Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌤🌱🌷Marzec 2026 IVF🌷🌱🌤
Odpowiedz

🌤🌱🌷Marzec 2026 IVF🌷🌱🌤

Oceń ten wątek:
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 13 marca, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy na prawdę potrzebna jest nam dodatkowa kozia presja?
    🐐

    sylstaa, Lumira, alittle, Karolaaas, Kropelka92 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Eden Znajoma
    Postów: 29 34

    Wysłany: 13 marca, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Miałam tak samo, dwa razy.
    Zaufałam lekarzowi.
    Na początku ewentualnej ciąży to naprawdę nie powinno mieć znaczenia, to naprawdę tylko ewentualnych kilka dni.

    Dziękuję za odpowiedź, bardzo bardzo! A więc spokój 💪🏻

    🙎🏻‍♀️40 🙍🏻35

    08.25 💔 5/6 tc 🏥

    09.2025 - 01-2026 In vitro x3 w klinice Fertina 😖
    -> 03.2026 zmiana kliniki na KrakOvi 😍

    04.2026 Dwie kreski !!
    05.2026 Serduszko ❤️
  • GosiaczekX1 Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 13 marca, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Czy wykluczone były żylaki, wykonane usg u partnera? To taka podstawa.
    Tak partner byl badany i nie ma zylakow z tego co wiem

    KIR nieobecne: 2DL4 del, 2DL5 (grupa 1), 2DL5 (grupa 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4 (del-22bp), 2DS5, 3DS1, 3DP1 var.

    Mutacja MTHFR w dwoch allejach
    Zespol antyfosolipidowy - wykluczony
    Celiakia- wykluczona
    Miesniaki na pokladzie


    2 poronienia zatrzymane na wczesnym etapie ok 6tyg

    06/25 Invitro z czego sa dwa zarodki zamrozone
    4ab i 3bb

    Pierwsze invitro
    Fet 08/2025 niestety nie udane
    1 zarodem zamrozony zostal 3bb

    W miedzyczasie naturlane starania
    fet 02/03/26 3bb
    transfer nieudany brak zarodkow

    Powrot do staran naturalnych.
  • merci Autorytet
    Postów: 1285 2298

    Wysłany: 13 marca, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ishildur wrote:
    Śpieszę tłumaczyć, o co chodzi z rokiem kozy.
    Jak wiadomo, in vitro to statystyka. Nie wierzę w horoskopy, w statystyki też nie, ale humor trzeba sobie poprawiać i czymś się kierować, bo w końcu chcę mieć dziecko/i;)

    Chińczyków jest 1,4 miliarda. I oni wierzą, że w szczególności dziewczynki urodzone w roku kozy-ogień będą mieć cieżkie życie. To jest stary zabobon, ale jest to zabobon obejmujący dużą część planety. Ostatnim razem, gdy był rok kozy-ogień, w 1967, w Chinach faktycznie urodziło się relatywnie mało dziewczynek dokładnie z tego powodu.
    nie ma co sobie życia dodatkowo komplikować ludowymi wierzeniami. Ot tylko taka ciekawostka.
    plus nie zapominajmy o niechlubnej polityce urodzeniowej jaka obowiązywała w chińskim prawie, co prawda chyba po tym okresie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca, 14:10

    sylstaa, Karolaaas, magnife lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • LKBennett Ekspertka
    Postów: 241 498

    Wysłany: 13 marca, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    Bardzo mi przykro :( Czy jesteś już po usg?

    Tak, dr nie wie co się stało

    Dostałam skierowanie do szpitala, mam odstawić leki i wrócić po ustaniu krwawienia

    Walczcie Dziewczyny, musi być dobrze, lutowe statystyki wzięłam na siebie… 🥲

    2025 - start IVF
    4.02.26 - FET 4BB - 7 tc 💔
    6.05.26 - FET 3AB 🍀 4dpt ⏸️; 10.06 jest ❤️ oraz 1,25 cm człowieka 🥹
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 13 marca, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LKBennett wrote:
    Tak, dr nie wie co się stało

    Dostałam skierowanie do szpitala, mam odstawić leki i wrócić po ustaniu krwawienia

    Walczcie Dziewczyny, musi być dobrze, lutowe statystyki wzięłam na siebie… 🥲
    Bardzo mi przykro 😓😓😓❤️‍🩹

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 13 marca, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LKBennett wrote:
    Tak, dr nie wie co się stało

    Dostałam skierowanie do szpitala, mam odstawić leki i wrócić po ustaniu krwawienia

    Walczcie Dziewczyny, musi być dobrze, lutowe statystyki wzięłam na siebie… 🥲

    Bardzo mi przykro:(

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • merci Autorytet
    Postów: 1285 2298

    Wysłany: 13 marca, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LKBennett wrote:
    Tak, dr nie wie co się stało

    Dostałam skierowanie do szpitala, mam odstawić leki i wrócić po ustaniu krwawienia

    Walczcie Dziewczyny, musi być dobrze, lutowe statystyki wzięłam na siebie… 🥲
    ściskam mocno 🫂🫂 przykro mi, że niestety tak to się zakończyło

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 578 646

    Wysłany: 13 marca, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LKBennett Przykro mi 😞😞🫂

    Dziewczyny co ja narobiłam 😭
    Mam przyjmować Estrofem 3x2 i oestrogel 2x .

    Wczoraj byłam 12 h w pracy, więc schowałam tabletki do torebki, wróciłam wykończona i wzięłam wszystkie tabletki z „ zestawu „ z półki … rano to samo , a estrofem dalej leżał w torebce . Byłam jakaś zamroczona 😭😭😭
    Na szczęście wysmarowałam się wczoraj i dziś rano oesetogelem ..
    Pominęłam wiec dwie dawki wieczorna i poranną . Teraz o 15 wzięłam standardową kolejną dawkę .

    Namieszał ktoś podobnie ? Nie wiem czy przyjąć koleją tabletkę za 2h i później przed snem następną ?
    Nie mogę sobie wybaczyć 😞 zawsze byłam bardzo regularna z suplementacją i lekami

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2534 4667

    Wysłany: 13 marca, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaczekX1 wrote:
    Tak partner byl badany i nie ma zylakow z tego co wiem
    W okresie przygotowania to jestem za przyjmowaniem suplementów osobno niż w jednym preparacie, przede wszystkim z uwagi na stężenie składników aktywnych. Pełny proces spermatogenezy trwa około 74 dni.

    Dla panów może być podobnie jak dla Ciebie:
    Wit D3 w zależności od poziomu we krwi
    Omega 3 1000-2000mg
    Foliany 400-800ug
    Wit E 400IU
    Koenzym Q10 200-400mg
    NAC 600-1200mg
    Dodatkowo:
    Selen 200ug
    Cynk 15mg
    L-karnityna 2000mg

    Plus zdrowa dieta, umiarkowana aktywność fizyczna, zero używek, unikać przegrzewania jąder, dbać o sen.

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2534 4667

    Wysłany: 13 marca, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    LKBennett Przykro mi 😞😞🫂

    Dziewczyny co ja narobiłam 😭
    Mam przyjmować Estrofem 3x2 i oestrogel 2x .

    Wczoraj byłam 12 h w pracy, więc schowałam tabletki do torebki, wróciłam wykończona i wzięłam wszystkie tabletki z „ zestawu „ z półki … rano to samo , a estrofem dalej leżał w torebce . Byłam jakaś zamroczona 😭😭😭
    Na szczęście wysmarowałam się wczoraj i dziś rano oesetogelem ..
    Pominęłam wiec dwie dawki wieczorna i poranną . Teraz o 15 wzięłam standardową kolejną dawkę .

    Namieszał ktoś podobnie ? Nie wiem czy przyjąć koleją tabletkę za 2h i później przed snem następną ?
    Nie mogę sobie wybaczyć 😞 zawsze byłam bardzo regularna z suplementacją i lekami
    Pominiętą dawkę powinnaś przyjąć jak najszybciej i potem dalej wg standardowej rozpiski.

    Biała_Konwalia lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1913 1449

    Wysłany: 13 marca, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja melduję betę 1231, proga 42,8.
    Już więcej nie chce na betę chodzić 😅
    W środę 18.03 idę do gina po recepty, może zerkniemy chociaż czy Kropek w dobrym miejscu siedzi 🗓️

    Mati01, sylstaa, Ishildur, Kropelka92, Niezabudka86, alittle, laurkasiczek, Karolaaas, Biała_Konwalia, just_a_girl, jabk0va, SandraSandra, Adirella, Karo_27, kasia lubią tę wiadomość

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • GosiaczekX1 Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 13 marca, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogoorkowa wrote:
    Ja melduję betę 1231, proga 42,8.
    Już więcej nie chce na betę chodzić 😅
    W środę 18.03 idę do gina po recepty, może zerkniemy chociaż czy Kropek w dobrym miejscu siedzi 🗓️

    Gratulacje kochana ;)teraz zdrowo rosnijcie

    Ogoorkowa lubi tę wiadomość

    KIR nieobecne: 2DL4 del, 2DL5 (grupa 1), 2DL5 (grupa 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4 (del-22bp), 2DS5, 3DS1, 3DP1 var.

    Mutacja MTHFR w dwoch allejach
    Zespol antyfosolipidowy - wykluczony
    Celiakia- wykluczona
    Miesniaki na pokladzie


    2 poronienia zatrzymane na wczesnym etapie ok 6tyg

    06/25 Invitro z czego sa dwa zarodki zamrozone
    4ab i 3bb

    Pierwsze invitro
    Fet 08/2025 niestety nie udane
    1 zarodem zamrozony zostal 3bb

    W miedzyczasie naturlane starania
    fet 02/03/26 3bb
    transfer nieudany brak zarodkow

    Powrot do staran naturalnych.
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 13 marca, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio pisaliśmy o tsh i powiem Wam że jestem w szoku, dwa tygodnie temu miałam 0,46 brałam euthyrox 88 i dwa dni 100, więc skoro się tak obniżyło to zrezygnowałam z tej 100, i dziś zbadałam tsh tylko że w innym labie i wynik 2,14 🤯 ft3 i ft4 w normie.

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 322 426

    Wysłany: 13 marca, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    nie ma co sobie życia dodatkowo komplikować ludowymi wierzeniami. Ot tylko taka ciekawostka.
    plus nie zapominajmy o niechlubnej polityce urodzeniowej jaka obowiązywała w chińskim prawie, co prawda chyba po tym okresie
    To mi przypomniało niesamowitą książkę noblisty chińskiego Mo Yana - Żaby. Fantastyczne rozliczenie własne za tą politykę. Książka o caaaaaałym życiu położnej: od wiejskiego odbierania porodów, zabobony przez handel dziećmi i surogację... Wódka, jedzenie dzieci, no klasyka gatunku!

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 13 marca, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaczekX1 wrote:
    Tak partner byl badany i nie ma zylakow z tego co wiem

    Czy partner pali/pije alkohol?

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 13 marca, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LKBennett wrote:
    Tak, dr nie wie co się stało

    Dostałam skierowanie do szpitala, mam odstawić leki i wrócić po ustaniu krwawienia

    Walczcie Dziewczyny, musi być dobrze, lutowe statystyki wzięłam na siebie… 🥲
    Przykro mi bardzo 😢

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Mokka95 Przyjaciółka
    Postów: 112 107

    Wysłany: 13 marca, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.instagram.com/p/DVvkGOeDY2i/?igsh=MThsZDVzajEyOXZtdQ==

    Widziałyście to? Przepłakałam dzisiaj cały dzień, bo jestem po trzech nieudanych procedurach i transferach, nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się zostać matką, choć niczego bardziej na świecie nie pragnę, jak my tu wszystkie, a osoba mająca aspiracje na premiera ma czelność mówić, że dzietność to kwestia wdrożenia “mody na dzieci” i nie będzie dofinansowania in vitro. Ręce opadają.

    👩🏽 30 👨🏽34
    On: kariotypy ✅ hormony ✅ wymazy ✅, ciężka oligoospermia (3 mln)
    Ona: hormony ✅ wymazy ✅ własne owulacje ✅ grubość endometrium ✅
    Ciąż: 0

    I procedura 01.2025 - 4 dojrzałe komórki ❄️ 1 zarodek 5CC ✖️(cykl naturalny)
    biopsja (cd138 ✅, nk ✅)

    II procedura 08.2025 - komórki jajowe o nieprawidłowej morfologii ✖️

    zmiana kliniki
    III procedura 01.2026 - 11 zapłodnionych komórek - 3 zarodki
    - (2dn) 4.1 ✖️ (po punkcji)
    scratching endometrium, biopsja (cd138 5/10), leczenie gentamycyna e.coli
    - ❄️(3 dn) 8 komórkowy 1.2 ✖️(cykl sztuczny)
    - ❄️(6 dn) 3AB - (cykl naturalny, intralipid) 08.04.2026
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1567 3325

    Wysłany: 13 marca, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mokka95 wrote:
    https://www.instagram.com/p/DVvkGOeDY2i/?igsh=MThsZDVzajEyOXZtdQ==

    Widziałyście to? Przepłakałam dzisiaj cały dzień, bo jestem po trzech nieudanych procedurach i transferach, nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się zostać matką, choć niczego bardziej na świecie nie pragnę, jak my tu wszystkie, a osoba mająca aspiracje na premiera ma czelność mówić, że dzietność to kwestia wdrożenia “mody na dzieci” i nie będzie dofinansowania in vitro. Ręce opadają.

    Widziałam. Jest to przykre, ale nie zaskakujące.
    Natomiast pytanie, czy przy obecnej demografii jednak sobie tego nie przelicza, że ten program baaaardzo opłaca się finansować. Abstrahując od dostępu do opieki medycznej i innych aspektów tej sprawy.

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 13 marca, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Widziałam. Jest to przykre, ale nie zaskakujące.
    Natomiast pytanie, czy przy obecnej demografii jednak sobie tego nie przelicza, że ten program baaaardzo opłaca się finansować. Abstrahując od dostępu do opieki medycznej i innych aspektów tej sprawy.
    Oby ✊🏼😓

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ