Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌤🌱🌷Marzec 2026 IVF🌷🌱🌤
Odpowiedz

🌤🌱🌷Marzec 2026 IVF🌷🌱🌤

Oceń ten wątek:
  • Mokka95 Przyjaciółka
    Postów: 112 107

    Wysłany: 7 marca, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogoorkowa wrote:
    Phiczek 🫂😭 przykro mi 😥

    Dziewczyny a ktoś Wam powiedział, żeby prolutex domoesniowo dawać? Od czego to zależy? Mi w klinice powiedzieli w brzuch , ale tu widzę część domięśniowo (a to wydaje się o wiele bardziej drastyczne) 🫣


    Właśnie też się zastanawiam jaka jest różnica. Mnie znowu lekarz kazał domięśniowo i jeszcze pytał czy będzie miał mi kto zrobić zastrzyk w pośladek.

    👩🏽 30 👨🏽34
    On: kariotypy ✅ hormony ✅ wymazy ✅, ciężka oligoospermia (3 mln)
    Ona: hormony ✅ wymazy ✅ własne owulacje ✅ grubość endometrium ✅
    Ciąż: 0

    I procedura 01.2025 - 4 dojrzałe komórki ❄️ 1 zarodek 5CC ✖️(cykl naturalny)
    biopsja (cd138 ✅, nk ✅)

    II procedura 08.2025 - komórki jajowe o nieprawidłowej morfologii ✖️

    zmiana kliniki
    III procedura 01.2026 - 11 zapłodnionych komórek - 3 zarodki
    - (2dn) 4.1 ✖️ (po punkcji)
    scratching endometrium, biopsja (cd138 5/10), leczenie gentamycyna e.coli
    - ❄️(3 dn) 8 komórkowy 1.2 ✖️(cykl sztuczny)
    - ❄️(6 dn) 3AB - (cykl naturalny, intralipid) 08.04.2026
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3467 4672

    Wysłany: 7 marca, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogoorkowa wrote:
    Phiczek 🫂😭 przykro mi 😥

    Dziewczyny a ktoś Wam powiedział, żeby prolutex domoesniowo dawać? Od czego to zależy? Mi w klinice powiedzieli w brzuch , ale tu widzę część domięśniowo (a to wydaje się o wiele bardziej drastyczne) 🫣
    Ja robiłam tylko podskórnie w brzuch.
    Domięśniowo jest agolutin bo jest olejowy. Ale można oba podawać tak lub tak. Domięśniowo to po prostu jest jakby dłuższe uwalnianie, a podskórnie szybko rośnie poziom i szybciej spada.

    Ogoorkowa lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Mokka95 Przyjaciółka
    Postów: 112 107

    Wysłany: 7 marca, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chat GPT pisze o szybszej wchłanialności domięśniowo i że najczęściej podaje się jednak podskórnie.

    👩🏽 30 👨🏽34
    On: kariotypy ✅ hormony ✅ wymazy ✅, ciężka oligoospermia (3 mln)
    Ona: hormony ✅ wymazy ✅ własne owulacje ✅ grubość endometrium ✅
    Ciąż: 0

    I procedura 01.2025 - 4 dojrzałe komórki ❄️ 1 zarodek 5CC ✖️(cykl naturalny)
    biopsja (cd138 ✅, nk ✅)

    II procedura 08.2025 - komórki jajowe o nieprawidłowej morfologii ✖️

    zmiana kliniki
    III procedura 01.2026 - 11 zapłodnionych komórek - 3 zarodki
    - (2dn) 4.1 ✖️ (po punkcji)
    scratching endometrium, biopsja (cd138 5/10), leczenie gentamycyna e.coli
    - ❄️(3 dn) 8 komórkowy 1.2 ✖️(cykl sztuczny)
    - ❄️(6 dn) 3AB - (cykl naturalny, intralipid) 08.04.2026
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 7 marca, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po wizycie , po punkcji wszystko ok, mam brać od dziś 3dc :
    - estrofem 2 mg 3x1
    - oestrogel żel 2x dziennie jedna pompka
    -acard 75 od 5dc

    Miałyście podobnie ?

    Prosze też o wpis 📆
    16.03 wizyta przed transferem
    21.03 transfer

    Ktoś transferuje ze mną ? 💚

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca, 16:41

    mariposa_, Adirella, Kropelka92, Niezabudka86, just_a_girl, Karolaaas, Ogoorkowa, Anka84, Black_Angel lubią tę wiadomość

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 7 marca, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    d3fe80847a285.pnghttps://zapodaj.net/plik-chqsDlmSPs

    Ósmy dzień marca niesie energię kobiecości, czułości i wewnętrznej mocy tworzenia. To moment, w którym warto zatrzymać się i poczuć wdzięczność za dar kobiecego ciała — za jego zdolność do miłości, opieki i przekazywania życia.

    W naturze wczesna wiosna zaczyna rozkwitać delikatnymi kwiatami. Podobnie w kobiecym sercu budzi się nadzieja, ciepło i poczucie połączenia z cyklem życia.

    To dzień przypominający, że kobieta jest nie tylko opiekunką życia, ale także jego źródłem — pełnym piękna, siły i wrażliwości.

    ❤️❤️❤️Kobietki zawsze pamiętajcie, że jesteście wyjątkowe. Nikt nie ma w sobie tyle siły, wytrwałości i cierpliwości co my. Z okazji dzisiejszego święta życzę nam wszystkim, aby to nasze największe marzenie spełniło się każdej , bo po prostu na to zasługujemy, szczególnie po tak ciężkiej drodze i walce o mały wielki cud. ❤️❤️❤️

    Dzisiaj trzymamy 🤞 za:
    🌱Phoebe46- beta dla kliniki 🤞🩸
    🌱Mln - transfer 🤞🍍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca, 23:40

    just_a_girl, KiMi, Adirella, Karolaaas, sylstaa, Ewelcia1605, merci, Kropelka92, Biała_Konwalia, Monixma, Cień, LKBennett, Black_Angel lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 8 marca, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌱Phoebe46- beta dla kliniki 🤞🩸
    🌱Mln - transfer 🤞🍍

    Powodzenia! Dobrych wieści i niech kropek się wgryza 🥰

    Mln, Black_Angel lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 8 marca, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dzisiaj

    Mln lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 8 marca, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Wam Dziewczyny!🌷

    Mln lubi tę wiadomość

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Ewelcia1605 Ekspertka
    Postów: 145 309

    Wysłany: 8 marca, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌱Phoebe46- beta dla kliniki 🤞🩸
    🌱Mln - transfer 🤞🍍

    Powodzenia dziewczyny 🤞🤞🤞

    Mln lubi tę wiadomość

    👩’92
    AMH 06'25 0,787
    👨’88
    Słabe parametry nasienia
    Morfologia 0%

    🩵🩷🩵🩷🩵🩷
    04.06'25 decyzja o ivf

    12.09'25
    Kwalifikacja IVF/MZ

    31.10'25 stymulacja
    Mensinorm 150
    Gonal 300
    Encorton 10mg

    13.11'25 punkcja
    8 pobranych,
    6 dojrzałych,
    6 zapłodnionych
    ICSI 3×❄️❄️❄️

    18.11'25
    1 Transfer ❌️

    03.03’26
    2 Transfer 🍀

    9 dpt ⏸️
    Beta: 113 mIU/ml Progesteron: 16,90 ng/ml
    11dpt Beta 247 mIU/ml Progesteron 18,80 ng/ml
    15 dpt Beta:1290 mIU/ml
    23 dpt Beta: 7507 mIU/ml|Progesteron: 19,70 ng/ml
    25 dpt Beta: 11990 mIU/ml

    USG 31.03
    CRL 6 mm i mamy ❤️

    USG 07.04
    CRL 15mm ❤️

    06.05 I prenatalne: ryzyka niskie
    Prawdopodobnie 🩷

    preg.png
  • mariposa_ Autorytet
    Postów: 318 453

    Wysłany: 8 marca, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia i szczęśliwego Dnia Kobiet dla nas wszystkich 🌷

    Biała_Konwalia, LKBennett, krakowiankq, just_a_girl, Mln, Ewelcia1605, Karolaaas, Kropelka92, Adirella, Black_Angel lubią tę wiadomość

    Starania o pierwszego bąbla od 10.2025
    👩🏻'97 Insulinooporność
    - AMH 2,47
    - Insulina - 12,0 (HOMA 2,57)
    - TSH - 1,19
    🧔🏻‍♂️'92 Kryptozoospermia (0,50 mln/ml) - przyczyna wrodzona
    - USG poprawne
    - LH 6,32, FSH 5,61, estradiol 39,9, prolaktyna 24,10, testosteron 3,82, SHBG 15,70, testosteron wolny 21,50
    - kariotyp prawidłowy, CFTR polimorfizm 7T/9T, AZF nie wykryto mikrodelecji

    09.04.2026 kwalifikacja do refundacji TFP Vitrolive
    14.04.2026 I stymulacja Bemfola 300, Ganirelix 0,25
    25.04.2026 punkcja 10 🥚 -> 6 MII -> ICSI -> 4 ☀️: 4AA, 4AB, 2 x 4BB

    30.04.2026 I ET 4AA🍍Cyclogest 2x1 💊
    Beta 6 DPT 7,31 -> 8 DPT 18,3 -> 10 DPT 25,9 -> 12 DPT 17,2 💔

    02.06.2026 II FET 4BB🍍CN Cyclogest 3x1, Acard 💊
    Beta 8 DPT 11,50 -> 10 DPT 9,04 💔

    Pozostaje ❄️ 4AB, 4BB
  • Mln Znajoma
    Postów: 20 43

    Wysłany: 8 marca, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!
    Ja już po🍍
    Dobra informacja jest taka, że zarodek który był oceniany wczesniej jako 4cb jest dużo wyższej klasy i wcześniej ktoś go zbyt surowo ocenił, dzisiaj wyglądał jak bardzo dobry zarodek!
    Mam nadzieję że pani Embriolozka nie chciała mnie tylko pocieszyć 🥲

    Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet dla nas wszystkich ❤️🌸

    merci, Mokka95, mariposa_, KiMi, Ewelcia1605, just_a_girl, Ogoorkowa, Anka84, Niezabudka86, Karolaaas, Kropelka92, Karo_27, Adirella, Black_Angel lubią tę wiadomość

    👩 93 | 🧔 93

    03.2024 – CP 🩸 prawy jajowód (wyłuszczenie)
    04.2025 – CP 🩸 prawy jajowód usunięty
    05.2025 – HyCoSy → lewy jajowód drożny ALE
    kręty, zdeformowany

    09.2025 – kwalifikacja IVF
    biocenoza - ok
    AMH - 8
    test PCR: Gardnerella vaginalis → metronidazol

    11.2025 – IVF stymulacja
    🔹 33 🥚| 26 cumulusów
    🔹 6 zapłodnionych → 3 zarodki ❄️
    🔹 18 oocytów zamrożonych
    ⚠️ hiperstymulacja

    12.2025 – FET🍍5BB, c. sztuczny → beta + → spadek 14 dpt
    02.2026 – FET 🍍 5CC, c. naturalny → beta (-)
    🔜08.03.2026 – FET 🍍 6BC, c. naturalny 🤞
  • merci Autorytet
    Postów: 1283 2291

    Wysłany: 8 marca, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mln wrote:
    Dzięki dziewczyny!
    Ja już po🍍
    Dobra informacja jest taka, że zarodek który był oceniany wczesniej jako 4cb jest dużo wyższej klasy i wcześniej ktoś go zbyt surowo ocenił, dzisiaj wyglądał jak bardzo dobry zarodek!
    Mam nadzieję że pani Embriolozka nie chciała mnie tylko pocieszyć 🥲

    Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet dla nas wszystkich ❤️🌸
    super, to teraz niech się ładnie zadomowi 🍀

    Borówka_A, Mln lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • mariposa_ Autorytet
    Postów: 318 453

    Wysłany: 8 marca, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mln wrote:
    Dzięki dziewczyny!
    Ja już po🍍
    Dobra informacja jest taka, że zarodek który był oceniany wczesniej jako 4cb jest dużo wyższej klasy i wcześniej ktoś go zbyt surowo ocenił, dzisiaj wyglądał jak bardzo dobry zarodek!
    Mam nadzieję że pani Embriolozka nie chciała mnie tylko pocieszyć 🥲

    Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet dla nas wszystkich ❤️🌸
    Niech się orzeszek wgryzie na stałe 🍀🤞🏻

    Mln lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego bąbla od 10.2025
    👩🏻'97 Insulinooporność
    - AMH 2,47
    - Insulina - 12,0 (HOMA 2,57)
    - TSH - 1,19
    🧔🏻‍♂️'92 Kryptozoospermia (0,50 mln/ml) - przyczyna wrodzona
    - USG poprawne
    - LH 6,32, FSH 5,61, estradiol 39,9, prolaktyna 24,10, testosteron 3,82, SHBG 15,70, testosteron wolny 21,50
    - kariotyp prawidłowy, CFTR polimorfizm 7T/9T, AZF nie wykryto mikrodelecji

    09.04.2026 kwalifikacja do refundacji TFP Vitrolive
    14.04.2026 I stymulacja Bemfola 300, Ganirelix 0,25
    25.04.2026 punkcja 10 🥚 -> 6 MII -> ICSI -> 4 ☀️: 4AA, 4AB, 2 x 4BB

    30.04.2026 I ET 4AA🍍Cyclogest 2x1 💊
    Beta 6 DPT 7,31 -> 8 DPT 18,3 -> 10 DPT 25,9 -> 12 DPT 17,2 💔

    02.06.2026 II FET 4BB🍍CN Cyclogest 3x1, Acard 💊
    Beta 8 DPT 11,50 -> 10 DPT 9,04 💔

    Pozostaje ❄️ 4AB, 4BB
  • GosiaczekX1 Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 8 marca, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis 6 dni po transferze a ja zero objawów. Czy na tym etapie powinny być jakieś objawy? Test sikacz w srode i jeśli pozytywny wtedy też beta.Ale weekend jest to ma. Czas na myślenie jak widać..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca, 18:07

    KIR nieobecne: 2DL4 del, 2DL5 (grupa 1), 2DL5 (grupa 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4 (del-22bp), 2DS5, 3DS1, 3DP1 var.

    Mutacja MTHFR w dwoch allejach
    Zespol antyfosolipidowy - wykluczony
    Celiakia- wykluczona
    Miesniaki na pokladzie


    2 poronienia zatrzymane na wczesnym etapie ok 6tyg

    06/25 Invitro z czego sa dwa zarodki zamrozone
    4ab i 3bb

    Pierwsze invitro
    Fet 08/2025 niestety nie udane
    1 zarodem zamrozony zostal 3bb

    W miedzyczasie naturlane starania
    fet 02/03/26 3bb
    transfer nieudany brak zarodkow

    Powrot do staran naturalnych.
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 8 marca, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaczekX1 wrote:
    Dzis 6 dni po transferze a ja zero objawów. Czy na tym etapie powinny być jakieś objawy? Test sikacz w srode i jeśli pozytywny wtedy też beta.Ale weekend jest to ma. Czas na myślenie jak widać..


    Nie, na tym etapie nie ma żadnych objawów:) Najszybciej gdzieś w granicach jak beta przekroczy 2000 może pojawić się zmęczenie, senność ale jak nie wystąpi to też nie oznacza, że coś nie tak. W każdym razie 6 dpt nie ma żadnych objawów :) Kciuki za betę i testowanie♥️

  • GosiaczekX1 Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 8 marca, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropelka92 wrote:
    Nie, na tym etapie nie ma żadnych objawów:) Najszybciej gdzieś w granicach jak beta przekroczy 2000 może pojawić się zmęczenie, senność ale jak nie wystąpi to też nie oznacza, że coś nie tak. W każdym razie 6 dpt nie ma żadnych objawów :) Kciuki za betę i testowanie♥️
    Dziękuję kochana byle do środy x

    Kropelka92 lubi tę wiadomość

    KIR nieobecne: 2DL4 del, 2DL5 (grupa 1), 2DL5 (grupa 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4 (del-22bp), 2DS5, 3DS1, 3DP1 var.

    Mutacja MTHFR w dwoch allejach
    Zespol antyfosolipidowy - wykluczony
    Celiakia- wykluczona
    Miesniaki na pokladzie


    2 poronienia zatrzymane na wczesnym etapie ok 6tyg

    06/25 Invitro z czego sa dwa zarodki zamrozone
    4ab i 3bb

    Pierwsze invitro
    Fet 08/2025 niestety nie udane
    1 zarodem zamrozony zostal 3bb

    W miedzyczasie naturlane starania
    fet 02/03/26 3bb
    transfer nieudany brak zarodkow

    Powrot do staran naturalnych.
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1110 1945

    Wysłany: 9 marca, 05:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytuje w ukryciu, za dużo się dzieje w każdym cyklu, bardzo pod górkę. A tym razem, transfer po cichu i dziś śliczna kreseczka na teście. 4 lata!!!! Tyle czekałam. Bardzo proszę o mocne kuciuki 🥹🥹🥹 tak bardzo się boję żeby tym razem było wszystko dobrze!

    https://zapodaj.net/plik-TZdcyWRKEc

    91c775c99f273.jpghttps://zapodaj.net/plik-TZdcyWRKEc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca, 05:13

    Kingus 1, SandraSandra, LKBennett, Adirella, Mln, Mati01, krakowiankq, Karolaaas, Niezabudka86, KiMi, Ishildur, Anka84, Ogoorkowa, Kropelka92, Muczylando, just_a_girl, mariposa_, Black_Angel, Ewelcia1605, LoliM, alittle lubią tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • kirby Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 9 marca, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Poczytuje w ukryciu, za dużo się dzieje w każdym cyklu, bardzo pod górkę. A tym razem, transfer po cichu i dziś śliczna kreseczka na teście. 4 lata!!!! Tyle czekałam. Bardzo proszę o mocne kuciuki 🥹🥹🥹 tak bardzo się boję żeby tym razem było wszystko dobrze!

    https://zapodaj.net/plik-TZdcyWRKEc

    91c775c99f273.jpghttps://zapodaj.net/plik-TZdcyWRKEc

    Piękna krecha, leċ na betę. Mocne kciuki

    Awokado30 lubi tę wiadomość

  • SandraSandra Autorytet
    Postów: 350 562

    Wysłany: 9 marca, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Poczytuje w ukryciu, za dużo się dzieje w każdym cyklu, bardzo pod górkę. A tym razem, transfer po cichu i dziś śliczna kreseczka na teście. 4 lata!!!! Tyle czekałam. Bardzo proszę o mocne kuciuki 🥹🥹🥹 tak bardzo się boję żeby tym razem było wszystko dobrze!

    https://zapodaj.net/plik-TZdcyWRKEc

    91c775c99f273.jpghttps://zapodaj.net/plik-TZdcyWRKEc




    Awokado piękna kreseczka ❤️🫶 trzymam kciuki za kropusia i gratulacje ❤️

    Awokado30 lubi tę wiadomość

    🎀Jagoda🎀 💜 21/06/2018 💜
    Starania o rodzeństwo od 2020 Ona: 👩🏻-32lat.
    On:👨🏻‍🦲-37 lat

    🌸2023🌸
    🔹5 IUI ❌
    🌸2024:🌸🔹11.01.2024 naturalny cud ⏸️
    🔹31.01.2024 poronienie 💔
    🔹 6-7 IUI ❌
    🌸2025🌸
    🔹07/ start IVF
    🔹 Zapłodnionych 3 - żaden nie przetrwał
    🔹13/08 transfer odwołany 💔
    💜💜💜💜💜💜💜💜💜
    🔹Start wrzesień❤️‍🩹
    🔹od 22/09 stymulacja
    🔹10/10 (mamy dwa) ❄️ ❄️
    🔹05/11 transfer I 💔 👎🏻
    🔹05/12 transfer II 💔 👎🏻
    🌸2026🌸
    🔹stymulacja
    🔹31.01 transfer III świeży 5BA 💔
    🔹04.03 transfer IV
    🔹 09.03. 5dpt ⏸️ (cień kreseczki)
    🔹13.03 9dpt beta 34.
    🔹16.03 12dpt beta 7. 💔💔

    🔹został jeden ❄️🌈
    🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
    ✨Bo nadzieja umiera ostatnia✨
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 9 marca, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    73ff4517c1679.pnghttps://zapodaj.net/plik-gXwCg9yyGo

    Po emocjach Dnia Kobiet przychodzi dzień ciszy, ukojenia i harmonii.
    To moment, by zaufać procesowi życia — tak jak ziemia ufa słońcu, że przywróci jej ciepło.
    Dla kobiety starającej się o ciążę to czas wewnętrznego wyciszenia, spokoju i wiary w siebie.

    Dzisiaj trzymamy 🤞za:
    🌱KiMi- wizyta kwalifikacyjna II IVF, rozpisanie stymulacji 👨‍⚕️💉
    🌱LKBennett - - pierwsze usg 🩺🤰
    🌱Ewelka1985 - pierwsze usg w klinice 🩺

    LKBennett, Adirella, KiMi, Kropelka92, Black_Angel lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ