limfocyty cytotoksyczne (CD3+CD8) 31,8%
    KIR: Bx nie wykryto 2DL3, 2DS4 norm , 3DP1 variant

    09.2025 Adenomioza? 😭
    10.2025 Equoral 30 dni
    30.01.2026 FET drugiej ostatniej blastki 5BA cykl sztuczny prolutex 2x1 cyclogest 3x2 luteina 3x2 encorton 10mg , hydroxyqloroquine
    10dpt beta 267,02Homocysteina 7,29
    12dpt 595,00 15dpt 1872 18dpt 7228 21dpt 16412 prog 39,10 26 dpt mamy bijące ❤️ CRL 5,3mm
    35dpt CRL 1,67 cm 🥰
    9tc CRL 2,34 cm
    Felia test: zdrowy chłopiec 💙

    preg.png
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 25 lutego, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laurkasiczek wrote:
    Jestem po pierwszym USG, jest bijące serduszko :)
    Co ciekawe doktor powiedział że mam brać tylko cyclogest 3x2 ale jak mu powiedziałam że się boje o progesteron to powiedział że mogę dalej brać prolutex 2 razy dziennie 😅😅

    Oby dalej było tak pięknie 🍀💚
    Który masz dziś dpt ? 😊
    Kiedy kolejne USG ? :)

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • laurkasiczek Autorytet
    Postów: 480 336

    Wysłany: 25 lutego, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    Oby dalej było tak pięknie 🍀💚
    Który masz dziś dpt ? 😊
    Kiedy kolejne USG ? :)

    26 dpt a dobra już 27 jest.
    Doktor powiedział że dalej już mogę u normalnego ginekologa prowadzić ciążę, także za tydzień idę do zwykłego gina.
    Dzisiaj z tych emocji zapomniałam spytać o CRL :(
    Zdjęcia z USG nie dostałam bo doktor powiedział żebym sobie telefonem pstryknęła i tak ostryknelam że wartości CRL nie uchwycilam...

    Biała_Konwalia lubi tę wiadomość

    💁‍♀️90'
    01.2025 kwalifikacja do IVF, 09.2024 AMH 2.2

    03.2025 pierwsza punkcja --> 13 🥚--> 2 ❄️❄️blastki 5AA oraz 5BA

    09.05.2025 pierwszy transfer jednej blastki 🍍🙏
    19.05 10dpt beta<0,5 💔 progesteron 31
    07.2025 Wit B12 : 572, Homocysteina: 8,81, ANA 1:100, Crossmatch 30,4 %
    NK (CD3-CD16+CD56+) 16,1%
    Limfocyty cytotoksyczne (CD3+CD8) 31,8%
    KIR: Bx nie wykryto 2DL3, 2DS4 norm , 3DP1 variant

    09.2025 Adenomioza? 😭
    10.2025 Equoral 30 dni
    30.01.2026 FET drugiej ostatniej blastki 5BA cykl sztuczny prolutex 2x1 cyclogest 3x2 luteina 3x2 encorton 10mg , hydroxyqloroquine
    10dpt beta 267,02Homocysteina 7,29
    12dpt 595,00 15dpt 1872 18dpt 7228 21dpt 16412 prog 39,10 26 dpt mamy bijące ❤️ CRL 5,3mm
    35dpt CRL 1,67 cm 🥰
    9tc CRL 2,34 cm
    Felia test: zdrowy chłopiec 💙

    preg.png
‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ