Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1167 1804

    Wysłany: 9 lutego, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry po weekendzie ! 😊

    Powodzenia dla wszystkich dziś bohaterek ✊✊✊✊

    U mnie cudownie zaczyna się tydzień, Dr mówiła, żeby mi tylko syn, albo mąż nie przynieśli żadnych chorób do domu przez ten czas, a tu proszę. Młody wczoraj 38,5 gorączki, słania się na nogach 🤦‍♀️
    A ja już wariuje, że jak ja też zachoruje to zaszkodzę kropkowi 🙈🙈

    13 miesięcy nie był chory rozumiecie to ?
    To akurat teraz musiał się rozłożyć 🤦‍♀️
    I to jeszcze jak chodził wczoraj chodził wszystko było okej i nagle tak go siekło, że się położył i tak do wieczora leżał 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 09:00

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 9 lutego, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Powodzenia dzisiaj dziewczyny 🍀🤞🏻
    💗White1 transfer 🍍🌈🍀
    💗Kakali12 wizyta kwalifikująca do transferu 🍀
    💗krakowiankq podgląd endometrium 🩺👀
    💗Kropelka92 kwalifikacja do transferu 🩺 🍀
    💗Pozytywna beta dla kliniki 🤞🏻🩸

    Pozytywna ściskam bardzo mocno, niech będzie pięknie! 🍀✨🤞🏻


    Paula , Monia również czekamy na dobre informacje 🤞niech Twoje przeczucia się potwierdzą !

    Kciuki za wszystkie dziewczyny 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 09:09

    MoniaB, Paula24 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1167 1804

    Wysłany: 9 lutego, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SupiOli wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Wpadłam z pytaniem odnośnie wizyty rozpoczynającej stymulacje do in vitro.
    Czy jeśli nie mam świeżych badań hormonalnych to zrobią mi je przed wizytą lub w trakcie wizyty? Czy część lepiej zrobić przed wizytą na własną rękę?
    A może do tej stymulacji nie dojdzie przez to że nie mam badań?
    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi z góry 😘

    Odpowiem Ci jak jest w Bocianie Warszawa
    Idziesz na wizytę, jeżeli Dr Cię kwalifikuje to robią Ci wszystkie badania. Ja byłam na wizycie na skraju miesiączki to Dr pobrała biocenozę i chlamydie, a cytologię mówiła, że pobierze po miesiączce. Następnie pielęgniarki pobrały krew na badania zakaźne i w sumie załatwiłam to na 1 wizycie kwalifikacyjnej już 😊

    MoniaB, SupiOli lubią tę wiadomość

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 9 lutego, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SupiOli wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Wpadłam z pytaniem odnośnie wizyty rozpoczynającej stymulacje do in vitro.
    Czy jeśli nie mam świeżych badań hormonalnych to zrobią mi je przed wizytą lub w trakcie wizyty? Czy część lepiej zrobić przed wizytą na własną rękę?
    A może do tej stymulacji nie dojdzie przez to że nie mam badań?
    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi z góry 😘

    Hej, ja wizytę rozpoczynająca stymulację miałam umówić na 2dc, przed wizytą pobrali mi hormony na świeżo i według nich lekarz rozpisał stymulację :)

    A biocenozę, chlamydię, cytologię i resztę zrobili mi wcześniej na wizycie kwalifikacyjnej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 09:07

    SupiOli lubi tę wiadomość

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 9 lutego, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Z moim IVF-em mam trochę jak z huśtawką emocjonalną.
    Nie dopuszczam do siebie myśli, że może się nie udać, a jednocześnie gdzieś w środku wiem, że szanse są małe.
    Mimo to cały czas daję sobie kolejne szanse.
    Potem przychodzą rozczarowania, podnoszę się i zaczynam od nowa.
    Daję sobie jeszcze rok — do 45 roku życia.
    Na tradycyjną adopcję nie jestem dziś emocjonalnie gotowa i chyba to nie jest moja droga.
    Na dziś nie. A co będzie za rok? Zobaczymy.
    Ja jak na razie staram się o tym po prostu nie myśleć. Choć to tuż tuż 😅 ale widzę że jest to obciążenie emocjonalne. Że potrafię być bardziej wredna dla ludzi 😅 bo gdzieś to w podświadomości siedzi.
    Teraz już 7 rok starań się zaczyna, to już ze dwa lata adopcję tradycyjną w głowie nosimy. Więc ta gotowość w nas coraz większa. Nie chcemy ifv dłużej ciągnąć bo ewidentnie coś nie działa, nikt nie wie co, a zwykła adopcja też trochę się ciągnie. No i po 40 mniejsze szanse na małe dziecko, więc sobie zapas chcemy zostawić.

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 9 lutego, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SupiOli wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Wpadłam z pytaniem odnośnie wizyty rozpoczynającej stymulacje do in vitro.
    Czy jeśli nie mam świeżych badań hormonalnych to zrobią mi je przed wizytą lub w trakcie wizyty? Czy część lepiej zrobić przed wizytą na własną rękę?
    A może do tej stymulacji nie dojdzie przez to że nie mam badań?
    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi z góry 😘
    Jeśli jesteś w programie, to pewnie po wizycie zrobią badania. To samej stymulacji nie są potrzebne

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 9 lutego, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    No ja to muszę ewidentne ten stan zapalny zbić, ewentualnie komórki nk,i jeszcze pogrzebać w kirach i cytokinach.
    Jak tam będzie ok, to znaczy,że zarodki z AZ od polskich dawców są,,wadliwe,, .
    Wtedy startuje z Czechami i komercyjnie AZ.
    Na razie chcę jeszcze spróbować z programu MZ.
    Teraz mi proponowali badania zarodka, za dopłatą. Bo rodzice pobrali materiał przed zamrożeniem i oddaniem do adopcji. Ale olałam to, są młodzi 😅

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • SupiOli Koleżanka
    Postów: 57 35

    Wysłany: 9 lutego, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    Hej, ja wizytę rozpoczynająca stymulację miałam umówić na 2dc, przed wizytą pobrali mi hormony na świeżo i według nich lekarz rozpisał stymulację :)

    A biocenozę, chlamydię, cytologię i resztę zrobili mi wcześniej na wizycie kwalifikacyjnej :)

    My mamy właśnie wszystko, wizyta kwalifikacyjna była w listopadzie, ale że nie było już pieniążków to czekaliśmy do teraz.
    Zakaźne mamy juz pobrane i wyniki też są. Biocenoza, wymazy też.
    Tylko właśnie brakuje tych hormonów, ale jak uda sie to załatwić na wizycie w przyszłym tygodniu razem z rozpisanie stymulacji to super❤️

    Biała_Konwalia lubi tę wiadomość

    25👩🏽29🧔🏽‍♂️
    Starnia od 05.2024
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 9 lutego, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny ✊🏼

    MoniaB ✊🏼✊🏼✊🏼✊🏼

    Pozytywna_, MoniaB lubią tę wiadomość

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 9 lutego, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GeNiOlKaa92 wrote:
    Dzień Dobry po weekendzie ! 😊

    Powodzenia dla wszystkich dziś bohaterek ✊✊✊✊

    U mnie cudownie zaczyna się tydzień, Dr mówiła, żeby mi tylko syn, albo mąż nie przynieśli żadnych chorób do domu przez ten czas, a tu proszę. Młody wczoraj 38,5 gorączki, słania się na nogach 🤦‍♀️
    A ja już wariuje, że jak ja też zachoruje to zaszkodzę kropkowi 🙈🙈

    13 miesięcy nie był chory rozumiecie to ?
    To akurat teraz musiał się rozłożyć 🤦‍♀️
    I to jeszcze jak chodził wczoraj chodził wszystko było okej i nagle tak go siekło, że się położył i tak do wieczora leżał 🙈
    Dużo zdrówka dla Was 💕teraz panuje jakaś grypa A i osłabia mocno organizm😏.
    Miejmy nadzieję, że u Was to coś niegroźnego i zaraz minie synkowi🤞🏻🤞🏻🤞🏻.

    GeNiOlKaa92 lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 9 lutego, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SupiOli wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Wpadłam z pytaniem odnośnie wizyty rozpoczynającej stymulacje do in vitro.
    Czy jeśli nie mam świeżych badań hormonalnych to zrobią mi je przed wizytą lub w trakcie wizyty? Czy część lepiej zrobić przed wizytą na własną rękę?
    A może do tej stymulacji nie dojdzie przez to że nie mam badań?
    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi z góry 😘

    Ja musiałam zrobić na świeże Lh, fsh, estradiol i amh, pamiętaj że te badania robi się między 1-4 dniu cyklu (prywatnie). Bez tych badań ja nie dostałam klasyfikacji :) i robiłam je akurat kilka dni później. Pamiętaj o ważnym USG piersi i cytologii (ale te akurat można zrobić w między czasie)

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 9 lutego, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GeNiOlKaa92 wrote:
    Dzień Dobry po weekendzie ! 😊

    Powodzenia dla wszystkich dziś bohaterek ✊✊✊✊

    U mnie cudownie zaczyna się tydzień, Dr mówiła, żeby mi tylko syn, albo mąż nie przynieśli żadnych chorób do domu przez ten czas, a tu proszę. Młody wczoraj 38,5 gorączki, słania się na nogach 🤦‍♀️
    A ja już wariuje, że jak ja też zachoruje to zaszkodzę kropkowi 🙈🙈

    13 miesięcy nie był chory rozumiecie to ?
    To akurat teraz musiał się rozłożyć 🤦‍♀️
    I to jeszcze jak chodził wczoraj chodził wszystko było okej i nagle tak go siekło, że się położył i tak do wieczora leżał 🙈

    Oj trzymam kciuki, żeby to była tylko lekka infekcja! Tak to jest jak bardzo chcesz to akurat będzie na odwrót 🤦‍♀️ mnie w pracy denerwuje ksiądz, bo co jakieś dwa miesiące mi mówi - o dawno koleżanka chora nie była... i co? Dwa dni później zapalenie zatok/krtani. Może on jakieś czary na mnie stosuje 😅

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 9 lutego, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zróbcie test combo. Na grypę jest lek. Jeśli mały ma grypę to dostanie on i Wy profilaktycznie też i może Was ominie 🙏

    Karolaaas, GeNiOlKaa92 lubią tę wiadomość

  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1350 1775

    Wysłany: 9 lutego, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    💗White1 transfer 🍍🌈🍀
    💗Kakali12 wizyta kwalifikująca do transferu 🍀
    💗krakowiankq podgląd endometrium 🩺👀
    💗Kropelka92 kwalifikacja do transferu 🩺 🍀
    💗Pozytywna beta dla kliniki 🤞🏻🩸

    Powodzenia wszystkim 🙂

    krakowiankq 🤞🍀

    MoniaB 🤞 za bete 🙂

    Pozytywna_, krakowiankq, MoniaB, Karolaa88 lubią tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 9 lutego, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie małpa zbliża się wielkimi krokami. Estrofem biorę od prawie tygodnia i zawsze wtedy mam okres stulecia 😢 a PMS, którego zazwyczaj nie mam, zabija w zarodku wszystko co wypracowałam -> najchętniej żyłabym dietą frytkowo, chipsowo czekoladową, leżała na kanapie i scrolowała telefon 🙈
    Na szczęście rozsądek mi nie pozwala, chociaż mam ferie więc i pokus więcej 😅 staram się wypracować złoty środek i zdarza mi się na rowerku stacjonarnym pojeździć i jeść w miarę zdrowo z większymi niż zawsze odchyłami.

    Będę jeszcze o to pytać lekarza, ale może wiecie. Zazwyczaj zastrzyki brałam w okolicach 20-21 i nigdy nie było odchyleń od tej normy. Jednak tym razem w jeden dzień będzie mi ciężko zrobić ten zastrzyk w tych godzinach (w higienicznych warunkach + przetrzymywanie leku) będę jeszcze wtedy brała tylko Puregon w penie. No i pytanie czy jest opcja, żeby zrobić ten zastrzyk przed samym wyjazdem koło 18, albo po powrocie przed 23 (i tu i tu 2h przesunięcia). Niestety miałam być już po punkcji, a przez przesuniętą miesiączkę dopiero stymulacja mnie czeka :( jak będzie trzeba to z wielkim smutkiem odwołam plany, ale może jest ciutek nadziei, że jednorazowa taka sytuacja nie będzie miała wpływu na powodzenie stymulacji? :)

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 9 lutego, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprosze o wpis
    📆 13.02 histeroskopia + biopsja
    Szybko termin, robię u nas na miejscu w klinice a wycinki tylko zaniosę prywatnie do badania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 10:26

    Karolaaas, Butterfly_84, Adirella, Marz91, just_a_girl, Pozytywna_, krakowiankq, Black_Angel, Cień lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 244 259

    Wysłany: 9 lutego, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mokka95 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem 10 dni po transferze dwudniowego zarodka i przez ostatnie 3 dni męczą mnie nocne poty. Biore 2x po 2 tabletki utrogestanu rano i wieczorem + 3x po 1 tabletce duphastonu. Czy któras z Was miała podobnie? Podczas poprzedniego transferu miałam inny zestaw i nie było tego problemu.


    Progesteron.
    Też tak miałam, i było mi ciągle gorąco w nocy mimo uchylonego okna.
    Mąż dygotał obok mnie w łóżku a ja się pociłam i było mi gorąco

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 244 259

    Wysłany: 9 lutego, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Cześć dziewczyny! Nie wpisywałam się do kalendarza, ale to to dla mnie też TEN dzień! 💥 Jadę na betę 🫣

    Najpierw się dłuży niemiłosiernie, a potem jestem przerażona, że to już ten dzień. Stresuje się bardzo tą betą dziś.

    Jestem w 7dpt. Czy można zamawiać wynik? Poproszę 40! 😄

    Trzymajcie kciuki 🥺😬🫣

    Trzymam mocno, życzę Ci bety zgodnej z wiekiem ;-)

    Karolaaas, MoniaB lubią tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 9 lutego, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq🤞🏻 🍀🤞🏻 miejmy nadzieję, że dziś poznasz przybliżoną datę transferu🤩

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 10:42

    merci, Woczekiwaniu, Marz91, krakowiankq lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Ninaa Ekspertka
    Postów: 244 112

    Wysłany: 9 lutego, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropelka92 wrote:
    Zróbcie test combo. Na grypę jest lek. Jeśli mały ma grypę to dostanie on i Wy profilaktycznie też i może Was ominie 🙏
    U mnie jest taka sytuacja, młody ma grypę ale dostałam info od lekarza, że nie mogę brać leku z oseltamiwirem będąc w ciąży ( jestem 10 dni po transferze). Liczę na cud, że się nie zarażę.

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ