X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 22 października 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jesteś już po krzywej cukrowej i wszystko ok? Heh, ja już mam dosyć tego ciągłego odpoczywania ;-) chętnie bym coś zrobiła, a tu już butów sama zawiazać nie mogę;-)

    r9bzabd.png
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 22 października 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem przed i tez sie zastanawiam, myslisz, ze to cukier :/ oby nie!

    Aina
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 22 października 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi przyszło do głowy. Ale ja stawiam jednak na jesień :-)

    r9bzabd.png
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 22 października 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niby cukier byłby w moczu, a u mnie mocz idealny.

    Aina
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 22 października 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie koniecznie, ale na zapas się nie martw. U mnie np. nie było żadnych symptomów, więc może też być na odwrót, że zmęczenie to wcale nie oznacza cukrzycy. Poczekaj spokojnie na badanie i się okaże :-)

    r9bzabd.png
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 22 października 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od tygodnia tak mam, generalnie problem z wstaniem z łóżka, w ciągu dnia jest ok, ale spokojnie czekam na krzywa.

    Aina
  • AnaC Przyjaciółka
    Postów: 91 49

    Wysłany: 22 października 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa to pewnie ta pogoda jesienna dni ponure mało słońca dużo zachmurzonego nieba. Ja zaczęłam się szybciej męczyć i nogi mnie trochę zaczęły boleć. Jeden dzień mam więcej energii drugi mniej.
    Ja już jestem po krzywej cukrowej na szczęście jest ok ale za to hemoglobina trochę niska choć biorę zestaw witamin i minerałów między innymi zelazo.
    W poniedziałek wizyta u dr Szymańskiego.

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 22 października 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety głęboka anemia, byc moze to przede wszystkim wpływa na zmęczenie, choc wcześniej energii było dużo pomimo anemii :/
    Zrobię krzywa, zbadam tez tarczyce i zobaczymy.
    AnaC a jaka masz te hemoglobinę?

    Aina
  • AnaC Przyjaciółka
    Postów: 91 49

    Wysłany: 22 października 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hemoglobina 10.2g/dL , zelazo 89 ug/dL.
    Anemia na pewno powoduje zmęczenie.
    A u Ciebie? Bierzesz jakieś preparaty na ta anemia?

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 22 października 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz poniżej 10, ale widzę, ze u Ciebie tez kiepsko. Dostałam na to od dr spora dawkę dodatkowego żelaza, obecnie przyjmuje żelazo 3 razy dziennie. Przy anemii nie tylko hemoglobina jest ważna ale tez erytrocyty i hematokryt, jesli te 3 parametry sa poniżej normy to poważna anemia.

    Aina
  • AnaC Przyjaciółka
    Postów: 91 49

    Wysłany: 22 października 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te 2 parametry też mam nizsze ale dr kazał zrobić jeszcze zelazo dodatkowo. Badanie robiłam jak już dr Żak wyjechał więc zobaczymy co na to dr S w poniedzialek powie.

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 22 października 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez zlecił żelazo, bede robic niebawem z glukoza. To powodzenia w poniedziałek, nie pamietam norm żelaza, ale cos mi świta, ze Twoj wynik jest dobry. Moje wyniki tak złe, ze bezdyskusyjnie dostałam żelazo, wcinam i modlę sie o poprawę wyników.

    Aina
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 23 października 2016, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelazo jest od 50-170 także masz w normie. Mi też ostatnio dr Zak zlecił i mam jeszcze zapas. Za to musiałam wrócić do clexane bo mam gorsze wyniki. Czy Wy się klujecie tylko w brzuch?

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 23 października 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Lady, dalej w brzuch, ale za radą Campari na bokach. Ja się kładę na boku, brzuszek wtedy opada i jest więcej skóry na drugim boku i tam zastrzyk.

    Aina
  • AnaC Przyjaciółka
    Postów: 91 49

    Wysłany: 23 października 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa dr zlecil Ci duza dawke zelaza wiec napewno sie podniesie do tego wit. C ktora pomaga w przyswajaniu zelaza☺
    Ladybirth ja clexane biorę dopiero od miesiąca i kuje się w brzuch ale jak mialam stymulacje to kulam sie tez w udo i tez nie bolalo w inne miejsca nie probowalam☺

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 23 października 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie tak boje kłucia w udo, a w zastrzyki brzuch bola mnie dośc mocno, ale co zrobic :)

    Aina
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 23 października 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa, a próbowałaś w ramię nad łokciem? Oczywiscie jeśli ma Ci kto podać. Mi jeszcze pani dr mówila, że niektóre dziewczyny przelewają do strzykawek insulinowych, mają mniejszą i cieńszą igłę, ale osobiście obawiałabym się o jałowość leku przy takim przelewaniu. Mi mąż teraz już podaje w boczek dokładnie nad biodrem-raz boli raz nie, zależy jak trafi. Zrosty mam straszne, ale w udo się boję :-/

    r9bzabd.png
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 23 października 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie odważę sie w ramie :( jedziemy w boczki, ale od paru dni lewa strona krwawi :/ nie wiem czemu ;/

    Aina
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 23 października 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem tak się zdarza, jak się trafi w naczynie. Mi się zdarzało, że po samym zastrzyku nie leciało, a po jakimś czasie plama krwi. Najlepiej mi było w brzuch i najbezboleśniej. Masz szanse na odstawienie czy już do końca? Ja już raczej nie liczę, że mi dr odpuści :-/

    r9bzabd.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 23 października 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda, a Ty jesteś na diecie bezglutenowej, bo wyszła Ci w badaniach celiakia, czy po prostu Pani doktor Ci to zaleciła?

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ