Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌤🌱🌷Marzec 2026 IVF🌷🌱🌤
Odpowiedz

🌤🌱🌷Marzec 2026 IVF🌷🌱🌤

Oceń ten wątek:
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 7 marca, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    U mnie niestety beta spada...
    9885

    Zaczynamy wszystko od nowa 🥺
    Dopiero dziś odczytałam wiadomość. Bardzo mi przykro kochana.

    Phiczek lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 7 marca, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziś 👍

    Biała_Konwalia lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 7 marca, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parę dni temu pisałam że czekam na okres który miał już być i nadal nie ma. Kurde a poplanowalam wszystkie wizyty i wlewy 😂

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Borówka_A Znajoma
    Postów: 19 35

    Wysłany: 7 marca, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do Dziewczyn po punkcji: czy Wam też tak gwałtownie wzrosła masa ciała? punkcja była we wtorek, a w środę +4kg na wadze... czy to .... zniknie? :D odstawiłam wszystkie leki, więc mam nadzieję że zaraz jakoś organizm dojdzie do siebie...

    endometrioza, AMH 0,469

    kwalifikacja 01/2026
    marzec punkcja-->pobrane dwa🥚- brak zapłodnienia

    kolejna stymulacja: kwiecień???
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 7 marca, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Borówka_A wrote:
    Pytanie do Dziewczyn po punkcji: czy Wam też tak gwałtownie wzrosła masa ciała? punkcja była we wtorek, a w środę +4kg na wadze... czy to .... zniknie? :D odstawiłam wszystkie leki, więc mam nadzieję że zaraz jakoś organizm dojdzie do siebie...

    Mi wzrosła o 2/3 kg, ale już podczas stymulacji i utrzymywała się na tym poziomie mniej więcej do miesiączki . Ale ja miałam 30 komórek i wielkie jajniki 🙈Pij dużo wody mimum 2l, elektrolity. Pilnuj czy waga nie rośnie i czy nie robią się obrzęki kończyn . Jak będzie rosło najlepiej skonsultuj się z lekarzem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca, 09:19

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • KiMi Autorytet
    Postów: 322 421

    Wysłany: 7 marca, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Borówka_A wrote:
    Pytanie do Dziewczyn po punkcji: czy Wam też tak gwałtownie wzrosła masa ciała? punkcja była we wtorek, a w środę +4kg na wadze... czy to .... zniknie? :D odstawiłam wszystkie leki, więc mam nadzieję że zaraz jakoś organizm dojdzie do siebie...
    Nie da się ukryć, że trochę waga do góry skoczyła, a le później stopniowo schodziła, także na spokojnie, daj sobie trochę czasu 😊

    12.2021 początek starań
    02.2024 Klinika Bocian
    05.2025 CB 💔
    07.2025 I IVF
    07-09.2025 I transfer, 4.2.1., beta ❌ II transfer 3.2.2., beta ❌III transfer 3.2.2, beta ❌
    11.2025 - 01.2026 diagnostyka
    27.03.2026 II IVF
    10.04.2026 IV transfer w 3 dobie, 8A
    8dpt 38,3➡ 10dpt 66,1➡ 12dpt 104➡ 14dpt 199➡ 16dpt 393➡ 18dpt 1006➡ 22dpt 3247➡ 26dpt 11124;
    08.05 - 28dpt -❤️‍- 6+2 - CRL 0,55 cm; YS 0,35 cm, GS 1,85 cm; 128 bpm
    26.06 - 9+0 CRL 2,42 cm, 183 bpm
    NIFTY - niskie ryzyka 💙
    I prenatalne ✅️
    Czekają ❄️❄️❄️❄️ 2x 4.2.2.; 5.2.1 & 4.2.3
    ____________
    👩🏻'92
    Kariotyp ✔ Anty-TPO 🔝 KIR Bx (brak 4/5 DS)
    NK26%; Cytokiny Th1/Th2 - po leczeniu poprawa; wyleczony stan zapalny endometrium

    🧑🏻'92
    Morfologia 0%➡2%, ruch ✔, fragmentacja 17%
    USG ✔ Kariotyp ✔ HLA-C: C1C2
    preg.png
  • Borówka_A Znajoma
    Postów: 19 35

    Wysłany: 7 marca, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę mnie pocieszyłyście- moje zdziwienie było x100 kiedy stanęłam na wadze.
    Dzisiaj już trochę lepiej- przed kolejną stymulacją muszą dojśc "do siebie"

    endometrioza, AMH 0,469

    kwalifikacja 01/2026
    marzec punkcja-->pobrane dwa🥚- brak zapłodnienia

    kolejna stymulacja: kwiecień???
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 7 marca, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Borówka_A wrote:
    Pytanie do Dziewczyn po punkcji: czy Wam też tak gwałtownie wzrosła masa ciała? punkcja była we wtorek, a w środę +4kg na wadze... czy to .... zniknie? :D odstawiłam wszystkie leki, więc mam nadzieję że zaraz jakoś organizm dojdzie do siebie...

    Może być tak, że nachodzi Ci woda. Waż się codziennie, bo jeśli waga będzie rosła to warto skontaktować się z lekarzem. W trzeciej waga się tak nie wahała, za to w drugiej + 5kg i płyn w otrzewnej. Zeszło zaraz po miesiączce :)

    Borówka_A lubi tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 7 marca, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Borówka_A wrote:
    Pytanie do Dziewczyn po punkcji: czy Wam też tak gwałtownie wzrosła masa ciała? punkcja była we wtorek, a w środę +4kg na wadze... czy to .... zniknie? :D odstawiłam wszystkie leki, więc mam nadzieję że zaraz jakoś organizm dojdzie do siebie...
    U mnie poszło koło 2kg w górę, punkcje miałam w czwartek i teraz jest koło 0,5kg na plusie😉

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 7 marca, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi, ile po odstawieniu progesteronu mogłabym dostać okres? Po punkcji nadal nieco boli mnie brzuch i powoli żegnam się ze świeżym transferem i planuje wizytę w poniedziałek😃
    Czy któraś z Was miała transfer na cyklu naturalnym? Jak to wygląda?

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Mokka95 Przyjaciółka
    Postów: 112 107

    Wysłany: 7 marca, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekujaca wrote:
    Powiedzcie mi, ile po odstawieniu progesteronu mogłabym dostać okres? Po punkcji nadal nieco boli mnie brzuch i powoli żegnam się ze świeżym transferem i planuje wizytę w poniedziałek😃
    Czy któraś z Was miała transfer na cyklu naturalnym? Jak to wygląda?

    Ja dostałam po trzech dniach :) na cyklu naturalnym czeka się na własną owulację, trzeba monitorować cykl. Jak pęcherzyk jest już dojrzały, to najczęściej dostaje się ovitrelle i jeśli dobrze pamiętam, to 2 dni później wprowadza się progesteron i w zależności od rozwoju zarodka tyle dni później jest transfer.

    👩🏽 30 👨🏽34
    On: kariotypy ✅ hormony ✅ wymazy ✅, ciężka oligoospermia (3 mln)
    Ona: hormony ✅ wymazy ✅ własne owulacje ✅ grubość endometrium ✅
    Ciąż: 0

    I procedura 01.2025 - 4 dojrzałe komórki ❄️ 1 zarodek 5CC ✖️(cykl naturalny)
    biopsja (cd138 ✅, nk ✅)

    II procedura 08.2025 - komórki jajowe o nieprawidłowej morfologii ✖️

    zmiana kliniki
    III procedura 01.2026 - 11 zapłodnionych komórek - 3 zarodki
    - (2dn) 4.1 ✖️ (po punkcji)
    scratching endometrium, biopsja (cd138 5/10), leczenie gentamycyna e.coli
    - ❄️(3 dn) 8 komórkowy 1.2 ✖️(cykl sztuczny)
    - ❄️(6 dn) 3AB - (cykl naturalny, intralipid) 08.04.2026
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 7 marca, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mokka95 wrote:
    Ja dostałam po trzech dniach :) na cyklu naturalnym czeka się na własną owulację, trzeba monitorować cykl. Jak pęcherzyk jest już dojrzały, to najczęściej dostaje się ovitrelle i jeśli dobrze pamiętam, to 2 dni później wprowadza się progesteron i w zależności od rozwoju zarodka tyle dni później jest transfer.
    Dziękuję! Brzmi to w końcu wszystko logicznie dla mnie ;)

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Mokka95 Przyjaciółka
    Postów: 112 107

    Wysłany: 7 marca, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was brała prolutex domięśniowo w inną część ciała niż pośladek? Nie będzie miał mi kto dziś podać zastrzyku i zastanawiam się co robić. Czytałam, że można w udo, czy któraś z Was miała takie zalecenie, żeby robić w udo?

    👩🏽 30 👨🏽34
    On: kariotypy ✅ hormony ✅ wymazy ✅, ciężka oligoospermia (3 mln)
    Ona: hormony ✅ wymazy ✅ własne owulacje ✅ grubość endometrium ✅
    Ciąż: 0

    I procedura 01.2025 - 4 dojrzałe komórki ❄️ 1 zarodek 5CC ✖️(cykl naturalny)
    biopsja (cd138 ✅, nk ✅)

    II procedura 08.2025 - komórki jajowe o nieprawidłowej morfologii ✖️

    zmiana kliniki
    III procedura 01.2026 - 11 zapłodnionych komórek - 3 zarodki
    - (2dn) 4.1 ✖️ (po punkcji)
    scratching endometrium, biopsja (cd138 5/10), leczenie gentamycyna e.coli
    - ❄️(3 dn) 8 komórkowy 1.2 ✖️(cykl sztuczny)
    - ❄️(6 dn) 3AB - (cykl naturalny, intralipid) 08.04.2026
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 7 marca, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest opcja dostać miesiączkę mimo dupka? Bo właśnie mam nitki krwi na papierze, dziś miałam wziąć ostatnie dwie tabletki (została jedna) 🤔 jeśli się rozkręci jest sens brać wieczorną?

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3467 4672

    Wysłany: 7 marca, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Jest opcja dostać miesiączkę mimo dupka? Bo właśnie mam nitki krwi na papierze, dziś miałam wziąć ostatnie dwie tabletki (została jedna) 🤔 jeśli się rozkręci jest sens brać wieczorną?
    Jest opcja, po punkcjach tak zawsze miałam, 7-8 dzień brania dupka więc odstawiałam tego dnia.

    Adirella lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1567 3325

    Wysłany: 7 marca, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 2 dni po odstawieniu, dwa razy

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Niezabudka86 Koleżanka
    Postów: 51 30

    Wysłany: 7 marca, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mokka95 wrote:
    Czy któraś z Was brała prolutex domięśniowo w inną część ciała niż pośladek? Nie będzie miał mi kto dziś podać zastrzyku i zastanawiam się co robić. Czytałam, że można w udo, czy któraś z Was miała takie zalecenie, żeby robić w udo?
    Może możesz ten jeden raz podać podskórnie? Z tego co piszą w ulotce prolutex można podawać w udo.

    Ja '86, on '81
    AMH- 0.839-'25r, 0.6-'26r
    Kariotyp ✅
    Jajowody drożne
    IUI -❌
    2025:
    I IVF 05.2024 - cztery zarodki 5 dn.
    12.08 FET - ❌
    09.10 FET - ❌
    cd138 - ok
    KIR bx, ale brak kirów implantacyjnych
    04.03.2026 FET - accofil, prograf - ❌
    03.04.2026 FET - accofil, prograf - ❌
  • merci Autorytet
    Postów: 1283 2291

    Wysłany: 7 marca, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mokka95 wrote:
    Czy któraś z Was brała prolutex domięśniowo w inną część ciała niż pośladek? Nie będzie miał mi kto dziś podać zastrzyku i zastanawiam się co robić. Czytałam, że można w udo, czy któraś z Was miała takie zalecenie, żeby robić w udo?
    Możesz podskórnie w brzuch podać, albo w udo domięśniowo.
    Ja robiłam na zmiany - brzuch podskórnie i udo domięśniowo.

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Mokka95 Przyjaciółka
    Postów: 112 107

    Wysłany: 7 marca, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Możesz podskórnie w brzuch podać, albo w udo domięśniowo.
    Ja robiłam na zmiany - brzuch podskórnie i udo domięśniowo.

    Dziękuję Wam za odpowiedzi. Spróbuję w udo :)

    👩🏽 30 👨🏽34
    On: kariotypy ✅ hormony ✅ wymazy ✅, ciężka oligoospermia (3 mln)
    Ona: hormony ✅ wymazy ✅ własne owulacje ✅ grubość endometrium ✅
    Ciąż: 0

    I procedura 01.2025 - 4 dojrzałe komórki ❄️ 1 zarodek 5CC ✖️(cykl naturalny)
    biopsja (cd138 ✅, nk ✅)

    II procedura 08.2025 - komórki jajowe o nieprawidłowej morfologii ✖️

    zmiana kliniki
    III procedura 01.2026 - 11 zapłodnionych komórek - 3 zarodki
    - (2dn) 4.1 ✖️ (po punkcji)
    scratching endometrium, biopsja (cd138 5/10), leczenie gentamycyna e.coli
    - ❄️(3 dn) 8 komórkowy 1.2 ✖️(cykl sztuczny)
    - ❄️(6 dn) 3AB - (cykl naturalny, intralipid) 08.04.2026
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1913 1449

    Wysłany: 7 marca, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek 🫂😭 przykro mi 😥

    Dziewczyny a ktoś Wam powiedział, żeby prolutex domoesniowo dawać? Od czego to zależy? Mi w klinice powiedzieli w brzuch , ale tu widzę część domięśniowo (a to wydaje się o wiele bardziej drastyczne) 🫣

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ