X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Catlady Autorytet
    Postów: 4477 6161

    Wysłany: 4 lutego 2020, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda2017 wrote:
    Dziś o 11.10 i 11.11 urodzili się Radzio i Przemuś. Waga 2560g i 2430g w 36+4. Chłopaki niestety mają zapalenie płuc i zostali na neonatologii. Jeszcze ich niewidziałam, bo miałam narkoze ogólną i muszę leżeć 12godz przez transfuzje osocza 😥😥 dziś płakałam z żalu a jutro będę ze szczęścia. Za to Męża ganiałam co chwilę do Nich po zdjęcia
    Ruda, gratulacje i dużo zdrówka dla Ciebie i Maluchów :)

    Baby H. <3
    202205061770.png

    Baby T. <3
    202005301770.png

    🙋🏻‍♀️• MTHFR c.677C>T / MTHFR c.1298A>C układ heterozygotyczny; • Niedrożny prawy jajowód
    💁🏻‍♂️• Nekrospermia / brak ruchliwych plemników

    07.05.2019 - punkcja: 16 komórek, 12 zapłodnionych, 4 zarodki
    12.05.2019 - ET 5.1.1 ☹️
    05.06.2019 - FET odwołany (endo 6,6mm)
    14.08.2019 - FET 4.1.1 ☹️
    11.09.2019 - FET 4.1.1 😊
    7dpt - bhcg 13,3mlU/ml prog 33,28ng/ml; 9dpt - bhcg 46,03mlU/ml prog 45,37ng/ml; 11dpt - bhcg 120,9mlU/ml prog 49,25ng/ml; 15dpt - bhcg 1052mlU/ml prog 36ng/ml
    27dpt - mamy ❤️

    11.08.2021 - FET 3.2.1 😊
    5dpt - bhcg 12mlU/ml; 7dpt - bhcg 35mlU/ml prog 64ng/ml; 9dpt - bhcg 92mlU/ml prog 47ng/ml; 13dpt - bhcg 689mlU/ml; 15dpt - bhcg 1668 mlU/ml
    28dpt - mamy ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luluiza wrote:
    AB wraca 10, bo mam już umówiona wizytę..
    niby badam ta betę jak każe i wczoraj było ponad 8000, przyrosty prawidłowe itd ale boje się co będzie na wizycie, tez się boje ze będzie pusto i mi powie odstawić leki i czekać, oczywiście głowa robi swoje 😒
    Już bym chciała wiedzieć, ze jest serduszko i wszystko ok 😊☘️❤️
    Gratulacje 🍀❤️

    Luluiza lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda2017 wrote:
    Dziś o 11.10 i 11.11 urodzili się Radzio i Przemuś. Waga 2560g i 2430g w 36+4. Chłopaki niestety mają zapalenie płuc i zostali na neonatologii. Jeszcze ich niewidziałam, bo miałam narkoze ogólną i muszę leżeć 12godz przez transfuzje osocza 😥😥 dziś płakałam z żalu a jutro będę ze szczęścia. Za to Męża ganiałam co chwilę do Nich po zdjęcia


    Gratulacje ☺

  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 4 lutego 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliglam wrote:
    Bardzo mi przykro tez dużo przeszłaś ... nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale oglądając filmiki ,,Invitro „” ci lekarze tam tak wszystko tłumacza są rozmowy w laboratorium z embriologami u nas nie spotkałam się z niczym takim ... same musimy dzwonić dowiadywać się wszystkiego i wyciągać informacje ... brakuje spokoju psychicznego przynajmniej u mnie . Brakuje opiekuna który udziela
    Informacji tak jak w innych klinikach a medart najtańszy nie jest ... takie moje spostrzeżenia .

    Ja leczyłam się u dr K i zawsze miałam wszystko dokładnie wytłumaczone - dlatego właśnie podziwiam dziewczyny będące u dr Ż, bo specjalistą może jest i super ale jednak bariera komunikacyjna byłaby dla mnie nie do przeskoczenia 😊 ale wiadomo, że każda z nas jest inna i każda czegoś innego potrzebuje i oczekuje.

    Co do tych wszystkich programów to uważam, że to co w nich pokazują jest na wyrost i jeśli jesteś 'normalną' pacjentką to nie doświadczysz atencji całej kliniki - zwyczajnie nikt nie ma czasu żeby się 'cackać' 🤷‍♀️ ale ja leczyłam się od samego początku w medarcie więc być może się mylę :)

    Przy moich niepowodzeniach dr K praktycznie za każdym razem kazała jeszcze coś zbadać i jeszcze i jeszcze plus kombinowała, że skoro tak nie idzie to może spróbujemy inaczej - niemniej ja nie badałam zarodków (wtedy nawet mi tego nie zaproponowano tak naprawdę) więc przyjmowałam wytłumaczenie, że pewnie zarodek nie taki. Zresztą starałam się nie rozpamiętywać niepowodzeń tylko parłam do przodu. Tak jak pisałam wczoraj, żeby zajść w ciążę musi wskoczyć na swoje miejsce mnóstwo puzzli i nawet przebadany zarodek plus endometrium super ekstra nie wystarczą czasami 🤷‍♀️

    Angel9306 zastanawialiście się/robiliście immunologię?

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • Angel9306 Przyjaciółka
    Postów: 237 30

    Wysłany: 4 lutego 2020, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć. wrote:
    Ojej przykro mi bardzo. A co na to lekarz, u kogo jesteś? Jakas dalsza diagnostyka?

    Jestem u AB. Nie zna przyczyny, twierdzi, że już wszystko miałam przebadane np. przed ostanim transferem miałam w październiku I listopadzie biopje endometrium aby sprawdzic czy transfer bedzie wykonany w odpowiednim dniu. AB. imunologi nie uznaje.
    AB. chce aby podejść teraz na puregonie i w 4 dc wykonać łyżeczkowanie

    07.18 IUI :(
    09.18 I procedura krótki protokół , mamy 2 zarodki :(
    Zmiana kliniki
    01.19 II procedura długi protokół mamy 1 zarodek prawidlowo genetyczny
    03.19 (9 tc) 💔:(
    06.19 III procedura, badania NGS
    07.19 transfer :( -złe przyrosty bety. Zbyt mały pęcherzyk (7tc).
    12.19 transfer :( ciąża biochemiczna
    05.20 transfer :( ciąża biochemiczna
    10.20 transfer :( ciąża biochemiczna
    01.21 4dc rysa endometrium
    03.21 histeroskopia
    04.21 transfer :( ciąża biochemiczna
  • Mrs.P Autorytet
    Postów: 263 148

    Wysłany: 4 lutego 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć. wrote:
    Wiem.
    U mnie nic nie wspominali, że to torbiel może być.
    Podchodzisz do transferu przed operacja?

    Ja mam nawet w karcie wpisane wodniak vs torbiel, aczkolwiek dwóch lekarzy ( w tym AB) widziało wodniaka. Na ostatniej wizycie AB dłużej mi robił usg (ostatnia wizyta w zeszłym roku) i sprawiał wrażenie jakby szukał wodniaka i nie mógł znaleźć. :D
    Ponadto mam wrażenie, że przy różnych stanach zapalnych lub problemach z hormonami moja cera sobie nie radzi, a teraz jest ok. Ale to moja teoria. Może to też być związane z wcześniejszymi niedoborami żelaza.
    I jeszcze ja miałam plastykę tego jajowodu, więc nikt nie wie jak to zostało złożone wtedy.
    Ogólnie ciężko stwierdzić bez oględzin na żywo.
    Nie podchodzę do transferu przed operacją. Jak już to po. Bo te wodniaki są z toksycznymi płynami, więc to chyba nie ma sensu.

    uwo9s65govurilvf.png
  • Angel9306 Przyjaciółka
    Postów: 237 30

    Wysłany: 4 lutego 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek91 wrote:
    Ja leczyłam się u dr K i zawsze miałam wszystko dokładnie wytłumaczone - dlatego właśnie podziwiam dziewczyny będące u dr Ż, bo specjalistą może jest i super ale jednak bariera komunikacyjna byłaby dla mnie nie do przeskoczenia 😊 ale wiadomo, że każda z nas jest inna i każda czegoś innego potrzebuje i oczekuje.

    Co do tych wszystkich programów to uważam, że to co w nich pokazują jest na wyrost i jeśli jesteś 'normalną' pacjentką to nie doświadczysz atencji całej kliniki - zwyczajnie nikt nie ma czasu żeby się 'cackać' 🤷‍♀️ ale ja leczyłam się od samego początku w medarcie więc być może się mylę :)

    Przy moich niepowodzeniach dr K praktycznie za każdym razem kazała jeszcze coś zbadać i jeszcze i jeszcze plus kombinowała, że skoro tak nie idzie to może spróbujemy inaczej - niemniej ja nie badałam zarodków (wtedy nawet mi tego nie zaproponowano tak naprawdę) więc przyjmowałam wytłumaczenie, że pewnie zarodek nie taki. Zresztą starałam się nie rozpamiętywać niepowodzeń tylko parłam do przodu. Tak jak pisałam wczoraj, żeby zajść w ciążę musi wskoczyć na swoje miejsce mnóstwo puzzli i nawet przebadany zarodek plus endometrium super ekstra nie wystarczą czasami 🤷‍♀️

    Angel9306 zastanawialiście się/robiliście immunologię?

    Byłam u doc P. Zalecił Accofil ale A.B. niechce o tym słyszeć

    Aliglam lubi tę wiadomość

    07.18 IUI :(
    09.18 I procedura krótki protokół , mamy 2 zarodki :(
    Zmiana kliniki
    01.19 II procedura długi protokół mamy 1 zarodek prawidlowo genetyczny
    03.19 (9 tc) 💔:(
    06.19 III procedura, badania NGS
    07.19 transfer :( -złe przyrosty bety. Zbyt mały pęcherzyk (7tc).
    12.19 transfer :( ciąża biochemiczna
    05.20 transfer :( ciąża biochemiczna
    10.20 transfer :( ciąża biochemiczna
    01.21 4dc rysa endometrium
    03.21 histeroskopia
    04.21 transfer :( ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliglam wrote:
    Bardzo mi przykro tez dużo przeszłaś ... nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale oglądając filmiki ,,Invitro „” ci lekarze tam tak wszystko tłumacza są rozmowy w laboratorium z embriologami u nas nie spotkałam się z niczym takim ... same musimy dzwonić dowiadywać się wszystkiego i wyciągać informacje ... brakuje spokoju psychicznego przynajmniej u mnie . Brakuje opiekuna który udziela
    Informacji tak jak w innych klinikach a medart najtańszy nie jest ... takie moje spostrzeżenia .

    Nie tylko Ty. Może tylko tak krótko napiszę, że ja też już swoje przeszłam w tej klinice.

    Aliglam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrs.P wrote:
    Ja mam nawet w karcie wpisane wodniak vs torbiel, aczkolwiek dwóch lekarzy ( w tym AB) widziało wodniaka. Na ostatniej wizycie AB dłużej mi robił usg (ostatnia wizyta w zeszłym roku) i sprawiał wrażenie jakby szukał wodniaka i nie mógł znaleźć. :D
    Ponadto mam wrażenie, że przy różnych stanach zapalnych lub problemach z hormonami moja cera sobie nie radzi, a teraz jest ok. Ale to moja teoria. Może to też być związane z wcześniejszymi niedoborami żelaza.
    I jeszcze ja miałam plastykę tego jajowodu, więc nikt nie wie jak to zostało złożone wtedy.
    Ogólnie ciężko stwierdzić bez oględzin na żywo.
    Nie podchodzę do transferu przed operacją. Jak już to po. Bo te wodniaki są z toksycznymi płynami, więc to chyba nie ma sensu.

    Ale to decyzja lekarza o tym, że nie podchodzisz?
    U.mnie w ogole nie widać wodniaków na usg. Hsg to wykazalo. Płyn może ale nie musi byc toksyczny. Ja wymazy mam w tym cykluroku wzorowe.

    Kiedy masz tą operację i.u.kogo??

    Ja nie mam żadnych problemów z cerą, jedynie w lezdzwiach mnie czasem boli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 21:55

  • Angel9306 Przyjaciółka
    Postów: 237 30

    Wysłany: 4 lutego 2020, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliglam wrote:
    Bardzo mi przykro tez dużo przeszłaś ... nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale oglądając filmiki ,,Invitro „” ci lekarze tam tak wszystko tłumacza są rozmowy w laboratorium z embriologami u nas nie spotkałam się z niczym takim ... same musimy dzwonić dowiadywać się wszystkiego i wyciągać informacje ... brakuje spokoju psychicznego przynajmniej u mnie . Brakuje opiekuna który udziela
    Informacji tak jak w innych klinikach a medart najtańszy nie jest ... takie moje spostrzeżenia .

    A.B w naszym przypadku na ocenach cyklu nie jest jakiś rozmowny (sama doskonale wiesz jak przebiega wizyta 😊) ale po każdy nie udanym transferze poświecił nam wiecej czasu na omówienie dalszego planu działania/ czy zalecenia badań kolejnych.
    W invimedzie jest taki opiekun pacjeta który wszystko dokladnie tlumaczy, możesz pytać o wszystko I chętnie odpowiada na pytania.

    Aliglam lubi tę wiadomość

    07.18 IUI :(
    09.18 I procedura krótki protokół , mamy 2 zarodki :(
    Zmiana kliniki
    01.19 II procedura długi protokół mamy 1 zarodek prawidlowo genetyczny
    03.19 (9 tc) 💔:(
    06.19 III procedura, badania NGS
    07.19 transfer :( -złe przyrosty bety. Zbyt mały pęcherzyk (7tc).
    12.19 transfer :( ciąża biochemiczna
    05.20 transfer :( ciąża biochemiczna
    10.20 transfer :( ciąża biochemiczna
    01.21 4dc rysa endometrium
    03.21 histeroskopia
    04.21 transfer :( ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel9306 wrote:
    Jestem u AB. Nie zna przyczyny, twierdzi, że już wszystko miałam przebadane np. przed ostanim transferem miałam w październiku I listopadzie biopje endometrium aby sprawdzic czy transfer bedzie wykonany w odpowiednim dniu. AB. imunologi nie uznaje.
    AB. chce aby podejść teraz na puregonie i w 4 dc wykonać łyżeczkowanie

    Z tego o czym mówisz mialam tylko puregon tzn podchodzę do transferów na puregonie.
    Miałaś badane poziomy vitamin? Na hsg wodniaków nie ma? Bo u mnie okazalo sie pp 3 latach ze dr przeoczyla wodniaki........

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel9306 wrote:
    Jestem u AB. Nie zna przyczyny, twierdzi, że już wszystko miałam przebadane np. przed ostanim transferem miałam w październiku I listopadzie biopje endometrium aby sprawdzic czy transfer bedzie wykonany w odpowiednim dniu. AB. imunologi nie uznaje.
    AB. chce aby podejść teraz na puregonie i w 4 dc wykonać łyżeczkowanie
    Tez miałam biopsje endometrium po której cały czas plamilam nie byłam wstanie określić czy to już okres czy nie ... ehh tyle się wycierpimy.
    Szkoda ze immunologii nie uznają . A badania kariotypu robią u nas ?

  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 4 lutego 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel9306 wrote:
    Byłam u doc P. Zalecił Accofil ale A.B. niechce o tym słyszeć

    Więc właśnie wiem, że klinika nie jest za immunologią ale było tu kilka dziewczyn, które ogarniały to sobie 'same'.

    Dziewczyny a dlaczego, jeśli czujecie że coś nie gra i 'niewygodnie' wam w medarcie nie spróbujecie w innej klinice? To nie jest przytyk, po prostu zwykle pytanie :) Uważam zresztą że zmiana kliniki często potrafi pomóc jak ktoś spojrzy na ciebie świeżym okiem... Przecież nawet jak macie zarodki to nie ma najmniejszego problemu z przeniesieniem do innej kliniki. Gdyby mój ostatni cykl leczenia się nie powiódł to miałam jechać do novum i to nawet dr K miała mi załatwić wizytę u dr L - sama zaproponowała, że jeśli teraz nie ruszy to czas się wybrać do niego. A dodatkowo też mówiła mi, że cokolwiek zdecydujemy w kwestii przeniesienia się do innej kliniki to ona nam we wszystkim pomoże.
    Może warto odwiedzić to mityczne novum? Ok, jest to dalej niż Poznań, ale jeśli w medarcie nie idzie to może warto by się skonsultować i spróbować z L?

    Aliglam, kinga25, Catlady, Starajacsieocud lubią tę wiadomość

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek91 wrote:
    Więc właśnie wiem, że klinika nie jest za immunologią ale było tu kilka dziewczyn, które ogarniały to sobie 'same'.

    Dziewczyny a dlaczego, jeśli czujecie że coś nie gra i 'niewygodnie' wam w medarcie nie spróbujecie w innej klinice? To nie jest przytyk, po prostu zwykle pytanie :) Uważam zresztą że zmiana kliniki często potrafi pomóc jak ktoś spojrzy na ciebie świeżym okiem... Przecież nawet jak macie zarodki to nie ma najmniejszego problemu z przeniesieniem do innej kliniki. Gdyby mój ostatni cykl leczenia się nie powiódł to miałam jechać do novum i to nawet dr K miała mi załatwić wizytę u dr L - sama zaproponowała, że jeśli teraz nie ruszy to czas się wybrać do niego. A dodatkowo też mówiła mi, że cokolwiek zdecydujemy w kwestii przeniesienia się do innej kliniki to ona nam we wszystkim pomoże.
    Może warto odwiedzić to mityczne novum? Ok, jest to dalej niż Poznań, ale jeśli w medarcie nie idzie to może warto by się skonsultować i spróbować z L?
    Mnie trochę przerażają te dojazdy , bo same wiemy
    Ile to wizyt w miesiącu ... a nie bardzo mogę sobie pozwolić na tyle wolnego w pracy tak aby nikt się nie domyślił ... ale dziękuje za sugestie i polecenie lekarza L . Zobavzymy co AB nam dalej zaproponuje,
    Z tego co piszecie dr K jest bardziej dociekliwa i więcej badań robi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek Novum serio? Wiesz ile tam kosztuje leczenie teraz? Sama konsultacja to 800 zł.
    Ja myślałam o zmianie, myślę caly czas, ale ani nie jestem w stanie wiecej płacić ani dalej dojeżdżać i nie ukrywam, ze duzym plusem jest to, że mają otwarte świątek piatek i niedziela.
    Oczywiście jestem tez osobą ktora nie znosi zmian i liczę na to, że już mnie dr poznala na tyle, że coś zdziała z tym moim organizmem.
    Najbardziej to trzyma mnie tutaj jeszcze to, że skoro Wy tak zachodzicie to może stanie się jakiś cud i ja w końcu też zajdę.
    Jak bedzie czas pokaże. Daje sobie czas do 40stki. No zresztą zobaczymy czy operacja się powiedzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 23:17

    Aliglam, Mysza1986 lubią tę wiadomość

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 4 lutego 2020, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliglam wrote:
    Mnie trochę przerażają te dojazdy , bo same wiemy
    Ile to wizyt w miesiącu ... a nie bardzo mogę sobie pozwolić na tyle wolnego w pracy tak aby nikt się nie domyślił ... ale dziękuje za sugestie i polecenie lekarza L . Zobavzymy co AB nam dalej zaproponuje,
    Z tego co piszecie dr K jest bardziej dociekliwa i więcej badań robi.
    Trzeba dodać że dr L. Z novum robi swego rodzaju casting, żeby w ogóle Cię przyjąć na wizytę (próbowałam się do niego dostać na 3 procedurę) ale widocznie nie byłam dostatecznie ciekawym przypadkiem i po wstępnej konsultacji tel. Powiedziano mi że dr L. mnie nie przyjmie i zaproponowano kogoś innego...

    W Invimedzie w Pz dr Sroka respektuje zalecenia doc. Pasnika, podaje wlewy z accofilu w ramach zwykłej wizyty usg, ale nie ma co go równać do np. Dr K. Uzyskał tylko 3 słabe zarodki (moja 2 procedura) z 21 komórek, podczas gdy dr K w trakcie 1 stymulacji potrafiła uzyskać ponad 6 z 12 kom.

    Smutna prawda jest taka że mimo tego że wszytsko jest wzorcowo (zarodek zbadany, dobre endo i hormony) transfer czasami się nie udaje a lekarze nie znają odpowiedzi na pytanie : dlaczego?

    Aliglam, Berbeć., diversik89 lubią tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliglam wrote:
    Tez miałam biopsje endometrium po której cały czas plamilam nie byłam wstanie określić czy to już okres czy nie ... ehh tyle się wycierpimy.
    Szkoda ze immunologii nie uznają . A badania kariotypu robią u nas ?

    Ja robiłam badanie kariotypow w Genesis w Poznaniu w Medart tego nie oznaczają.

    Z tego co wiem na Polnej również można zrobić i nie wiem czy nie będzie taniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 23:39

    Aliglam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Trzeba dodać że dr L. Z novum robi swego rodzaju casting, żeby w ogóle Cię przyjąć na wizytę (próbowałam się do niego dostać na 3 procedurę) ale widocznie nie byłam dostatecznie ciekawym przypadkiem i po wstępnej konsultacji tel. Powiedziano mi że dr L. mnie nie przyjmie i zaproponowano kogoś innego...

    W Invimedzie w Pz dr Sroka respektuje zalecenia doc. Pasnika, podaje wlewy z accofilu w ramach zwykłej wizyty usg, ale nie ma co go równać do np. Dr K. Uzyskał tylko 3 słabe zarodki (moja 2 procedura) z 21 komórek, podczas gdy dr K w trakcie 1 stymulacji potrafiła uzyskać ponad 6 z 12 kom.

    Smutna prawda jest taka że mimo tego że wszytsko jest wzorcowo (zarodek zbadany, dobre endo i hormony) transfer czasami się nie udaje a lekarze nie znają odpowiedzi na pytanie : dlaczego?

    Mysza Ty ich tam wszystkich najlepiej załatwiłaś 😂💪
    A wiesz, że dr opowiadała mi o Tobie😀

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny staraczki jaki magnez bierzecie?

  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1044 682

    Wysłany: 5 lutego 2020, 01:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - te już rozpakowane 🙃. Jak wygląda wizytą kontrolna u Kru? Trzeba robić jakieś badania przed?

    Te z Was, które dziękowały lekarzowi za opiekę - co kupowałyście?

    Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i brzuchatki. Dla mnie obecnie doba jest za krótka 🤣. Czasami mam ochotę sprzedać tą małą beksę, ale kocham nad życie 😁. Walczcie, bo warto ✊🏻🤗

    Mera, diversik89, Starajacsieocud, Mrs.P lubią tę wiadomość

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
‹‹ 1992 1993 1994 1995 1996 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ