X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 24 listopada 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć, warto faktycznie korzystać z ktomalek.pl. Ja polecam Aptekę Wielkopolską na Alejach Solidarności. Wydaje mi się, że mają tam dość tanio, przynajmniej w porównaniu z apteką w miejscowości, w której mieszkam, i ceny suplementów podobne do tych w aptekach internetowych.

    Mnie dzisiaj dobiło zapalenie pęcherza. Już od tygodnia coś mnie kręciło, ale sądziłam, że dotrwam do wizyty w czwartek. Niestety nie dotrwam, płaczę z bólu i słabo mi się robi. Mam nadzieję, że to nie zaszkodzi ciąży. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2018, 10:31

    Berbeć lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Berbeć, warto faktycznie korzystać z ktomalek.pl. Ja polecam Aptekę Wielkopolską na Alejach Solidarności. Wydaje mi się, że mają tam dość tanio, przynajmniej w porównaniu z apteką w miejscowości, w której mieszkam, i ceny suplementów podobne do tych w aptekach internetowych.

    Mnie dzisiaj dobiło zapalenie pęcherza. Już od tygodnia coś mnie kręciło, ale sądziłam, że dotrwam do wizyty w czwartek. Niestety nie dotrwam, płaczę z bólu i słabo mi się robi. Mam nadzieję, że to nie zaszkodzi ciąży. :(
    A do lekarza nie mozesz .napisać?

  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 24 listopada 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć, ja mimo wszystko polecam popytać u siebie w aptekach, jeśli nie będą mieć leku, to może sprowadzą? Ja u siebie byłam mile zaskoczona, jak Prolutex był od ręki za ok. 150 zł

    Berbeć lubi tę wiadomość

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 24 listopada 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć, napisałam. Dr B. mnie dziś przyjmie na szczęście.

    Berbeć lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Berbeć, napisałam. Dr B. mnie dziś przyjmie na szczęście.
    Nie ma co czekać zwłaszcza z pecherzem i zwłaszcza w ciąży ;)

    Emma_ lubi tę wiadomość

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 24 listopada 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Dziewczyny w jakiej aptece się zaopatrujecie w Poznaniu? Pewnie dostane dzisiaj jakies leki do wykupienia, wspominalyscie, żeby w klinice nie brać, bo drogo, w moim mieście nie chce ryzykować, bo obawiam się,ze nie wszystko będzie, więc dokąd w Poznaniu udać sie najlepiej?
    Apteka wielkopolska na polnej mają najtaniej

    Berbeć lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny to ja od.dzisiaj mam wino party :P o wino zapytalam, ale o leki od kiedy brac to nie :D
    Jak mysliscie chyba od teraz nie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś 9dpt i betę mam 30,5
    Jak patrzę na statystyki to dość mało ale dr mówi że jest dobrze i usg za około 2tyg.
    Nie nastawiam się za bardzo ale może moja taka natura ze mam niskie poziomy bety...

    5dpt -5,33
    7dpt -17,2
    9dpt - 30,5

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2018, 14:56

    Mała8, Moly lubią tę wiadomość

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 24 listopada 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, liczy się raczej sam przyrost, a nie wartość. Będziesz robić kolejną betę?

    Alicjaa92 lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Alicja, liczy się raczej sam przyrost, a nie wartość. Będziesz robić kolejną betę?

    Nie kazał robic ale oczywiście zrobię w poniedziałek :) to może się trochę uspokoję bo na razie jakoś niedowierzam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2018, 16:00

    Emma_ lubi tę wiadomość

  • Mała8 Autorytet
    Postów: 378 226

    Wysłany: 24 listopada 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaa92 wrote:
    Dziewczyny dziś 9dpt i betę mam 30,5
    Jak patrzę na statystyki to dość mało ale dr mówi że jest dobrze i usg za około 2tyg.
    Nie nastawiam się za bardzo ale może moja taka natura ze mam niskie poziomy bety...

    5dpt -5,33
    7dpt -17,2
    9dpt - 30,5
    Bądź dobrej myśli, dobrze, ze beta rosnie☺ja tez przeżywałam na początku czy moje przyrosty nie sa za małe, a tu zaraz połowa ciąży. Zobaczysz u Ciebie też tak bedzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2018, 16:46

    Emma_, Alicjaa92 lubią tę wiadomość

    202312226851.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby któraś z Was szukala dobrego (w smaku, bo co do jakosci to.niestety sie.nie znam) wina wytrawnego czerwonego polecam Rubicone Sangiovese zakupione w Lidlu (uwaga dzisiaj na promocji niecale 2 dychy). No to pod to endo! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2018, 19:12

    mao, kornelkornel, Nowa38, Alicjaa92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała8 wrote:
    Bądź dobrej myśli, dobrze, ze beta rosnie☺ja tez przeżywałam na początku czy moje przyrosty nie sa za małe, a tu zaraz połowa ciąży. Zobaczysz u Ciebie też tak bedzie

    Dzięki kochana !
    Czuje się jakoś inaczej, mam chemiczny posmak w ustach i wszystkie zapachy mi przeszkadzają jak nigdy wiec coś musi być na rzeczy ..

  • kornelkornel Autorytet
    Postów: 491 260

    Wysłany: 24 listopada 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaa92 wrote:
    Dzięki kochana !
    Czuje się jakoś inaczej, mam chemiczny posmak w ustach i wszystkie zapachy mi przeszkadzają jak nigdy wiec coś musi być na rzeczy ..

    Mnie zapach czerwonego wina do dziś odrzuca ;)

    klz9krhmyflvohw4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelkornel wrote:
    Mnie zapach czerwonego wina do dziś odrzuca ;)
    Ja po dwóch lampach sie juz tak.spilam , ze dzieki bardzo. Teraz przez tydzien nie sięgnę po wino na pewno. Zamawiam jutro online ten.składnik ktory jest w winie i bede brala w tabletkach, bo wino owszem, ale nie codziennie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2018, 22:15

  • Pelna nadziei Autorytet
    Postów: 470 117

    Wysłany: 25 listopada 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczny czy ktoras z Was borykala sie z hemoroidami w ciazy ale takimi olbrzymimi ktore niemilosiernie bolaly. Lekarz stwierdził ze mam sobie go wciskac bo nic nie mozna zrobic a on juz sie nie da wcisnac... juz nie wiem co robic...

    Pelna nadziei
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 25 listopada 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smaruj jakaś mascia żeby chociaż mniej bolało. Ja miałam co prawda malutkiego Ale on zniknął po porodzie, może u Ciebie też tak będzie.

    Alicja beta jest malutka jak na ten dpt. Oczywiście zdarzają się wyjątki że z takich niskich wartości sa zdrowe ciążę Ale miej to na uwadze.

    Berbec ja po prawie 2 latach bez alko bym się chętnie zdrowo naj*bała. Jak już odstawie tego ssaka od cycka a jestem w trakcie prób to się tak nawale, że będę tańczyć na stole

    Berbeć, Tacia, gabrysia111 lubią tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Smaruj jakaś mascia żeby chociaż mniej bolało. Ja miałam co prawda malutkiego Ale on zniknął po porodzie, może u Ciebie też tak będzie.

    Alicja beta jest malutka jak na ten dpt. Oczywiście zdarzają się wyjątki że z takich niskich wartości sa zdrowe ciążę Ale miej to na uwadze.

    Berbec ja po prawie 2 latach bez alko bym się chętnie zdrowo naj*bała. Jak już odstawie tego ssaka od cycka a jestem w trakcie prób to się tak nawale, że będę tańczyć na stole
    Hahahah no czasem trzeba się zresetować:) pozdro dla ssaka ;)

  • Pomarańczka83 Ekspertka
    Postów: 194 84

    Wysłany: 25 listopada 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czy w Klinice Medart zajmują się też prowadzeniem ciąży jeśli się nie ma problemów z zajściem tylko z utrzymaniem przez mutacje mthfr i trombofile?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Smaruj jakaś mascia żeby chociaż mniej bolało. Ja miałam co prawda malutkiego Ale on zniknął po porodzie, może u Ciebie też tak będzie.

    Alicja beta jest malutka jak na ten dpt. Oczywiście zdarzają się wyjątki że z takich niskich wartości sa zdrowe ciążę Ale miej to na uwadze.

    Berbec ja po prawie 2 latach bez alko bym się chętnie zdrowo naj*bała. Jak już odstawie tego ssaka od cycka a jestem w trakcie prób to się tak nawale, że będę tańczyć na stole

    Wiem ze malutka :( ale to po co Ż pisał ze dobrze i nie kazał powtarzać i na usg się umówić. Chyba by coś powiedział jakby nie widział cienia szansy .. jutro idę powtórzyć betę. Widział tez inne wyniki które zlecił, może z tego coś wyczytał...ehh

‹‹ 1039 1040 1041 1042 1043 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ