X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Alu_87 Autorytet
    Postów: 808 590

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    I na jaką szkole rodzenia u Ciebie padło?? Bo właśnie powoli zapoznaję się z tematem 😉
    Miałam o to samo pytać. Która szkoła i czy w ogóle warto? Ile trwa taki kurs?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2019, 09:30

    32 lata, 25 cykl szczęśliwy!
    MTHFR_1298 A-C-homozygota,
    amh 3,8
    słabsze nasienie
    3 IUI (październik, listopad, grudzień 2018)
    ...........................................................
    styczeń 2019 MedArt
    4 IUI: 06.03.2019 :)))
    Emilka 03.11.2019 :)))
  • Marta12 Autorytet
    Postów: 423 222

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy któraś z Was miała dziwne objawy po zastosowaniu globukek clotrmazolum typu plamienia, pieczenie dodam że jestem w 25 tyg pozdrawiam 😊😊

    Grudzień 2018 transfer zarodka 5.1.1 przebadany genetycznie dr.Ż

    31.12 B-HCG 122 ❤❤❤❤
    Czekamy na Ciebie synku 😍😍
    01.09.2019 17:17 nasz Filip jest już z nami 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    I na jaką szkole rodzenia u Ciebie padło?? Bo właśnie powoli zapoznaję się z tematem 😉

    Polozna z Sercem na Mickiewicza kolo szpitala Raszei. Ja pozno zaczelam, po dopiero w 26 tc, mam najwiekszy brzuch w grupie 😁 Na razie jestesmy w trakcie cyklu 6 zajec ogolnych, podczas ktorych jest przekazywana taka podstawowa wiedza. Jesli czytasz o porodzie sama, to wiekszosc rzeczy bedziesz wiedziec i bedziesz sie troche nudzic. Potem sa zaplanowane warsztaty w mniejszych grupach, dla samych kobiet juz bez mezow i one zapowiadaja sie ciekawiej. Tylko nie wiem na ile zdaze pojsc przed porodem 😉

  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baileys wrote:
    Polozna z Sercem na Mickiewicza kolo szpitala Raszei. Ja pozno zaczelam, po dopiero w 26 tc, mam najwiekszy brzuch w grupie 😁 Na razie jestesmy w trakcie cyklu 6 zajec ogolnych, podczas ktorych jest przekazywana taka podstawowa wiedza. Jesli czytasz o porodzie sama, to wiekszosc rzeczy bedziesz wiedziec i bedziesz sie troche nudzic. Potem sa zaplanowane warsztaty w mniejszych grupach, dla samych kobiet juz bez mezow i one zapowiadaja sie ciekawiej. Tylko nie wiem na ile zdaze pojsc przed porodem 😉
    A Ty planujesz rodzić na Raszei? 😊

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    A Ty planujesz rodzić na Raszei? 😊

    Albo w Raszei, albo w Sw. Rodzinie. Tylko troche sie martwie czy bedzie miejsce, bo oba szpitale sa dosyc małe. Na pewno nie chcę Polnej 😉

  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baileys wrote:
    Albo w Raszei, albo w Sw. Rodzinie. Tylko troche sie martwie czy bedzie miejsce, bo oba szpitale sa dosyc małe. Na pewno nie chcę Polnej 😉
    To masz taki dylemat jak ja😉 tez biorę pod uwagę te dwa szpitale... Na Polną jedynie trafię jak wszystkie inne będą zapełnione, bo tam muszą przyjąć 😉 Tylko ja bym chciała szkole z zajęciami dla par, a nie że cześć dla samych pań 😊 Niech mój luby tez wszystko wie 😉
    A na tych zajęciach pokazują jak kąpać noworodka itp? Czy taka sucha teoria??

    Edit. Chodzisz z NFZ czy odpłatnie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2019, 12:20

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Mao ,na Polnej czasem tez odsylaja ,jak ostatnio bylam to pacjentke z ciaza blizniacza odeslali na Lutycka ,bo nie bylo miejsc na Neonatologii ,w pojedynczej tez odeslali do innego szpitala ,tez byl brak miejsc .
    Tak, tylko mi chodzi w drugą stronę, jak we wszystkich innych szpitalach nie będzie miejsca, to Polna już musi Cie przyjąć😉

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polna nie musi. Musi szpital wojewódzki.

    kinga25 lubi tę wiadomość

    r9bzabd.png
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to człowiek całe życie się uczy 😉 🙉🙈
    Bym podążała nie tam gdzie trzeba 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2019, 13:59

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mao, ta moja szkola jest na NFZ. Zajecia ogolne sa dla par, moj chodzi ze mna poki co na wszystkie. Tylko warsztaty potem są osobno, co uwazam za rozsadne - co ci faceci mieliby robic na zajeciach oddechowych albo dotyczacych pozycji porodowych. Sama bym nie chciala, zeby mezowie innych lasek ogladali jak sie wyginam na macie 😉
    Polub ich sobie na fb to bedziesz widziala harmonogramy zajec itd. Ja jeszcze rozwazalam Mamutka, ale tam sie ciezko parkuje, na Jezycach duzo latwiej mi znalezc miejsce parkingowe

    mao lubi tę wiadomość

  • Magdabg6 Ekspertka
    Postów: 207 126

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed 32 tygodniem jeżeli rozpocznie się poród to Polna nie może Cię nie przyjąć lub musi zapewnić transport do najbliższego szpitala o tym samym stopniu referencyjności neonatologii czyli od niedawna Ostrów Wielkoppolski. A ze musza za to płacić to bardzo często miejsce się znajduje. Po 32 tygodniu mogą Cię odesłać do innego szpitala.

  • Jasiaaa Autorytet
    Postów: 411 212

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że wejdę w rozmowę.
    Mogę prosić o wsparcie?
    Pytanie moze głupie ale nie daje mi to spokoju.
    Musze jutro zbadać progesteron rano. Przed pobraniem mogę wziąć normalnie leki przed wyjściem z domu? Mam tu na myśli lutinus, prolutex.

    l22nej28tcppkg68.png
  • Malina28. Autorytet
    Postów: 570 514

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi czy Wy sobie same wybieracie miejsce porodu czy lekarz Wam mówił gdzie będziecie rodzic?

  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1044 682

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasiaaa wrote:
    Przepraszam, że wejdę w rozmowę.
    Mogę prosić o wsparcie?
    Pytanie moze głupie ale nie daje mi to spokoju.
    Musze jutro zbadać progesteron rano. Przed pobraniem mogę wziąć normalnie leki przed wyjściem z domu? Mam tu na myśli lutinus, prolutex.
    Ja brałam ;)

    Jasiaaa lubi tę wiadomość

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
  • Marta12 Autorytet
    Postów: 423 222

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasiaaa wrote:
    Przepraszam, że wejdę w rozmowę.
    Mogę prosić o wsparcie?
    Pytanie moze głupie ale nie daje mi to spokoju.
    Musze jutro zbadać progesteron rano. Przed pobraniem mogę wziąć normalnie leki przed wyjściem z domu? Mam tu na myśli lutinus, prolutex.


    Brałam tak jak miałam zapisane bez zmian 🤗

    Jasiaaa lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018 transfer zarodka 5.1.1 przebadany genetycznie dr.Ż

    31.12 B-HCG 122 ❤❤❤❤
    Czekamy na Ciebie synku 😍😍
    01.09.2019 17:17 nasz Filip jest już z nami 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
  • Asas35 Przyjaciółka
    Postów: 95 52

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a dlaczego tak się wzbranianie przed polna? Ja rodziłam i byłam bardzo zadowolona

  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasiaaa wrote:
    Przepraszam, że wejdę w rozmowę.
    Mogę prosić o wsparcie?
    Pytanie moze głupie ale nie daje mi to spokoju.
    Musze jutro zbadać progesteron rano. Przed pobraniem mogę wziąć normalnie leki przed wyjściem z domu? Mam tu na myśli lutinus, prolutex.
    Ja z reguły proga miałam ok 35, a jak jechałam rano na badania i wzięłam Prolutex i Lutinus z 1-1,5 godziny przed badaniem to wynosił 116... także może być zafałszowany wynik.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2019, 06:03

    Jasiaaa lubi tę wiadomość

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asas35 wrote:
    Dziewczyny a dlaczego tak się wzbranianie przed polna? Ja rodziłam i byłam bardzo zadowolona
    U mnie dwie znajome miały ”kiepskie” doświadczenia z Polną- także nasłuchałam się i lęk pozostał. Ale jestem świadoma, że nie zawsze tak jest, jednak mimo wszystko jak nie będzie konieczności to nie chce tam trafić 😊

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • Pom-pon Autorytet
    Postów: 1332 848

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też wtrace swoje 3 grosze na temat porodu. Rozmawiałam ostatnio o tym z dr K i ona mówi, że na Polna tylko w razie porodu przed 32 tc że względu na neonatologów. Jeśli później, a w ogóle po 34 tc to ona mnie wysyła dlbo do sw. Rodziny lub, uwaga, na Lutycka.

    Chodzicie do lekarzy spoza kliniki żeby mieć swojego w szpitalu do porodu?

    Magdabg6 lubi tę wiadomość

    2 IUI 1/ 2019 - 15 dpo hcg 527
    MedArt Poznań
    9R3tp2.png

    8/2018 <3 <3 (*)
  • Pom-pon Autorytet
    Postów: 1332 848

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Tak ,mi doktor powiedzial ,ze na koncowce ciazy ,ktory to dokladnie tydzien bedzie jeszcze nie wie ,robimy podmiane i bede chodzic do lekarza ,ktory bedzie robil mi CC .

    To też muszę ją przycisnąć w tym temacie. Mówiła co prawda że nie zostawi mnie na lodzie i wszystko ogarnie, ale wolałabym wiedzieć wczesniej. Dzieki.

    2 IUI 1/ 2019 - 15 dpo hcg 527
    MedArt Poznań
    9R3tp2.png

    8/2018 <3 <3 (*)
‹‹ 1378 1379 1380 1381 1382 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ