Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2279

    Wysłany: 11 lutego, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Ja mam już wyniki oficjalnej bety dla kliniki.
    Dwa dni temu miałam - 1,13, a dziś w 9dpt - 0,61.

    Odstawiam proga i biorę przeciwbólowe bo nie radzę sobie z bólem głowy.
    ściskam cię mocno, zadbaj o siebie 💛

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2279

    Wysłany: 11 lutego, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Po wizycie. Lekarz coś dziś małomówny. Wycinki z biopsji pobrane. Zerkam na wyniki. Lekarz na oko ocenił że wycinki ładne pulchne więc zwiastuje to bardzo dobrze. Co do tycia to ja od kiedy jesteśmy w programie przytyłam 6 kg ale przy wzroście 152 cm to bardzo dużo. Na mnie działa keto dieta ewentualnie lowcarb i tu problem bo podobno to nie są dobre diety przy staraniu się o dziecko.
    A tak poza tym to nie wiedziałam że biopsja może boleć 😂 w życiu nie miałam takiego zabiegu więc nie spodziewałam się takiego bólu
    jakie leki dostałaś do zabiegu? ja w piątek mam minihistero z biopsją ambulatoryjnie, bo nie chciałam kłaść się do szpitala, i trochę się boję tego bólu. Chyba że może dadzą jakieś krótkie dożylne znieczulenie jak do punkcji?

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • Ewelka1985 Ekspertka
    Postów: 184 285

    Wysłany: 11 lutego, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa88 wrote:
    Czy takie miałaś zalecenia by dopiero w 9dpt robić betę ? Ja mam zalecenia 5 i 7 dpt


    Większość ma 9/14
    Też idę 5 dnia
    Bo wypada piątek a do poniedziałku nie wytrzymam
    Dziś byłam na estrofen i prog ale nie mam jeszcze wyników

    Karolaa88 lubi tę wiadomość

  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 11 lutego, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    jakie leki dostałaś do zabiegu? ja w piątek mam minihistero z biopsją ambulatoryjnie, bo nie chciałam kłaść się do szpitala, i trochę się boję tego bólu. Chyba że może dadzą jakieś krótkie dożylne znieczulenie jak do punkcji?
    Żadnych leków. Do biopsji chyba nic nie dają. Nie wiem bo to moja pierwsza w życiu biopsja

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 11 lutego, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do histeroskopii jest znieczulenie, zabieg traktowany jest podobnie do punkcji.

    Do biopsji nie ma leków, ewentualnie coś przeciwbólowego, traktowana jest podobnie do badania drożności jajowodów.

    merci lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 11 lutego, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Ja mam transfer we wtorek, dziś byłam na wizycie. Nikt mi nie badał estradiolu. Lekarz zobaczył endometrium, stwierdził że grube i zbadał progesteron. Wyszedł 0.12 i przepisał progesteron od jutra. Kurcze teraz myślę, że mógł sprawdzić mi ten estradiol ...
    Jaki progesteron bierzesz ?

    W mojej klinice na tym etapie nie badają żadnych hormonów. To była moja inicjatywa.
    Najważniejsze endometrium. Progesteron też masz dobry :)

    Od dziś zaczynam Progesteron Besisn 3x1 i Cyclogest 2x1. Cykl sztuczny. Poziom progesteronu będzie sprawdzany w dniu transferu.

    Marz91, GeNiOlKaa92 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Ewelka1985 Ekspertka
    Postów: 184 285

    Wysłany: 11 lutego, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Ooo ja też chętnie się dowiem, bo mam taką samą dawkę estrofemu i w dniu transferu miałam taki sam estradiol jak ty dzisiaj


    Przed włączeniem proga
    Przy dobrym Endo
    Estrofen miałam 336
    A próg 0,61

  • Karolaa88 Autorytet
    Postów: 283 371

    Wysłany: 11 lutego, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Ja mam już wyniki oficjalnej bety dla kliniki.
    Dwa dni temu miałam - 1,13, a dziś w 9dpt - 0,61.

    Odstawiam proga i biorę przeciwbólowe bo nie radzę sobie z bólem głowy.

    Przykro mi, ściskam ❤️

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👦 syn naturalnie, cc w IX 2017
    IV stymulacja IVF wrzesień 2025 ❄️❄️❄️
    4 miesiące na diphereline (transfer luty 2026)
    Paśnik 11.2025- allo 0% --> immunoglobiny
    Janowiec 11.2025 - histeroskopia —> adenomioza
    # 02.2026 - 9 transfer 2 zarodków (immunoglobiny, Tractocile)
    5 dpt - 31,8 mIU 🙏⭐️
    8-9 t 🩸krwiak szpital
    18 t krwiak zorganizowany
  • laurkasiczek Autorytet
    Postów: 480 336

    Wysłany: 11 lutego, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12 dpt 595, przyrost po 48h 122,8% 🤩

    Iga89, Ewelka1985, Phiczek, sylstaa, MoniaB, Cień, Kropelka92, White1, Yahu, LoliM, Mary27, Karolaaas, Adirella, Kasiak89, GeNiOlKaa92, Rosołek123, Black_Angel, Paula24, LKBennett, Kulka413, Karolaa88, Liolia, Biała_Konwalia, niecierpliwa ..., Ewelcia1605, Butterfly_84, Monixma lubią tę wiadomość

    💁‍♀️90'
    01.2025 kwalifikacja do IVF, 09.2024 AMH 2.2

    03.2025 pierwsza punkcja --> 13 🥚--> 2 ❄️❄️blastki 5AA oraz 5BA

    09.05.2025 pierwszy transfer jednej blastki 🍍🙏
    19.05 10dpt beta<0,5 💔 progesteron 31
    07.2025 Wit B12 : 572, Homocysteina: 8,81, ANA 1:100, Crossmatch 30,4 %
    NK (CD3-CD16+CD56+) 16,1%
    Limfocyty cytotoksyczne (CD3+CD8) 31,8%
    KIR: Bx nie wykryto 2DL3, 2DS4 norm , 3DP1 variant

    09.2025 Adenomioza? 😭
    10.2025 Equoral 30 dni
    30.01.2026 FET drugiej ostatniej blastki 5BA cykl sztuczny prolutex 2x1 cyclogest 3x2 luteina 3x2 encorton 10mg , hydroxyqloroquine
    10dpt beta 267,02Homocysteina 7,29
    12dpt 595,00 15dpt 1872 18dpt 7228 21dpt 16412 prog 39,10 26 dpt mamy bijące ❤️ CRL 5,3mm
    35dpt CRL 1,67 cm 🥰
    9tc CRL 2,34 cm
    Felia test: zdrowy chłopiec 💙

    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4662

    Wysłany: 11 lutego, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Do histeroskopii jest znieczulenie, zabieg traktowany jest podobnie do punkcji.

    Do biopsji nie ma leków, ewentualnie coś przeciwbólowego, traktowana jest podobnie do badania drożności jajowodów.
    To zależy🙂
    Minihisteroskopię ambulatoryjnie zwykle robi się ze znieczuleniem miejscowym (w szyjkę). Ja tak miałam i wiele innych dziewczyn w Barskiej, tam dostaje się jeszcze przed zabiegiem kroplówkę z ketonalem (aczkolwiek jeśli jest dużo do usuwania to niestety i tak boli, ale da się przeżyć - mój zabieg trwał 30 minut i przeżyłam✊🏻)
    Jest też histeroskopia ze znieczuleniem ogólnym (jak do punkcji), ale wtedy trzeba być na czczo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego, 16:35

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 11 lutego, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    To zależy🙂
    Minihisteroskopię ambulatoryjnie zwykle robi się ze znieczuleniem miejscowym (w szyjkę). Ja tak miałam i wiele innych dziewczyn w Barskiej, tam dostaje się jeszcze przed zabiegiem kroplówkę z ketonalem (aczkolwiek jeśli jest dużo do usuwania to niestety i tak boli, ale da się przeżyć - mój zabieg trwał 30 minut i przeżyłam✊🏻)
    Jest też histeroskopia ze znieczuleniem ogólnym (jak do punkcji), ale wtedy trzeba być na czczo.
    Tak, chodziło mi generalnie o znieczulenie - miejscowe lub ogólne. Punkcje też nie zawsze wykonuje się na ogólnym

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4662

    Wysłany: 11 lutego, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Tak, chodziło mi generalnie o znieczulenie - miejscowe lub ogólne. Punkcje też nie zawsze wykonuje się na ogólnym
    Zgadza się, ale pozwoliłam sobie doprecyzować bo @merci pytała o znieczulenie dożylne, a przy zabiegu ambulatoryjnym raczej go nie będzie🙂

    White1 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 11 lutego, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Adirella, Mała Mi
    Mogę przybić piątkę i z Wami.
    Mam niedoczynność tarczycy, Hashimoto i na dodatek IO ogarnięte.
    W górę to bez problemu, ale w dół 🫣🫣
    Chociaż powiem szczerze, że mocniej wzięłam się za siebie od nowego roku i już widzę -3.5kg.

    No to mamy ten sam zestaw 🤣🤣 ja tyż mam pierwsze efekty, ale kosztuje to mega dużo pracy. Mąż wprowadził 15-20min treningu co 1-2 dni i schudł ponad 3kg w 2 tygodnie 🫣 niby kibucuję ale trochę zazdroszczę 😅

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 11 lutego, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    No to mamy ten sam zestaw 🤣🤣 ja tyż mam pierwsze efekty, ale kosztuje to mega dużo pracy. Mąż wprowadził 15-20min treningu co 1-2 dni i schudł ponad 3kg w 2 tygodnie 🫣 niby kibucuję ale trochę zazdroszczę 😅
    A my się katujemy i nic 😂😂

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Mira.huntrix Przyjaciółka
    Postów: 104 65

    Wysłany: 11 lutego, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    A my się katujemy i nic 😂😂

    Uważaj na intensywne ćwiczenia, ja też postanowiłam trochę zrzucić kg , robiłam treningi w domu, zazwyczaj skalpel Chodakowskiej i lekki deficyt kaloryczny, i fakt zrzuciłam w ciągu 2,5 miesiąca około 5kg, ale moje TSH(Hashimoto) z idealnego 0,7 wzrosło na 3,2. Fakt że przeszłam w tym czasie antybiotyk na lekkie zapalenie endometrium i equoral i mam wdrożony estrofem i encorton, ale endokrynolog powiedział że te leki powinny zmniejszyć jeszcze bardziej TSH, także jedyną zmienna która mogła powodować tak duży wzrost TSH w ciągu 2 miesięcy były ćwiczenia i deficyt.

    Ja: '90 Mąż: '87

    IO | PAI-1 homo| AMH 2,5 (2.2025)| drożność| Hashimoto| Kariotyp Ok | homocysteina 5,5 | witamina D3 50| miesiączki regularne| zawsze grube endometrium| KIR Bx mąż C1C2 | nasienie 2% reszta ok

    4-6.2025. 2 IUI ❌

    07.25 IVF Menopur Rekovelle 16🥚 -> 15 zapłodnionych -> 11 ❄️ -> PGT-a 4AA, 5BA, 4AA

    09.2025 cykl naturalny 4AA cyclogest, neoparin 0,6, accard, luteina, progersterone besins
    10 dpt beta 0,2

    Immunolog : metronidazol i tarivid, equoral 25 dni -> encotron, cross match 30%

    2.2026 cykl sztuczny estromef Accofil, encorton, cyclogest, neoparin 0,8, accard, luteina, progersterone besins
    5dpt ⏸️ 8dpt 36 biochem

    Marzec naturals czekając na transfer
    10dpo 21, 11dpo 45,
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 11 lutego, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mira.huntrix wrote:
    Uważaj na intensywne ćwiczenia, ja też postanowiłam trochę zrzucić kg , robiłam treningi w domu, zazwyczaj skalpel Chodakowskiej i lekki deficyt kaloryczny, i fakt zrzuciłam w ciągu 2,5 miesiąca około 5kg, ale moje TSH(Hashimoto) z idealnego 0,7 wzrosło na 3,2. Fakt że przeszłam w tym czasie antybiotyk na lekkie zapalenie endometrium i equoral i mam wdrożony estrofem i encorton, ale endokrynolog powiedział że te leki powinny zmniejszyć jeszcze bardziej TSH, także jedyną zmienna która mogła powodować tak duży wzrost TSH w ciągu 2 miesięcy były ćwiczenia i deficyt.
    Estrofem podbija tsh. Niestety

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 11 lutego, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mira.huntrix wrote:
    Uważaj na intensywne ćwiczenia, ja też postanowiłam trochę zrzucić kg , robiłam treningi w domu, zazwyczaj skalpel Chodakowskiej i lekki deficyt kaloryczny, i fakt zrzuciłam w ciągu 2,5 miesiąca około 5kg, ale moje TSH(Hashimoto) z idealnego 0,7 wzrosło na 3,2. Fakt że przeszłam w tym czasie antybiotyk na lekkie zapalenie endometrium i equoral i mam wdrożony estrofem i encorton, ale endokrynolog powiedział że te leki powinny zmniejszyć jeszcze bardziej TSH, także jedyną zmienna która mogła powodować tak duży wzrost TSH w ciągu 2 miesięcy były ćwiczenia i deficyt.

    Estrofem mocno podbija TSH niestety :( ja przez to na Euthyrox 100 wchodzę podczas stymulacji i przed. Chodakowska ma mocno intensywne treningi, niewskazane w Hashimoto :) Ja sama korzystam z mało intensywnych ćwiczeń za to dłużej - rowerek stacjonarny, pływanie, spacery, lekkie treningi ogólno-rozwojowe (cardio + wzmacnianie) trzymam się tętna koła 150.

    Mq1991, Phiczek lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Ewelka1985 Ekspertka
    Postów: 184 285

    Wysłany: 11 lutego, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszły mi wyniki
    Estradiol 198
    Progresteron 16,3
    A dawki jego biorę dość duże ale dużo dopochwowo co ponoc w krwi nie wychodzi

    Ale i tak jestem w strachu
    W piątek powtórzę i chyba razem z beta

    Mała mi lubi tę wiadomość

  • Ewelka1985 Ekspertka
    Postów: 184 285

    Wysłany: 11 lutego, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laurkasiczek wrote:
    12 dpt 595, przyrost po 48h 122,8% 🤩



    Pięknie kochana 🥳🥰🥰🥰

    laurkasiczek lubi tę wiadomość

  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 11 lutego, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    16.02 transfer 📅 Widzę w kalendarzu, że nie będę jedyna 🙏

    Karolaaas, krakowiankq, Paula24, Adirella, MoniaB, Mary27 lubią tę wiadomość

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ