Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌤🌱🌷Marzec 2026 IVF🌷🌱🌤
Odpowiedz

🌤🌱🌷Marzec 2026 IVF🌷🌱🌤

Oceń ten wątek:
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 27 marca, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambik wrote:
    Widziałam właśnie, że już myślisz co będzie gdyby. Ja jednak ciągle trzymam za Ciebie, tfu! za Was! Kciuki 🤞

    Dziękuję 🥹<3

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 27 marca, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    Myślę, że nie zaszkodzi spróbować doodbytniczo . Przynajmniej będziesz miała pewność .
    A zauważyłaś to plamienie w niedługim czasie od aplikacji leku ?
    Tak. W momenvie jak dolozylam utrogestan i zaczal pozniej wyplywac to zabarwiony. I dalej sobie taki zabarwiony wyplywa. Bolu brzucha czy cos nie mam jakos bardzo wiec licze ze mimo wszystko jutro bedzie ok.
    Sprobuje na noc dac tylko lutinus a utrogestan doodbytniczo np i zobaczymy co bedzie rano.
    I chyba dzisiaj odpuszcze acard. Moze on tez wzmaga krwawienia...

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 27 marca, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laurkasiczek wrote:
    Ja przeszłam.na doodbytnicza aplikacje aby zweryfikować czy plamienie krwią miałam od podrazniania szyjki macicy
    I faktycznie minelo?

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 27 marca, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Tak. W momenvie jak dolozylam utrogestan i zaczal pozniej wyplywac to zabarwiony. I dalej sobie taki zabarwiony wyplywa. Bolu brzucha czy cos nie mam jakos bardzo wiec licze ze mimo wszystko jutro bedzie ok.
    Sprobuje na noc dac tylko lutinus a utrogestan doodbytniczo np i zobaczymy co bedzie rano.
    I chyba dzisiaj odpuszcze acard. Moze on tez wzmaga krwawienia...

    To jesteśmy dobrej myśli! Co do acardu się nie będę wypowiadać, ale z tego co mi się przewinęło to czasami przy krwawieniach z zalecenia lekarzy odstawiają, ale nigdy nie zgłębiałam tematu, więc nie chcę niczego doradzać :)

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 27 marca, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia98 wrote:
    Pierwszy transfer świeży 10.03
    Pierwsza beta 24.03
    14 dpt 4046mIU/mL

    Trochę wysoka się wydaje ?
    Dajcie znać jak było u was
    15 dpt miałam 7500 tys

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Bambik Autorytet
    Postów: 656 594

    Wysłany: 27 marca, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    15 dpt miałam 7500 tys

    Dlatego nie ma co porównywać wartości, bo u jednych beta jest wysoka, u innych wolniej rośnie 😊

    Paula24 lubi tę wiadomość

    👩🏻35; AMH 9,41 (’24) kariotyp ✅

    🧔🏻38; Teratozoospermia, CFTR - prawidłowy;kariotyp✅

    starania od 2015, w klinice od 2022
    08/22 punkcja 6 🥚, 2❄️ 5AA
    11/22 FET 💔
    05/23 FET ❌

    02/24
    SONO HSG - jajowody obustronnie drożne ✅; histeroskopia - polip na ścianie tylnej

    03/24 punkcja: 12 🥚, zapłodniono 6, mamy 5❄️: 3x5AA, 2x5AB

    04/24=5dpt 16,5|7dpt 50,60|9dpt 202,2|13dpt 787,20♥️

    wracamy po rodzeństwo
    01/26=beta 0❌
    03/26=beta 0❌
    04/26=beta 0❌

    To tylko kolejny krok, nie koniec drogi…

    Został ❄️
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1913 1449

    Wysłany: 27 marca, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To utrogestan też można doodbytniczo? Kurczę jakoś zawsze tu widziałam to w kontekście cyclogestu 🧐 ja tak nie cierpię tych aplikacji, wolałabym inną drogę podania. Zapytam jutro lekarza 🥲

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • KiMi Autorytet
    Postów: 318 416

    Wysłany: 27 marca, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że za mną pierwsza dawka ovaleap, także stymulacja oficjalnie rozpoczęta. Teraz byle do punkcji 🥹 Swoją drogą jakie macie doświadczenia z ovaleap w stymulacji? Któraś z Was miała? Jak się czułyście?

    12.2021 początek starań
    02.2024 Klinika Bocian
    05.2025 CB 💔
    07.2025 I IVF
    07-09.2025 I transfer, 4.2.1., beta ❌ II transfer 3.2.2., beta ❌III transfer 3.2.2, beta ❌
    11.2025 - 01.2026 diagnostyka
    27.03.2026 II IVF
    10.04.2026 IV transfer w 3 dobie, zarodek 8-komórkowy
    8dpt 38,3➡ 10dpt 66,1➡ 12dpt 104➡ 14dpt 199➡ 16dpt 393➡ 18dpt 1006➡ 22dpt 3247➡ 26dpt 11124;
    08.05 - 28dpt -❤️‍- 6+2 - CRL 0,55 cm; YS 0,35 cm, GS 1,85 cm; 128 bpm
    26.06 - 9+0 CRL 2,42 cm, 183 bpm
    NIFTY - niskie ryzyka 💙
    Czekają ❄️❄️❄️❄️ 2x 4.2.2.; 5.2.1 & 4.2.3
    ____________
    👩🏻'92
    Kariotyp ✔ Anty-TPO 🔝 KIR Bx (brak 4/5 DS)
    NK26%; Cytokiny Th1/Th2 - po leczeniu poprawa; wyleczony stan zapalny endometrium

    🧑🏻'92
    Morfologia 0%➡2%, ruch ✔, fragmentacja 17%
    USG ✔ Kariotyp ✔ HLA-C: C1C2
    preg.png
  • laurkasiczek Autorytet
    Postów: 480 336

    Wysłany: 27 marca, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogoorkowa wrote:
    To utrogestan też można doodbytniczo? Kurczę jakoś zawsze tu widziałam to w kontekście cyclogestu 🧐 ja tak nie cierpię tych aplikacji, wolałabym inną drogę podania. Zapytam jutro lekarza 🥲


    Zapytaj, AI mówi że można. Mi cyclogest lekarz pozwolił i wiem że Muczylando brała też w ten sposób i od niej się dowiedziałam że można w tyłek.
    Po kilku dniach tak się przyzwyczajasz że wsadzanie nie jest już nieprzyjemne i o wiele łatwiej się funkcjonuje bo nic nie wylatuje.

    💁‍♀️90'
    01.2025 kwalifikacja do IVF, 09.2024 AMH 2.2

    03.2025 pierwsza punkcja --> 13 🥚--> 2 ❄️❄️blastki 5AA oraz 5BA

    09.05.2025 pierwszy transfer jednej blastki 🍍🙏
    19.05 10dpt beta<0,5 💔 progesteron 31
    07.2025 Wit B12 : 572, Homocysteina: 8,81, ANA 1:100, Crossmatch 30,4 %
    NK (CD3-CD16+CD56+) 16,1%
    Limfocyty cytotoksyczne (CD3+CD8) 31,8%
    KIR: Bx nie wykryto 2DL3, 2DS4 norm , 3DP1 variant

    09.2025 Adenomioza? 😭
    10.2025 Equoral 30 dni
    30.01.2026 FET drugiej ostatniej blastki 5BA cykl sztuczny prolutex 2x1 cyclogest 3x2 luteina 3x2 encorton 10mg , hydroxyqloroquine
    10dpt beta 267,02Homocysteina 7,29
    12dpt 595,00 15dpt 1872 18dpt 7228 21dpt 16412 prog 39,10 26 dpt mamy bijące ❤️ CRL 5,3mm
    35dpt CRL 1,67 cm 🥰
    9tc CRL 2,34 cm
    Felia test: zdrowy chłopiec 💙

    preg.png
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 27 marca, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KiMi wrote:
    Melduję, że za mną pierwsza dawka ovaleap, także stymulacja oficjalnie rozpoczęta. Teraz byle do punkcji 🥹 Swoją drogą jakie macie doświadczenia z ovaleap w stymulacji? Któraś z Was miała? Jak się czułyście?
    Ja miałam. Czułam się okej, nic mi się nie działo się specjalnie. Pierwsze dni jedynie chciało mi się straszne spać, potem się unormowało 😉

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • laurkasiczek Autorytet
    Postów: 480 336

    Wysłany: 27 marca, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    I faktycznie minelo?

    Tak, ale też zaczęłam brać acard bo już miałam pewnego dnia tyle krwi że wyglądało jak pierwszy dzień okresu.
    Od tamtego momentu a było to 3 tyg temu odpukac nic się nie dzieje

    💁‍♀️90'
    01.2025 kwalifikacja do IVF, 09.2024 AMH 2.2

    03.2025 pierwsza punkcja --> 13 🥚--> 2 ❄️❄️blastki 5AA oraz 5BA

    09.05.2025 pierwszy transfer jednej blastki 🍍🙏
    19.05 10dpt beta<0,5 💔 progesteron 31
    07.2025 Wit B12 : 572, Homocysteina: 8,81, ANA 1:100, Crossmatch 30,4 %
    NK (CD3-CD16+CD56+) 16,1%
    Limfocyty cytotoksyczne (CD3+CD8) 31,8%
    KIR: Bx nie wykryto 2DL3, 2DS4 norm , 3DP1 variant

    09.2025 Adenomioza? 😭
    10.2025 Equoral 30 dni
    30.01.2026 FET drugiej ostatniej blastki 5BA cykl sztuczny prolutex 2x1 cyclogest 3x2 luteina 3x2 encorton 10mg , hydroxyqloroquine
    10dpt beta 267,02Homocysteina 7,29
    12dpt 595,00 15dpt 1872 18dpt 7228 21dpt 16412 prog 39,10 26 dpt mamy bijące ❤️ CRL 5,3mm
    35dpt CRL 1,67 cm 🥰
    9tc CRL 2,34 cm
    Felia test: zdrowy chłopiec 💙

    preg.png
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 869 525

    Wysłany: 27 marca, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję wykonanie bety, tak jak wszyscy się spodziewali spadek z 24 na 20. Jeszcze przez telefon mówili żebym potrzymała leki do poniedziałku ale tak jak mówiłyście powiedziałam ze już nie dam rady psychicznie i chcę żeby to się już skończyło 🙁

    Zrobiłam dziś dodatkowe badania. Pobrali mi tyle fiolek że teraz martwię się że jak🩸 się zacznie to braknie mi i wpadnę znów w jakąś anemię…

    Pcos
    Insulinoopornosc

    Luty 2020 cb
    Październik 2020 cb
    3x UIU ❌

    2024 kwalifikacja do programu invi
    Kariotyp ok☑️
    Marzec 2025 💉🥚
    4 zarodki ❄️❄️❄️❄️

    16.03 2026 transfer 5.1.1
    Progesteron 5 ng/ml
    Besins, cyclogest, prolutex, estrofem
    5dpt pozytywny test
    7dpt beta 23,7 mlu/ml prog 23,73 ng/ml
    9dpt beta 24 mlu/ml prod 24,70
    11dpt ❌
    badania trombofilia rozszerzona białko s 99,4
    białko c 138,4
    Tsh 1,8
    Ft3 2,57
    Ft4 1.0
    MTHFR C677T C/T
    P/c p. Beta 2 glicoproteine
    IgM i IgG negatywne
    Nie stwierdzono obecności LA
    APTT i PTT-LA lekko poniżej normy

    16.04
    Progesteron 19,10ng/ml
    Estradiol 109 pg/ml
    Estrofem 3x1
    Agolutin 1x1
    Cyclogest 2x1

    17.04
    Transfer 4BB ❌
    18.05
    Transfer 6BB
    6dpt cień na facelle
    7dpt beta
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 27 marca, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KiMi wrote:
    Melduję, że za mną pierwsza dawka ovaleap, także stymulacja oficjalnie rozpoczęta. Teraz byle do punkcji 🥹 Swoją drogą jakie macie doświadczenia z ovaleap w stymulacji? Któraś z Was miała? Jak się czułyście?

    Bardzo dobrze, oczywiście wszystko zależy od dawek i indywidualnych reakcji na leki, ale ovaleap wspominam bardzo dobrze też o tyle, że to jeden z wygodniejszych sposobów aplikacji leków 🙂

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 27 marca, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ba05c9c35c44f.pnghttps://zapodaj.net/plik-XNw25dtV2T


    28 marca symbolizuje moment zatrzymania się i spojrzenia w głąb siebie. To dzień, w którym przypominamy sobie, że każdy nowy dzień daje nam szansę, aby zacząć od nowa i tworzyć życie pełne spokoju, miłości i nadziei.

    Dzisiaj trzymamy 🤞 za:
    🌱 Sylaada - kontrola usg przed transferem 👨‍⚕️🩺

    Ewelcia1605, Adirella, Karolaaas lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 28 marca, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Mozliwe, albo naczynko peklo bo biore neoparin 60 i acard... mysle ze z dwa dni odpuszcze acard i zobaczymy co sie wydarzy. Ale no... jutrzejsza beta prawde powie, juz sie testami nie katuje...
    Mam nadzieję że
    To nic takiego ❤️
    Ja odwaliłam zasnęłam i ostatnie dawki proga i heparynę biorę o 22 a wzięłam o 24. Mam nadzieję że nic nie popsułam😱

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca, 03:09

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • laurkasiczek Autorytet
    Postów: 480 336

    Wysłany: 28 marca, 03:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Mam nadzieję że
    To nic takiego ❤️
    Ja odwaliłam zasnęłam i ostatnie dawki proga i heparynę biorę o 22 a wzięłam o 24. Mam nadzieję że nic nie popsułam😱


    Spokojnie, jest ok, najważniejsze że wzięłaś :)

    Mati01 lubi tę wiadomość

    💁‍♀️90'
    01.2025 kwalifikacja do IVF, 09.2024 AMH 2.2

    03.2025 pierwsza punkcja --> 13 🥚--> 2 ❄️❄️blastki 5AA oraz 5BA

    09.05.2025 pierwszy transfer jednej blastki 🍍🙏
    19.05 10dpt beta<0,5 💔 progesteron 31
    07.2025 Wit B12 : 572, Homocysteina: 8,81, ANA 1:100, Crossmatch 30,4 %
    NK (CD3-CD16+CD56+) 16,1%
    Limfocyty cytotoksyczne (CD3+CD8) 31,8%
    KIR: Bx nie wykryto 2DL3, 2DS4 norm , 3DP1 variant

    09.2025 Adenomioza? 😭
    10.2025 Equoral 30 dni
    30.01.2026 FET drugiej ostatniej blastki 5BA cykl sztuczny prolutex 2x1 cyclogest 3x2 luteina 3x2 encorton 10mg , hydroxyqloroquine
    10dpt beta 267,02Homocysteina 7,29
    12dpt 595,00 15dpt 1872 18dpt 7228 21dpt 16412 prog 39,10 26 dpt mamy bijące ❤️ CRL 5,3mm
    35dpt CRL 1,67 cm 🥰
    9tc CRL 2,34 cm
    Felia test: zdrowy chłopiec 💙

    preg.png
  • LeniwaFokaa Koleżanka
    Postów: 53 88

    Wysłany: 28 marca, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Tak tak lecę z rana bo zeświruję, ale wynik pewnie wieczorem
    Dopiero będzie więc może w ciągu dnia jakiegoś sikanca zrobię jak już oddam krew zobaczymy.
    Trzymam kciuki za dzisiaj ❤️

    Mati01 lubi tę wiadomość

  • Bambik Autorytet
    Postów: 656 594

    Wysłany: 28 marca, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati - powodzenia!! 🤞🤞🤞

    Mati01 lubi tę wiadomość

    👩🏻35; AMH 9,41 (’24) kariotyp ✅

    🧔🏻38; Teratozoospermia, CFTR - prawidłowy;kariotyp✅

    starania od 2015, w klinice od 2022
    08/22 punkcja 6 🥚, 2❄️ 5AA
    11/22 FET 💔
    05/23 FET ❌

    02/24
    SONO HSG - jajowody obustronnie drożne ✅; histeroskopia - polip na ścianie tylnej

    03/24 punkcja: 12 🥚, zapłodniono 6, mamy 5❄️: 3x5AA, 2x5AB

    04/24=5dpt 16,5|7dpt 50,60|9dpt 202,2|13dpt 787,20♥️

    wracamy po rodzeństwo
    01/26=beta 0❌
    03/26=beta 0❌
    04/26=beta 0❌

    To tylko kolejny krok, nie koniec drogi…

    Został ❄️
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 28 marca, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ! ❤️ spać nie mogę z tego stresu 😁✊🏼✊🏼✊🏼✊🏼 o 7 otwierają 😁

    Konstruktorka93, LeniwaFokaa lubią tę wiadomość

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 28 marca, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati powodzenia ❤️🍀
    Czekam razem z Tobą 🫶

    Mati01 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ