Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌤🌱🌷Marzec 2026 IVF🌷🌱🌤
Odpowiedz

🌤🌱🌷Marzec 2026 IVF🌷🌱🌤

Oceń ten wątek:
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 13 marca, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mokka95 wrote:
    https://www.instagram.com/p/DVvkGOeDY2i/?igsh=MThsZDVzajEyOXZtdQ==

    Widziałyście to? Przepłakałam dzisiaj cały dzień, bo jestem po trzech nieudanych procedurach i transferach, nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się zostać matką, choć niczego bardziej na świecie nie pragnę, jak my tu wszystkie, a osoba mająca aspiracje na premiera ma czelność mówić, że dzietność to kwestia wdrożenia “mody na dzieci” i nie będzie dofinansowania in vitro. Ręce opadają.


    Czarnek to Debil,który nie poradził sobie z dziećmi a myśli, że poradzi sobie z dorosłymi.

    just_a_girl, merci, Karolaaas, Karo_27, Totalnie_pogubiona, LKBennett, Ogoorkowa, Oczekujaca lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Mokka95 Przyjaciółka
    Postów: 112 107

    Wysłany: 13 marca, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio też usłyszałam jak starsza osoba, która słucha wypowiedzi tego typu, stwierdziła, że jest moda na in vitro, bo teraz to młodzi są leniwi, współżyć im się nie chce i in vitro najprościej 🤡🤡🤡

    👩🏽 30 👨🏽34
    On: kariotypy ✅ hormony ✅ wymazy ✅, ciężka oligoospermia (3 mln)
    Ona: hormony ✅ wymazy ✅ własne owulacje ✅ grubość endometrium ✅
    Ciąż: 0

    I procedura 01.2025 - 4 dojrzałe komórki ❄️ 1 zarodek 5CC ✖️(cykl naturalny)
    biopsja (cd138 ✅, nk ✅)

    II procedura 08.2025 - komórki jajowe o nieprawidłowej morfologii ✖️

    zmiana kliniki
    III procedura 01.2026 - 11 zapłodnionych komórek - 3 zarodki
    - (2dn) 4.1 ✖️ (po punkcji)
    scratching endometrium, biopsja (cd138 5/10), leczenie gentamycyna e.coli
    - ❄️(3 dn) 8 komórkowy 1.2 ✖️(cykl sztuczny)
    - ❄️(6 dn) 3AB - (cykl naturalny, intralipid) 08.04.2026
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1567 3325

    Wysłany: 13 marca, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mokka95 wrote:
    Ostatnio też usłyszałam jak starsza osoba, która słucha wypowiedzi tego typu, stwierdziła, że jest moda na in vitro, bo teraz to młodzi są leniwi, współżyć im się nie chce i in vitro najprościej 🤡🤡🤡

    Najprościej 😂😂😂🙈🙈🙈

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • TrochesamotnaAsia Znajoma
    Postów: 27 72

    Wysłany: 13 marca, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Dzis mija 3 dzien stymulacji. Biorę Bemfole 200j.m. jeszcze przez 3 dni i kolejny monitoring. Po dzisiejszym USG wyszlo 20 pęcherzyków. Nie mam żadnych dodatkowych badań tylko USG i zastanawiam sie czy to wystarcza... ogólnie staram sie byc dobrze nastawiona, ale wiadomo przychodzą momenty gdy stres bierze górę.

    👧34 🧔‍♂️38 🦎3

    Starania od 04.2021

    ---
  • merci Autorytet
    Postów: 1285 2298

    Wysłany: 13 marca, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TrochesamotnaAsia wrote:
    Hej dziewczyny,

    Dzis mija 3 dzien stymulacji. Biorę Bemfole 200j.m. jeszcze przez 3 dni i kolejny monitoring. Po dzisiejszym USG wyszlo 20 pęcherzyków. Nie mam żadnych dodatkowych badań tylko USG i zastanawiam sie czy to wystarcza... ogólnie staram sie byc dobrze nastawiona, ale wiadomo przychodzą momenty gdy stres bierze górę.
    ja miałam tylko usg i estradiol oznaczany

    TrochesamotnaAsia lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2534 4667

    Wysłany: 13 marca, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TrochesamotnaAsia wrote:
    Hej dziewczyny,

    Dzis mija 3 dzien stymulacji. Biorę Bemfole 200j.m. jeszcze przez 3 dni i kolejny monitoring. Po dzisiejszym USG wyszlo 20 pęcherzyków. Nie mam żadnych dodatkowych badań tylko USG i zastanawiam sie czy to wystarcza... ogólnie staram sie byc dobrze nastawiona, ale wiadomo przychodzą momenty gdy stres bierze górę.
    Wiele z nas ma tylko USG, to jedno z najważniejszych badań obrazowych przy stymulacji. Dodatkowo zdarza się, że przed punkcją oznaczony jest estradiol razem z innymi badaniami wykonywanymi do znieczulenia. Przy transferze świeżym przed podaniem triggera oznacza się progesteron.

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • TrochesamotnaAsia Znajoma
    Postów: 27 72

    Wysłany: 13 marca, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za odpowiedzi❤️. Myslalam ze bede miala także badania krwi. Teraz juz jestem mądrzejsza o kolejne informacje :)

    👧34 🧔‍♂️38 🦎3

    Starania od 04.2021

    ---
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1412 2001

    Wysłany: 13 marca, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TrochesamotnaAsia wrote:
    Dziekuje za odpowiedzi❤️. Myslalam ze bede miala także badania krwi. Teraz juz jestem mądrzejsza o kolejne informacje :)
    U mnie w klinice na każdym podglądzie miałam oznaczony estradiol i progesteron plus robione usg...

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 578 646

    Wysłany: 13 marca, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TrochesamotnaAsia wrote:
    Hej dziewczyny,

    Dzis mija 3 dzien stymulacji. Biorę Bemfole 200j.m. jeszcze przez 3 dni i kolejny monitoring. Po dzisiejszym USG wyszlo 20 pęcherzyków. Nie mam żadnych dodatkowych badań tylko USG i zastanawiam sie czy to wystarcza... ogólnie staram sie byc dobrze nastawiona, ale wiadomo przychodzą momenty gdy stres bierze górę.

    U mnie zawsze przy usg był badany estradiol i progesteron :)

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 14 marca, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    23b864b62fba4.pnghttps://zapodaj.net/plik-mALPSI4fUM

    14 marca symbolicznie przedstawia moment, w którym to, co zostało zasiane wcześniej, zaczyna się rozwijać i nabierać kształtu. Jest to dzień związany z energią wzrostu, nadziei i wewnętrznego dojrzewania.

    Dzisiaj trzymamy 🤞 za:
    🌱Ewelcia1605- beta dla kliniki 🤞🩸

    Adirella, Kropelka92, Karolaaas, Ewelcia1605, Monixma, just_a_girl lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 14 marca, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌱Ewelcia1605- beta dla kliniki 🤞🩸

    Trzymamy kciuki za dobre wieści 🥰

    Ewelcia1605 lubi tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Mln Znajoma
    Postów: 20 43

    Wysłany: 14 marca, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej,
    Dziewczyny, dzisiaj zrobiłam test paskowy o czułości 10 i zupełnie biały, żałuje, że go zrobiłam :(
    Dzisiaj 6dpt jakie macie doświadczenia, jeszcze za wczesnie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca, 07:49

    👩 93 | 🧔 93

    03.2024 – CP 🩸 prawy jajowód (wyłuszczenie)
    04.2025 – CP 🩸 prawy jajowód usunięty
    05.2025 – HyCoSy → lewy jajowód drożny ALE
    kręty, zdeformowany

    09.2025 – kwalifikacja IVF
    biocenoza - ok
    AMH - 8
    test PCR: Gardnerella vaginalis → metronidazol

    11.2025 – IVF stymulacja
    🔹 33 🥚| 26 cumulusów
    🔹 6 zapłodnionych → 3 zarodki ❄️
    🔹 18 oocytów zamrożonych
    ⚠️ hiperstymulacja

    12.2025 – FET🍍5BB, c. sztuczny → beta + → spadek 14 dpt
    02.2026 – FET 🍍 5CC, c. naturalny → beta (-)
    🔜08.03.2026 – FET 🍍 6BC, c. naturalny 🤞
  • ShikaJika Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 14 marca, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mln wrote:
    Heeej,
    Dziewczyny, dzisiaj zrobiłam test paskowy o czułości 10 i zupełnie biały, żałuje, że go zrobiłam :(
    Dzisiaj 6dpt jakie macie doświadczenia, jeszcze za wczesnie?

    Zrobiłabym mimo wszystko betę z krwi. Zawsze jest szansa, że mocz za bardzo rozrzedzony, test wadliwy itp.

    Mln lubi tę wiadomość

  • ShikaJika Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 14 marca, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy którejś z was się przydarzyła wysypką w miejscu wstrzyknięcia prolutexu?

    Cztery dni temu, strasznie się spieszyłam, żeby zrobić zastrzyk przed praca i zamiast powolutku, to wstrzyknelam go z siłą torpedy no i teraz mam czerwony rumień wielkosci dwóch 5-cio złotówek, który nieprzyjemnie swedzi.
    Byłam dziś na drugiej becie, ale była tylko taka młodziutka położna, przerażona moim brakiem zył, i jak się jej zapytałam, czy to się zdarza, to miałam wrażenie, że bidulka była bardziej przestraszona niż ja i zaleciła mi konsultacje z gin lub dermatologiem🥲.

    Najchętniej kupiłabym kremik z niska zawartością hydrokortyzonu, no ale na razie bety nie najgorsze, to boję się czegokolwiek stosować co niejest kremem z panteonem🫣

  • Ishildur Autorytet
    Postów: 322 426

    Wysłany: 14 marca, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdarzało mi się zrobic sobie może nie pięciozłotówkę, ale mniejszy nominał. Z zamaszystości, jak u Ciebie. Ale swędzenie? Może potarłaś mocno spirytusem po? Albo drażniące spodnie potem? Powinno samo zejść, ale dość długo, tydzień?

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • ShikaJika Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 14 marca, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ishildur wrote:
    Powinno samo zejść, ale dość długo, tydzień?

    4 dni, niestety skóra podatna na podrażnienia i skłonna do pokrzywek, to jedyna supermoc, która do tej pory w dobie odkryłam. No oczywiście poza superodpornościaą na ciążę 🫠

    Ishildur lubi tę wiadomość

  • Zuduarineczka Ekspertka
    Postów: 200 54

    Wysłany: 14 marca, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak często musicie być w klinice rozpoczynając stymulację? Zastanawiam się na to pogodzić z pracą. Czy np po południami mogę tam jeździć, pytanie tylko jak często tam trzeba być ?

  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 14 marca, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mokka95 wrote:
    Ostatnio też usłyszałam jak starsza osoba, która słucha wypowiedzi tego typu, stwierdziła, że jest moda na in vitro, bo teraz to młodzi są leniwi, współżyć im się nie chce i in vitro najprościej 🤡🤡🤡
    Noooo najprościej. Nic prostszego niż in vitro 😆

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 14 marca, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuduarineczka wrote:
    Dziewczyny a jak często musicie być w klinice rozpoczynając stymulację? Zastanawiam się na to pogodzić z pracą. Czy np po południami mogę tam jeździć, pytanie tylko jak często tam trzeba być ?
    To są konkretne dni, ja byłam dwa razy przed punkcja. Jakoś Cię na pewno wcisną w kolejkę :)

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3467 4672

    Wysłany: 14 marca, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuduarineczka wrote:
    Dziewczyny a jak często musicie być w klinice rozpoczynając stymulację? Zastanawiam się na to pogodzić z pracą. Czy np po południami mogę tam jeździć, pytanie tylko jak często tam trzeba być ?
    No to ustala lekarz z tobą. Ja wybierałam takiego który pracuje popołudniami i miałam wizyty nawet przed 20.
    Kontrolne wizyty podczas pierwszej stymulacji miałam 2, podczas drugiej 3. Potem punkcja w 14 i 15 dc.

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ