Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌤🌱🌷Marzec 2026 IVF🌷🌱🌤
Odpowiedz

🌤🌱🌷Marzec 2026 IVF🌷🌱🌤

Oceń ten wątek:
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 9 marca, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia! Samych dobrych wieści 🥰

    KiMi, Ewelka1985 lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 9 marca, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekujaca wrote:
    Powiedzcie mi, ile po odstawieniu progesteronu mogłabym dostać okres? Po punkcji nadal nieco boli mnie brzuch i powoli żegnam się ze świeżym transferem i planuje wizytę w poniedziałek😃
    Czy któraś z Was miała transfer na cyklu naturalnym? Jak to wygląda?
    Ja aktualnie jestem w trakcie przygotowań do transferu na cyklu naturalnym. Na razie biorę encorton 10 mg rano, acard 150 mg i duże dawki magnezu, plus probiotyki- to zalecenia z kliniki. Na pierwsze usg jestem umówiona w 9dc. Na razie wiem tyle, że czekamy na moją owulację i 5 dni później będzie transfer, ale nie wiem jak w mojej klinice dokładnie ustalają dzien owulacji, czytałam, że u niektórych bazują tylko na usg u innych badają lh. Także zobaczymy.

    Oczekujaca lubi tę wiadomość

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 9 marca, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Jest opcja dostać miesiączkę mimo dupka? Bo właśnie mam nitki krwi na papierze, dziś miałam wziąć ostatnie dwie tabletki (została jedna) 🤔 jeśli się rozkręci jest sens brać wieczorną?
    Ja tak miałam na dupku że też biorąc sie zaczęło i po prostu odstawiłam i się rozkręcił okres, na innych progach typu besins czy cyxlogest nigdy tak nie mialam

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 9 marca, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    Dziewczyny ja po wizycie , po punkcji wszystko ok, mam brać od dziś 3dc :
    - estrofem 2 mg 3x1
    - oestrogel żel 2x dziennie jedna pompka
    -acard 75 od 5dc

    Miałyście podobnie ?

    Prosze też o wpis 📆
    16.03 wizyta przed transferem
    21.03 transfer

    Ktoś transferuje ze mną ? 💚
    Ja cyklu sztucznym miałam podobne zalecenia, tylko jeszcze encorton a bez tego żelu.
    Ja jestem na cyklu naturalny więc nie wiem dokładnie kiedy będę mieć transfer ale w Twoich okolicach, strzelam że może 23ego jeśli cykl pójdzie książkowo.

    Biała_Konwalia lubi tę wiadomość

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • LKBennett Ekspertka
    Postów: 241 498

    Wysłany: 9 marca, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, stresuje sie tym usg 🫣

    Naprawdę kojące i napawające nadzieją są grafiki naszej Prowadzącej Anka84 (dziękujemy 🌷), ale ten dzisiejszy „spokoj w sercu” to stanowczo nie o mnie 😅 z transferem też tak miałam - przy zabiegu tętno 200 i poty z gorąca 😅

    Caly weekend bylam wesola i podekscytowana, a wczoraj przed snem zlapal mnie stres i taki kamien w zoladku :/

    Anka84, Black_Angel lubią tę wiadomość

    2025 - start IVF
    4.02.26 - FET 4BB - 7 tc 💔
    6.05.26 - FET 3AB 🍀 4dpt ⏸️; 10.06 jest ❤️ oraz 1,25 cm człowieka 🥹
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1913 1449

    Wysłany: 9 marca, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍀🍀


    🌷 9.03 poniedziałek
    🌱KiMi- wizyta kwalifikacyjna II IVF, rozpisanie stymulacji 👨‍⚕️💉
    🌱LKBennett - - pierwsze usg 🩺🤰
    🌱Ewelka1985 - pierwsze usg w klinice 🩺

    KiMi lubi tę wiadomość

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 9 marca, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    Po jakim czasie od poronienia ruszałyście z procedurą???

    Mniej więcej bym chciała wiedzieć co mnie czeka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca, 08:57

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 9 marca, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Dziewczyny
    Po jakim czasie od poronienia ruszałyście z procedurą???

    Mniej więcej bym chciała wiedzieć co mnie czeka
    Beta musi ci kochana spaść poniżej 10. Tak było u mnie

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 9 marca, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziś:)

    KiMi lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Mysza01 Autorytet
    Postów: 450 343

    Wysłany: 9 marca, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przymierzam się do powrotu o rodzeństwo, jak ktoś chciałby świeże opinie o histeroskopi w Barskiej to służę pomocą.

    Kojarzycie może czy przy zapaleniu endometrium najpierw bierze się antybiotyki i po przeleczeniu włącza sztuczną menopauzę czy można obie rzeczy naraz?
    Zapomnialam zapytać lekarza.

    Starania od 01.2020
    07.21 cp
    02.22 I ET-biochem,
    04.22 II FET-8tc 💔
    03.23 III FET 6tc 💔

    Eurofertil
    05.24 IV FET 10dpt 110, 12dpt 330, 14dpt 1100
    01.2025 ❤️ na świecie
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 9 marca, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza01 wrote:
    Cześć dziewczyny, przymierzam się do powrotu o rodzeństwo, jak ktoś chciałby świeże opinie o histeroskopi w Barskiej to służę pomocą.

    Kojarzycie może czy przy zapaleniu endometrium najpierw bierze się antybiotyki i po przeleczeniu włącza sztuczną menopauzę czy można obie rzeczy naraz?
    Zapomnialam zapytać lekarza.

    Ja jednocześnie brałam antybiotyki i byłam na menopauzie.

    Nel_Krk lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 9 marca, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Dziewczyny dzisiaj! Samych dobrych informacji 🩷

    Ja jeszcze dziś idę na wizytę, bo mimo wszystko od czwartku czuję brzuch żeby mnie przejrzał czy wszystko gra i jestem zawieszona z tym transferem jutro, ale jestem gotowa go odpuścić. Martwię się tylko, że kolejny zahaczy mi o święta i znowu nic z tego nie będzie 😳 nie wiem czemu miałam jakieś głupie wyobraźnie, ze po punkcji będę na drugi dzień czuć się świetnie, bo dopiero dziś mi ten brzuch w miarę odpuszcza…
    Wczoraj dzwoniła pani embriolog, że w 3 dobie nadal jest moich 3 muszkieterów i mam nadzieję, że dotrwają do 5 🥹

    Ewelka1985, krakowiankq, Anka84, Ogoorkowa, just_a_girl, Ewelcia1605, Biała_Konwalia lubią tę wiadomość

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Mysza01 Autorytet
    Postów: 450 343

    Wysłany: 9 marca, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Ja jednocześnie brałam antybiotyki i byłam na menopauzie.

    Dzięki. Fajnie, to by trochę skróciło czas mam nadzieję.

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2020
    07.21 cp
    02.22 I ET-biochem,
    04.22 II FET-8tc 💔
    03.23 III FET 6tc 💔

    Eurofertil
    05.24 IV FET 10dpt 110, 12dpt 330, 14dpt 1100
    01.2025 ❤️ na świecie
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 9 marca, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Poczytuje w ukryciu, za dużo się dzieje w każdym cyklu, bardzo pod górkę. A tym razem, transfer po cichu i dziś śliczna kreseczka na teście. 4 lata!!!! Tyle czekałam. Bardzo proszę o mocne kuciuki 🥹🥹🥹 tak bardzo się boję żeby tym razem było wszystko dobrze!

    https://zapodaj.net/plik-TZdcyWRKEc

    91c775c99f273.jpghttps://zapodaj.net/plik-TZdcyWRKEc


    Piękna❤️ Pamiętam Cię z wcześniejszych miesięcznych. Kciuki za Kropka. Niech się mocno trzyma mamusi 🥰

    Ewelka1985, Oczekujaca, Awokado30 lubią tę wiadomość

  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 9 marca, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny ❤️

    Krakowiankq jesteś już po USG czy jeszcze czekasz? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca, 10:25

  • Ewelka1985 Ekspertka
    Postów: 184 285

    Wysłany: 9 marca, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam dziewczyna na pierwsze usg
    Równo miesiąc po transferze był 09.02
    Mam takiego stresa że nie spałam w nowiu pół dnia było mi nie dobrze i na nic musiałam zwymiotowac tak
    Mnie nosiło
    Trzymajcie mocno mocno
    Ja trzymam za resztę mocno mocno 🥰❤️

    Black_Angel lubi tę wiadomość

  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 9 marca, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropelka92 wrote:
    Powodzenia dziewczyny ❤️

    Krakowiankq jesteś już po USG czy jeszcze czekasz? :)

    Czekam... ⏳️
    W klinice mam się pojawić w przyszłym tygodniu ale wcześniej zrobię gdzieś indziej bo nie wytrzymam:P

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 9 marca, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka1985 wrote:
    Czekam dziewczyna na pierwsze usg
    Równo miesiąc po transferze był 09.02
    Mam takiego stresa że nie spałam w nowiu pół dnia było mi nie dobrze i na nic musiałam zwymiotowac tak
    Mnie nosiło
    Trzymajcie mocno mocno
    Ja trzymam za resztę mocno mocno 🥰❤️

    Trzymam kciuki 🤞💚 Daj znać.

    Ja myślałam, że czekanie na usg będzie lajtowe a czuję się jak przed betą. Może nie pierwszą ale jak przed drugą.

    Ewelka1985 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1913 1449

    Wysłany: 9 marca, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka 🤞❤️ a to jakieś opóźnienie dodatkowo Cię stresuje, czy jeszcze nie wybiła godzina?

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Ewelka1985 Ekspertka
    Postów: 184 285

    Wysłany: 9 marca, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu zawsze jest lekkie opóźnienie więc do tego się przyzwyczaiłam
    Co mnie stresujesz wszystko !
    Naprawdę ciężko mi uwierzyć że tym razem wszystko będzie dobrze
    Po tylu latach starań po tylu porażkach poronieniach Biochem itp
    Strach jest ogromny tak pragnę zobaczyć to serduszko ❤️

    Dzień zaczynam od sprawdzenia czy bola mnie cycki o czy czuje nie przyjemne zapachy bo mam wyczulony nos bardziej
    I sprawdzam piersze objawy a nie czy żyje 🤣 ja lub stary
    Wiecie hormony tera robią swoje
    Tak bardzo bym chciała żeby było tym razem wszystko dobrze 😌

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ