Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 243 258

    Wysłany: 7 lutego, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Też tak kiedyś robiłam 😅. Jedna z pań w pracy uznała, że mam faceta na boku 🙄. No, żenada .
    Chyba za dużo ogląda ,,ukryta prawda,, czy czegoś w tym stylu.


    Padłam, dobre!
    Niektórzy ludzie to mają naprawdę dużo czasu

    MoniaB, Cień lubią tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 7 lutego, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agas wrote:
    Lh miewałam ok 30 nawet do 50 zalezalo od cyklu. Ale największe znaczenia ma progesteron. Dopóki jest poniżej 1 jest ok. U mnie najczęściej 1dzien przed owulacja prog był ok 0.8, a Lh szło w górę. Ja ma pcos wiec Lh zawsze mialam wysokie a w ovu jeszcze wyzsze. Szczerze ja na cyklu naturalnym badałam e2, prog I lh co 2 dni a jak prog zaczynała rosnąć to codziennie. Ważne też było endometrium bo jego grubość jeśli jest odpowiednia to można podać ovitrelle i bardziej sterować cyklem naturalnym. Musi być ok 8mm. Pamiętaj też że owulacja we wtorek oznacza transfer w niedziele i tu też może być problem, bo kliniki najczęściej nie pracują.
    Co to dnia cyklu ja miałam cykle 32 dni najczęściej więc ovu ok 16DC. W ostatnim cyklu wszystko mi się pomieszało po CB i ovu nadeszło dopiero w 20DC

    U mnie robią zabiegi w niedziele. Bardziej martwi mnie to właśnie żeby nie przegapić tego momentu i żeby transfer był dobrze wyliczony. Straszne to. W sumie nie wiem czy wgl będę miała podany ovitrelle. Ja mam cykle 27-28 dni. Na początku myślałam sobie, że podejdę ze spokojną głową, a teraz aż mnie brzuch boli ze stresu. Nie mam nawet gdzie jutro zbadać proga, bo w moim mieście nie pracuje żadne laboratorium. Spróbuję chociaż z testami owulacyjnymi. Dzięki za Twoją historię ♥️

  • _Qlka_ Autorytet
    Postów: 295 188

    Wysłany: 7 lutego, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Dziewczyny, czy któraś z Was podchodziła do FET na cyklu stymulowanym ale nie letrozolem itp. tylko mikro dawkami FSH np. Menopur, Fostimon itp?

  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 8 lutego, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulam Was mocno dziewczyny 🫂🫂 ja jestem 97 a mąż 98 rocznik, a starania to już 3 lata 🙈 nigdy się nie spodziewałam, że taka droga nas spotka.
    No i widzę jak nie raz pracodawcy robią pod górkę. Sama mam ogromne wspracie, ale czytałam i znam wiele historii stąd i z mojego otoczenia. Po prostu brak wspracia, zrozumienia jest ogromny. I po części rozumiem pracodawcę, ale mieliśmy stworzyć środowisko, gdzie kobiety będą chciały zakładać rodziny i rodzić dzieci nie tracąc przy tym życia prywatnego czy pracy, a to niestety tylko na papierze u większości 🫂 dlatego chylę czoła, że mimo niedogodności potraficie walczyć o swoje marzenia 🥰 niezmiennie trzymam kciuki 🤞🤞 każda z nas ma swoją historię, ale wspracie i zrozumienie tutaj jest przeogromne

    Cień, merci, MoniaB, Karolaaas, just_a_girl lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2271

    Wysłany: 8 lutego, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    💗Kulka413 transfer 🍍 🌈 🍀
    Powodzenia 🍀🤞🏻

    Pozytywna_, Cień, Paula24, Kropelka92, Kulka413, Butterfly_84, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • LKBennett Ekspertka
    Postów: 240 497

    Wysłany: 8 lutego, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mam taką mega bladą kreskę na teście, ale dzisiaj jest dopiero 5dpt 🤓

    Liolia, Cień, MoniaB, Paula24, Mln, Karolaaas, Adirella, Lajla87_87, Kropelka92, Mary27, Pozytywna_, niecierpliwa ..., Black_Angel, Butterfly_84, GeNiOlKaa92, Alina Malina lubią tę wiadomość

    2025 - start IVF
    4.02.26 - FET 4BB - 7 tc 💔
    6.05.26 - FET 3AB 🍀 4dpt ⏸️; 10.06 jest ❤️ oraz 1,25 cm człowieka 🥹
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 8 lutego, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszecie o wieku. Że i u młodych i u starszych invitro średnio jest rozumiane.

    Ja jestem w wieku średnio wyższym i też średnio. Wzięłam ślub jak miałam 37 lat i przez pierwszy rok po ślubie czułam ogromną presję społeczną. Nie od rodziny, ale na mieście, w środowisku zawodowym, na wydarzeniach publicznych. Gdzie nie poszłam tam ludzie oglądali mój brzuch czy już, podpytywali moich bliższych czy jestem w ciąży, bo widzieli że chyba brzuch większy, kilka razy dostałam gratulacje, mój mąż też. Na każdym kroku byłam oglądana i analizowana czy nie jestem w ciąży. Ludzie uznali że dla świeżej mężatki w wieku 37 lat to ostatni dzwonek i że na pewno zaraz będę w ciąży. Po roku, półtorej już się to uspokoiło bardziej. Ale to było ciężkie, zwłaszcza że my chcieliśmy, ale nam nie wychodziło.

    Butterfly_84 lubi tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 8 lutego, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nick Paula24 bo tyle miałam lat jak dołączyłam do forum 🫣 za miesiąc kończę 34 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego, 11:34

    MoniaB, Cień, Butterfly_84 lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 8 lutego, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    c0b41b3ad35c4.jpghttps://zapodaj.net/plik-Aj7STJEDSa

    Dzisiaj wszystkie kciuki na pokład i trzymamy mocno za🤞🏻🤞🏻🤞🏻 :
    💗Kulka413 transfer 🍍 🌈 🍀

    Powodzenia Kulka413 niech to będzie TEN 🍀🍀🍀

    Paula24, Muczylando, MoniaB, Cień, Adirella, sylstaa, krakowiankq, Kropelka92, LKBennett, Kulka413, niecierpliwa ..., Marz91 lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2271

    Wysłany: 8 lutego, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ludzie potrafią być zupełnie bezmyślni w swoich komentarzach, a czasami również okrutni.
    my zaczęliśmy się starać mając 27 lat - podręcznikowo idealnie, 2 lata po ślubie, "młodzi", stabilna sytuacja życiowa. No i co? Guzik 😅
    Na szczęście mamy tutaj "save space", gdzie wiek to tylko jedna drobna część naszej historii, i nikt nie będzie wytykał, że jesteś za młoda czy za stara. Cel jest wspólny i dlatego jesteśmy w stanie się zrozumieć.

    Cień, MoniaB, Adirella, Butterfly_84, aaKarlaa lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 8 lutego, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas była presją od teściów po ślubie. Nawet imiona mieli po wybierane 🫣🫣
    Ładnie ich zgasiłam kilka razy i spokój.
    Najgorzej na początku było, a teraz po ponad 10 latach starań nikt nawet nie raczy zapytać.
    Chociaż najlepsi są ludzie bo nie raz dowiadywałam się że mam 2 dzieciaczków, a ja czasem chodziłam po mieście z dzieciakami szwagierek czy kuzynostwa.
    Miny były bezcenne jak mówiłam że to nie moje 🤣🤣

    Cień, MoniaB, merci, Butterfly_84 lubią tę wiadomość

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 8 lutego, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    c0b41b3ad35c4.jpghttps://zapodaj.net/plik-Aj7STJEDSa

    Dzisiaj wszystkie kciuki na pokład i trzymamy mocno za🤞🏻🤞🏻🤞🏻 :
    💗Kulka413 transfer 🍍 🌈 🍀

    Powodzenia Kulka413 niech to będzie TEN 🍀🍀🍀



    @Kulka413 kciuki najmocniej zaciśnięte, jak się da 🤞🍀
    Niech ta niedziela przyniesie dobre wieści.

    Dla mnie luty ma w tym roku ogromne znaczenie.
    Dziś byłabym w 36 tygodniu ciąży, pewnie odliczałabym dni do planowego CC.
    Dlatego każde lutowe serduszko, każda beta i każdy transfer są mi teraz jeszcze bliższe sercu 🤍

    Powodzenia

    Kulka413, Karolaaas lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 8 lutego, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LKBennett wrote:
    Chyba mam taką mega bladą kreskę na teście, ale dzisiaj jest dopiero 5dpt 🤓


    Daj fotkę.
    Niech ciotki oczy nacieszą ❤️🍀

    MoniaB, Karolaaas lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 8 lutego, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    U Nas była presją od teściów po ślubie. Nawet imiona mieli po wybierane 🫣🫣
    Ładnie ich zgasiłam kilka razy i spokój.
    Najgorzej na początku było, a teraz po ponad 10 latach starań nikt nawet nie raczy zapytać.
    Chociaż najlepsi są ludzie bo nie raz dowiadywałam się że mam 2 dzieciaczków, a ja czasem chodziłam po mieście z dzieciakami szwagierek czy kuzynostwa.
    Miny były bezcenne jak mówiłam że to nie moje 🤣🤣



    Też tak kiedyś miałam 😅
    Szwagierka urodziła latem i dała mi malucha na spacer. Dla bezpieczeństwa — bo to był tygodniowy noworodek — krążyłam tylko po osiedlu, blisko domu. Wiadomo: jakby mały zgłodniał albo zrobił „niespodziankę”, to żeby było szybko wrócić.
    I w pewnym momencie jedna sąsiadka jechała autem… jak mnie zobaczyła z wózkiem, to prawie w słup wjechała 😳 Totalny szok: skąd ja wzięłam dziecko, jeszcze bez ślubu! A wtedy mieszkałam z rodzicami, a mój ówczesny chłopak osobno.
    Sąsiadka — turbo katoliczka (bez urazy dla katolików, innych wyznań czy ateistów, absolutnie).
    Ale minę miała taką, jakby właśnie zobaczyła objawienie na czterech kółkach 😂

    merci, Karolaaas lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • _Qlka_ Autorytet
    Postów: 295 188

    Wysłany: 8 lutego, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Qlka_ wrote:
    Cześć,
    Dziewczyny, czy któraś z Was podchodziła do FET na cyklu stymulowanym ale nie letrozolem itp. tylko mikro dawkami FSH np. Menopur, Fostimon itp?

    Nikt nic? Szkoda, eh.

  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 8 lutego, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Qlka_ wrote:
    Nikt nic? Szkoda, eh.


    Czekaj, ja miałam mini stymulację na Lametcie i Menopurze.
    Daj mi chwilę, poszukam w protokołach z Novum.

    _Qlka_ lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 316 421

    Wysłany: 8 lutego, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co czytam, to dziewczyny tutaj raczej standardowo: estrofem, cyclogest +acard, progesteron besins. Ja miałam podmienione dwie ostatnie na neoparin i prolutex w zastrzykach, by nie rypac po brzuchu.

    _Qlka_ lubi tę wiadomość

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 8 lutego, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Qlka_ wrote:
    Nikt nic? Szkoda, eh.



    Do punkcji mini stymulscja

    • Lametta – 2 tabletki od 2. do 6. dnia cyklu
    • Menopur 75 mg – 3., 5., 7. i 9. dzień cyklu
    • Pregnyl 5000 j.


    Po transferze (świeży transfer) brałam:
    • Estrofem 2 mg – 2×1
    • Luteina 50 mg – 3×2
    • Lutinus 100 mg – 3×1


    Wtedy uzyskano u mnie 3 oocyty, z czego powstały dwa zarodki dwudniowe.
    Niestety beta była dwa razy 0 — nawet nie drgnęła.

    To byl listopad 2021 w Novum. Więc dawne czasy.


    Przy transferze mrożonym leki były bardzo podobne.
    Dorzucili mi tylko:
    Neoparin 40 mg – 1×1
    Luteina 50 mg – 3×2
    Lutinus 100 mg – 3×1
    Bez Estrofemu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego, 11:51

    _Qlka_ lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Black_Angel Autorytet
    Postów: 921 2379

    Wysłany: 8 lutego, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś bez rewelacyjnych wieści. Do blastki przetrwały tylko 2 zarodki. Jeden jeszcze do jutra pod obserwacją. Liczyłam na przynajmniej 4 mroziaki i się przeliczyłam..

    IVF #1
    Start: 02.11.21 - Elonva, Orgalutran, Menopur, Ovitrelle

    Punkcja: 13.11.21 -> 10 komórek - 10 dojrzałych - wszystkie zapłodnione (Luteina, Duphaston, Acard).
    II doba -> 9 rozwija się prawidłowo; III doba -> nadal 9 ✊; V doba -> 6 blastocyst ( 4BB, 3x 3BB, 2x 2BB)
    Transfer ET: 18.11.21 -> 4BB
    9dpt: 16,01; 11dpt: 17,96; 13dpt: 22,03 - odstawienie leków.
    Transfer FET 21.12.21 -> 3BB
    7dpt: 12,88; 9dpt: 50,12; 13dpt: 90,12; 15dpt: 111,20 -odstawienie leków
    Transfer FET 23.03.22 -> 3BB & 2BB
    7dpt: 5,13; 12dpt: 82,72; 14dpt: 216,8; 16dpt: 450,3; 19dpt: 1470; 23dpt: 6177. 28dtp 7,08mm & echo 124 🥰 7w6d: 1,43cm & serduszko 163 🩷 41w5d 3050g & 54cm ❤️
    Transfer FET 15.10.24 -> 3BB beta 0
    Transfer FET 21.10.25-> 2BB beta 0

    IVF #2
    Start: 22.01.26 - menopur, orgalutran
    Punkcja: 3.02 ->9 komórek
    Transfer ET -> 6.02 - 3dniowiec 14blastromerowy

    ❄️❄️
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 8 lutego, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black_Angel wrote:
    A ja dziś bez rewelacyjnych wieści. Do blastki przetrwały tylko 2 zarodki. Jeden jeszcze do jutra pod obserwacją. Liczyłam na przynajmniej 4 mroziaki i się przeliczyłam..

    Przykro mi,ale będziemy trzymać kciuki za tą dwójkę i tego trzeciego,który jeszcze się namyśla.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego, 11:55

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ