X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 22 listopada 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Dziewczyny, ile razy powtarzałście betę? Ja robiłam już trzy razy, ale dr K. każe zrobić jeszcze w sobotę (ostatnią robiłam w ten poniedziałek). Trochę mnie to zbiło z tropu, bo myślałam, że rośnie i już, a teraz stresuje się tym sprawdzaniem.
    Mi dr B kazał robić trzy albo cztery razy, nie pamiętam już dokładnie.

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 22 listopada 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, czyli to norma. :)

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Mada292 Koleżanka
    Postów: 49 35

    Wysłany: 22 listopada 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała8 wrote:
    Mada a jak u Was? ☺

    Dziękuję, że pytasz :) u nas wszystko dobrze :) Synek zdrowy i szybko rośnie ;) ładnie śpi w nocy i już trzyma główkę :) codziennie mile zaskakuję :)

    Lubię czytać te Wasze posty o badaniach Waszych maluszków, przypominają mi się te czasy kiedy ja przez to przechodziłam ;) a ja już mam swojego Bąbla :) :)
    Ty już niedługo połówkowe i się zacznie wyprawka :) powodzenia ! Ola już kopie :)?
    Trzymam kciuki za Wasze maleństwa jak i pozytywne bety :)

    Nowa38, Mała8 lubią tę wiadomość

    mhsv3e5e9cu0lud5.png
  • AnneMarie Debiutantka
    Postów: 6 6

    Wysłany: 22 listopada 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój debiutancki post na forum, a więc witam wszystkie Staraczki i szczęśliwe Mamusie :-)

    Od jutra rozpoczynam swoją przygodę z MedArtem. Boję się tej wizyty jak żadnej innej i jednoczeście nie mogę się jej doczekać. To moja trzecia klinika i mam nadzieję, że okaże się tą szczęśliwą :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2018, 18:54

    Berbeć, Mada292, Alicjaa92, klopsik, Mała8, Tacia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnneMarie wrote:
    To mój debiutancki post na forum, a więc witam wszystkie Staraczki i szczęśliwe Mamusie
    Cześć. U dr K jestes?

  • AnneMarie Debiutantka
    Postów: 6 6

    Wysłany: 22 listopada 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Cześć. U dr K jestes?
    Nie, u dr. Żaka, to będzie moja pierwsza wizyta.

    Dziewczyny, czy to normalne, że na tym forum pół wiadomości mi wyrzuca? Edytowałam już poprzednią, a nadal nie widać tekstu...

  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 22 listopada 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnneMarie wrote:
    Nie, u dr. Żaka, to będzie moja pierwsza wizyta.

    Dziewczyny, czy to normalne, że na tym forum pół wiadomości mi wyrzuca? Edytowałam już poprzednią, a nadal nie widać tekstu...
    Nie wstawiaj emotek z komórki :)

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • AnneMarie Debiutantka
    Postów: 6 6

    Wysłany: 22 listopada 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Nie wstawiaj emotek z komórki :)

    Ok, dzięki bardzo, już myślałam, że to przez RODO :-)

  • NiceName Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 22 listopada 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do Was pytanie dot. terminu porodu. Chodzę do dr Ż i byłam już na USG u dr Sz. Różnica w terminie porodu wynosi 2 dni i nie chodzi mi tu o termin porodu na podstawie wymiarów dziecka. U dr Ż termin jest o 2 dni późniejszy. Też tak macie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnneMarie wrote:
    Nie, u dr. Żaka, to będzie moja pierwsza wizyta.

    Dziewczyny, czy to normalne, że na tym forum pół wiadomości mi wyrzuca? Edytowałam już poprzednią, a nadal nie widać tekstu...

    No to co to powodzenia życzymy, myślę, że klinika jest jedną z lepszych, ale wiadomo, że i tak najistotniejsze są predyspozycje organizmu...
    Jak chcesz coś wiedzieć to pytaj ;)

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 22 listopada 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam pytanko. Jestem po transferze, dziś badalam bete i wyszła zero. Czy aby dostać okres muszę brać jakieś leki czy wystarczy jak odstawię Estrofem, prolutex i lutinus? Zapomniałam jak to było ostatnio a nie chce już doktorkowi głowy po nocy zawracać;)

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 22 listopada 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady kurczę przykro mi :(

    odstawiasz wszystko i okres powinien nadejść

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 22 listopada 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Mała, tak właśnie myślałam ale wolałam się tutaj upewnić. Jest ciut przykro i teraz już wiem jak dużo mieliśmy szczęścia że z pierwszego transferu mamy córeczkę. Jak mrozilismy 5 zarodków to byłam pewna że będzie z tego jeszcze jakaś ciąża a tu dupa. W grudniu ostatni transfer i koniec. A jak twoja corcia? Dalej daje matce popalić? ;)

  • Mała8 Autorytet
    Postów: 378 226

    Wysłany: 22 listopada 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tacia wrote:
    Kochana w ktorym tygodniu ciazy jetes?

    Alicjaa92 trzymam kciuki daj info jak dalsze wyniki ;-)

    Mala9 najwazniejsze ze wszystko dobrze z coreczka ;-) czujesz juz ruchy? Masz piwoli wybrany szpital? Moze spitkamy sie na pieodowce jak mamy praktycznie te same terminy ;-)
    Niestety jeszcze nie czuję ruchów, a juz sie nie mogę doczekać. A Ty? Ja bede rodzic w Sulechowie, w swojej okolicy

    202312226851.png
  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 22 listopada 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała8 wrote:
    Niestety jeszcze nie czuję ruchów, a juz sie nie mogę doczekać. A Ty? Ja bede rodzic w Sulechowie, w swojej okolicy
    Oooo Mała8 to z tych samych stron jesteśmy :) Też zastanawiam się nad Sulechowem :)

    Mała8 lubi tę wiadomość

  • Mała8 Autorytet
    Postów: 378 226

    Wysłany: 22 listopada 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada292 wrote:
    Dziękuję, że pytasz :) u nas wszystko dobrze :) Synek zdrowy i szybko rośnie ;) ładnie śpi w nocy i już trzyma główkę :) codziennie mile zaskakuję :)

    Lubię czytać te Wasze posty o badaniach Waszych maluszków, przypominają mi się te czasy kiedy ja przez to przechodziłam ;) a ja już mam swojego Bąbla :) :)
    Ty już niedługo połówkowe i się zacznie wyprawka :) powodzenia ! Ola już kopie :)?
    Trzymam kciuki za Wasze maleństwa jak i pozytywne bety :)
    Uparta jest ta nasza Oleńka i jeszcze nic nie czuje. Ale bardzo ruchliwa ostatnio byla na usg, ciężko było zbadac. Ja się nie mogę doczekać polowkowych☺
    Miło, ze dalej jestes aktywna na forum. Super, ze u Was wszystko dobrze. Ucałuj Kubusia

    Mada292 lubi tę wiadomość

    202312226851.png
  • Mada292 Koleżanka
    Postów: 49 35

    Wysłany: 22 listopada 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała8 wrote:
    Uparta jest ta nasza Oleńka i jeszcze nic nie czuje. Ale bardzo ruchliwa ostatnio byla na usg, ciężko było zbadac. Ja się nie mogę doczekać polowkowych☺
    Miło, ze dalej jestes aktywna na forum. Super, ze u Was wszystko dobrze. Ucałuj Kubusia

    Oj Kochana muszę Wam kibicować:Tobie i Olusi oraz pozostałym dziewczynom :) mi tutaj to forum pomogło psychicznie przejść przez to wszystko i przez to się rozumie Was :) ciężko się rozstać z Wami :) wydaję mi się że Ola już niedlugo zaskoczy, u nas zaczęło się delikatnie jakby takie pstrykniecia :) na pewno się domyslisz! Wypoczywaj i czekamy na wieści z polowkowych :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2018, 22:09

    Mała8 lubi tę wiadomość

    mhsv3e5e9cu0lud5.png
  • Mała8 Autorytet
    Postów: 378 226

    Wysłany: 22 listopada 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnneMarie wrote:
    To mój debiutancki post na forum, a więc witam wszystkie Staraczki i szczęśliwe Mamusie :-)

    Od jutra rozpoczynam swoją przygodę z MedArtem. Boję się tej wizyty jak żadnej innej i jednoczeście nie mogę się jej doczekać. To moja trzecia klinika i mam nadzieję, że okaże się tą szczęśliwą :-)
    Witaj, z całego serca Ci kibicuję i życzę szczęścia w tej klinice.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2018, 22:16

    202312226851.png
  • Mała8 Autorytet
    Postów: 378 226

    Wysłany: 22 listopada 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa38 wrote:
    Oooo Mała8 to z tych samych stron jesteśmy :) Też zastanawiam się nad Sulechowem :)
    Ale świat jest maly☺

    202312226851.png
  • Mała8 Autorytet
    Postów: 378 226

    Wysłany: 22 listopada 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada292 wrote:
    Oj Kochana muszę Wam kibicować:Tobie i Olusi oraz pozostałym dziewczynom :) mi tutaj to forum pomogło psychicznie przejść przez to wszystko i przez to się rozumie Was :) ciężko się rozstać z Wami :) wydaję mi się że Ola już niedlugo zaskoczy, u nas zaczęło się delikatnie jakby takie pstrykniecia :) na pewno się domyslisz! Wypoczywaj i czekamy na wieści z polowkowych :)
    Mi też psychicznie jest dużo łatwiej odkąd tutaj jestem☺

    Mada292 lubi tę wiadomość

    202312226851.png
‹‹ 1037 1038 1039 1040 1041 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ