Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Tacia Autorytet
    Postów: 345 272

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelna nadziei wrote:
    Aha no tak teraz przypominam sobie Twoje doswiadczenia z dr B. No to jak sie nie skraca to mozliwe ze faktycznie sobie doszukujemy problemow. Moze poczekaj do nastepnej wizyty a jak sie bedziesz bardzo martwic napisz lub zadzwon do swojego gin Ja mam wizyte u dr Sz w pon. To podpytam czy to normalne i dam Ci znac.
    Ja mam polowkowe we wtorek wiec chyba tez poczekam ;-) zreszta zobacze jak sie sytuacja bedzie rozwijac. Ale dziekuje zawsze warto wiedziec od innego lekarza czy to normalne ;-)

    Pelna nadziei lubi tę wiadomość

  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, ja zwykle miałam ładne endo, a pod mikroskopem wyszły polipy... Może warto to badanie histopatologiczne endo zrobić?

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabrysia111 wrote:
    Alicja, ja zwykle miałam ładne endo, a pod mikroskopem wyszły polipy... Może warto to badanie histopatologiczne endo zrobić?

    Masz racje, zapytam doktora.
    A jak to u Ciebie wyglądało ? W którym dniu cyklu się to robi ? I jaki koszt ?

  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaa92 wrote:
    Masz racje, zapytam doktora.
    A jak to u Ciebie wyglądało ? W którym dniu cyklu się to robi ? I jaki koszt ?
    Mnie skierowała dr K na nfz na Polną. Teraz wiem, że proponują po narkozą w klinice, ale z kosztami nie pomogę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2018, 11:46

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja a Ty nie jesteś u dr K ? Bo mi ona zrobiła to badanie podczas punkcji

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Nie pamiętam ale wiem że w ciągu tygodnia urosła zamiast spaść mimo że na usg nie było już zarodka
    Dzięki za odpowiedź. Pozostaje czekać na jutrzejszą wizytę...

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Alicja a Ty nie jesteś u dr K ? Bo mi ona zrobiła to badanie podczas punkcji

    Jestem u Ż, wkurza mnie już .. to on powinien wymyślać i proponować co dalej jak tyle kasy się zostawia ehh

  • klopsik Autorytet
    Postów: 322 484

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, ja mam taką samą sytuację, już szukałam nawet klinik w Europie, a jak będzie trzeba pojadę do stanów.. Dzisiaj też mam wizytę u Ż, ciekawa jestem, czy w ogóle jakąś wizję badań ma, skoro zdrowe zarodki się nie przyjmują. Jak na podmiance byłam u Bre, po pierwszym transferze, to mówił, że trzeba działać i szukać i robić badania..

    Wiecie co, po za tym nie zadzwoniłam jeszcze zapytać o wynik genetyki jednego zarodka z ostatniej punkcji. Nie miałam sił. Dzisiaj się dowiem na wizycie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Alicja a Ty nie jesteś u dr K ? Bo mi ona zrobiła to badanie podczas punkcji

    A orientujesz się może czy po tym badaniu podczas punkcji jest później możliwy świeży transfer ?

  • mao Autorytet
    Postów: 3109 2350

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć, już wiesz kiedy masz transfer??

    201911201770.png

    202201014972.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klopsik wrote:
    Alicja, ja mam taką samą sytuację, już szukałam nawet klinik w Europie, a jak będzie trzeba pojadę do stanów.. Dzisiaj też mam wizytę u Ż, ciekawa jestem, czy w ogóle jakąś wizję badań ma, skoro zdrowe zarodki się nie przyjmują. Jak na podmiance byłam u Bre, po pierwszym transferze, to mówił, że trzeba działać i szukać i robić badania..

    Wiecie co, po za tym nie zadzwoniłam jeszcze zapytać o wynik genetyki jednego zarodka z ostatniej punkcji. Nie miałam sił. Dzisiaj się dowiem na wizycie.

    Daj znać co Ci powie, czy ma jakieś pomysły. Ty masz już jakiś pogląd jak dwa zarodki zdrowe się nie przyjęły.
    Planujemy podejść w styczniu a Ż pewnie będzie miał wtedy urlop i zastanawiam się czy dr B miałby więcej pomysłów, może do niego pójdę.
    Jadę z Tobą do tych Stanów jak będzie trzeba ;)

  • mao Autorytet
    Postów: 3109 2350

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam głupie pytanie :) mam od jutra brać 1/2 gonapeptylu... mam wziąć połowe i reszte wyrzucić, czy następnego dnia tą reszte mogę wziąć?

    201911201770.png

    202201014972.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Dziewczyny, mam głupie pytanie :) mam od jutra brać 1/2 gonapeptylu... mam wziąć połowe i reszte wyrzucić, czy następnego dnia tą reszte mogę wziąć?
    Tez się kiedyś zastanawiałam nad tym ;) ja wyrzucałam

  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaa92 wrote:
    A orientujesz się może czy po tym badaniu podczas punkcji jest później możliwy świeży transfer ?
    Jeśli zrobią Ci łyżeczkowanie, to już wtedy bez transferu. Może mogą zrobić tylko rysę i pobrać materiał do badania - wtedy chyba transfer będzie mozliwy. Nie wiem jednak czy materiał z jednej rysy da pełny obraz sytuacji (nie wiem też czy jak jest np. łyżeczkowanie, to czy badają kilka próbek tego endo czy tylko jedną). Bo tak sobie myślę, że w sumie to endo może w jednych miejscach być dobre, a w innych nie. Ale to moje gdybanie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wyrzucalam.

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabrysia111 wrote:
    Jeśli zrobią Ci łyżeczkowanie, to już wtedy bez transferu. Może mogą zrobić tylko rysę i pobrać materiał do badania - wtedy chyba transfer będzie mozliwy. Nie wiem jednak czy materiał z jednej rysy da pełny obraz sytuacji (nie wiem też czy jak jest np. łyżeczkowanie, to czy badają kilka próbek tego endo czy tylko jedną). Bo tak sobie myślę, że w sumie to endo może w jednych miejscach być dobre, a w innych nie. Ale to moje gdybanie

    Dzięki :) zapytam doktorka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Berbeć, już wiesz kiedy masz transfer??
    Nie

  • mao Autorytet
    Postów: 3109 2350

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Nie
    A dzisiaj miałaś wizyte, tak?? Jak endo? Wino pomogło? :)

    201911201770.png

    202201014972.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    A dzisiaj miałaś wizyte, tak?? Jak endo? Wino pomogło? :)
    Nie. Prędzej do AA trafie niz w ta ciaze zajde. Nie chce mi.sie nawet gadac

  • mao Autorytet
    Postów: 3109 2350

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Nie. Prędzej do AA trafie niz w ta ciaze zajde. Nie chce mi.sie nawet gadac
    Ehhh... :( kurcze...

    201911201770.png

    202201014972.png
‹‹ 1051 1052 1053 1054 1055 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ