Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 437 646

    Wysłany: 2 lutego, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrsshinigami wrote:
    Mam wynik bety - 17,00 więc nie udało się :(
    🫂 Bardzo mnie przykro. Myślałam, że akurat u ciebie będzie happy end. Na prawdę na to zasługujesz 🥺
    Trzymaj się

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 240 256

    Wysłany: 2 lutego, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes89 wrote:
    wracam z 2 kropusiami na pokładzie 🍀🍀


    Gratuluje, jeśli można zapytać to czy trzeba to jakoś ekstra załatwić że masz transfer dwóch zarodków?
    Pytałam u mnie w klinice i powiedzieli że nie transferujemy tak.
    A następne zarodki jake mam to 3AB, 3AB, 3BB, 3BB
    Nie płakałabym gdyby były bliźniaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego, 16:16

    Cbag lubi tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 240 256

    Wysłany: 2 lutego, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    MoniaB, Agnes ✊🏼✊🏼✊🏼

    Ja już tez po transferze.
    Nie miałam robionego żadnego progesteronu ani nic.

    Się uśmiałam bo Pani Embriolog zapytała o datę urodzenia męża 🤣🤣 a ja oczywiście zawsze mylę o jeden dzień 🤣 i mówi zdecyduj się Pani 🤣 trafiłam 😁😁
    Ubaw że mnie mieli na zabiegowym.


    Ja zawsze podaje swoją datę zamiast daty męża 😜

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 240 256

    Wysłany: 2 lutego, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrsshinigami wrote:
    Mam wynik bety - 17,00 więc nie udało się :(


    Przykro mi :(
    Moja beta nie rokowała ale miałam nadzieję że u Ciebie będzie inaczej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego, 16:18

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Kasiopek Przyjaciółka
    Postów: 92 346

    Wysłany: 2 lutego, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety beta 10 dpt <2,3 😥
    Zaczynamy wszystko od nowa...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego, 16:18

    AMH-2,49
    Starania naturalne od 2021 roku
    Kwalifikacja do IVF 11.2024
    Start stymulacji 14.01.2025 (elonva, provera, menopur)
    27.01.2025 punkcja pobrano 12🥚zostały 3❄️
    01.04.2025 transfer ❄️poronienie zatrzymane
    genotyp: Bx Brakujące KIR: 2DL1, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1norm
    Allo-MLR: 21,10%
    gonapepty, neoparin, acard, accofil
    02.09.2025 transfer❄️ 8dpt beta <2,3 10dpt <0,1
    23.01.2026 3 transfer ❄️
    3dpt prog 36,10
    10dpt beta <2,3
    2.2026 kwalifikacji 2 procedura
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 240 256

    Wysłany: 2 lutego, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiopek wrote:
    Niestety beta 10 dpt <2,3 😥
    Zaczynamy wszystko od nowa...


    Przykro mi.


    Ale dzisiaj dzień wiadomości 😓

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Agnes89 Przyjaciółka
    Postów: 97 295

    Wysłany: 2 lutego, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly_84 wrote:
    Gratuluje, jeśli można zapytać to czy trzeba to jakoś ekstra załatwić że masz transfer dwóch zarodków?
    Pytałam u mnie w klinice i powiedzieli że nie transferujemy tak.
    A następne zarodki Jake mag to 3AB, 3AB, 3BB, 3BB
    Nie płakałabym gdyby były bliźniaki

    Z 6 komórek mamy 3 zarodki w 3. dobie. Z uwagi na obserwację ich rozwoju, lekarz zasugerował transfer 2, aby zwiększyć szanse na ciążę. Jest ryzyko, że któryś z tych 3 nie dotrwałby do mrożenia. Jeden był klasy 2, jeden 1/2 i trzeci też 1/2, ale za szybko się rozwijał. Transferowano nam te 2 najlepsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego, 16:22

    👩🏻37l 🧔🏻39l

    ❌️AMH- 0,05 (10.2024) > 0,31 (12.2024) > 0,28 (06.2025) > 0,11 (10.2025)
    ❌️Hashimoto
    ❌️teratozoospermia

    IVF:
    I: III-IV.2025 - Rekovelle, Menopur, Orgalutran, Ovitrelle -> 7🥚-> 0❄️❌️
    II: V-VI.2025 - Menopur, Gonal-f, Orgalutran, Ovitrelle -> 0🥚❌️
    08.2025 - mezoterapia
    III. 10.2025 - Rekovelle, Menopur, Orgalutran, Ovitrelle, Gonapeptyl -> 1🥚❌️
    Decyzja o AK
    IV. 02.02.2026 ET 2x 🦠(utrogestan, besins) <0,2 ❌️
    03.2026 histeroskopia -> doksycyklina
    V. 01.06.2026 FET 4BB (cyclogest, encorton, estrofem, besins) 11dpt 120 14dpt 52,7 ❌️ biochem
  • Agnes89 Przyjaciółka
    Postów: 97 295

    Wysłany: 2 lutego, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiopek wrote:
    Niestety beta 10 dpt <2,3 😥
    Zaczynamy wszystko od nowa...

    Przykro mi. 😞 🫂

    👩🏻37l 🧔🏻39l

    ❌️AMH- 0,05 (10.2024) > 0,31 (12.2024) > 0,28 (06.2025) > 0,11 (10.2025)
    ❌️Hashimoto
    ❌️teratozoospermia

    IVF:
    I: III-IV.2025 - Rekovelle, Menopur, Orgalutran, Ovitrelle -> 7🥚-> 0❄️❌️
    II: V-VI.2025 - Menopur, Gonal-f, Orgalutran, Ovitrelle -> 0🥚❌️
    08.2025 - mezoterapia
    III. 10.2025 - Rekovelle, Menopur, Orgalutran, Ovitrelle, Gonapeptyl -> 1🥚❌️
    Decyzja o AK
    IV. 02.02.2026 ET 2x 🦠(utrogestan, besins) <0,2 ❌️
    03.2026 histeroskopia -> doksycyklina
    V. 01.06.2026 FET 4BB (cyclogest, encorton, estrofem, besins) 11dpt 120 14dpt 52,7 ❌️ biochem
  • Pozytywna_ Ekspertka
    Postów: 131 166

    Wysłany: 2 lutego, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrsshinigami wrote:
    Mam wynik bety - 17,00 więc nie udało się :(
    🫂🫂 tak bardzo mi przykro... trzymaj się Kochana 😓

    Ona 90 & On 88
    AMH= 1,3
    Endometrioza III st

    27.10 start Gonapeptyl
    7.11 Gonapeptyl + rekovelle + Mensinorm
    19.11 koniec stymulacji - 3-4 pęcherzyki
    21.11 punkcja -> 🥚🥚

    26.11 transfer🤞 -> 4AA✅️ 4AB❄️
    6.12 🎅 beta ujemna ❌️

    31.01 transfer nr 2 ❄️ 4AB 🤞
    09.02 beta dla kliniki 🤞🩸💉 -> ujemna ❌️
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 2 lutego, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiopek wrote:
    Niestety beta 10 dpt <2,3 😥
    Zaczynamy wszystko od nowa...


    Przykro mi🫂🫂

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1347 1775

    Wysłany: 2 lutego, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiopek wrote:
    Niestety beta 10 dpt <2,3 😥
    Zaczynamy wszystko od nowa...

    Trzymaj się 🫂

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 2 lutego, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro za dzisiejsze bety 😔

    Trzymajcie się! 💛 Współczuję 🙌

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 2 lutego, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrsshinigami
    Butterfly_84
    Kasiopek

    Dziewczyny bardzo mi przykro, ściskam Was mocno🫂

    Butterfly_84 lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 2 lutego, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiopek wrote:
    Niestety beta 10 dpt <2,3 😥
    Zaczynamy wszystko od nowa...
    Trzymaj się 🫂

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 665 1199

    Wysłany: 2 lutego, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KurkaZłotopiórka wrote:
    Zaczęłam plamić, brzuch boli mnie jakby zaczynał sie okres.
    21dpt...

    Żywa krew?
    Jeśli tak, to pakuj się na sor.
    Bóle jak na okres , to nie są dobre bóle.

    Trzymam kciuki! 🍀

    MoniaB lubi tę wiadomość

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 2 lutego, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mocno ściskam wszystkie betujące dziś 🫂 przykro mi dziewczyny
    KurkaZłotopiorka ładuj nospe i magnez, a jak nie pomaga albo krwawienie się rozkręca to trzeba rozważyć SOR ginekologiczny. Trzymam kciuki 🤞🏻

    Totalnie_pogubiona, MoniaB, Butterfly_84 lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 2 lutego, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzisiaj dużo smutnych informacji 😭 Bardzo mi przykro dziewczyny. To straszne ile trudności i łez czeka na drodze do upragnionego szczęścia 💔 Wierzę, że każdej z nas będzie w końcu dane zostać mamą. Gdzieś tam czeka ten jedyny, wymarzony Okruszek

    MoniaB, Butterfly_84 lubią tę wiadomość

  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 2 lutego, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam info od kliniki żeby jeszcze zrobić w środę powtórkę także proszę o wpis 📆 04.02. kolejna beta.
    Nie mam pojęcia jak to się potoczy, nie chce sobie robić nadziei, ale i tak gdzieś głęboko jeszcze jest... Może takie cuda się zdarzają?

    Ishildur, Mary27, Karolaaas, Butterfly_84 lubią tę wiadomość

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 2 lutego, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro :( :(

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • KurkaZłotopiórka Przyjaciółka
    Postów: 103 170

    Wysłany: 2 lutego, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Bardzo mocno ściskam wszystkie betujące dziś 🫂 przykro mi dziewczyny
    KurkaZłotopiorka ładuj nospe i magnez, a jak nie pomaga albo krwawienie się rozkręca to trzeba rozważyć SOR ginekologiczny. Trzymam kciuki 🤞🏻
    Pogubiona, merci

    Krew jasnobrazowa. Udało nam sie pojawić w klinice, na USG Kropkowi dziś zaczęło bić serce. Zwiekszono mi dawkę cyclogestu do 3 dziennie, mam lezec, wiec L4 do kolejnej wizyty końcem przyszłego tygodnia. Zrobiono mi tez badania krwi.
    Zaczęło mnie boleć w dolnej partii pleców, jak w pierwszych dniach okresu.
    Kropek byl taki waleczny, beta w 12dpt wynosiła 1500...
    Takze dziewczyny, nic nie jest przesadzone, ale jak widać nie ma reguły z ta beta...

    Przytulam wirtualnie dziewczyny z niska beta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego, 18:23

    Totalnie_pogubiona, merci, blaurita lubią tę wiadomość

    12.01.26 🍍
    Czekamy🙏
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ