X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 11 maja 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karinka, a czy pani dr pamięta, w której dobie miałaś ET, bo ona chyba myśli, ze Ty blastek miałaś podana. U Ciebie jest o wiele za wcześnie na test. Piatek najwcześniej beta. Teraz spada ovitrelle. Jeszcze betka urośnie.

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 18:32

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne trochę, mi dr pozwolił betowac najwcześniej w 12 dniu po punkcji. I to najwcześniej! Ze spokojem czekaj do piatku, ja za Ciebie trzymam kciuki.

    Aina
  • myszaaaa Znajoma
    Postów: 24 45

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Synek będzie :)

    U nas wynik był kiepski tylko 2 zarodki wzielam oba przyjął się jeden także przy 2 dzidzi jeszcze raz od Nowa...

    201606047252.png
  • gochu Przyjaciółka
    Postów: 146 37

    Wysłany: 11 maja 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa, i jak wyniki?

  • gochu Przyjaciółka
    Postów: 146 37

    Wysłany: 11 maja 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra! Też bym oszalała :-) Ale chyba nawet w diagnostyce już zaraz powinny być :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 18:33

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 11 maja 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarinko - napisz do pani dr.

    Moich wyników nadal brak... kurcze chyba nie zgubili (oby nie!)!!!

    Aina
  • gochu Przyjaciółka
    Postów: 146 37

    Wysłany: 11 maja 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarinka, ja miałam punkcje 28 kwietnia i dziś się okazało na wizycie, że moje jajniki też jeszcze nie wróciły do siebie :-/ Niestety w związku z tym transfer obłożony :-/

    Ainaa, aaaa!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 18:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 18:33

  • gochu Przyjaciółka
    Postów: 146 37

    Wysłany: 12 maja 2016, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa, przykro mi jeśli rzeczywiście spada :-( ale mówią, że nawet ciąża biochemiczna to już lepiej niż nic, bo to oznacza, że coś się ruszyło. Powtarzasz jeszcze betę?

  • Majek Znajoma
    Postów: 29 64

    Wysłany: 12 maja 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Jestem tu nowa :) Prześledziłam sobie wpisy i Wasza szczerość zachęciła mnie do dołączenia do grupy.

    Jestem po dwóch nieudanych inseminacjach w Invimedzie w Warszawie. Jestem, krótko mówiąc, zdegustowana podejściem tej kliniki do pacjenta. Ze względu na miejsce zamieszkania, normalnie leczymy się w Toruniu a na zabiegu dojeżdżamy do kliniki. Teraz wybraliśmy Medart i dr Żaka, który współpracuje z naszym lekarzem prowadzącym.

    Czy macie dla mnie jakieś rady przed pierwszą wizytą? Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki.

    hchy3e3k9mekwcpk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 18:34

  • gochu Przyjaciółka
    Postów: 146 37

    Wysłany: 12 maja 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, panie z recepcji są cudowne :-)
    Wczoraj czekałam tylko 10 minut, także zdarza się bez opóźnienia :-)
    Tak jak mówi Katarinka - najlepiej wziąć wszystkie wyniki badań, to na pewno ułatwi podjęcie doktorowi kolejnych kroków.

    Ainaa, dobrze, że macie jeszcze mrożaka. Mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze...

    U nas niestety przestoj, ja znowu na tabletkach :-/

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 12 maja 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gochu, dlaczego znowu stop?

    Aina
  • gochu Przyjaciółka
    Postów: 146 37

    Wysłany: 12 maja 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajniki jeszcze nie wróciły do siebie po ostatnim zabiegu i muszę przeczekać ten cykl.
    Ogólnie przeraża mnie jak ten czas ucieka, ja coraz starsza, a to wszystko tak się wydłuża. Jak tak dalej pójdzie, to ja będę najstarszą matką w Polsce :-D

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 12 maja 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, a skad pani dr wie, ze jajniki nie wróciły do siebie?
    Gochu, a który Ty rocznik, jesli mozna wiedziec ;) ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2016, 16:46

    Aina
  • BrakWolnegoNicka Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 12 maja 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie, podczytuję Was regularnie i po cichu trzymam za Was kciuki. Uda się każdej z Was:) ja też za każdym razem po odebraniu wyniku bety szłam przez miasto zapłakana - dosłownie szłam i ryczałam, aż 13 listopada odebrałam wynik i znów ryczałam ale ze szczęścia. My zaczęliśmy jezdzić po lekarzach w 2010r.,dr Żak jest naszym 5 lekarzem, więc same po sobie wiecie ile cierpliwości trzeba i opanowania aby nie zwariować. Póki macie siłe próbujcie. Uda się. Bardzo Wam kibicuję.
    Ainaa a dlaczego dr nie chciał Wam podać 2 zarodkow? Mi przy 5 transferze przyklasnął że chcemy dwa - tylko dwa mieliśmy.
    Gochu uwierz mi nie będziesz najstarsza ;) ja już też do młodych nie należę.
    Pozdrawiam
    ps- a co do bladych kresek to mi wyszła jak cień cienia, ale bete robiłam w 14dniu, a sikańca w 13.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 18:34

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ