Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • Dumna_Mama Autorytet
    Postów: 330 289

    Wysłany: 25 lutego, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki

    Mam pytanie
    Zamieniłam cyclogest na utrogestan i mam dosłownie wypływanie jakby wody (kilka razy dziennie).
    Wiem, że to może być od utrogestanu (300mg) , ale aż tyle i tak często ?
    Bialej mazi jest mało, ale dosłownie jakby leci woda...

    Sama nie wiem, co myśleć. Przy cyclogest tak nie miałam. Zaczynam się martwić

    25.08.2021 r - urodzona Córeczka
    15.04.2023 r. Transfer , beta 0
    18.05.2023 r. Transfer , beta 0
    31.07.2023 r. Punkcja
    22.08.2023 r. Kolejny transfer , beta 0
    Przetrwa , biopsja ,Wyszedł stan zapalny , wyleczony
    02.2024 r. Transfer nieudany ( podany accofil )
    03. 2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    04.2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    Przerwa na diagnostykę, zalecony prograf i accofil do transferu
    09.2024 r. Transfer , beta 0
    22.11.2024 r. Kolejny transfer.
    04.2025 r. Rozpoczęcie leczenia equoralem
    05.2025 transfer dwóch zarodków BB
    7dpt beta 7.7 , 9 dpt beta 11
    09.2025 r. Punkcja, mamy 5 zarodków
    17.10.2025 transfer 5AA. Zwiększona dawka prograf 1 mg X2 + accofil
    6dpt beta 36.9
    8 dpt beta 75
    10 dpt beta 135
    17 dpt beta 1540
    19 dpt plamienie
    20 dpt beta 2300
    22 dpt plamienie
    27 dpt ❤️
    8tc +0 zatrzymanie serduszka
    11.02.2026 r. Transfer
    6dpt beta 57
    10dpt beta 428
    5tc+5 serce wolno bije, poronienie 21.03.2026 r.
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1673 2410

    Wysłany: 25 lutego, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dumna_Mama wrote:
    Dziewczynki

    Mam pytanie
    Zamieniłam cyclogest na utrogestan i mam dosłownie wypływanie jakby wody (kilka razy dziennie).
    Wiem, że to może być od utrogestanu (300mg) , ale aż tyle i tak często ?
    Bialej mazi jest mało, ale dosłownie jakby leci woda...

    Sama nie wiem, co myśleć. Przy cyclogest tak nie miałam. Zaczynam się martwić
    Też tak miałam przy utrogestan. Przy cyclogest nie było tego aż tyle.

    Dumna_Mama lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1396 1985

    Wysłany: 25 lutego, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dumna_Mama wrote:
    Dziewczynki

    Mam pytanie
    Zamieniłam cyclogest na utrogestan i mam dosłownie wypływanie jakby wody (kilka razy dziennie).
    Wiem, że to może być od utrogestanu (300mg) , ale aż tyle i tak często ?
    Bialej mazi jest mało, ale dosłownie jakby leci woda...

    Sama nie wiem, co myśleć. Przy cyclogest tak nie miałam. Zaczynam się martwić
    Ja przy utrogestanie to miałam wrażenie, jakbym popuszczała 😂 przy cyclogest za to dużo tej mazi było

    Dumna_Mama lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Dumna_Mama Autorytet
    Postów: 330 289

    Wysłany: 25 lutego, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Ja przy utrogestanie to miałam wrażenie, jakbym popuszczała 😂 przy cyclogest za to dużo tej mazi było
    Dziękuję.
    Pocieszylyscie mnie 😉😉
    Ja oczywiście już doszukiwalam się złych objawów :)

    25.08.2021 r - urodzona Córeczka
    15.04.2023 r. Transfer , beta 0
    18.05.2023 r. Transfer , beta 0
    31.07.2023 r. Punkcja
    22.08.2023 r. Kolejny transfer , beta 0
    Przetrwa , biopsja ,Wyszedł stan zapalny , wyleczony
    02.2024 r. Transfer nieudany ( podany accofil )
    03. 2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    04.2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    Przerwa na diagnostykę, zalecony prograf i accofil do transferu
    09.2024 r. Transfer , beta 0
    22.11.2024 r. Kolejny transfer.
    04.2025 r. Rozpoczęcie leczenia equoralem
    05.2025 transfer dwóch zarodków BB
    7dpt beta 7.7 , 9 dpt beta 11
    09.2025 r. Punkcja, mamy 5 zarodków
    17.10.2025 transfer 5AA. Zwiększona dawka prograf 1 mg X2 + accofil
    6dpt beta 36.9
    8 dpt beta 75
    10 dpt beta 135
    17 dpt beta 1540
    19 dpt plamienie
    20 dpt beta 2300
    22 dpt plamienie
    27 dpt ❤️
    8tc +0 zatrzymanie serduszka
    11.02.2026 r. Transfer
    6dpt beta 57
    10dpt beta 428
    5tc+5 serce wolno bije, poronienie 21.03.2026 r.
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 547

    Wysłany: 26 lutego, 04:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, właśnie rano wykonałam test ciążowy i niestety biel aż razi w oczy, tak myślałam. Dzisiaj 9 dpt myślę, że gdyby beta była pozytywna to test by już coś wykazał nawet cień cienia

    Malutka_111 lubi tę wiadomość

  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1673 2410

    Wysłany: 26 lutego, 05:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ❤️‍🩹 26.02 czwartek
    💗Black_Angel wizyta przed transferem 🍀 🩺
    💗Plapart podgląd stymulacji 👀 🩺
    💗Michalina1987 beta dla kliniki 🤞🏻 🩸
    💗Adirella punkcja 🥚 🥚 🥚

    Powodzenia kochane

    Adirella, sylstaa, LKBennett lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1673 2410

    Wysłany: 26 lutego, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Cześć dziewczyny, właśnie rano wykonałam test ciążowy i niestety biel aż razi w oczy, tak myślałam. Dzisiaj 9 dpt myślę, że gdyby beta była pozytywna to test by już coś wykazał nawet cień cienia
    Przepraszam za polubownie. Palec się omsknął.
    Co do testu. U mnie testy zawsze mówiły prawdę ale…. Jest tu mnóstwo historii że testy kłamały.
    Beta zawsze Ci prawdę powie
    Nie masz uzupełnionej stopki a nie wszystkie historie pamiętam. Który to był transfer ?

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1673 2410

    Wysłany: 26 lutego, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponawiam pytanie o prowadzącą⁉️ ktoś chętny. Miła i przyjemna robota i do tego można załapać klątwę prowadzącej. Miesiąc dosłownie za chwilę się kończy.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 547

    Wysłany: 26 lutego, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Przepraszam za polubownie. Palec się omsknął.
    Co do testu. U mnie testy zawsze mówiły prawdę ale…. Jest tu mnóstwo historii że testy kłamały.
    Beta zawsze Ci prawdę powie
    Nie masz uzupełnionej stopki a nie wszystkie historie pamiętam. Który to był transfer ?

    Nie uzupełniam, bo nie umiem a nie chce się wkurzać. To był nasz 4 transfer. 3 udał się do około 9 tc. Myślę, że gdyby ciąża była to test już dziś by wyszedł. Nie ma co się łudzić. Lecę dziś na betę, dziwnie do lekarza, żeby nie przedłużać niepotrzebnie brania leków. Rozmawiałam z mężem podejdziemy do jeszcze jednej procedury i mówimy sobie dość.
    Oczywiście niby wiedziałam, że nic z tego ... Tak czułam a zawód jest

  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 547

    Wysłany: 26 lutego, 05:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    💗Black_Angel wizyta przed transferem 🍀 🩺
    💗Plapart podgląd stymulacji 👀 🩺
    💗Michalina1987 beta dla kliniki 🤞🏻 🩸
    💗Adirella punkcja 🥚 🥚 🥚

    Powodzenia 🤞🍀

    Adirella lubi tę wiadomość

  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1673 2410

    Wysłany: 26 lutego, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Nie uzupełniam, bo nie umiem a nie chce się wkurzać. To był nasz 4 transfer. 3 udał się do około 9 tc. Myślę, że gdyby ciąża była to test już dziś by wyszedł. Nie ma co się łudzić. Lecę dziś na betę, dziwnie do lekarza, żeby nie przedłużać niepotrzebnie brania leków. Rozmawiałam z mężem podejdziemy do jeszcze jednej procedury i mówimy sobie dość.
    Oczywiście niby wiedziałam, że nic z tego ... Tak czułam a zawód jest
    Kochana każdy nieudany transfer boli. Ja jestem raczej z tych mocno przeżywających. Więc to zupełnie zrozumiałe że czujesz zawód. Idź na betę dla potwierdzenia i jeśli wyjdzie ujemna to odstawiaj leki. Szkoda faszerować się. Pogłębialiście diagnostykę ?

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 547

    Wysłany: 26 lutego, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Kochana każdy nieudany transfer boli. Ja jestem raczej z tych mocno przeżywających. Więc to zupełnie zrozumiałe że czujesz zawód. Idź na betę dla potwierdzenia i jeśli wyjdzie ujemna to odstawiaj leki. Szkoda faszerować się. Pogłębialiście diagnostykę ?

    Nie, niestety w mojej klinice nie doszukują się problemów immunologicznych... Ogólnie czułam, że transfer może być spisany na straty, bo miałam za grube endometrium. Nie opłacało się już mrozić zarodka, bo wg embriologa spadł by jego potencjał przy kolejnym rozmrażaniu i to mocno.

    Powiedz mi proszę, może się orientujesz jak jest z kolejną stymulacja po nie udanym FET ? Bo niestety zarodków już nie mamy, muszę wszytsko przechodzić od nowa. W kwietniu mój mąż ma operację więc kwiecień u nas totalnie odpada. Wolałabym teraz w marcu lub dopiero maj, czerwiec

  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1396 1985

    Wysłany: 26 lutego, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Nie, niestety w mojej klinice nie doszukują się problemów immunologicznych... Ogólnie czułam, że transfer może być spisany na straty, bo miałam za grube endometrium. Nie opłacało się już mrozić zarodka, bo wg embriologa spadł by jego potencjał przy kolejnym rozmrażaniu i to mocno.

    Powiedz mi proszę, może się orientujesz jak jest z kolejną stymulacja po nie udanym FET ? Bo niestety zarodków już nie mamy, muszę wszytsko przechodzić od nowa. W kwietniu mój mąż ma operację więc kwiecień u nas totalnie odpada. Wolałabym teraz w marcu lub dopiero maj, czerwiec
    Jeśli nie ma przeciwskazań jakichś to można przystąpić od razu w kolejnym cyklu do stymulacji, a można też przesunąć na późniejszy termin i w czasie przerwy koksować komórki. To wasza decyzja tak naprawdę :)
    Przykro mi, że zobaczyłaś biel na teście.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 547

    Wysłany: 26 lutego, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Jeśli nie ma przeciwskazań jakichś to można przystąpić od razu w kolejnym cyklu do stymulacji, a można też przesunąć na późniejszy termin i w czasie przerwy koksować komórki. To wasza decyzja tak naprawdę :)
    Przykro mi, że zobaczyłaś biel na teście.

    Dziękuję za informację. Wyrwę się dzisiaj z pracy na okienku i skoczę zrobić badanie z krwi, by móc zadzownic do lekarza. Od razu zapytam jak on to widzi. Mam niska rezerwa jajnikowa. Nawet nie wiem jak podoksowac te komórki.

  • Michalina1987 Koleżanka
    Postów: 59 137

    Wysłany: 26 lutego, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Cześć dziewczyny, właśnie rano wykonałam test ciążowy i niestety biel aż razi w oczy, tak myślałam. Dzisiaj 9 dpt myślę, że gdyby beta była pozytywna to test by już coś wykazał nawet cień cienia


    Tak mi przykro 😌

    87'👸 94'🤴
    👶 04.2005 syn - CC
    👼 02.2023 nasz aniołek - CP

    🩺 Zabiegi
    🔸2001 - usunięcie wyrostek robaczkowy
    🔸2005 - cięcie cesarskie
    🔸2011 - usunięcie guza wraz z prawym jajnikiem, jajowód zachowany
    🔸2020 - usunięcie torbieli z fragmentem jajnika, torbiel endometrialna, cystadenofibroma mucinosum
    🔸2023 - ciąża pozamaciczna, usunięcie lewego jajowodu
    🔸2023 - usunięcie prawego płata tarczycy z licznymi guzkami

    I procedura
    10.2025 - punkcja jajnika 🥚x2 🐣x0

    II procedura
    12.2025 -KD 🥚x6 🐣x2
    30.01.2026 -🩸 1 DC
    31.01.2026 -🩸 2 DC Lametta x2 przez 5 dni
    05.02.2026 kontrolne USG pęcherzyki x2
    09.02.2026 Ovitrelle
    12.02.2026 kontrolne USG, ciałka żółte x2, Endometrium 10.6 trójlinijne
    14.02.2026 Cyclogest x2
    16.02.2026 dzień Transferu 🐣BL 5.1.1 kurczaczek wychodzący z osłonki
    21.02.2026 🐣🍀5dpt cień cienia
    22.02.2026 🐣🍀6dpt ⏸️ mocna druga kreska

    AMG 0,07
    Euthyrox N 88 µg
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1673 2410

    Wysłany: 26 lutego, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Nie, niestety w mojej klinice nie doszukują się problemów immunologicznych... Ogólnie czułam, że transfer może być spisany na straty, bo miałam za grube endometrium. Nie opłacało się już mrozić zarodka, bo wg embriologa spadł by jego potencjał przy kolejnym rozmrażaniu i to mocno.

    Powiedz mi proszę, może się orientujesz jak jest z kolejną stymulacja po nie udanym FET ? Bo niestety zarodków już nie mamy, muszę wszytsko przechodzić od nowa. W kwietniu mój mąż ma operację więc kwiecień u nas totalnie odpada. Wolałabym teraz w marcu lub dopiero maj, czerwiec
    Jak grube moalas endometrium?
    Biopsję robiłaś?

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 26 lutego, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    864cf63a34245.jpghttps://zapodaj.net/plik-BLJowhdY9r


    W dniu 26 lutego obchodzimy:
    Dzień Dinozaura 🦕🦖
    Dzień Kabanosa 🍖
    Dzień Opowiadania Bajek 📚

    Dzisiaj trzymamy mocno kciuki za:
    💗Black_Angel wizyta przed transferem 🍀 🩺
    💗Plapart podgląd stymulacji 👀 🩺
    💗Michalina1987 beta dla kliniki 🤞🏻 🩸
    💗Adirella punkcja 🥚 🥚 🥚

    Powodzenia wszystkim, niech dzisiejszy dzień przyniesie same dobre wieści z wizyt, laboratorium i sali zabiegowej 💝

    Ponawiam pytanie o prowadzącą na marzec, czy któraś z dziewczyn które dołączyły niedawno do wątku lutego jest chętną? 🤗

    Adirella, sylstaa lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 26 lutego, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Dziękuję za informację. Wyrwę się dzisiaj z pracy na okienku i skoczę zrobić badanie z krwi, by móc zadzownic do lekarza. Od razu zapytam jak on to widzi. Mam niska rezerwa jajnikowa. Nawet nie wiem jak podoksowac te komórki.
    Tylko beta prawdę powie, więc trzymam kciuki aby wynik z krwi Cię jeszcze zaskoczył, jeśli chodzi o przygotowanie do stymulacji zerknij w wątku na pierwszą stronę tam jest cała rozpiska🤞

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 26 lutego, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi
    Beta beta i tylko beta.
    Testy to zło

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1396 1985

    Wysłany: 26 lutego, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Dziękuję za informację. Wyrwę się dzisiaj z pracy na okienku i skoczę zrobić badanie z krwi, by móc zadzownic do lekarza. Od razu zapytam jak on to widzi. Mam niska rezerwa jajnikowa. Nawet nie wiem jak podoksowac te komórki.
    Na pierwszej stronie jest rozpiska jak koksować komórki :)
    Przeważnie koenzym q10 (ubichnol), ja miałam do tego wit E, biosteron i l-karnitynę.

    Mała mi lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ