X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Macierzyństwo- Kraków
Odpowiedz

Macierzyństwo- Kraków

Oceń ten wątek:
  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 29 sierpnia 2021, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia wrote:
    Dziewczyny mam pytanie jeszcze czy dr Przybycień robi USG piersi
    Robi USG dopochwowe ,piersi i tarczycy na pierwszej wizycie.Sprawdza też trzustke,nerki,watrobe itp.;)

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
  • Misia Autorytet
    Postów: 388 114

    Wysłany: 29 sierpnia 2021, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestemza wrote:
    Robi USG dopochwowe ,piersi i tarczycy na pierwszej wizycie.Sprawdza też trzustke,nerki,watrobe itp.;)

    Mi chodzi czy normalnie na monitoringu zrobi USG piersi jak poprosi się go

  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 30 sierpnia 2021, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia wrote:
    Mi chodzi czy normalnie na monitoringu zrobi USG piersi jak poprosi się go
    Oj to nie wiem.

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
  • Misia Autorytet
    Postów: 388 114

    Wysłany: 8 września 2021, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś w najbliższym czasie będzie miał punkcję .

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 9 września 2021, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestemza jak tam brzusio??? 🤗

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2021, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny🙂 chcialam się Was podpytac jak to wygląda w tej klinice czy dlugo czeka sie na termin wizyty i czy później jest problem z umówieniem się do danego lekarza? Obecnie z mężem chodzimy do gyncentrum ale chcieliśmy skonsultować jeszcze nasza sytuację z innym lekarzem. I myslalam o dr Annie K, czy któraś z Was jest może jej pacjentka ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2021, 21:04

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 10 września 2021, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Becky123 wrote:
    Cześć Dziewczyny🙂 chcialam się Was podpytac jak to wygląda w tej klinice czy dlugo czeka sie na termin wizyty i czy później jest problem z umówieniem się do danego lekarza? Obecnie z mężem chodzimy do gyncentrum ale chcieliśmy skonsultować jeszcze nasza sytuację z innym lekarzem. I myslalam o dr Annie K, czy któraś z Was jest może jej pacjentka ?

    Ja jestem 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2021, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende🙂
    Super , a czy polecasz ? Mam trochę wrażenie, że stanęliśmy w martwym punkcie a nigdy nie zaszkodzi jescze z Innym lekarzem się skonsultować. A jak to wygląda z terminami? Bardzo odległe są?

    Allende lubi tę wiadomość

  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 11 września 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Jestemza jak tam brzusio??? 🤗
    Hej hej, rośnie i zaczyna ciążyć 😊 ale w końcu za chwilę 28 TC.
    A u Ciebie jak?

    Becky 123 ja polecam dr Przybycienia, ciężko się dostać ale warto.Mozna spróbować najpierw w Tarnowie.Ja byłam tam na dwóch pierwszych wizytach.Ale trzeba zadzwonić kiedy są zapisy, i wystać swoje, często po nocach 😅😉

    Allende lubi tę wiadomość

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2021, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestemza wrote:
    Hej hej, rośnie i zaczyna ciążyć 😊 ale w końcu za chwilę 28 TC.
    A u Ciebie jak?

    Becky 123 ja polecam dr Przybycienia, ciężko się dostać ale warto.Mozna spróbować najpierw w Tarnowie.Ja byłam tam na dwóch pierwszych wizytach.Ale trzeba zadzwonić kiedy są zapisy, i wystać swoje, często po nocach 😅😉


    Dziękuję za opinie 😉 może trafi się jakiś termin.

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 11 września 2021, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Becky123 wrote:
    Allende🙂
    Super , a czy polecasz ? Mam trochę wrażenie, że stanęliśmy w martwym punkcie a nigdy nie zaszkodzi jescze z Innym lekarzem się skonsultować. A jak to wygląda z terminami? Bardzo odległe są?

    Polecam całym serduchem. Wydaje mi się, że ma niebywałą intuicję. Jest rzeczowa, sympatyczna i nie narzuca swojej woli, słucha pacjenta. Mimo, że proponowała transfer na cyklu sztucznym, kiedy poprosiłam o naturalny, że tak bym wolała, nie było nawet pół dyskusji, uszanowała. Kiedy trzeba, to stawia na swoim. Po prostu wie co robi. Dr Przybycień też jest ok, u mnie akurat przeprowadzał transfer bo trafiło terminem na urlop pani doktor. Wszystko super, transfer udany, ale nic nie słyszałam co do mnie mówił 🤭 no i przepisał mi prolutex, chociaż byłam na cyklu naturalnym i w sumie nie powinien ... Pewnie nie doczytał. Ale ogólnie na plus. Doktor Knafel przyjmuje też na kamiennej w Krakowie, nie wiem gdzie ma szybszy termin, ale do takich lekarzy to się nie spodziewaj szybkich...
    Kciuki!!

    Jestemza lubi tę wiadomość

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 11 września 2021, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestemza wrote:
    Hej hej, rośnie i zaczyna ciążyć 😊 ale w końcu za chwilę 28 TC.
    A u Ciebie jak?

    No ja Ciebie gonię, hihi, ale dopiero 16 TC. Ogólnie nie czuję się ciążowo, no ale jestem 12 tygodni do tyłu, to jeszcze pewnie zobaczę jak to jest 😉
    Znasz już płeć? Robiłaś jakieś badania genetyczne?
    Jak znosiłaś pierwszy trymestr? 😊 Ja ani pół mdłości, ogólnie dobrze się czułam.

    Jestemza lubi tę wiadomość

  • kasza26 Koleżanka
    Postów: 36 23

    Wysłany: 11 września 2021, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Polecam całym serduchem. Wydaje mi się, że ma niebywałą intuicję. Jest rzeczowa, sympatyczna i nie narzuca swojej woli, słucha pacjenta. Mimo, że proponowała transfer na cyklu sztucznym, kiedy poprosiłam o naturalny, że tak bym wolała, nie było nawet pół dyskusji, uszanowała. Kiedy trzeba, to stawia na swoim. Po prostu wie co robi. Dr Przybycień też jest ok, u mnie akurat przeprowadzał transfer bo trafiło terminem na urlop pani doktor. Wszystko super, transfer udany, ale nic nie słyszałam co do mnie mówił 🤭 no i przepisał mi prolutex, chociaż byłam na cyklu naturalnym i w sumie nie powinien ... Pewnie nie doczytał. Ale ogólnie na plus. Doktor Knafel przyjmuje też na kamiennej w Krakowie, nie wiem gdzie ma szybszy termin, ale do takich lekarzy to się nie spodziewaj szybkich...
    Kciuki!!

    Ja na cyklu naturalnym też miałam prolutex. Także to standardowe postępowanie u doktora. Doktor Przybycień zabezpiecza lekami z każdej strony.

    Jestemza, Marcelina84 lubią tę wiadomość

    👩‍⚕️26
    AMH 1,7
    Niedoczynność tarczycy
    Chlamydia, ureaplasma, mycoplasma 👍🏻
    Endometrioza
    Niedrożny jeden jajowód
    Kir Bx, brak ds
    Allo mlr 21%
    PAI heterozygota 👎🏼
    IVF długi protokół➡️ 04.2021
    ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.1 oba zdrowe ♥️
    Transfer 03.08.2021
    10.08.2021 🤰🏼 Bhcg 40,7 ♥️
    👨🏼‍💻 29
    Morfologia plemników 1%➡️11%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2021, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Polecam całym serduchem. Wydaje mi się, że ma niebywałą intuicję. Jest rzeczowa, sympatyczna i nie narzuca swojej woli, słucha pacjenta. Mimo, że proponowała transfer na cyklu sztucznym, kiedy poprosiłam o naturalny, że tak bym wolała, nie było nawet pół dyskusji, uszanowała. Kiedy trzeba, to stawia na swoim. Po prostu wie co robi. Dr Przybycień też jest ok, u mnie akurat przeprowadzał transfer bo trafiło terminem na urlop pani doktor. Wszystko super, transfer udany, ale nic nie słyszałam co do mnie mówił 🤭 no i przepisał mi prolutex, chociaż byłam na cyklu naturalnym i w sumie nie powinien ... Pewnie nie doczytał. Ale ogólnie na plus. Doktor Knafel przyjmuje też na kamiennej w Krakowie, nie wiem gdzie ma szybszy termin, ale do takich lekarzy to się nie spodziewaj szybkich...
    Kciuki!!


    Dziekuje za podzielenie się opinia🙂 Spróbuję w poniedziałek dzwonić, az się boję usłyszeć daty pierwszego dostępnego terminu🙃

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 12 września 2021, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasza26 wrote:
    Ja na cyklu naturalnym też miałam prolutex. Także to standardowe postępowanie u doktora. Doktor Przybycień zabezpiecza lekami z każdej strony.

    A tak z ciekawości, oprócz prolutexu jeszcze coś?? Duphaston, utrogestan, luteina?

  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 12 września 2021, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Jestemza wrote:
    Hej hej, rośnie i zaczyna ciążyć 😊 ale w końcu za chwilę 28 TC.
    A u Ciebie jak?

    No ja Ciebie gonię, hihi, ale dopiero 16 TC. Ogólnie nie czuję się ciążowo, no ale jestem 12 tygodni do tyłu, to jeszcze pewnie zobaczę jak to jest 😉
    Znasz już płeć? Robiłaś jakieś badania genetyczne?
    Jak znosiłaś pierwszy trymestr? 😊 Ja ani pół mdłości, ogólnie dobrze się czułam.
    Do 16 też za bardzo nie czułam że się ciążowo🤣 tymbardziej że mały brzuszek miałam.Teraz już jak maluch kopie i krzyże bolą i chodzi się sikać co pół godziny, to nie da się nie czuć 😊
    Będzie synuś, badań genetycznych nie robiliśmy, założyliśmy że skoro zarodek z punkcji był zdrowy to tutaj też tak będzie.Mialam robione normalne prenatalne i te z krwi po 35rz, i ryzyko wyszło niskie.
    Na początku miałam trochę mdłości, ale bez fajerwerków 😅 noi po accofilu ,co drugi dzień plecy bolały.Za to po 11 TC czułam się już rewelacyjnie.
    A co do Przybycia jest specyficzny i cicho mówi, ale po dłuższym poznaniu się rozkręca i można usłyszeć np.pytanie czy się już mężowi zastępcza pochwę załatwiło🤣🙈
    Podobno oni z Knafel się konsultują.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2021, 09:10

    Allende lubi tę wiadomość

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 12 września 2021, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestemza wrote:
    Do 16 też za bardzo nie czułam że się ciążowo🤣 tymbardziej że mały brzuszek miałam.Teraz już jak maluch kopie i krzyże bolą i chodzi się sikać co pół godziny, to nie da się nie czuć 😊
    Będzie synuś, badań genetycznych nie robiliśmy, założyliśmy że skoro zarodek z punkcji był zdrowy to tutaj też tak będzie.Mialam robione normalne prenatalne i te z krwi po 35rz, i ryzyko wyszło niskie.
    Na początku miałam trochę mdłości, ale bez fajerwerków 😅 noi po accofilu ,co drugi dzień plecy bolały.Za to po 11 TC czułam się już rewelacyjnie.
    A co do Przybycia jest specyficzny i cicho mówi, ale po dłuższym poznaniu się rozkręca i można usłyszeć np.pytanie czy się już mężowi zastępcza pochwę załatwiło🤣🙈
    Podobno oni z Knafel się konsultują.

    Tak tak, oni się trzymają razem 😊 w sumie jak dla mnie wybór pomiędzy nimi nie ma większego znaczenia, obydwoje są świetni. Moje powodzenie można powiedzieć, że jest wynikiem ich wspólnych działań 😁
    U mnie też synuś 😍 ja robiłam sanco, bo jednak jestem sporo starsza no i nie badałam zarodków.... Ale jest ok 😊 teraz tylko donosić.... Ja nie biorę już żadnych wspomagaczy, tylko witaminki dla ciężarnych. Tobie coś doktor zalecał szczególnego? W ogóle byłaś przy naturalnym poczęciu obstawiona progesteronem czy nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2021, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie czasem wejść tu na wątek i zobaczyć że wszystko u Was jest ok :-)

    Jestemza lubi tę wiadomość

  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 12 września 2021, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Tak tak, oni się trzymają razem 😊 w sumie jak dla mnie wybór pomiędzy nimi nie ma większego znaczenia, obydwoje są świetni. Moje powodzenie można powiedzieć, że jest wynikiem ich wspólnych działań 😁
    U mnie też synuś 😍 ja robiłam sanco, bo jednak jestem sporo starsza no i nie badałam zarodków.... Ale jest ok 😊 teraz tylko donosić.... Ja nie biorę już żadnych wspomagaczy, tylko witaminki dla ciężarnych. Tobie coś doktor zalecał szczególnego? W ogóle byłaś przy naturalnym poczęciu obstawiona progesteronem czy nie?
    Accofil mialam od ok 4 TC do 11 TC( ja mam brak tych ważniejszych kirow i byłam po szczepeniach limfocytami), duphaston do ok 9 TC chyba miałam.Raczej też profilaktycznie bo swój progesteron wysoki.
    Noi aspirin cardio chyba od 6-7 TC biorę cały czas, raczej też profilaktycznie trochę, chciaz Jerzy powiedział że mam troszkę za dużo płytek krwi.A tak to witaminy i euthyrox na tarczycę.
    Z tym że to wszystko dopiero od 4-6TC, bo ja zaszłam na spontanie między szczepieniami, gdzie nie brałam żadnych leków itp.
    Byłam umówiona na wizytę i mieliśmy zacząć przygotowywać się do transferu.A zrobiła się z tego już wizyta ciążowa 😊

    Sleepy a Ty jak się czujesz? Widzę że duży chłopak Wam rośnie 🥰🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2021, 10:44

    Sleepy lubi tę wiadomość

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2021, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestemza wrote:
    Accofil mialam od ok 4 TC do 11 TC( ja mam brak tych ważniejszych kirow i byłam po szczepeniach limfocytami), duphaston do ok 9 TC chyba miałam.Raczej też profilaktycznie bo swój progesteron wysoki.
    Noi aspirin cardio chyba od 6-7 TC biorę cały czas, raczej też profilaktycznie trochę, chciaz Jerzy powiedział że mam troszkę za dużo płytek krwi.A tak to witaminy i euthyrox na tarczycę.
    Z tym że to wszystko dopiero od 4-6TC, bo ja zaszłam na spontanie między szczepieniami, gdzie nie brałam żadnych leków itp.
    Byłam umówiona na wizytę i mieliśmy zacząć przygotowywać się do transferu.A zrobiła się z tego już wizyta ciążowa 😊

    Sleepy a Ty jak się czujesz? Widzę że duży chłopak Wam rośnie 🥰🙂
    Jak tak dalej pójdzie to klocka urodzę 😁
    Generalnie o ile 1 i 2 trym były ok (nie licząc niewielkich mdłości w 1), tak 3 trym daje mi mocno w kość. Ból spojenia, cieśni nadgarstków, przy czym w nocy ból jakby łamali mi ręce (od palców do łokcia). A z dnia na dzień tylko gorzej. Więc ja już bym chętnie chciała żeby był listopad 😅
    I generalnie już ciężko, jeszcze 2 miesiące a ledwo się toczę 🙈

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ