Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌤🌱🌷Marzec 2026 IVF🌷🌱🌤
Odpowiedz

🌤🌱🌷Marzec 2026 IVF🌷🌱🌤

Oceń ten wątek:
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 28 marca, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka za Ciebie również kciuki zaciśnięte 🍀❤️ jak plamienie ?

    Mati01 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 28 marca, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    Konstruktorka za Ciebie również kciuki zaciśnięte 🍀❤️ jak plamienie ?
    Dziekuje rowniez!!!

    MATI to oczekiwanie dzisiaj razem! 🤞🤞🤞🍀

    Co do plamienia, nie wzielam acardu, przespalam noc i na razie spokoj... oby to faktycznie albo implantacyjne albo naczynko.

    Wlasnie zbieram sie na bete i progesteron

    Sylaada, Mati01, Valletta, Karolaaas lubią tę wiadomość

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 28 marca, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Dziekuje rowniez!!!

    MATI to oczekiwanie dzisiaj razem! 🤞🤞🤞🍀

    Co do plamienia, nie wzielam acardu, przespalam noc i na razie spokoj... oby to faktycznie albo implantacyjne albo naczynko.

    Wlasnie zbieram sie na bete i progesteron

    To dobry znak ! 🤞🍀🤞🍀🤞🍀

    Konstruktorka93 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 28 marca, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Dziekuje rowniez!!!

    MATI to oczekiwanie dzisiaj razem! 🤞🤞🤞🍀

    Co do plamienia, nie wzielam acardu, przespalam noc i na razie spokoj... oby to faktycznie albo implantacyjne albo naczynko.

    Wlasnie zbieram sie na bete i progesteron
    Trzymam kciuki ✊🏼
    Ja już krew oddałam teraz tylko czekać na cud.
    Ale bóle mam coraz bardziej okresowe nawet trochę plecy czuję wiec martwię się 😰

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 28 marca, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mocne kciuki za Was ❤️✊ czekam na dobre wieści

    Mati01, Konstruktorka93 lubią tę wiadomość

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 28 marca, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Trzymam kciuki ✊🏼
    Ja już krew oddałam teraz tylko czekać na cud.
    Ale bóle mam coraz bardziej okresowe nawet trochę plecy czuję wiec martwię się 😰
    Spokojnie czekamy w takim razie! 🤞🍀 mocno zacisniete kciuki!!!! Wierze ze bedzie dobrze i nasze kropeczki z nami zostana!

    Mati01, Biała_Konwalia, sylstaa lubią tę wiadomość

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 28 marca, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mati01 kciuki mocno zaciśnięte 🤞🤞

    @Sylaada dajwaj znać jak się czegoś dowiesz 🤞🤞 kciuki za dobre wieści

    Mati01 lubi tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 930 1630

    Wysłany: 28 marca, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Laurkasiczek spokojnie 🤭 ja prolutex i Neoparin biorę odpowiednio punkt 08:00 i 20:00 a tabletki rozkładam sobie w miarę równomiernie natomiast zdarzają się takie małe przesunięcia godzinowe ;-) Ważne, że podane mniej więcej o dobrej porze i zapewnia się dostępność składników rozłożonych oknami czasowymi...tak uważam ;-)

    @Konstruktorka @Mati kciuki za Was ❤️

    @Adirella mam nadzieję, że zostaniemy siostrami transferowymi, takimi dzień po dniu 🤗🤭

    Ja już po badaniu krwi czekam na wynik proga przed dalszym braniem progesteronów i już niedługo dowiem się co z poniedziałkiem. Trzymajcie kciuki za moje endometrium 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca, 07:40

    Biała_Konwalia, Mati01, Konstruktorka93, Ishildur, Adirella, LeniwaFokaa, Ewelcia1605, Karolaaas lubią tę wiadomość

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • Mira.huntrix Przyjaciółka
    Postów: 103 65

    Wysłany: 28 marca, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Trzymam kciuki ✊🏼
    Ja już krew oddałam teraz tylko czekać na cud.
    Ale bóle mam coraz bardziej okresowe nawet trochę plecy czuję wiec martwię się 😰

    Kiedyś czytałam na jakimś wątku miesięcznym, że moje siostry transferowe miały silne bóle pleców i okazało się że beta pięknie rosła, więc teraz za każdym razem wyczekuje tych bólów pleców :)

    Ja: '90 Mąż: '87

    IO | PAI-1 homo| AMH 2,5 (2.2025)| drożność| Hashimoto| Kariotyp Ok | homocysteina 5,5 | witamina D3 50| miesiączki regularne| zawsze grube endometrium| KIR Bx mąż C1C2 | nasienie 2% reszta ok

    4-6.2025. 2 IUI ❌

    07.25 IVF Menopur Rekovelle 16🥚 -> 15 zapłodnionych -> 11 ❄️ -> PGT-a 4AA, 5BA, 4AA

    09.2025 cykl naturalny 4AA cyclogest, neoparin 0,6, accard, luteina, progersterone besins
    10 dpt beta 0,2

    Immunolog : metronidazol i tarivid, equoral 25 dni -> encotron, cross match 30%

    2.2026 cykl sztuczny estromef Accofil, encorton, cyclogest, neoparin 0,8, accard, luteina, progersterone besins
    5dpt ⏸️ 8dpt 36 biochem

    Marzec naturals czekając na transfer
    10dpo 21, 11dpo 45,
    preg.png
  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 28 marca, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam dzisisj test i mam wrqzenie ze jest ciut slabszy .... tez to widzicie? Czy sobie wkrecam bo test testowi nje rowny i tylko beta powie prawde?

    https://zapodaj.net/plik-XE7ZkqYqwP

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 28 marca, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mira.huntrix wrote:
    Kiedyś czytałam na jakimś wątku miesięcznym, że moje siostry transferowe miały silne bóle pleców i okazało się że beta pięknie rosła, więc teraz za każdym razem wyczekuje tych bólów pleców :)
    Dziękuję za pociesznie ❤️ teraz tylko wytrzymać do wieczora ✊🏼

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 28 marca, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambik wrote:
    Dlatego nie ma co porównywać wartości, bo u jednych beta jest wysoka, u innych wolniej rośnie 😊
    Dokładnie tak,

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 28 marca, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Zrobilam dzisisj test i mam wrqzenie ze jest ciut slabszy .... tez to widzicie? Czy sobie wkrecam bo test testowi nje rowny i tylko beta powie prawde?

    https://zapodaj.net/plik-XE7ZkqYqwP
    Nie porównuj testów, może być różne stężenie HCG w moczu, mogłaś po prostu więcej wody wypić, partia testu mogła być słabiej nasycona barwnikiem, ktoś tu ładnie napisał kiedyś że test jest do sprawdzenia czy jesteś w ciąży, a nie do sprawdzenia jak bardzo w niej jesteś ♥️ idź na betę, będziesz spokojna 🤞

    Powodzenia dziś ✊🤞

    Konstruktorka93, LeniwaFokaa, Sylaada lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 28 marca, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Zrobilam dzisisj test i mam wrqzenie ze jest ciut slabszy .... tez to widzicie? Czy sobie wkrecam bo test testowi nje rowny i tylko beta powie prawde?

    https://zapodaj.net/plik-XE7ZkqYqwP
    Ja bym się nie sugerowała bo ten z wczoraj przez dzień nabrał koloru i jest mocniejszy ten z dziś
    Też się jeszcze wyostrzy, najważniejsze że jest i to wyraźna 🥰

    Konstruktorka93 lubi tę wiadomość

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 28 marca, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Nie porównuj testów, może być różne stężenie HCG w moczu, mogłaś po prostu więcej wody wypić, partia testu mogła być słabiej nasycona barwnikiem, ktoś tu ładnie napisał kiedyś że test jest do sprawdzenia czy jesteś w ciąży, a nie do sprawdzenia jak bardzo w niej jesteś ♥️ idź na betę, będziesz spokojna 🤞

    Powodzenia dziś ✊🤞
    Tak wiem, zdaje sobie sprawe, aczkolqiek po wczorajszym plamieniu mozg robi fikolki.... i analizuje kazdy szczegol.
    Wiem ze warto wyluzowac ale chyba wszystkie tutaj wiemy ze latwo to nie jest....

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 28 marca, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Tak wiem, zdaje sobie sprawe, aczkolqiek po wczorajszym plamieniu mozg robi fikolki.... i analizuje kazdy szczegol.
    Wiem ze warto wyluzowac ale chyba wszystkie tutaj wiemy ze latwo to nie jest....
    Wiadomo 😉 myślę że najlepszym uspokajaczem jest prawidłowo rosnąca beta 🙂 jak masz możliwość to zrób

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 28 marca, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Wiadomo 😉 myślę że najlepszym uspokajaczem jest prawidłowo rosnąca beta 🙂 jak masz możliwość to zrób
    Dzisiaj zrobiona pierwsza. W poniedzialek bedzie druga, o ile dzisiaj wyjdzie pozytyw.
    To czekanie zabija 🫣

    Paula24, LeniwaFokaa, Ishildur lubią tę wiadomość

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 28 marca, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Dzisiaj zrobiona pierwsza. W poniedzialek bedzie druga, o ile dzisiaj wyjdzie pozytyw.
    To czekanie zabija 🫣
    Mocne ✊✊✊✊✊

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 315 420

    Wysłany: 28 marca, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jadę dziś na kontrolę USG i rozpisanie stymulacji do drugiej punkcji. Nie wpisywałam się do kalendarza, bo dzis USG, poniedziałek może kolejne, za szybko to się zmienia, organizacyjnie tetris...jeśli będę musiała zostac do poniedziałku, to majtki przyjdzie dokupywać w rossmanie;)

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2060 3557

    Wysłany: 28 marca, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Zrobilam dzisisj test i mam wrqzenie ze jest ciut slabszy .... tez to widzicie? Czy sobie wkrecam bo test testowi nje rowny i tylko beta powie prawde?

    https://zapodaj.net/plik-XE7ZkqYqwP

    Kochana trzymam kciuki a testy pamiętaj są oszukańcze,nczassm bardziej rozwodniony mocz etc a kreska jest!! 🩷

    Konstruktorka93 lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ