X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Macierzyństwo- Kraków
Odpowiedz

Macierzyństwo- Kraków

Oceń ten wątek:
  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia8818 wrote:
    Hej ja tez zapisalam sie do gyncentrum na liste rezerwowa i po tygodniu juz mialam termin. Wiec szybko i warto sie zapisac. Ja teraz jestem na poczatku kontaktu z doktorem Socha. Mam zrobic duzo badan ale po napisaniu meila w ten sam dzien mi odpisal ze zadzwoni za tydzien i wszystko wyjasni.
    Z tego co zauważyłam odpisuje w poniedziałki. Ja właśnie mam po niedzieli konsultacje telefoniczna.A z badań które mi zalecił w e-maili mam zrobić tylko część bo pozostałe miałam robione.

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
  • Asia8818 Ekspertka
    Postów: 154 101

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestemza wrote:
    Z tego co zauważyłam odpisuje w poniedziałki. Ja właśnie mam po niedzieli konsultacje telefoniczna.A z badań które mi zalecił w e-maili mam zrobić tylko część bo pozostałe miałam robione.

    Hej ja w poniedzialek mam konsultacje telefoniczna z dok. Socha. Wiesz moze jak dlugo sie czeka na robienie szczepionki jak mam wszystkie badania?

  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia8818 wrote:
    Hej ja w poniedzialek mam konsultacje telefoniczna z dok. Socha. Wiesz moze jak dlugo sie czeka na robienie szczepionki jak mam wszystkie badania?
    Nie wiemy, też w poniedziałek mam konsultacje 😉

    PrincessLeia lubi tę wiadomość

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
  • Asia8818 Ekspertka
    Postów: 154 101

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestemza wrote:
    Nie wiemy, też j

    Jak patrzylam na twoje wyniki to mam bardzo podobnie jak ty. Kiedy masz monitoring?

  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia8818 wrote:
    Jestemza wrote:
    Nie wiemy, też j

    Jak patrzylam na twoje wyniki to mam bardzo podobnie jak ty. Kiedy masz monitoring?
    W piątek pierwsze USG, jestem na protokole długim i obecnie antykoncepcji.
    U kogo się leczysz?

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
  • Asia8818 Ekspertka
    Postów: 154 101

    Wysłany: 1 lutego 2021, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestemza wrote:
    W piątek pierwsze USG, jestem na protokole długim i obecnie antykoncepcji.
    U kogo się leczysz?

    Ja tez jestem na protokole długim. I antykoncepcje juz skonczylam i dostalam zastrzyki we czwartek mam monitoring. Kiedys chodzilam do Wyroby ale zmienilam na Przybycienia.

    Jestemza, PrincessLeia lubią tę wiadomość

  • Asia8818 Ekspertka
    Postów: 154 101

    Wysłany: 2 lutego 2021, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestemza wrote:
    Z tego co zauważyłam odpisuje w poniedziałki. Ja właśnie mam po niedzieli konsultacje telefoniczna.A z badań które mi zalecił w e-maili mam zrobić tylko część bo pozostałe miałam robione.

    Hejka jak tam po konsultacji? Ja juz sie zapisalam na szczepienie ale mam dopiero na 3 marca i co 2 tyg masakra myslalam ze troche szybciej to pójdzie.

  • Bazylia86 Przyjaciółka
    Postów: 61 50

    Wysłany: 2 lutego 2021, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do Jestemza i Asia8818: czy gdy miałyście już wyniki z immunologi, to byłyście u dr Przybycienia i dopiero on Was skierował do immunologa? Kto w ogóle podejmuje decyzję np. o szczepieniach? Ja czekam tylko na wynik kariotypu (jeszcze ok. 3 tygodnie), ale zastanawiam się, czy się nie zapisać w międzyczasie na jakąś konsultację u immunologa, żeby rzucił okiem na wyniki.

  • Jolciaa Ekspertka
    Postów: 167 105

    Wysłany: 2 lutego 2021, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylia86 wrote:
    Mam pytanie do Jestemza i Asia8818: czy gdy miałyście już wyniki z immunologi, to byłyście u dr Przybycienia i dopiero on Was skierował do immunologa? Kto w ogóle podejmuje decyzję np. o szczepieniach? Ja czekam tylko na wynik kariotypu (jeszcze ok. 3 tygodnie), ale zastanawiam się, czy się nie zapisać w międzyczasie na jakąś konsultację u immunologa, żeby rzucił okiem na wyniki.

    Ja np sama poszłam w międzyczasie na wizytę do imunologa on zalececil mi w moim przypadku accofil patrząc na moje wyniki zlecił jeszcze dodatkowe badania i z tymi wszystkimi byłam u dr przybycienia, przyznał rację imunologowi, nie komentował że udałam się jeszcze na koncultacje do specjalisty..

    Bazylia86 lubi tę wiadomość

  • Bazylia86 Przyjaciółka
    Postów: 61 50

    Wysłany: 2 lutego 2021, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolciaa wrote:
    Ja np sama poszłam w międzyczasie na wizytę do imunologa on zalececil mi w moim przypadku accofil patrząc na moje wyniki zlecił jeszcze dodatkowe badania i z tymi wszystkimi byłam u dr przybycienia, przyznał rację imunologowi, nie komentował że udałam się jeszcze na koncultacje do specjalisty..

    No i super, też tak zrobię🙂 A mogłabyś napisać u kogo byłaś i ile czekałaś na wizytę?

  • Jolciaa Ekspertka
    Postów: 167 105

    Wysłany: 2 lutego 2021, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylia86 wrote:
    No i super, też tak zrobię🙂 A mogłabyś napisać u kogo byłaś i ile czekałaś na wizytę?

    Ja byłam u dr Sydora i czekałam miesiąc na wizytę przyjmuje w Krk oraz Tarnowie jeżeli nie masz daleko spr tu i tu może gdzieś będzie szybciej.. , bardzo rzeczowy Gość skierował mnie na dodatkowe badania, wytłumaczył dostałam od niego dodatkowe zalecenia pokazałam dr P i w sumie się zgodzili w podobnych kwestiach, mysle że warto.. 😀Tak dla świętego spokoju

    Bazylia86 lubi tę wiadomość

  • Asia8818 Ekspertka
    Postów: 154 101

    Wysłany: 3 lutego 2021, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylia86 wrote:
    Mam pytanie do Jestemza i Asia8818: czy gdy miałyście już wyniki z immunologi, to byłyście u dr Przybycienia i dopiero on Was skierował do immunologa? Kto w ogóle podejmuje decyzję np. o szczepieniach? Ja czekam tylko na wynik kariotypu (jeszcze ok. 3 tygodnie), ale zastanawiam się, czy się nie zapisać w międzyczasie na jakąś konsultację u immunologa, żeby rzucił okiem na wyniki.

    Hej mnie skierowal doktor Przybycien. Ja nawet nie wiedzialam ze jest mi to potrzebne dlatego nigdzie wczesniej nie bylam.

    Bazylia86 lubi tę wiadomość

  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 4 lutego 2021, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylia86 wrote:
    Mam pytanie do Jestemza i Asia8818: czy gdy miałyście już wyniki z immunologi, to byłyście u dr Przybycienia i dopiero on Was skierował do immunologa? Kto w ogóle podejmuje decyzję np. o szczepieniach? Ja czekam tylko na wynik kariotypu (jeszcze ok. 3 tygodnie), ale zastanawiam się, czy się nie zapisać w międzyczasie na jakąś konsultację u immunologa, żeby rzucił okiem na wyniki.
    Ja zapisałam się wcześniej, bo wiedziałam że mnie nie ominie i że trochę się czeka, i teraz już jestem po konsultacji,a doktor upewnił mnie tylko w tym że dobrze zrobiłam. O szczepieniach decyduje immunolog/ hematolog.My jesteśmy już zakwalifikowani.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2021, 08:59

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
  • PrincessLeia Koleżanka
    Postów: 32 51

    Wysłany: 4 lutego 2021, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia8818 wrote:
    Ja tez jestem na protokole długim. I antykoncepcje juz skonczylam i dostalam zastrzyki we czwartek mam monitoring. Kiedys chodzilam do Wyroby ale zmienilam na Przybycienia.
    Klub długiego protokołu <3 Anty skończyłam wczoraj, od dzisiaj na Gonalu, kontrola we wtorek.

    Asia8818, na kiedy masz planowaną punkcję?

    Jestemza lubi tę wiadomość

  • Asia8818 Ekspertka
    Postów: 154 101

    Wysłany: 4 lutego 2021, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrincessLeia wrote:
    Klub długiego protokołu <3 Anty skończyłam wczoraj, od dzisiaj na Gonalu, kontrola we wtorek.

    Asia8818, na kiedy masz planowaną punkcję?

    Hej ja wtorek lub czwartek dowiem sie w niedziele. Spolczuje te zaszczyki sa straszne. Lekarz mowi ze jest lepiej niz myslal z moim amh ( 0.81).

  • PrincessLeia Koleżanka
    Postów: 32 51

    Wysłany: 4 lutego 2021, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia8818 wrote:
    Hej ja wtorek lub czwartek dowiem sie w niedziele. Spolczuje te zaszczyki sa straszne. Lekarz mowi ze jest lepiej niz myslal z moim amh ( 0.81).
    Trzymam kciuki za dobrą punkcję!!

  • Asia8818 Ekspertka
    Postów: 154 101

    Wysłany: 4 lutego 2021, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrincessLeia wrote:
    Trzymam kciuki za dobrą punkcję!!

    Nie dziekuje😜😜😜

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2021, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja z pytaniem ;)
    Planuję podejść do ivf, powiedźcie jak bardziej się opłaca w klinice - z pakietem wyjdzie taniej czy lepiej płacić za wszystko osobno? Wiem, że mogę sobie podpisywać z cennika, ale tak realnie jak to wychodzi?
    O leki nie pytam ;-)
    Tak bardzo przerażają mnie te koszty 🙈

  • PrincessLeia Koleżanka
    Postów: 32 51

    Wysłany: 5 lutego 2021, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepy wrote:
    Hej dziewczyny, ja z pytaniem ;)
    Planuję podejść do ivf, powiedźcie jak bardziej się opłaca w klinice - z pakietem wyjdzie taniej czy lepiej płacić za wszystko osobno? Wiem, że mogę sobie podpisywać z cennika, ale tak realnie jak to wychodzi?
    O leki nie pytam ;-)
    Tak bardzo przerażają mnie te koszty 🙈
    Gdzieś słyszałam, że pakiety się opłacają jak się ma dużo zarodków. Pierwsze podejście miałam bez pakietu (płaciliśmy wg regularnego cennika) i chyba wyszło w sumie lepiej, z uwagi na to że nie mieliśmy żadnych zarodków. No ale tego się nie da przewidzieć i wiadomo dopiero po fakcie... Drugie chyba też zrobimy bez pakietu.

    Jestemza lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrincessLeia wrote:
    Gdzieś słyszałam, że pakiety się opłacają jak się ma dużo zarodków. Pierwsze podejście miałam bez pakietu (płaciliśmy wg regularnego cennika) i chyba wyszło w sumie lepiej, z uwagi na to że nie mieliśmy żadnych zarodków. No ale tego się nie da przewidzieć i wiadomo dopiero po fakcie... Drugie chyba też zrobimy bez pakietu.
    Tylko na stronie wyczytałam, że w przypadku braku zarodków zwracają część kosztów tj. 3600 zł. Pytanie w takim razie, czy w przypadku braku zarodków da się wyrobić w tych 6 tysiacach? Ofc też nie liczę badań, które trzeba zrobić a nie są w pakiecie. :)
    I jeszcze jedno pytanie - ile mniej więcej wychodzi monitoringów przy procedurze? Żebym mogła oszacować koszty.


‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ