Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 8 lutego, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wasze bety 🤞🤞 niech się kropki zadomowią a bety szybują 🥰

    White1, Pozytywna_, MoniaB, Ewelka1985, Karolaaas lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 8 lutego, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Hej dziewczyny 🌸

    Niektórzy mnie kojarzą, niektórzy nie.
    W tym roku kończę 44 lata i jestem wiekowo chyba najstarsza z wszystkich starajacych się z pomocą ivf.

    W ostatnim czasie było mnie mniej na wątkach miesięcznych. Częściej udzielam się na wątku „Nowy początek” (dla dziewczyn, które doświadczyły poronień) oraz na wątku „Z plecakiem doświadczeń-Weteranki IVF”.

    W procesie IVF jestem od 2019 roku.
    Przeszłam 8 procedur:
    – 7 stymulacji
    – 1 adopcję zarodka
    Miałam 5 transferów, z czego 2 zakończyły się ciążami biochemicznymi.
    Ostatni transfer z adopcji zarodka niestety zakończył się poronieniem w 8 tygodniu ciąży (moja jedyna jak dotąd ciąża zarodkowa).
    Obecnie zakończyłam (mam taką nadzieję) leczenie stanu zapalnego endometrium i oczekuję na biopsję kontrolną zaplanowaną na 23 lutego 2026 r.
    Od jej wyniku uzależniony jest kolejny transfer z AZ.
    Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny 🤍
    Każda Wasza pozytywna beta dostarcza mi mnóstwo wzruszeń,
    a każdą porażkę przeżywam razem z Wami.

    Proszę o wpis do kalendarza:
    23 lutego 2026 📆
    Biopsja endometrium po leczeniu stanu zapalnego.
    To ja tak samo z transferami. Do tej pory 5x, z czego 2x cb i ten przedostatni - niestety serduszko się zatrzymało. Też AZ. Tyle że bez stanu zapalnego i nikt nie wie co u mnie chodzi...

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 8 lutego, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na piątkowej wizycie dowiem się kiedy transfer... To już będzie ostatni. Jeśli nie wyjdzie - chcemy kwietniu z kursem adopcyjnym ruszyć

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 8 lutego, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    To ja tak samo z transferami. Do tej pory 5x, z czego 2x cb i ten przedostatni - niestety serduszko się zatrzymało. Też AZ. Tyle że bez stanu zapalnego i nikt nie wie co u mnie chodzi...


    No ja to muszę ewidentne ten stan zapalny zbić, ewentualnie komórki nk,i jeszcze pogrzebać w kirach i cytokinach.
    Jak tam będzie ok, to znaczy,że zarodki z AZ od polskich dawców są,,wadliwe,, .
    Wtedy startuje z Czechami i komercyjnie AZ.
    Na razie chcę jeszcze spróbować z programu MZ.

    Lynx lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 8 lutego, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Na piątkowej wizycie dowiem się kiedy transfer... To już będzie ostatni. Jeśli nie wyjdzie - chcemy kwietniu z kursem adopcyjnym ruszyć


    Z moim IVF-em mam trochę jak z huśtawką emocjonalną.
    Nie dopuszczam do siebie myśli, że może się nie udać, a jednocześnie gdzieś w środku wiem, że szanse są małe.
    Mimo to cały czas daję sobie kolejne szanse.
    Potem przychodzą rozczarowania, podnoszę się i zaczynam od nowa.
    Daję sobie jeszcze rok — do 45 roku życia.
    Na tradycyjną adopcję nie jestem dziś emocjonalnie gotowa i chyba to nie jest moja droga.
    Na dziś nie. A co będzie za rok? Zobaczymy.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 8 lutego, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kasiak89

    Oby to był ten szczęśliwy transfer 💗

    Kasiak89 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 9 lutego, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny ✊ ja też dziś oddaje krew , miejmy nadzieję że w końcu sytuacja się wyklaruje ♥️

    https://zapodaj.net/plik-qDMLHKBWUV

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 06:49

    Kropelka92, MoniaB, Iga89, LKBennett, Monixma, Cień, Adirella, Black_Angel, Karolaaas, GeNiOlKaa92, Biała_Konwalia, Ewelka1985, Kasiak89, Ewelcia1605, niecierpliwa ..., Mln, Hania2010 lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Pozytywna_ Ekspertka
    Postów: 131 166

    Wysłany: 9 lutego, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez juz po pobraniu krwi🩸💉 czekamy, będzie co ma być

    Kropelka92, merci, MoniaB, Paula24, LKBennett, Cień, Black_Angel, Karolaaas, GeNiOlKaa92, Ewelka1985, Ewelcia1605, Butterfly_84, niecierpliwa ..., Mln lubią tę wiadomość

    Ona 90 & On 88
    AMH= 1,3
    Endometrioza III st

    27.10 start Gonapeptyl
    7.11 Gonapeptyl + rekovelle + Mensinorm
    19.11 koniec stymulacji - 3-4 pęcherzyki
    21.11 punkcja -> 🥚🥚

    26.11 transfer🤞 -> 4AA✅️ 4AB❄️
    6.12 🎅 beta ujemna ❌️

    31.01 transfer nr 2 ❄️ 4AB 🤞
    09.02 beta dla kliniki 🤞🩸💉 -> ujemna ❌️
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 9 lutego, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dzisiaj dziewczyny 🍀🤞🏻
    💗White1 transfer 🍍🌈🍀
    💗Kakali12 wizyta kwalifikująca do transferu 🍀
    💗krakowiankq podgląd endometrium 🩺👀
    💗Kropelka92 kwalifikacja do transferu 🩺 🍀
    💗Pozytywna beta dla kliniki 🤞🏻🩸

    Pozytywna ściskam bardzo mocno, niech będzie pięknie! 🍀✨🤞🏻

    MoniaB, Paula24, sylstaa, LKBennett, Cień, Adirella, Black_Angel, GeNiOlKaa92, Ewelka1985, Kasiak89, KurkaZłotopiórka, Pozytywna_ lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Mokka95 Przyjaciółka
    Postów: 112 107

    Wysłany: 9 lutego, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem 10 dni po transferze dwudniowego zarodka i przez ostatnie 3 dni męczą mnie nocne poty. Biore 2x po 2 tabletki utrogestanu rano i wieczorem + 3x po 1 tabletce duphastonu. Czy któras z Was miała podobnie? Podczas poprzedniego transferu miałam inny zestaw i nie było tego problemu.

    Ewelka1985 lubi tę wiadomość

    👩🏽 30 👨🏽34
    On: kariotypy ✅ hormony ✅ wymazy ✅, ciężka oligoospermia (3 mln)
    Ona: hormony ✅ wymazy ✅ własne owulacje ✅ grubość endometrium ✅
    Ciąż: 0

    I procedura 01.2025 - 4 dojrzałe komórki ❄️ 1 zarodek 5CC ✖️(cykl naturalny)
    biopsja (cd138 ✅, nk ✅)

    II procedura 08.2025 - komórki jajowe o nieprawidłowej morfologii ✖️

    zmiana kliniki
    III procedura 01.2026 - 11 zapłodnionych komórek - 3 zarodki
    - (2dn) 4.1 ✖️ (po punkcji)
    scratching endometrium, biopsja (cd138 5/10), leczenie gentamycyna e.coli
    - ❄️(3 dn) 8 komórkowy 1.2 ✖️(cykl sztuczny)
    - ❄️(6 dn) 3AB - (cykl naturalny, intralipid) 08.04.2026
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 9 lutego, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki dziewczyny za dzisiaj ♥️

    Paula test pięknie ciemnieje 🥰

    MoniaB, Paula24, Cień lubią tę wiadomość

  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 9 lutego, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Nie wpisywałam się do kalendarza, ale to to dla mnie też TEN dzień! 💥 Jadę na betę 🫣

    Najpierw się dłuży niemiłosiernie, a potem jestem przerażona, że to już ten dzień. Stresuje się bardzo tą betą dziś.

    Jestem w 7dpt. Czy można zamawiać wynik? Poproszę 40! 😄

    Trzymajcie kciuki 🥺😬🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 07:41

    Paula24, Iga89, Ewelka1985, LKBennett, Monixma, Cień, White1, Adirella, Yahu, Black_Angel, merci, Karolaaas, Kropelka92, nick nieaktualny, Kasiak89, Phiczek, just_a_girl, Ewelcia1605, niecierpliwa ..., Butterfly_84, Mln, Pozytywna_, Migotkaaa, Hania2010 lubią tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Ewelka1985 Ekspertka
    Postów: 184 285

    Wysłany: 9 lutego, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny prosze o trzymanie kciuków 🥰
    Jedziemy na transfer
    Mamy 200 km
    Więc panika i modlitwy czas start 🥰🤣

    MoniaB, LKBennett, Monixma, Cień, Adirella, Black_Angel, merci, Karolaaas, Kropelka92, sylstaa, Kasiak89, Paula24, just_a_girl, Ewelcia1605, KurkaZłotopiórka, niecierpliwa ..., Butterfly_84, Mln, Pozytywna_ lubią tę wiadomość

  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 9 lutego, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia 🥰🥰🥰💪💪💪💪🤞🤞🤞🤞

    Ewelka1985, MoniaB, Cień lubią tę wiadomość

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 9 lutego, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Powodzenia dzisiaj dziewczyny 🍀🤞🏻
    💗White1 transfer 🍍🌈🍀
    💗Kakali12 wizyta kwalifikująca do transferu 🍀
    💗krakowiankq podgląd endometrium 🩺👀
    💗Kropelka92 kwalifikacja do transferu 🩺 🍀
    💗Pozytywna beta dla kliniki 🤞🏻🩸

    Pozytywna ściskam bardzo mocno, niech będzie pięknie! 🍀✨🤞🏻


    Powodzenia dziewczyny. 🤞🍀❤️

    MoniaB, Pozytywna_ lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 9 lutego, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    💗White1 transfer 🍍🌈🍀
    💗Kakali12 wizyta kwalifikująca do transferu 🍀
    💗krakowiankq podgląd endometrium 🩺👀
    💗Kropelka92 kwalifikacja do transferu 🩺 🍀
    💗Pozytywna beta dla kliniki 🤞🏻🩸

    Powodzenia dziewczyny 🥰🥰 samych dobrych wieści! Niech sie kropek wgryza 🤞

    Ewelka1985 🍍🍀 kciuki zaciśnięte
    MoniaB 🤞🤞 mocno kciuki i cierpliwości dzisiaj!

    Ewelka1985, MoniaB, Cień lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 9 lutego, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    f6513d4411443.jpghttps://zapodaj.net/plik-ApRSl82E2a

    W dniu 9 lutego obchodzimy dzień świąt nietypowych:
    Międzynarodowy Dzień Pizzy 🍕🍕🍕
    Światowy Dzień Małżeństwa 👰🤵


    Dzisiaj w kalendarzu dużo się dzieje, także trzymamy mocno kciuki za:
    💗White1 transfer 🍍🌈🍀
    💗Kakali12 wizyta kwalifikująca do transferu 🍀
    💗krakowiankq podgląd endometrium 🩺👀
    💗Kropelka92 kwalifikacja do transferu 🩺 🍀
    💗Pozytywna beta dla kliniki 🤞🏻🩸

    Niech to będzie owocny dzień, pełen samych dobrych wieści i informacji 🌼
    Miłego dnia dziewczyny 💚

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 08:10

    Black_Angel, merci, LKBennett, sylstaa, just_a_girl, Adirella, krakowiankq, Marz91, niecierpliwa ..., Pozytywna_, Cień lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 438 647

    Wysłany: 9 lutego, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Cześć dziewczyny! Nie wpisywałam się do kalendarza, ale to to dla mnie też TEN dzień! 💥 Jadę na betę 🫣

    Najpierw się dłuży niemiłosiernie, a potem jestem przerażona, że to już ten dzień. Stresuje się bardzo tą betą dziś.

    Jestem w 7dpt. Czy można zamawiać wynik? Poproszę 40! 😄

    Trzymajcie kciuki 🥺😬🫣
    Będzie więcej 😉🤞☘️

    Dziewczyny, wszystkim dziś powodzenia ☘️

    MoniaB, Pozytywna_ lubią tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 9 lutego, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    No ja to muszę ewidentne ten stan zapalny zbić, ewentualnie komórki nk,i jeszcze pogrzebać w kirach i cytokinach.
    Jak tam będzie ok, to znaczy,że zarodki z AZ od polskich dawców są,,wadliwe,, .
    Wtedy startuje z Czechami i komercyjnie AZ.
    Na razie chcę jeszcze spróbować z programu MZ.
    Plus taki, że jest się czego chwycić, z czym walczyć. A ja już i kity i cytokiny wszystko robiłam. I wszystko dobrze 😅
    Więc nie wiadomo w co ręce wsadzić.

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • SupiOli Koleżanka
    Postów: 57 35

    Wysłany: 9 lutego, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Wpadłam z pytaniem odnośnie wizyty rozpoczynającej stymulacje do in vitro.
    Czy jeśli nie mam świeżych badań hormonalnych to zrobią mi je przed wizytą lub w trakcie wizyty? Czy część lepiej zrobić przed wizytą na własną rękę?
    A może do tej stymulacji nie dojdzie przez to że nie mam badań?
    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi z góry 😘

    25👩🏽29🧔🏽‍♂️
    Starnia od 05.2024
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ