Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 14 lutego, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black_Angel wrote:
    Czy któraś z Was decydowała się na zapłodnienie własnych komórek nasieniem dawcy? Z racji bardzo słabych parametrów partnera?
    Cześć, jest chyba osobny wątek o dawstwje nasienia, może tam dziewczyny bardziej pomogą. Poszukaj pod AID nasieniem dawcy albo coś podobnego.
    Ja akurat korzystam z KD więc odwrotna sytuacja, choć trochę podobna ;)

    Black_Angel lubi tę wiadomość

  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1404 1991

    Wysłany: 14 lutego, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black_Angel wrote:
    Czy któraś z Was decydowała się na zapłodnienie własnych komórek nasieniem dawcy? Z racji bardzo słabych parametrów partnera?
    Hejka, tak u nas było nasienie dawcy do wszystkich procedur z uwagi na brak plemników w kazdym badaniu u męża.

    Black_Angel lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • wróżbitka Koleżanka
    Postów: 51 198

    Wysłany: 14 lutego, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mogę dołaczyć ? 😊 Proszę o dopisanie do listy -> 📆16.02 punkcja

    krakowiankq, Marz91, Karolaaas lubią tę wiadomość

    🧘‍♀️36 🫶 🧘‍♂️40

    🔬🧫 1 IVF -> 2017-> 4 ❄️
    1 FET -> 4AA, 4AA✅️->❌️
    2 FET -> 4AA, 4AB ✅️->❌️
    🔬🧫 2 IVF -> 2020 -> 3 transfer -> 3 dniowiec ->❌️ -> 0 ❄️
    🔬🧫 3 IVF -> 2021 -> 4 ❄️
    4 FET -> 4AA ✅️->❌️
    5 FET -> 4AA ❌️
    6 FET -> 3AA ❌️
    7 FET -> 5 AB ❌️
    🔬🧫 4 IVF -> 2026 -> 7 ❄️
    8 FET (28.04) -> 4AA, 4AA ✅️ 🍀🍀 6dpt - 80,3 mIU/ ml / 8dpt - 257 /10dpt - 470 / 27dpt - 49705 / 28dpt ❤️❤️
    Na zimowisku pozostało 5:
    ☃️4AA,☃️4AA,☃️4AA,☃️3AB,☃️ 4BA
  • wróżbitka Koleżanka
    Postów: 51 198

    Wysłany: 14 lutego, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    Dziewczyny przytulam za te smutne informacje 😞🫂

    Ja natomiast kończę powoli stymulację, mam dużo pęcherzyków zobaczymy co z nich wyniknie .

    Proszę o wpis 📆16.02 punkcja

    Trzymajcie się 🫂🫂🫂
    Cześć, zaczęłyśmy cykl tak samo, też ruszyłam ze stymulacją od 4.02. Ja stymulowana Menopur + Cetrotide. Dzisiaj o 20 Ovitrelle, jutro antybiotyk a w poniedziałek na 8 punkcja. Ja weteranka bo to już 3 punkcja a 4 procedura. Też jestem po cp, też nie mam jednego jajowodu. W piątek miałam wizytę, ale wiem tylko tyle ile chciałam wiedzieć, nie dopytywałam o szczegóły, o ilość pęcherzyków. Według lekarza wszystko jest ok i tego chcę się trzymać. Pobierałaś krew w piątek w celu sprawdzenia poziomu proga i estradiolu? U mnie zapewne będzie transfer odroczony bo nigdy nie miałam świeżego transferu po stymulacjach. Zawsze woleli dmuchać na zimne z powodu sporego ryzyka hiperki.

    Biała_Konwalia, laurkasiczek lubią tę wiadomość

    🧘‍♀️36 🫶 🧘‍♂️40

    🔬🧫 1 IVF -> 2017-> 4 ❄️
    1 FET -> 4AA, 4AA✅️->❌️
    2 FET -> 4AA, 4AB ✅️->❌️
    🔬🧫 2 IVF -> 2020 -> 3 transfer -> 3 dniowiec ->❌️ -> 0 ❄️
    🔬🧫 3 IVF -> 2021 -> 4 ❄️
    4 FET -> 4AA ✅️->❌️
    5 FET -> 4AA ❌️
    6 FET -> 3AA ❌️
    7 FET -> 5 AB ❌️
    🔬🧫 4 IVF -> 2026 -> 7 ❄️
    8 FET (28.04) -> 4AA, 4AA ✅️ 🍀🍀 6dpt - 80,3 mIU/ ml / 8dpt - 257 /10dpt - 470 / 27dpt - 49705 / 28dpt ❤️❤️
    Na zimowisku pozostało 5:
    ☃️4AA,☃️4AA,☃️4AA,☃️3AB,☃️ 4BA
  • wróżbitka Koleżanka
    Postów: 51 198

    Wysłany: 15 lutego, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Oj, dlaczego?
    Tym zastrzykiem rozpoczynasz nowy rozdział.
    Poprzednio mieliście już nawet zdrowy zarodek. To dobra prognoza na kolejną procedurę:)
    Niestety czasami musimy nieco dłużej powalczyć. Jest spoko historii,które pokazują, że może być dobre zakończenie.
    Zadbaj o siebie w tym czasie.
    Oj tak jest sporo takich historii. Ja co prawda dopiero wypełzałam spod kamienia bo wcześniej byłam bardziej czytającą niż udzielająca się, ale Ciebie pamiętam :) Jestem twoją cichą chirliderka i bardzo Ci kibicuję już od dawna. 7 Kwietnia miałam transfer w tym samym dniu co Ty i Morwa ( jej również kibicowałam ). Morwy już jakiś czas nie ma na forum, mam nadzieję, że u niej wszystko się dobrze ułożyło.

    krakowiankq, Mary27 lubią tę wiadomość

    🧘‍♀️36 🫶 🧘‍♂️40

    🔬🧫 1 IVF -> 2017-> 4 ❄️
    1 FET -> 4AA, 4AA✅️->❌️
    2 FET -> 4AA, 4AB ✅️->❌️
    🔬🧫 2 IVF -> 2020 -> 3 transfer -> 3 dniowiec ->❌️ -> 0 ❄️
    🔬🧫 3 IVF -> 2021 -> 4 ❄️
    4 FET -> 4AA ✅️->❌️
    5 FET -> 4AA ❌️
    6 FET -> 3AA ❌️
    7 FET -> 5 AB ❌️
    🔬🧫 4 IVF -> 2026 -> 7 ❄️
    8 FET (28.04) -> 4AA, 4AA ✅️ 🍀🍀 6dpt - 80,3 mIU/ ml / 8dpt - 257 /10dpt - 470 / 27dpt - 49705 / 28dpt ❤️❤️
    Na zimowisku pozostało 5:
    ☃️4AA,☃️4AA,☃️4AA,☃️3AB,☃️ 4BA
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 15 lutego, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6dpt, test o czułości 25, zmniejszona jasność zdjęcia 🥺

    20260215-063043.jpg

    SandraSandra, Kropelka92, Kingus 1, Paula., Mq1991, magnife, krakowiankq, Adirella, Kulka413, Iga89, Paula24, sylstaa, LKBennett, laurkasiczek, Biała_Konwalia, Karolaa88, Ewelcia1605, Linka89, Mln, merci, niecierpliwa ..., Mary27, MoniaB, Rosołek123, wróżbitka, Mimi7, Karolaaas, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • SandraSandra Autorytet
    Postów: 350 562

    Wysłany: 15 lutego, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    6dpt, test o czułości 25, zmniejszona jasność zdjęcia 🥺

    20260215-063043.jpg



    Piękna 😍 trzymam kciuki i gratki kochana ❤️🩷❤️

    White1 lubi tę wiadomość

    🎀Jagoda🎀 💜 21/06/2018 💜
    Starania o rodzeństwo od 2020 Ona: 👩🏻-32lat.
    On:👨🏻‍🦲-37 lat

    🌸2023🌸
    🔹5 IUI ❌
    🌸2024:🌸🔹11.01.2024 naturalny cud ⏸️
    🔹31.01.2024 poronienie 💔
    🔹 6-7 IUI ❌
    🌸2025🌸
    🔹07/ start IVF
    🔹 Zapłodnionych 3 - żaden nie przetrwał
    🔹13/08 transfer odwołany 💔
    💜💜💜💜💜💜💜💜💜
    🔹Start wrzesień❤️‍🩹
    🔹od 22/09 stymulacja
    🔹10/10 (mamy dwa) ❄️ ❄️
    🔹05/11 transfer I 💔 👎🏻
    🔹05/12 transfer II 💔 👎🏻
    🌸2026🌸
    🔹stymulacja
    🔹31.01 transfer III świeży 5BA 💔
    🔹04.03 transfer IV
    🔹 09.03. 5dpt ⏸️ (cień kreseczki)
    🔹13.03 9dpt beta 34.
    🔹16.03 12dpt beta 7. 💔💔

    🔹został jeden ❄️🌈
    🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
    ✨Bo nadzieja umiera ostatnia✨
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2428 4287

    Wysłany: 15 lutego, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróżbitka wrote:
    Oj tak jest sporo takich historii. Ja co prawda dopiero wypełzałam spod kamienia bo wcześniej byłam bardziej czytającą niż udzielająca się, ale Ciebie pamiętam :) Jestem twoją cichą chirliderka i bardzo Ci kibicuję już od dawna. 7 Kwietnia miałam transfer w tym samym dniu co Ty i Morwa ( jej również kibicowałam ). Morwy już jakiś czas nie ma na forum, mam nadzieję, że u niej wszystko się dobrze ułożyło.

    Miło mi :)
    Kciuki za punkcję 🤞💚

    wróżbitka lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 15 lutego, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie prośba o wpisanie na jutro 📆 pierwsza beta

    Karolaa88, niecierpliwa ..., Adirella, Karolaaas lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • LKBennett Ekspertka
    Postów: 241 498

    Wysłany: 15 lutego, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro mam betę dla kliniki 🍀🤓 oby ładnie urosła ❤️

    Biała_Konwalia, laurkasiczek, White1, Karolaa88, niecierpliwa ..., Adirella, Rosołek123, Karolaaas lubią tę wiadomość

    2025 - start IVF
    4.02.26 - FET 4BB - 7 tc 💔
    6.05.26 - FET 3AB 🍀 4dpt ⏸️; 10.06 jest ❤️ oraz 1,25 cm człowieka 🥹
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 15 lutego, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróżbitka wrote:
    Cześć, zaczęłyśmy cykl tak samo, też ruszyłam ze stymulacją od 4.02. Ja stymulowana Menopur + Cetrotide. Dzisiaj o 20 Ovitrelle, jutro antybiotyk a w poniedziałek na 8 punkcja. Ja weteranka bo to już 3 punkcja a 4 procedura. Też jestem po cp, też nie mam jednego jajowodu. W piątek miałam wizytę, ale wiem tylko tyle ile chciałam wiedzieć, nie dopytywałam o szczegóły, o ilość pęcherzyków. Według lekarza wszystko jest ok i tego chcę się trzymać. Pobierałaś krew w piątek w celu sprawdzenia poziomu proga i estradiolu? U mnie zapewne będzie transfer odroczony bo nigdy nie miałam świeżego transferu po stymulacjach. Zawsze woleli dmuchać na zimne z powodu sporego ryzyka hiperki.

    Hej, w takim razie mogę chyba Cię nazwać moją staraniową siostrą 🤪
    Ja mialam stymulację Rekovelle, na pęknięcie wczoraj 21.40 Decapeptyl 0,2 mg, dziś też antybiotyk przez 3 dni, do tego betadine vag, później dostinex 4 tabletki ( po jednej co dwa dni ) i primolut nor 14 dni . U mnie tez ryzyko OHSS więc jestem obstawiona i transfer odroczony , ale możliwe, że uda się po pierwszym krwawieniu jak się wyciszę dobrze . Ja mam ok 30 pęcherzyków, dokładnie nie pytałam na drugiej wizycie już ile :)
    Tak miałam hormony badane
    Estradiol 3300
    Progesteron 0,66
    LH 0,379
    A Ty jak z hormonami ?
    Jeśli można wiedzieć, Zawsze udawało uzyskać się mrozaczki ? Czy były też procedury bez zarodków, bo tego bardzo się boję i będzie to bardzo dłuuuugi tydzień .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego, 09:46

    wróżbitka lubi tę wiadomość

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 15 lutego, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b0113da8661bd.jpghttps://zapodaj.net/plik-N17ZYx1npR


    W dniu 15 lutego obchodzimy:
    Dzień Singla 👤
    Światowy Dzień Hipopotama 🦛
    Dzień Czekoladowych Cukierków 🍬🍫

    W kalendarzu pusto, więc wszystkie kciuki dzisiaj odpoczywają, ale tylko do jutra 🤗
    Miłej niedzieli😍 zróbcie dzisiaj dla siebie coś miłego i zadbajcie przede wszystkim o siebie ❤️

    Kulka413, White1, Biała_Konwalia, niecierpliwa ..., Adirella, Cień, wróżbitka lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1359 1322

    Wysłany: 15 lutego, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b779eb75bdce7.jpghttps://zapodaj.net/plik-CxQEXv315V[/url]

    White1, Biała_Konwalia, laurkasiczek, Kropelka92, Mary27, Adirella, magnife, LKBennett, wróżbitka, Karolaaas lubią tę wiadomość

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • laurkasiczek Autorytet
    Postów: 480 336

    Wysłany: 15 lutego, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LKBennett wrote:
    Ja jutro mam betę dla kliniki 🍀🤓 oby ładnie urosła ❤️


    Trzymam mocno kciuki !! Przyrosty są super, keep calm 😽

    LKBennett lubi tę wiadomość

    💁‍♀️90'
    01.2025 kwalifikacja do IVF, 09.2024 AMH 2.2

    03.2025 pierwsza punkcja --> 13 🥚--> 2 ❄️❄️blastki 5AA oraz 5BA

    09.05.2025 pierwszy transfer jednej blastki 🍍🙏
    19.05 10dpt beta<0,5 💔 progesteron 31
    07.2025 Wit B12 : 572, Homocysteina: 8,81, ANA 1:100, Crossmatch 30,4 %
    NK (CD3-CD16+CD56+) 16,1%
    Limfocyty cytotoksyczne (CD3+CD8) 31,8%
    KIR: Bx nie wykryto 2DL3, 2DS4 norm , 3DP1 variant

    09.2025 Adenomioza? 😭
    10.2025 Equoral 30 dni
    30.01.2026 FET drugiej ostatniej blastki 5BA cykl sztuczny prolutex 2x1 cyclogest 3x2 luteina 3x2 encorton 10mg , hydroxyqloroquine
    10dpt beta 267,02Homocysteina 7,29
    12dpt 595,00 15dpt 1872 18dpt 7228 21dpt 16412 prog 39,10 26 dpt mamy bijące ❤️ CRL 5,3mm
    35dpt CRL 1,67 cm 🥰
    9tc CRL 2,34 cm
    Felia test: zdrowy chłopiec 💙

    preg.png
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 15 lutego, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413, White1 piękne macie te kreseczki 💚
    Oby okazały się pięknymi maluchami, bez przygód po drodze 🤞🤞🍀🍀🍀

    White1, Kulka413 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 15 lutego, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję 🫂


    Ja mam straszną pustkę w sobie. Niby światło w tunelu, ale nie wiem co robić dalej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego, 09:59

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 15 lutego, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Gratuluję 🫂


    Ja mam straszną pustkę w sobie. Niby światło w tunelu, ale nie wiem co robić dalej
    To lekarz powinien wiedzieć co dalej a nie ty. Pierwszy raz jesteś w takiej sytuacji, więc skąd miałabyś wiedzieć ❤️‍🩹

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1350 1777

    Wysłany: 15 lutego, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Gratuluję 🫂


    Ja mam straszną pustkę w sobie. Niby światło w tunelu, ale nie wiem co robić dalej

    Po prostu przytulam 🫂 chyba najlepiej ustalić dalszy plan działania z lekarzem, może będzie miał jakiś pomysł co dalej. Mogę się tylko domyślać jak to oczekiwanie jest trudne 😞

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 15 lutego, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, ale te czekanie na kolejny wynik mnie do szału doprowadza.
    Najchętniej bym odstawiła leki, żeby jak najszybciej dostać @, ale wiem że jeszcze nie mogę.

    Plan to kolejna procedura, ale tak się boje, że będzie 0❄️

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 15 lutego, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Dzięki dziewczyny, ale te czekanie na kolejny wynik mnie do szału doprowadza.
    Najchętniej bym odstawiła leki, żeby jak najszybciej dostać @, ale wiem że jeszcze nie mogę.

    Plan to kolejna procedura, ale tak się boje, że będzie 0❄️
    Też bym najchętniej odstawiła, jeszcze ten accofil po którym czuje się strasznie ...
    Też jutro robię betę i mam nadzieję że już wszystko się skończy 😓 trzymaj się

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ