X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • AnkaBe Autorytet
    Postów: 663 553

    Wysłany: 8 października 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalia90 wrote:
    Tak, wyszły leukocyty w moczu. Oddawałam w domu, po umyciu, przed Luteiną. Tylko crp mam wysokie od sierpnia, a wyniki badań moczu były zawsze wzorowe. Dr Kru zalecił urofuraginę 3x2

    Ok:) często te badania na IP wychodza zafałszowane wiec dobrze ze w warunkach domowych. Dr Kru zalecił inny szpital czy zostaje ta wizyta u kardiologa?

    3x operacje- potworniaki jajników
    4xIUI
    4 procedury IVF, 2 poronienia Ok 6-7tc

    30.07.2019 ET- 1 zarodka: 4.1.1.
    06.08- 83,46 mIU/ml ; 08.08.2019- 280,9 mIU/ml, 12.08 2044 mIU/ml 16.08 6284,00 mIU/ml; 22dtp usg- widoczne 2 pechęrzyki 34dpt Są ❤️ ❤️ Dziewczynki

    30.03.2020 Zosia i Julka są już na świecie (37+4).
  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1044 682

    Wysłany: 8 października 2019, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaBe wrote:
    Ok:) często te badania na IP wychodza zafałszowane wiec dobrze ze w warunkach domowych. Dr Kru zalecił inny szpital czy zostaje ta wizyta u kardiologa?
    Wizyta u kardiologa, a właściwie założenie holtera... Znowu. Ten holter mnie tak stresuje i wkurza, że masakra...
    Najlepsze, że polecali lekarzy z poradni przyszpitalnej, hah... Już tam lecę. Dzisiaj się tak zniesmaczyłam, nadenerwowałam bez podstawy, że to masakra :(

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
  • AnkaBe Autorytet
    Postów: 663 553

    Wysłany: 8 października 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalia90 wrote:
    Wizyta u kardiologa, a właściwie założenie holtera... Znowu. Ten holter mnie tak stresuje i wkurza, że masakra...
    Najlepsze, że polecali lekarzy z poradni przyszpitalnej, hah... Już tam lecę. Dzisiaj się tak zniesmaczyłam, nadenerwowałam bez podstawy, że to masakra :(


    Niestety tak działa system ze jak pójdziesz do lekarza z poradni przyszpitalnej nawet prywatnie to szybciej trafisz na oddział, oczywiście jeśli będzie trzeba. A mam nadzieje ze okaże się ze nie i ze będzie wszystko dobrze z tym cisnieniem. Postaraj się jak najmniej denerwować.

    3x operacje- potworniaki jajników
    4xIUI
    4 procedury IVF, 2 poronienia Ok 6-7tc

    30.07.2019 ET- 1 zarodka: 4.1.1.
    06.08- 83,46 mIU/ml ; 08.08.2019- 280,9 mIU/ml, 12.08 2044 mIU/ml 16.08 6284,00 mIU/ml; 22dtp usg- widoczne 2 pechęrzyki 34dpt Są ❤️ ❤️ Dziewczynki

    30.03.2020 Zosia i Julka są już na świecie (37+4).
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety na Polnej bardzo zwracaja uwage na to jaki lekarz kieruje czy to IP ,czy potem na oddziale jak nie bylo lekarza prowadzacego to mlodsza lekarka podczas badania do Profesora mowila ,ze jest to pacjetnka z takim problemem skierowana przez tego lekarza .

  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1044 682

    Wysłany: 9 października 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Niestety na Polnej bardzo zwracaja uwage na to jaki lekarz kieruje czy to IP ,czy potem na oddziale jak nie bylo lekarza prowadzacego to mlodsza lekarka podczas badania do Profesora mowila ,ze jest to pacjetnka z takim problemem skierowana przez tego lekarza .
    Według mnie tak być nie powinno :(. Skierowanie to skierowanie, nieważne kto kieruje. Zwłaszcza, że było w trybie pilnym. Eh, no trochę mnie to zniesmaczyło... Lekarz nie chciał nawet zerknąć na wyniki badań, crp. No i 7 razy położna próbowała mierzyć ciśnienie. Dziwne to wszystko.

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
  • Tacia Autorytet
    Postów: 345 272

    Wysłany: 9 października 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie są realia na Polnej. Ja jak miałam skurcze w 20 tc i 29 tc to mój lekarz prowadzący z Polnej dzwonił na oddział czy jest miejsce później na izbę przyjęć że się zjawię i mnie przyjęli ale też jedna lekarka kręcił nosem że po co mam być przyjęta na oddział. Zresztą moj lekarz mówił że na izbie przyjęć lekarze są mało przyjemnie i mało doświadczeni i wszystko podważają. No nie ukrywajmy jak nie masz lekarza z Polnej to jesteś w ciemnej du.ie. nawet jak byłam na porodowce to pierwsze pytanie jaki lekarz prowadzący A na izbie przyjęć to za każdym razem pytali się o nazwisko. Nawet raz miałam sytuację że pielegniarka pretensje w głosie czy ja w miejscowości nie szpitala i dlaczego tu przyjechałam. Jak jej odpowiedziałam że tu jest mój lekarz prowadzący to od razu zrobiła się sympatyczna i już z niczym nie było problemu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalia90 wrote:
    Według mnie tak być nie powinno :(. Skierowanie to skierowanie, nieważne kto kieruje. Zwłaszcza, że było w trybie pilnym. Eh, no trochę mnie to zniesmaczyło... Lekarz nie chciał nawet zerknąć na wyniki badań, crp. No i 7 razy położna próbowała mierzyć ciśnienie. Dziwne to wszystko.
    Dalia na Polnej tak jest ,ja z ksiazeczka ciazy z Medart tez poczatkowo mialam provlem na IP ,potem poprostu szlam do mojego lekarza na oddzial ,tam mnie badal wystawial skierowanie na zwyklej recepcie i przyjeta bylam w 10 minut i albo bylam na Jego oddziale a jak brak wolnego lozka na Cito to na Polozniczo - Ginekologicznym 3 .
    Bardzo mi przykro ,ze tak to sie wczoraj potoczylo :( ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 10:32

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 9 października 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po porodzie pisałam, że podczas przyjmowania na porodówkę, jak tylko zobaczyli moją książeczkę ciąży, to zaczęły się przytyki, uwagi co do leczenia, co do decyzji lekarza (który przecież do niedawna tam pracował, ale najwidoczniej został źle zapamiętany). Jedna z pań (nie wiem, czy położna czy lekarka, ale bardzo nieprzyjemna) jak zobaczyła notatkę, że miałam iui, to stwierdziła, że dziecko z in vitro (jakby to miało jakieś znaczenie przy porodzie 🤦🏻‍♀️). W każdym razie nas tam nie lubią, ale może faktycznie konsultacje w przyszpitalnej przychodni dałyby ci wstęp na oddział (jak to brzmi...).

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 9 października 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy po porodzie dr K bez problemu zgadza się na zwolnienie dla męża (opieka)? Bo zapomniałam się spytać jak byłam w gabinecie, a kolejna wizyta dopiero u niej 13.11 o ile doczekam...🙈 A panie z rejestracji mówiły, ze one bez problemu wystawią, ale trzeba uzgodnić to najpierw z lekarzem na wizycie.

    Edit. Bo wiem, że szpitale daje opiekę, ale ja chce rodzic na Raszei i siostra mi mowila, ze tam opieki nie dostanie mąż, bo odsyłają do lekarza prowadzącego...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 11:39

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • Oblivion Ekspertka
    Postów: 123 237

    Wysłany: 9 października 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nasz Chłopak duży 12+6 wg usg, wizyta była dopiero po 5 tygodniach, już się zastanawiałam czy nadal tam jest ;-) bo ani razu mnie nie mdliło ;-)

    Catlady, AnkaBe, Mera, Ruda2017, diversik89, Mysza1986, olka_sz, Anulas, Apolonia87, Dalia90, Za dużo, Antonina, iMonia, Wesoła_Muminka, Marta12, Ewela25 lubią tę wiadomość

    7u22dqk3a5rckfkz.png
  • Apolonia87 Ekspertka
    Postów: 171 181

    Wysłany: 9 października 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Dziewczyny, czy po porodzie dr K bez problemu zgadza się na zwolnienie dla męża (opieka)? Bo zapomniałam się spytać jak byłam w gabinecie, a kolejna wizyta dopiero u niej 13.11 o ile doczekam...🙈 A panie z rejestracji mówiły, ze one bez problemu wystawią, ale trzeba uzgodnić to najpierw z lekarzem na wizycie.

    Edit. Bo wiem, że szpitale daje opiekę, ale ja chce rodzic na Raszei i siostra mi mowila, ze tam opieki nie dostanie mąż, bo odsyłają do lekarza prowadzącego...
    Mao jaką opiekę masz na myśli?
    Myślałam że po porodzie mężowi należy się tylko urlop okolicznościowy 2 dni za urodzenie dziecka plus 2 tygodni opieki na dziecko tzw urlop ojcowski.

    Starania od 2015 r. Metodą prób i błędów
    Hiperprolaktynemia.
    AMH 0,97
    3× IUI nieudane
    INF 01.2019 MedArt d. Ż
    8dpt beta 75,71
    9dpt beta 143,79
    26dpt ❤
    Czekamy na córeczkę ❤
    Nie zwycięża tylko ten kto nie walczy.
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 9 października 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apolonia87 wrote:
    Mao jaką opiekę masz na myśli?
    Myślałam że po porodzie mężowi należy się tylko urlop okolicznościowy 2 dni za urodzenie dziecka plus 2 tygodni opieki na dziecko tzw urlop ojcowski.
    Jeszcze ma prawo do 2 tygodni opieki na żonę (L4) od razu po wyjściu ze szpitala po porodzie. Dużo jest artykułów o tym w necie. Może to L4 wystawić ginekolog, szpital oraz lekarz rodzinny. W świętej rodzinie mojej kumpeli przy wypisie sami pytali się czy wystawić dla meza opiekę na żonę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 12:05

    Apolonia87, Wesoła_Muminka lubią tę wiadomość

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • żabcia Przyjaciółka
    Postów: 91 97

    Wysłany: 9 października 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apolonia87 wrote:
    Mao jaką opiekę masz na myśli?
    Myślałam że po porodzie mężowi należy się tylko urlop okolicznościowy 2 dni za urodzenie dziecka plus 2 tygodni opieki na dziecko tzw urlop ojcowski.

    Oprócz tego mąż może wziąść opiekę na żonę zaraz po porodzie, 2 tygodnie maksymalnie. Myślałam że to w każdym szpitalu wystawiają bez problemu🤔

    Apolonia87 lubi tę wiadomość

    07.2019 ❄ zostań proszę! 7dpt- 40,3 9dpt- 83,3 13dpt 605,3 15dpt 1169🍀
    18 dpt - jest pęcherzyk z Zarodkiem
    33 dpt <3

    ibm28ribz5brh4if.png
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 9 października 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabcia wrote:
    Oprócz tego mąż może wziąść opiekę na żonę zaraz po porodzie, 2 tygodnie maksymalnie. Myślałam że to w każdym szpitalu wystawiają bez problemu🤔
    Moja siostra mówi, że w Raszei nie chcieli im wystawić... no chyba, że coś się zmieniło?

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • żabcia Przyjaciółka
    Postów: 91 97

    Wysłany: 9 października 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak czasami mnie zastanawia jak to jest jeśli leży się już w szpitalu na końcówce ciąży i skończy się l4 wystawione przez lekarza to szpital mi nie przedłuży do porodu? Tylko muszę dzwonić do kliniki?

    07.2019 ❄ zostań proszę! 7dpt- 40,3 9dpt- 83,3 13dpt 605,3 15dpt 1169🍀
    18 dpt - jest pęcherzyk z Zarodkiem
    33 dpt <3

    ibm28ribz5brh4if.png
  • żabcia Przyjaciółka
    Postów: 91 97

    Wysłany: 9 października 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Moja siostra mówi, że w Raszei nie chcieli im wystawić... no chyba, że coś się zmieniło?

    Mao nie wiem jak tam jest ale jak siostrze nie wystawili to pewnie się w to nie bawią ale to troche dziwne...

    07.2019 ❄ zostań proszę! 7dpt- 40,3 9dpt- 83,3 13dpt 605,3 15dpt 1169🍀
    18 dpt - jest pęcherzyk z Zarodkiem
    33 dpt <3

    ibm28ribz5brh4if.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 9 października 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz sobie uświadomiłam że faktycznie zawsze kierowana byłam na Polna przez lekarzy którzy albo tam pracują albo mają dobre relacje... Ale to chore...

    Za dużo, Dalia90 lubią tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • Apolonia87 Ekspertka
    Postów: 171 181

    Wysłany: 9 października 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabcia wrote:
    A tak czasami mnie zastanawia jak to jest jeśli leży się już w szpitalu na końcówce ciąży i skończy się l4 wystawione przez lekarza to szpital mi nie przedłuży do porodu? Tylko muszę dzwonić do kliniki?
    Jeśli leży się w szpitalu to szpital wystawia L4 od dnia pobytu w szpitalu, jeśli natomiast zwolnienie jest dłuższe a wcześniej się trafia do szpitala, to szpital wystawia zwolnienie od dnia pobytu a te wystawione przez klinikę jest anulowane tak mi tłumaczyła Pani w rejestracji.

    żabcia lubi tę wiadomość

    Starania od 2015 r. Metodą prób i błędów
    Hiperprolaktynemia.
    AMH 0,97
    3× IUI nieudane
    INF 01.2019 MedArt d. Ż
    8dpt beta 75,71
    9dpt beta 143,79
    26dpt ❤
    Czekamy na córeczkę ❤
    Nie zwycięża tylko ten kto nie walczy.
  • Kasinumber Ekspertka
    Postów: 167 87

    Wysłany: 9 października 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oblivion wrote:
    Dziewczyny nasz Chłopak duży 12+6 wg usg, wizyta była dopiero po 5 tygodniach, już się zastanawiałam czy nadal tam jest ;-) bo ani razu mnie nie mdliło ;-)

    Ty w takim tempie idziesz przez to in vitro że nawet kurzu za sobą nie zostawiasz 😊 Ogromne gratulacje 😍 Dajesz nadzieję zwłaszcza tym 40+ 😉

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    Klinika MedArt od września 2017
    Ureaplasma
    AMH 3,43
    Grudzien 2017 Sono HSG - niedrożne jajowody
    Marzec 2018 laparoskopia + usunięcie polipów macicy + łyżeczkowanie - szpital Med Polonia
    04.2018 punkcja - 6 zarodków zamrożonych
    07.2018 transfer jednego zarodka - nieudany
    08.2018 transfer dwóch zarodków, beta po 9 dniach 45, po 11 dniach 78,6 po 14 dniach 126,60 - ciąża biochemiczna
    11.2018 transfer jednego zarodka, beta 7dpt 27, 9dpt 41, 13dpt 218, 17dpt 1.600, na USG widać zarodek, poronienie 6 tydzień
    03.2019 transfer ostatnich dwóch zarodkow
    27.09.2019 drugie in vitro, pobranych 13 komórek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwa20 wrote:
    Badaliscie ten zarodek?
    Tak badaliśmy 5.1.1 i 4.1.1 i pierwszy był wadliwy . W sumie w szoku byłam bo to bardzo dobre zarodki ale ... Jak widać nie ma reguły .

‹‹ 1677 1678 1679 1680 1681 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ