X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 17 listopada 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Nie straszcie dziewczyny. Ja mam zaraz 37 lat :(
    Berbeć, ja mam 38 ;)

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 17 listopada 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Nie straszcie dziewczyny. Ja mam zaraz 37 lat :(
    Ta ja tez myślałam że rach ciach i jest . Ja transfer miałam po 21 miesiącach od ostatniego transferu także ja też planowałam że przed 30 będę miała 2 dzieci a teraz ani dzieci ani 30 :/ . Ja w tej chwili mam na to wszystko luz .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa38 wrote:
    Berbeć, ja mam 38 ;)
    Wiem.:) podtrzymujesz mnie na duchu choc nawet nie.wiesz ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Ta ja tez myślałam że rach ciach i jest . Ja transfer miałam po 21 miesiącach od ostatniego transferu także ja też planowałam że przed 30 będę miała 2 dzieci a teraz ani dzieci ani 30 :/ . Ja w tej chwili mam na to wszystko luz .
    No.ja.zadnego planu nie mam. Ale.nie.chcialabym tez.w.nieskonczonosc jezdzic po lekarzach.
    I.chyba.jestem ostatnią osobą która myśli ze to rach.ciach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2018, 21:35

  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1044 682

    Wysłany: 17 listopada 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :). Właściwie,to zmieniłam jakiś czas temu nieco podejście do tego wszystkiego, daję sobie czas, wolę, żeby wszystko było ze mną ok. Chociaż nie mogę się doczekać aż zrobię sobie przerwę od pracy, wykańcza mnie i fizycznie i psychicznie niestety. Już myślałam, że od tego miesiąca nie będę musiała się męczyć ;)

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalia90 wrote:
    Dzięki dziewczyny :). Właściwie,to zmieniłam jakiś czas temu nieco podejście do tego wszystkiego, daję sobie czas, wolę, żeby wszystko było ze mną ok. Chociaż nie mogę się doczekać aż zrobię sobie przerwę od pracy, wykańcza mnie i fizycznie i psychicznie niestety. Już myślałam, że od tego miesiąca nie będę musiała się męczyć ;)
    Ja mam dokładnie to samo! Jestem wykończona pracą (Ty wiesz o czym ja mowie, bo zajmujemy się tym.samym) także ciąża ciąża, ale to l4 mi.sie marzy najbardziej ;)

    Dalia90 lubi tę wiadomość

  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1044 682

    Wysłany: 18 listopada 2018, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Ja mam dokładnie to samo! Jestem wykończona pracą (Ty wiesz o czym ja mowie, bo zajmujemy się tym.samym) także ciąża ciąża, ale to l4 mi.sie marzy najbardziej ;)
    Dobrze mieć kogoś, kto zrozumie ;). A nie tylko tych co gadają, że nie ma nic lepszego jak praca w państwówce, umowa na czas nieokreślony i tak mało godzin w tygodniu, hahaha! :)

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 18 listopada 2018, 02:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała8 wrote:
    Ładna beta☺ a bierzesz acard lub clexane w zwiazku z tym aptt?
    Biorę acard - na zmianę po jednej i po dwie tabletki dziennie.

    Mała8 lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 18 listopada 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Wiem.:) podtrzymujesz mnie na duchu choc nawet nie.wiesz ;)
    Super, że mój wiek podtrzymuje kogoś na duchu, bo mnie on przeraża :D

  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 18 listopada 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś miała problem z zębami a może dziąsłami w ciąży? Już sama nie wiem co mnie boli czy ząb czy dziąsło. Zaczęło wczoraj wieczorem, pół noc nieprzespanej. Wydaje mi się, że to dziąsło, bo jest takie rozpulchnione. Mogę coś na to brać? Jakieś żele do smarowania czy coś?

  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa38 wrote:
    Dziewczyny, czy któraś miała problem z zębami a może dziąsłami w ciąży? Już sama nie wiem co mnie boli czy ząb czy dziąsło. Zaczęło wczoraj wieczorem, pół noc nieprzespanej. Wydaje mi się, że to dziąsło, bo jest takie rozpulchnione. Mogę coś na to brać? Jakieś żele do smarowania czy coś?
    Ja miałam strasznie delikatne dziąsła w ciąży... Między górnymi jedynkami ciągle krwawiło :/ Kupiłam pastę jakąś taką nq problem dziąsłami (nie pamiętam, Sensodyne chyba), a ja dziąsło między jedynkami mocno bolało, to smarowałam Dezaftanem. Po porodzie przeszło

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabrysia111 wrote:
    Ja miałam strasznie delikatne dziąsła w ciąży... Między górnymi jedynkami ciągle krwawiło :/ Kupiłam pastę jakąś taką nq problem dziąsłami (nie pamiętam, Sensodyne chyba), a ja dziąsło między jedynkami mocno bolało, to smarowałam Dezaftanem. Po porodzie przeszło
    Dzięki:) pani w aptece dała mi szałwię i korę dębu do płukania i dentosept. Chciałam jakiś żel typu baikadent ale stwierdziła, że lepiej tą miksturą płukać.

  • klopsik Autorytet
    Postów: 301 398

    Wysłany: 18 listopada 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś miała taką sytuację, że w cyklu stymulowanym do krio transferu, zrobiłyście punkcję jajek na zaś?

    06IRp2.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 18 listopada 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka dziewczyn tak robiło - u mnie miało też tak być, ale cykl się przeciągał i przeciągał i dr K zdecydowała jednak, że zostawimy jako owu i cóż, mam wesołą dwójeczke invitrowo-naturalną :D

    klopsik, Mała8 lubią tę wiadomość

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • Wiwi92 Ekspertka
    Postów: 233 157

    Wysłany: 18 listopada 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mialam ze bylam juz w ciazy a mialam plamienie okazalo sie ze w dzien tego plamienia przypada miesiaczka i to bylo przyczyna

    Wiwi92
  • Mała8 Autorytet
    Postów: 378 226

    Wysłany: 18 listopada 2018, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klopsik wrote:
    Dziewczyny, czy któraś miała taką sytuację, że w cyklu stymulowanym do krio transferu, zrobiłyście punkcję jajek na zaś?
    Ja miałam taką propozycję od lekarza, ale się nie zdecydowałam

    202312226851.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 19 listopada 2018, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klopsik wrote:
    Dziewczyny, czy któraś miała taką sytuację, że w cyklu stymulowanym do krio transferu, zrobiłyście punkcję jajek na zaś?
    Ja tak zrobiłam z tym że jak byłaby ciąża to bym płaciła a jeśli nie to nie . W ostatecznosci zapłaciłam 400 anestezjolog i 2500 za badanie zarodka . Z tym że trzeba się liczyć że nie będzie co pobierać lub zarodków nie będzie. Nam 1 komórka przed punkcja już uciekła więc z gabinetu jechałam prosto na punkcje .

    klopsik lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • klopsik Autorytet
    Postów: 301 398

    Wysłany: 19 listopada 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowałam się na pobranie, które miałam dzisiaj. Wyszło 5 komórek, więc jeśli uda się stworzyć z nich zarodki glowa mi trochę odpocznie. W sobotę mamy mieć transfer ostatniego mrożaczka:)
    Znowu czuje się jakoś niedosuplementowana.
    Bralyscie może prolutex i lutinus razem? Ja mam zalecenie prolutex 2 dziennie, ale nie wiem jak z tym lutinusem.
    Czy już brać acard, czy dopiero po transferze?
    Niby to kolejny raz, a dalej tyle pytan:P

    Emma_ lubi tę wiadomość

    06IRp2.png
  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klopsik wrote:
    Zdecydowałam się na pobranie, które miałam dzisiaj. Wyszło 5 komórek, więc jeśli uda się stworzyć z nich zarodki glowa mi trochę odpocznie. W sobotę mamy mieć transfer ostatniego mrożaczka:)
    Znowu czuje się jakoś niedosuplementowana.
    Bralyscie może prolutex i lutinus razem? Ja mam zalecenie prolutex 2 dziennie, ale nie wiem jak z tym lutinusem.
    Czy już brać acard, czy dopiero po transferze?
    Niby to kolejny raz, a dalej tyle pytan:P
    Ja brałam dwa prolutexy i 3 lutinusy.

    klopsik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa38 wrote:
    Ja brałam dwa prolutexy i 3 lutinusy.

    To ja mam tylko dwa prolutexy dziennie z progesteronu i się zastanawiam czemu mam tak mało w porównaniu do Was, mam nadzieje ze doktorek niczego nie pomylił... bo o acard sama musiałam pytać czy brac i potwierdził ehh

‹‹ 1034 1035 1036 1037 1038 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ