X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Iwa20 Ekspertka
    Postów: 394 99

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina90 wrote:
    Dziewczyny od wczoraj zmagam się z kłuciem z lewej strony brzucha. Wczoraj to takie pieczenie jakbym czuła, dziś bardziej kłucie... zaczynam 7 tydzien, kolejna wizytę mam w sylwestra i nie wiem czy jechać szybciej czy to normalne objawy.
    Klucie bedzie Ci często towarzyszyć w ciazy tez tak mam co jakis czas.

  • Paulina90 Ekspertka
    Postów: 183 189

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwa20 wrote:
    Klucie bedzie Ci często towarzyszyć w ciazy tez tak mam co jakis czas.
    Myślałam, że takie objawy sa na późniejszym etapie :) dlatego nie wiem czy to normalne a do wizyty jeszcze parę dni :)

    *Jajowody drożne
    * Nasienie męża ok
    * Moje wyniki też ok

    19.11.2019 pierwsza IUI :-)w4squgpj6eja2r1h.png
  • Iwa20 Ekspertka
    Postów: 394 99

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina90 wrote:
    Myślałam, że takie objawy sa na późniejszym etapie :) dlatego nie wiem czy to normalne a do wizyty jeszcze parę dni :)
    Normalne na samym poczatku potem sa inne dolegiwosci przynajmniej ja tak mialam.

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo wrote:
    Dziewczyny czy dziś jest med art czynny ? I czy jest może dr K . Nie moge się dodzwonić .

    Pewnie sie juz dodzwonilas, ale jakby co jestem wlasnie w klinice i dr K przyjmuje teraz pacjentki.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Antonina Autorytet
    Postów: 505 601

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina90 wrote:
    Myślałam, że takie objawy sa na późniejszym etapie :) dlatego nie wiem czy to normalne a do wizyty jeszcze parę dni :)

    Jak najbardziej normalne.
    Nic się nie martw.
    Ja również na początku odczuwalam klucie, jak nie po jednej to po drugiej stronie.

  • Paulina90 Ekspertka
    Postów: 183 189

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonina wrote:
    Jak najbardziej normalne.
    Nic się nie martw.
    Ja również na początku odczuwalam klucie, jak nie po jednej to po drugiej stronie.
    Ale było to kilkudniowe kłucie czy raczej takie co jakiś czas ? Ja od wczoraj już czuję i przez to trochę się martwię... cały czas po lewej stronie i w tym samym miejscu.

    *Jajowody drożne
    * Nasienie męża ok
    * Moje wyniki też ok

    19.11.2019 pierwsza IUI :-)w4squgpj6eja2r1h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Pewnie sie juz dodzwonilas, ale jakby co jestem wlasnie w klinice i dr K przyjmuje teraz pacjentki.
    Dodzwoniłam się na szczęście pani Iza nie odesłała mnie na sam koniec kolejki i się umówiłam. Mówię biorę się w garść jakoś to będzie ale dostałam dziś informacje od znajomej że jest w piątym tygodniu ciąży . Nie wiem dlaczego ludzie mnie o tym informują ja nie chcę wiedzieć. Co się podniosę to dostaje w ryja .
    Co innego tutaj . Cieszę się z wami każda betą porodem. Ale jak obcy ludzie mi to mówią to mnie wkur...
    Antonna masz już jakiś plan działania ?

  • Antonina Autorytet
    Postów: 505 601

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina90 wrote:
    Ale było to kilkudniowe kłucie czy raczej takie co jakiś czas ? Ja od wczoraj już czuję i przez to trochę się martwię... cały czas po lewej stronie i w tym samym miejscu.

    Z tego co pamiętam to chyba miałam codziennie i co jakiś czas.
    2 razy miałam tak mocne że aż na podłodze z bolu się zwijalam Ale to była moja wina, bo na początku nie potrafiłam spokojnie wstać z łóżka. Zapomnialam że w ciazy trzeba troszkę inaczej egzystować A nie zamaszyscie wstawać z łóżka.

  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, już mam póki co 😊
    Iwa20 wrote:
    Mam 3 opakowania puregonu zarezerwowane do dzis jak ich nie odbierze dziewczyna dzis to bede miala. Tylko jutro wyjeżdżam i wracam 12 stycznia.

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zbadałam sobie hormonki, wycieczka do Poznania, wysłałam Kru wyniki i dup* po ostatniej stymulacji estradiol nagle 130😡😡👎😢 kolejny strzał w papę...🙉 także napisał że nie ma sensu się dzisiaj widzieć i że jutro nie powtórzyć albo antykoncepcyjna na 3 tygodnie ehh...jak tak dalej pójdzie to się do 2050 roku nie wyrobię 😡😡👎😢

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Ja dzisiaj zbadałam sobie hormonki, wycieczka do Poznania, wysłałam Kru wyniki i dup* po ostatniej stymulacji estradiol nagle 130😡😡👎😢 kolejny strzał w papę...🙉 także napisał że nie ma sensu się dzisiaj widzieć i że jutro nie powtórzyć albo antykoncepcyjna na 3 tygodnie ehh...jak tak dalej pójdzie to się do 2050 roku nie wyrobię 😡😡👎😢


    Znam ten ból... to było najgorsze jak w jednym miesiącu się nie udało i na następny trzeba było brać anty😳 ale nic nie zrobisz ! Dużo siły i pozytywnego nastawienia i będzie dobrze :)

    niezapominajka12345 lubi tę wiadomość

  • Iwa20 Ekspertka
    Postów: 394 99

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Ja dzisiaj zbadałam sobie hormonki, wycieczka do Poznania, wysłałam Kru wyniki i dup* po ostatniej stymulacji estradiol nagle 130😡😡👎😢 kolejny strzał w papę...🙉 także napisał że nie ma sensu się dzisiaj widzieć i że jutro nie powtórzyć albo antykoncepcyjna na 3 tygodnie ehh...jak tak dalej pójdzie to się do 2050 roku nie wyrobię 😡😡👎😢
    Czy doktor kru tez zajmuje sie in vitro?

  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, chyba narazie asystuje przy in vitro. Ja podchodzę do iui😞
    Iwa20 wrote:
    Czy doktor kru tez zajmuje sie in vitro?

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Iwa20 Ekspertka
    Postów: 394 99

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Nie wiem, chyba narazie asystuje przy in vitro. Ja podchodzę do iui😞
    A iui robi? Kurde szkoda, ze wcześniej nie wiedzialam. Jest teraz moim lekarzem prowadzącym jestem z niego bardzo zadowolona.

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka wrote:
    Znam ten ból... to było najgorsze jak w jednym miesiącu się nie udało i na następny trzeba było brać anty😳 ale nic nie zrobisz ! Dużo siły i pozytywnego nastawienia i będzie dobrze :)

    U mnie jest to samo jprdl. Transfer, a potem miesiac czekania i tak juz dwa razy jprdl 😑 Dlatego teraz chce wziac dwa zarodki.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo wrote:
    Dodzwoniłam się na szczęście pani Iza nie odesłała mnie na sam koniec kolejki i się umówiłam. Mówię biorę się w garść jakoś to będzie ale dostałam dziś informacje od znajomej że jest w piątym tygodniu ciąży . Nie wiem dlaczego ludzie mnie o tym informują ja nie chcę wiedzieć. Co się podniosę to dostaje w ryja .
    Co innego tutaj . Cieszę się z wami każda betą porodem. Ale jak obcy ludzie mi to mówią to mnie wkur...
    Antonna masz już jakiś plan działania ?

    Ja w ogole nie rozumiem jak mozna sie tak wczesnie chwalic ciaza komukolwiek. Czy ludzir nie maja wyobrazni? Nie wiedza co sie moze stac?????????

    Ja mam dzis 9 dc, pecherzyki okolo 12 mm. W poniedzialek kontrola i jak bedzie ok to okolo 6.01 transfer :)

    Kaach, Mysza1986 lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwa20 wrote:
    Mam 3 opakowania puregonu zarezerwowane do dzis jak ich nie odbierze dziewczyna dzis to bede miala. Tylko jutro wyjeżdżam i wracam 12 stycznia.

    Jakbyś jeszcze miala je na sprzedaz to daj znać.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie prosze ile tak serio wychodzi za in vitro w medarcie? Razem z lekami, wizytami itp? 🤔 bo różne opinie slysze i dlatego koszty mnie przerażają. A ja już serio nie wiem co myśleć, teraz chyba będziemy próbować naturalnie skoro cykl stracony i Kru kazał brać anty jedynie, więc spróbujemy chyba naturalnie a jak nie wyjdzie to wtedy zrobię hormony może już będą ok, a jak nie to dopiero anty i jeden pies zawsze cykl jakiś stracony będzie....nie mam już na to wszystko psychicznie sił 😞😡👎😢

    Kaach lubi tę wiadomość

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka robiłam tak jak mówisz.... zamiast brać anty próbowałam naturalnie bo cały czas mówiłam że szkoda czasu na tabletki i może akurat się uda i koniec końców tracilam przez to kolejny miesiąc.... tabletki spowodują że hormony z wiekszym prawdopodobieństwem będą w normie więc jak mogę Ci doradzić to rozważ to żeby je w tym cyklu wiać.... prawda też jest taka że wtedy też się odpoczywa psychicznie :)

    A co do in vitro nie podliczalam tego nigdy bo wolałam nie wiedzieć ale może ktoś będzie potrafił odpowiedzieć :)

    niezapominajka12345 lubi tę wiadomość

  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalia co u Ciebie Kochana.? Jak się macie ?


    Ja dziś po wizycie i dr K mówi że już zaczyna się coś dziać więc przez 4 dni muszę leżeć żeby dotrwać do stycznia.
    Poza tym moje maleństwo ma tylko 2600:(
    Jak u Was wygląda waga i w którym tygodniu jesteście?
    Czy dużo różniła się waga po urodzeniu od tej z usg?

‹‹ 1897 1898 1899 1900 1901 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ