Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 8 lutego, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black_Angel wrote:
    A ja dziś bez rewelacyjnych wieści. Do blastki przetrwały tylko 2 zarodki. Jeden jeszcze do jutra pod obserwacją. Liczyłam na przynajmniej 4 mroziaki i się przeliczyłam..
    To właśnie te które zostaną z Tobą zobaczysz ♥️✊
    Ja z 6 zarodków miałam tylko 2 zdrowe, nie liczy się ilość tylko jakość, może być i jeden ważne by był zdrowy i tak będzie u Ciebie ✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego, 12:12

    Cień, Kropelka92 lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 8 lutego, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-hy21lOzxv5

    Macie od ciotki Pauliny, dziś co prawda 9 dpt, ale serce matki wierzy do końca mimo wszystko ♥️
    Dodam tylko że na żywo dużo mocniejsza ✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego, 12:06

    Lajla87_87, Karolaaas, Cień, Iga89, niecierpliwa ..., Kropelka92, Ewelcia1605, Adirella, Biała_Konwalia, LKBennett, Ninaa, Karolaa88, Yahu, LoliM, Butterfly_84 lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 8 lutego, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black_Angel wrote:
    A ja dziś bez rewelacyjnych wieści. Do blastki przetrwały tylko 2 zarodki. Jeden jeszcze do jutra pod obserwacją. Liczyłam na przynajmniej 4 mroziaki i się przeliczyłam..
    Najważniejsze, że jeszcze 3 zarodek jest pod obserwacją i walczy 💪🤞🏻.
    U mnie też po punkcji 3 blastocysty w tym dwie dobrze rokujące, które nie dały jak narazie ciąży, za to 3 zarodek hodowany do szóstej doby niby troszkę słabszy, początkowo miał oznaczenie CC, a niedługo będzie transferowany 🍀 nadgonił do pozostałych i rozwinął się do 5BB🤩.

    Paula24, Cień, merci, Karolaa88, Butterfly_84 lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 8 lutego, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    https://zapodaj.net/plik-hy21lOzxv5

    Macie od ciotki Pauliny, dziś co prawda 9 dpt, ale serce matki wierzy do końca mimo wszystko ♥️
    Dodam tylko że na żywo dużo mocniejsza ✊



    Śliczna kreseczka 💗🥳

    Paula24 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1359 1322

    Wysłany: 8 lutego, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już z kropkiem na pokładzie 😁 mąż tak się przejął że nie pozwalał mi wstać z łóżka czy wziąć plecaka z rzeczami córki bo musieliśmy ją zabrać ze sobą. W poniedziałek 📆16.02 robię betę dla kliniki

    Cień, Iga89, Karolaaas, Lajla87_87, merci, White1, niecierpliwa ..., Marz91, Paula24, Kropelka92, Ewelcia1605, MoniaB, Adirella, sylstaa, Black_Angel, LKBennett, Mary27, KurkaZłotopiórka, Karolaa88, Rosołek123, Yahu, LoliM, Butterfly_84, Kasiak89, GeNiOlKaa92 lubią tę wiadomość

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 8 lutego, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    https://zapodaj.net/plik-hy21lOzxv5

    Macie od ciotki Pauliny, dziś co prawda 9 dpt, ale serce matki wierzy do końca mimo wszystko ♥️
    Dodam tylko że na żywo dużo mocniejsza ✊


    Trzymam kciuki żeby dalej rosło pięknie🤞robisz betę w poniedziałek?

    Paula24 lubi tę wiadomość

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1349 1775

    Wysłany: 8 lutego, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black_Angel wrote:
    A ja dziś bez rewelacyjnych wieści. Do blastki przetrwały tylko 2 zarodki. Jeden jeszcze do jutra pod obserwacją. Liczyłam na przynajmniej 4 mroziaki i się przeliczyłam..

    Ja co prawda jeszcze telefonu nie miałam, ale na panelu pacjenta pojawiły mi się trzy ❄️
    5.1.1
    5.1.2
    6.3.2

    Też trochę liczyłam na więcej z racji badań PGT-A. Jak jeszcze coś odpadnie zostanę z niczym 😞

    Mary27, sylstaa, Yahu, Adirella lubią tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 8 lutego, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa ... wrote:
    Trzymam kciuki żeby dalej rosło pięknie🤞robisz betę w poniedziałek?
    Tak, no muszę wiedzieć i tak co się tam dzieje ✊

    niecierpliwa ... lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 8 lutego, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Ja co prawda jeszcze telefonu nie miałam, ale na panelu pacjenta pojawiły mi się trzy ❄️
    5.1.1
    5.1.2
    6.3.2

    Też trochę liczyłam na więcej z racji badań PGT-A. Jak jeszcze coś odpadnie zostanę z niczym 😞


    🫂 Wierzę, że to jeszcze nie koniec.

    Marz91 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 8 lutego, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Ja co prawda jeszcze telefonu nie miałam, ale na panelu pacjenta pojawiły mi się trzy ❄️
    5.1.1
    5.1.2
    6.3.2

    Też trochę liczyłam na więcej z racji badań PGT-A. Jak jeszcze coś odpadnie zostanę z niczym 😞

    rozczarowanie jest zrozumiałe, zawsze chcemy więcej, ale każdy jeden ❄️ to jest szansa i nadzieja, także trzymajmy się tego 🍀

    Cień, Karolaaas, Marz91, sylstaa lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 8 lutego, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula mocne kciuki ♥️

    Kulka niech kropek się rozgości na kolejne 9 miesięcy 🥰

    Paula24, Cień, Kulka413 lubią tę wiadomość

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 8 lutego, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Ja co prawda jeszcze telefonu nie miałam, ale na panelu pacjenta pojawiły mi się trzy ❄️
    5.1.1
    5.1.2
    6.3.2

    Też trochę liczyłam na więcej z racji badań PGT-A. Jak jeszcze coś odpadnie zostanę z niczym 😞
    Ale jakie piękne ♥️

    Marz91 lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 8 lutego, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Ja co prawda jeszcze telefonu nie miałam, ale na panelu pacjenta pojawiły mi się trzy ❄️
    5.1.1
    5.1.2
    6.3.2

    Też trochę liczyłam na więcej z racji badań PGT-A. Jak jeszcze coś odpadnie zostanę z niczym 😞
    Trzymamy mocno kciuki za hodowlę 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Marz91, Cień, sylstaa lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Black_Angel Autorytet
    Postów: 921 2379

    Wysłany: 8 lutego, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Jestem już z kropkiem na pokładzie 😁 mąż tak się przejął że nie pozwalał mi wstać z łóżka czy wziąć plecaka z rzeczami córki bo musieliśmy ją zabrać ze sobą. W poniedziałek 📆16.02 robię betę dla kliniki

    To betujemy razem :) ja po 3dniowcu w piątek :)

    Kulka413, Paula24, Cień lubią tę wiadomość

    IVF #1
    Start: 02.11.21 - Elonva, Orgalutran, Menopur, Ovitrelle

    Punkcja: 13.11.21 -> 10 komórek - 10 dojrzałych - wszystkie zapłodnione (Luteina, Duphaston, Acard).
    II doba -> 9 rozwija się prawidłowo; III doba -> nadal 9 ✊; V doba -> 6 blastocyst ( 4BB, 3x 3BB, 2x 2BB)
    Transfer ET: 18.11.21 -> 4BB
    9dpt: 16,01; 11dpt: 17,96; 13dpt: 22,03 - odstawienie leków.
    Transfer FET 21.12.21 -> 3BB
    7dpt: 12,88; 9dpt: 50,12; 13dpt: 90,12; 15dpt: 111,20 -odstawienie leków
    Transfer FET 23.03.22 -> 3BB & 2BB
    7dpt: 5,13; 12dpt: 82,72; 14dpt: 216,8; 16dpt: 450,3; 19dpt: 1470; 23dpt: 6177. 28dtp 7,08mm & echo 124 🥰 7w6d: 1,43cm & serduszko 163 🩷 41w5d 3050g & 54cm ❤️
    Transfer FET 15.10.24 -> 3BB beta 0
    Transfer FET 21.10.25-> 2BB beta 0

    IVF #2
    Start: 22.01.26 - menopur, orgalutran
    Punkcja: 3.02 ->9 komórek
    Transfer ET -> 6.02 - 3dniowiec 14blastromerowy

    ❄️❄️
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1359 1322

    Wysłany: 8 lutego, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black_Angel wrote:
    To betujemy razem :) ja po 3dniowcu w piątek :)
    Ja bety nie robię w piątek tylko w poniedziałek. W piątek planuje sikanca ale w ukryciu przed mężem bo mi dzisiaj powiedział że mam nic nie robić tylko czekać do poniedzialku

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • Black_Angel Autorytet
    Postów: 921 2379

    Wysłany: 8 lutego, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Ja bety nie robię w piątek tylko w poniedziałek. W piątek planuje sikanca ale w ukryciu przed mężem bo mi dzisiaj powiedział że mam nic nie robić tylko czekać do poniedzialku

    W piątek miałam transfer 3dniowca a 16 będę robiła betę, źle się może wyraziłam :)

    Kulka413, Cień lubią tę wiadomość

    IVF #1
    Start: 02.11.21 - Elonva, Orgalutran, Menopur, Ovitrelle

    Punkcja: 13.11.21 -> 10 komórek - 10 dojrzałych - wszystkie zapłodnione (Luteina, Duphaston, Acard).
    II doba -> 9 rozwija się prawidłowo; III doba -> nadal 9 ✊; V doba -> 6 blastocyst ( 4BB, 3x 3BB, 2x 2BB)
    Transfer ET: 18.11.21 -> 4BB
    9dpt: 16,01; 11dpt: 17,96; 13dpt: 22,03 - odstawienie leków.
    Transfer FET 21.12.21 -> 3BB
    7dpt: 12,88; 9dpt: 50,12; 13dpt: 90,12; 15dpt: 111,20 -odstawienie leków
    Transfer FET 23.03.22 -> 3BB & 2BB
    7dpt: 5,13; 12dpt: 82,72; 14dpt: 216,8; 16dpt: 450,3; 19dpt: 1470; 23dpt: 6177. 28dtp 7,08mm & echo 124 🥰 7w6d: 1,43cm & serduszko 163 🩷 41w5d 3050g & 54cm ❤️
    Transfer FET 15.10.24 -> 3BB beta 0
    Transfer FET 21.10.25-> 2BB beta 0

    IVF #2
    Start: 22.01.26 - menopur, orgalutran
    Punkcja: 3.02 ->9 komórek
    Transfer ET -> 6.02 - 3dniowiec 14blastromerowy

    ❄️❄️
  • Agas Autorytet
    Postów: 352 139

    Wysłany: 8 lutego, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Qlka_ wrote:
    Cześć,
    Dziewczyny, czy któraś z Was podchodziła do FET na cyklu stymulowanym ale nie letrozolem itp. tylko mikro dawkami FSH np. Menopur, Fostimon itp?
    U mnie byly takie plamy. Ale stymulacja była mały dawkami co 2 dni ovaleap. Ponoć czasem się sprawdza jak endo nie chce rosnac. U mnie nie zadziałało a przy moim amh skoczyło się 5 pęcherzykami. Ten pomysł nie był trafiony

    Starania od 2022 PCOS, AMH 9,41, cykle regularne z własną owulacją, cienkie endometrium
    IUI 09.2023 💔 cb
    IUI 10.2023 ❌ odwolane
    IUI 11.2023 ❌
    03.2024 start IVF, punkcja 12🥚zamrożonych , 12🥚zapłodnionych
    Procedura 1.1 6x ❄️ PGTA ➡️1x❄️ OK
    06.2024 -I FET ❌
    Histeroskopia
    07.2024 cd138 0/0,widoczny stan zapalny podczas histero - antybiotykoterapia
    Procedura 1.2 08.2024 3x❄️
    10 i 11.2024 FET odwołany
    02.2025 II FET❌️
    03.2025 FET odwołany
    2 IVF 06.2025 punkcja pobrano 20🥚 8x❄️
    4x ❄️ PGTA ➡️2x❄️ OK
    08.2025 III FET + wlew accofil 6dpt 18.7 11dpt 9 💔 cb
    09.2025 IV FET + wlew accofil, accofil, 6dpt 33 10dpt 257, 25dpt CRL 3mm ♥️
    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 8 lutego, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black_Angel wrote:
    W piątek miałam transfer 3dniowca a 16 będę robiła betę, źle się może wyraziłam :)
    Ja też może zatestuję w poniedziałek

    Black_Angel, Marz91 lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • LKBennett Ekspertka
    Postów: 240 497

    Wysłany: 8 lutego, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie nakrecilam po tym transferze…mialam dzisiaj sen ze na usg byly dwie dziewczynki 😅 stad ten poranny test w 4 dniu… zdjecia nie wrzucalam bo na foto nic nie bylo widac, mam nadzieje ze wszystko idzie dobrze i niedlugo pochwale sie lepszym wynikiem 🍀🥰

    Powodzenia dla Was Dziewczyny na ten tydzień ❤️❤️❤️

    Cień, Butterfly_84 lubią tę wiadomość

    2025 - start IVF
    4.02.26 - FET 4BB - 7 tc 💔
    6.05.26 - FET 3AB 🍀 4dpt ⏸️; 10.06 jest ❤️ oraz 1,25 cm człowieka 🥹
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 8 lutego, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LKBennett wrote:
    Ale sie nakrecilam po tym transferze…mialam dzisiaj sen ze na usg byly dwie dziewczynki 😅 stad ten poranny test w 4 dniu… zdjecia nie wrzucalam bo na foto nic nie bylo widac, mam nadzieje ze wszystko idzie dobrze i niedlugo pochwale sie lepszym wynikiem 🍀🥰

    Powodzenia dla Was Dziewczyny na ten tydzień ❤️❤️❤️
    Ja też za pierwszym razem miałam pozytyw w 4 dpt i beta wynosiła wtedy 11.50 mlu, życzę tego samego ✊

    LKBennett, Cień lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ