X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 23 listopada 2018, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy macie może numer prywatny dra A.B.? :) Gdzieś miałam wizytówkę i nie mogę jej teraz znaleźć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2018, 07:20

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 23 listopada 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te Ole takie są... Jak Ci się trafi taka jak moja to przygotuj wiadro melisy i kawę dozylnie :D

    Lady jest trochę lepiej, teraz wiem o co jej chodzi. Ryczy bo ona chce wleźć do kibla albo wojować ze szczotą. Ogólnie w większości wiem o co jej chodzi a charakterek ma paskudny, wymuszacz jeden czegoś nie wolno i histeria. Już widzę te bunty dwulatka, ja cysterne melisy już może zamówię :D Chodzi sama więc o tyle dobrze, że nie muszę jej już tyle nosić. Choć przy nogawie wisi kilkanaście razy dziennie

    ladybirth, Mała8 lubią tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Tacia Autorytet
    Postów: 345 272

    Wysłany: 23 listopada 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Te Ole takie są... Jak Ci się trafi taka jak moja to przygotuj wiadro melisy i kawę dozylnie :D

    Lady jest trochę lepiej, teraz wiem o co jej chodzi. Ryczy bo ona chce wleźć do kibla albo wojować ze szczotą. Ogólnie w większości wiem o co jej chodzi a charakterek ma paskudny, wymuszacz jeden czegoś nie wolno i histeria. Już widzę te bunty dwulatka, ja cysterne melisy już może zamówię :D Chodzi sama więc o tyle dobrze, że nie muszę jej już tyle nosić. Choć przy nogawie wisi kilkanaście razy dziennie
    Choc nie znam Twojej Olki to ja uwielbiam ;-) super opisujesz ;-) co do wymuszania mojego meza siostry syn jest w tym mistrzem. Jak mu cos nie kupi lub nie zrobi tak jak on chce to ryczy pol dnia i to na faktach az sie nie porzyga i nie zasnie wiec ona dla swietego spokoju na wszystko pozwala. A wez mlodemu zwroc uwage to ryczy przez 30 min ze ktos mu zwrocil uwage. Ciekawe jaki moj synek bedzie ;-)

    Mała8 lubi tę wiadomość

  • Tacia Autorytet
    Postów: 345 272

    Wysłany: 23 listopada 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Dziewczyny, czy macie może numer prywatny dra A.B.? :) Gdzieś miałam wizytówkę i nie mogę jej teraz znaleźć.
    600 655 605 ;-)

    Emma_ lubi tę wiadomość

  • Tacia Autorytet
    Postów: 345 272

    Wysłany: 23 listopada 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała8 wrote:
    Niestety jeszcze nie czuję ruchów, a juz sie nie mogę doczekać. A Ty? Ja bede rodzic w Sulechowie, w swojej okolicy
    A juz myslalam ze spotkamy sie na porodowce ;-)
    Nie wiem czy to ruchy czy tez nie ale rano i wieczorem czuje takie musniecia wiec calkiem mozliwe ze to mlody juz rzadzi w brzuchu ;-) oczywiscie matka juz nie moze sie powstrzymac i kupuje ciuszki ;-) imienia nadal nie mamy wybranego bo caly czas dochodzimy do porozumienia w tej sprawie ;-)

    Mała8 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wynik bety z wczoraj (7dpt) i jest 17,2 :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2018, 10:39

    Berbeć, Mała8 lubią tę wiadomość

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 23 listopada 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tacia, dziękuję Ci pięknie!
    Alicjaa92, gratulacje! :)

    Alicjaa92 lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 23 listopada 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja wynik 7dpt jak na blastkę jest dość niski. Na pewno do powtórzenia za 2 dni. Trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2018, 16:19

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    MalaHD zaskoczyło coś u Ciebie z hormonami, bo my ten sam problem miałyśmy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pamiętacie może jaki mialyscie progesteron i estradiol w 3dc przed crio? Próbuje coś sama wywnioskować z wyników, ale chyba mi nie wychodzi za bardzo. Jakie poziomy trzeba mieć, żeby zaczac działać do transferu ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Dziewczyny pamiętacie może jaki mialyscie progesteron i estradiol w 3dc przed crio? Próbuje coś sama wywnioskować z wyników, ale chyba mi nie wychodzi za bardzo. Jakie poziomy trzeba mieć, żeby zaczac działać do transferu ?

    Ja miałam w 3dc estradiol 52,5 a progesteron 0,364

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Alicja wynik 7dpt jak na blastkę jest dość niski. Na pewno do powtórzenia za 2 dni. Trzymam kciuki

    Wiem właśnie ... ale nastawiam się ze będzie dobrze, nie chce przyciągać złych myśli.
    W 5dpt było 5,33 wiec ten przyrost prawidłowych był ... ale czy będzie to zobaczymy.
    Na razie jest mi cały czas niedobrze i mam dziwny posmak w ustach ale może to nerwy.

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 23 listopada 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    estradiol musi być poniżej 60, progesteron mniej niż 1. U mnie wszystko było zero

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    estradiol musi być poniżej 60, progesteron mniej niż 1. U mnie wszystko było zero
    Ja mam 9,71 estr a prog 0,54 ale ja nie wiem czy u mnie jest 3dc bo nie mam miesiaczki tylko dr KaZała dzis zrobic. I zastanawiam sie od jakiego wyniku zaczyba sie wdrazanie leków i wizyta bo chcialam wyjechać na weekend a nie wiem czy mi o.północy dr nie napisze, zebym jutro nyla na usg. Chyba trochę chaotycznie napisałam eh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2018, 17:53

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 23 listopada 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyniki dobre na start. Jak dziś 3dc to od dziś powinnaś brać estrofem do crio?

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    wyniki dobre na start. Jak dziś 3dc to od dziś powinnaś brać estrofem do crio?
    Nie wiem czy mam 3dc bo nie mam okresu. No nic czekam co mi dr odpisze

  • Mała8 Autorytet
    Postów: 378 226

    Wysłany: 23 listopada 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Te Ole takie są... Jak Ci się trafi taka jak moja to przygotuj wiadro melisy i kawę dozylnie :D

    Lady jest trochę lepiej, teraz wiem o co jej chodzi. Ryczy bo ona chce wleźć do kibla albo wojować ze szczotą. Ogólnie w większości wiem o co jej chodzi a charakterek ma paskudny, wymuszacz jeden czegoś nie wolno i histeria. Już widzę te bunty dwulatka, ja cysterne melisy już może zamówię :D Chodzi sama więc o tyle dobrze, że nie muszę jej już tyle nosić. Choć przy nogawie wisi kilkanaście razy dziennie
    Mówisz, że Ole aż tak dają popalic? To bedzie ciekawie☺

    202312226851.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    wyniki dobre na start. Jak dziś 3dc to od dziś powinnaś brać estrofem do crio?
    Jutro wizyta startowa :)

    MalaHD lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w jakiej aptece się zaopatrujecie w Poznaniu? Pewnie dostane dzisiaj jakies leki do wykupienia, wspominalyscie, żeby w klinice nie brać, bo drogo, w moim mieście nie chce ryzykować, bo obawiam się,ze nie wszystko będzie, więc dokąd w Poznaniu udać sie najlepiej?

  • Mała8 Autorytet
    Postów: 378 226

    Wysłany: 24 listopada 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Dziewczyny w jakiej aptece się zaopatrujecie w Poznaniu? Pewnie dostane dzisiaj jakies leki do wykupienia, wspominalyscie, żeby w klinice nie brać, bo drogo, w moim mieście nie chce ryzykować, bo obawiam się,ze nie wszystko będzie, więc dokąd w Poznaniu udać sie najlepiej?
    Ja zawsze sprawdzam czy w moim mieście są za pomocą poleconej strony https://ktomalek.pl

    Berbeć lubi tę wiadomość

    202312226851.png
‹‹ 1038 1039 1040 1041 1042 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ