X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Apolonia87 Ekspertka
    Postów: 171 181

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doktor Ż kazał mi zrobić betę po 7dniach, ale nie wiem czy wliczać dzień transferu czy też nie?

    Alicjaa92 ja mam wszystkie objawy jak na okres jedynie co odróżnia się u mnie to sutki nigdy nie bolały.
    Również trzymam mocno kciuki

    Alicjaa92 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015 r. Metodą prób i błędów
    Hiperprolaktynemia.
    AMH 0,97
    3× IUI nieudane
    INF 01.2019 MedArt d. Ż
    8dpt beta 75,71
    9dpt beta 143,79
    26dpt ❤
    Czekamy na córeczkę ❤
    Nie zwycięża tylko ten kto nie walczy.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie wlicza się dnia transferu wiec wydaje mi się ze powinnaś zrobić w środę :)

  • Apolonia87 Ekspertka
    Postów: 171 181

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Alicjaa92 no to teraz byle do środy

    Alicjaa92 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015 r. Metodą prób i błędów
    Hiperprolaktynemia.
    AMH 0,97
    3× IUI nieudane
    INF 01.2019 MedArt d. Ż
    8dpt beta 75,71
    9dpt beta 143,79
    26dpt ❤
    Czekamy na córeczkę ❤
    Nie zwycięża tylko ten kto nie walczy.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2019, 12:25

  • Grussszka Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Raczej bym się nie nastawiala na ciążę ale różne są przypadki . Ja w 7dpt miałam coś koło 9 i potem urosła do 30 i spadła.
    Nie nastawiam się zupełnie...to było moje pierwsze podejście do in vitro...trzeba będzie się teraz skupić na drugim podejściu...stąd moja prośba do Was. Czy moglibyście napisać czy prócz folianow B12 Wit d braliście coś jeszcze i w jakich dawkach tak by przygotować organizm do stymulacji. Dr Ż jest bardzo oszczędny jeśli chodzi a zalecanie suplementów a ja chciałabym ten drugi raz maksymalnie się "przyłożyc"...

    Grusssza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnetyczna wrote:
    Alicjaa92, czy dr mówił dlaczego się nie udało za pierwszym razem? Widzę, że zarodek był prawidłowo genetycznie.

    Czy przy drugim IVF rownież badaliście zarodki? Mieliście jakieś wskazania?

    Coś tam wspomniał ze widocznie to wina endo, mimo ze na usg przed transferem było idealne. Wiec już sama nie wiem. Myśle ze on tez nie wie i niestety zeby zajść trzeba mieć po prostu szczęście.
    Tym razem zdecydowaliśmy się na świeży transfer a dwa pozostałe zarodki daliśmy do badania.
    U mnie jedynym znanym problemem były niepękające przecherzyki wiec widocznie jest jeszcze coś o czym nie wiemy..

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli jedynym problemem były niepekajace pęcherzyki to skąd w ogole pomysł żeby robić PGS... Zwłaszcza że nick sugeruje, że jesteś młoda.
    Nie wiem czy nie to miała na myśli Magnetyczna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2019, 13:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Jeśli jedynym problemem były niepekajace pęcherzyki to skąd w ogole pomysł żeby robić PGS... Zwłaszcza że nick sugeruje, że jesteś młoda.
    Nie wiem czy nie to miała na myśli Magnetyczna.

    Mój mąż choruje na poważna chorobę, bierze dużo leków i chcieliśmy zrobić ngs. Każdego wybór.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2019, 11:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnetyczna wrote:
    Pytałam bo za jakiś czasem ja będę stała przed decyzją czy badać zarodki. Jeżeli będzie co badać. Ale tak jak napisała Kinga to indywidualna decyzja każdej z nas.

    Poza tym jak czytam, to ostatnio niestety mało tu pozytywnych bet. Przynajmniej takie mam wrażenie.

    Niestety tez to zauważyłam że tu u Nas mało pozytywnych wieści.. widzę na innych grupach dużo pięknych bet

    Magnetyczna tak na prawdę to główną zalet tych badań to uniknięcie poronien jeśli powodem jest wada genetyczna zarodka. Niestety nawet prawidłowy zarodek nie może zagwarantować ciąży.

  • Pelna nadziei Autorytet
    Postów: 470 117

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiem, ze moze pytanie nie w temacie bo jak kazdy sie stara to nie lubi czytac o ciazach ale czy bedac w ciazy aktualnie 33tc tez Was tak bolal brzuch na dole i plecy jak na okres? Ja rozumiem bol jakis tam odczuwalny ale zeby nie moc spac bo boli wszystko czy w dzien to samo? Jutro mam lekarza ale juz zaczynam sie bac ze az tak mocny..:(

    Pelna nadziei
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaa92 wrote:
    Niestety tez to zauważyłam że tu u Nas mało pozytywnych wieści.. widzę na innych grupach dużo pięknych bet

    Magnetyczna tak na prawdę to główną zalet tych badań to uniknięcie poronien jeśli powodem jest wada genetyczna zarodka. Niestety nawet prawidłowy zarodek nie może zagwarantować ciąży.

    Mało nas tutaj, które się jeszcze starają, dlatego tak mało pozytywnych wieści :(
    Dużo dziewczyn jest już w ciąży, albo ma już bobasa :)

    Berbeć lubi tę wiadomość

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2019, 11:51

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grussszka wrote:
    Nie nastawiam się zupełnie...to było moje pierwsze podejście do in vitro...trzeba będzie się teraz skupić na drugim podejściu...stąd moja prośba do Was. Czy moglibyście napisać czy prócz folianow B12 Wit d braliście coś jeszcze i w jakich dawkach tak by przygotować organizm do stymulacji. Dr Ż jest bardzo oszczędny jeśli chodzi a zalecanie suplementów a ja chciałabym ten drugi raz maksymalnie się "przyłożyc"...
    Mi dr K zaleciła ubichinol i glutation zredukowany drogie w cholerę ale u nas zmiana stymulacji z Puregonu na Gonal + te suplementy dały 6 zarodków takiego wyniku nie miałam w poprzednich 3 duzych stymulacjach .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnetyczna wrote:
    Mao, może i racja. Ja dopiero zaczynam i jestem przerażona ale mimo wszystko walczę.

    A co z Twoim transferem? Może głupie pytanie ale jak wyglada transfer?
    Jeśli miałaś iui to praktycznie to samo tyle że zamiast nasienia podawany jest zarodek minuta i po sprawie .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Jeśli miałaś iui to praktycznie to samo tyle że zamiast nasienia podawany jest zarodek minuta i po sprawie .
    Minuta i po sprawie 1800zł.

  • Grussszka Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Mi dr K zaleciła ubichinol i glutation zredukowany drogie w cholerę ale u nas zmiana stymulacji z Puregonu na Gonal + te suplementy dały 6 zarodków takiego wyniku nie miałam w poprzednich 3 duzych stymulacjach .
    A mogłabyś mi podać jakich firm i w jakich dawkach brałaś te suplementy?

    Grusssza
  • Figga Ekspertka
    Postów: 158 156

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apolonia87 wrote:
    Hej Kobietki
    Czytam Was od dawna i postanowiłam też napisać.
    Staramy się z mężem o dziecko od 2015 roku.
    Teraz w styczniu podeszliśmy do INVF u doktora Ż. Miałam podana jedną blastkę 23.01 I teraz najgorsze to czekanie.
    Czy mogę się spodziewać jakiś objawów? W ciąży nie byłam nigdy więc trudno mi czegoś się doszukać. Może wy dziewczyny pomożecie?
    Witaj,ja miałam 22go transfer. I i od wczoraj coraz bardziej bolą mnie jajniki, głowa i strasznie zmęczona jestem, ale oszczędzam się.. To tyle, jutro mam zrobić Betę i progesteron.. już zaczynam się denerwować..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figga wrote:
    Witaj,ja miałam 22go transfer. I i od wczoraj coraz bardziej bolą mnie jajniki, głowa i strasznie zmęczona jestem, ale oszczędzam się.. To tyle, jutro mam zrobić Betę i progesteron.. już zaczynam się denerwować..

    Trzymam kciuki ! Obyś rozpoczęła dobra passę w tym nowym roku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2019, 11:51

‹‹ 1107 1108 1109 1110 1111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ