X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 21 lipca 2020, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoska wrote:
    Dziewczyny o wczoraj nie mogę dodzwonić się do rejestracji. Może któraś podać mi nr tel -pisalyscje że można pisać smsa z prośbą o kontakt. Z góry dziękuję 😘

    Na stronie jest podany

  • Lumiko Autorytet
    Postów: 668 310

    Wysłany: 21 lipca 2020, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Mnie dr K poleciła Honorate Dziel i ja ją polecam.

    Super,dziękuję🙂

    Starania naturalne styczeń 2017

    Medart - 20.03.2019
    Punkcja 16.12.2019 r. -1 prawidłowy zarodek
    Transfer ❄️ 5.1.1 w dniu 23.10.2020 r.

    7 dpt Beta. 46.2
    11 dpt. Beta. 310,60
    14 dpt. Beta. 1.195
    18 dpt. Beta 6.840
    22 dpt. Beta. 22.006
    26 dpt. Beta 53.940

    27 dpt 💓 i chłopak

    atdcanli6zykm8lv.png
  • codziennoscnieplodnosci Przyjaciółka
    Postów: 124 27

    Wysłany: 21 lipca 2020, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, po 8 miesięcznej przerwie wróciliśmy wczoraj do dr B.
    Wizyta miała być oczywista - chcemy podejść do ivf.
    Jednak dr stwierdził, że jeśli nasienie jest nadal w takim samym stanie to nie widzi sensu żeby pchać się w invitro bo widzi duże szanse w naturalnym zapłodnieniu jeśli uda się wywołać owulacje (6 owulacji od 2015 roku) z medycznego punktu widzenia udało się zajsc w ciążę przy 3 owulacji więc widzi duży potencjał. Strata w 16 tygodniu.

    USG wykazało dwa pęcherzyki dominujące (jestem po stymulacji u innego lekarza ale zgodził się przejąć cykl) 16 i 14?mm. Dziś byłam zrobić badania, w czwartek monitoring.

    10.08 mąż jest umówiony na badanie nasienia, żeby już ostatecznie podjąć decyzję czy stymulacja jeszcze przez 2-3 cykle czy jednak invitro. Mimo wszystko mam nadzieję, że jakoś uda się naturalnie

    𝘎𝘯𝘪𝘦𝘸𝘬𝘰 (✝ 16𝘵𝘤) 𝘕𝘢𝘥𝘻𝘪𝘦𝘫𝘢 (✝ 7𝘵𝘤)
    6 𝘭𝘢𝘵 𝘸𝘢𝘭𝘤𝘻𝘺𝘮𝘺 𝘻 𝘯𝘪𝘦𝘱ł𝘰𝘥𝘯𝘰ś𝘤𝘪ą, 𝘤𝘩𝘰𝘳𝘰𝘣𝘺 𝘦𝘯𝘥𝘰𝘬𝘳𝘺𝘯𝘯𝘦 𝘪 𝘨𝘦𝘯𝘦𝘵𝘺𝘤𝘻𝘯𝘦 𝘴𝘬𝘶𝘵𝘦𝘤𝘻𝘯𝘪𝘦 𝘯𝘢𝘮 𝘵𝘰 𝘶𝘵𝘳𝘶𝘥𝘯𝘪𝘢𝘫ą

    𝘔𝘰𝘵𝘺𝘭𝘬𝘶, 𝘤𝘻𝘦𝘬𝘢𝘮𝘺 🙏🦋🌈
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 263 138

    Wysłany: 21 lipca 2020, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś, przyjmiesz zaproszenie?, widzę, że leczyłaś się u dr A B i zmieniłaś klinikę, mam parę pytań, ten mam takie plany 🙂

    Aguś93 lubi tę wiadomość

    2019 Medart ivf poronienie zatrzymane
    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki ❤️
  • codziennoscnieplodnosci Przyjaciółka
    Postów: 124 27

    Wysłany: 21 lipca 2020, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumiko wrote:
    Dziewczyny, gdzie w Poznaniu oprócz invimedu można zrobić zabieg akupunktury....pani dr. Zaczyna właśnie urlop😏


    Ja jeżdżę do Wrocławia 😍 jestem bardzo zadowolona i widać efekty

    𝘎𝘯𝘪𝘦𝘸𝘬𝘰 (✝ 16𝘵𝘤) 𝘕𝘢𝘥𝘻𝘪𝘦𝘫𝘢 (✝ 7𝘵𝘤)
    6 𝘭𝘢𝘵 𝘸𝘢𝘭𝘤𝘻𝘺𝘮𝘺 𝘻 𝘯𝘪𝘦𝘱ł𝘰𝘥𝘯𝘰ś𝘤𝘪ą, 𝘤𝘩𝘰𝘳𝘰𝘣𝘺 𝘦𝘯𝘥𝘰𝘬𝘳𝘺𝘯𝘯𝘦 𝘪 𝘨𝘦𝘯𝘦𝘵𝘺𝘤𝘻𝘯𝘦 𝘴𝘬𝘶𝘵𝘦𝘤𝘻𝘯𝘪𝘦 𝘯𝘢𝘮 𝘵𝘰 𝘶𝘵𝘳𝘶𝘥𝘯𝘪𝘢𝘫ą

    𝘔𝘰𝘵𝘺𝘭𝘬𝘶, 𝘤𝘻𝘦𝘬𝘢𝘮𝘺 🙏🦋🌈
  • ABC92 Koleżanka
    Postów: 34 20

    Wysłany: 21 lipca 2020, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Mnie dr K poleciła Honorate Dziel i ja ją polecam.


    A masz jakieś namiary?

  • Filipinka Znajoma
    Postów: 20 8

    Wysłany: 21 lipca 2020, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre wyniki jeśli chodzi o ciąże ma też akupunkturzystka p. Iwona z Yoho Klinik😉👌👍Na prawdę spoko kobitka😍 ona przyjmuje na ul. Dymka właśnie w Yoho Klinik i też w Orkiszowych Polach.
    Dziewczyny- możecie jeszcze raz podać link do tej fioletowej stronki nt.porodów, wyprawek itp.🤰💞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2020, 17:03

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 21 lipca 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filipinka wrote:
    Dobre wyniki jeśli chodzi o ciąże ma też akupunkturzystka p. Iwona z Yoho Klinik😉👌👍Na prawdę spoko kobitka😍 ona przyjmuje na ul. Dymka właśnie w Yoho Klinik i też w Orkiszowych Polach.
    Dziewczyny- możecie jeszcze raz podać link do tej fioletowej stronki nt.porodów, wyprawek itp.🤰💞

    Jeśli chodzi Ci o medartowy wątek na fiolecie to tu masz LINK :-)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 21 lipca 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABC92 wrote:
    A masz jakieś namiary?
    Jest to Wielkopolskie Centrum Terapii Naturalnych +48 883 188 881 to jest telefon do rejestracji. Jeśli chodzi o 1 wizytę to trwa dobre 2.5 godziny z wywiadem masażem i akupunkturą.

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Filipinka Znajoma
    Postów: 20 8

    Wysłany: 21 lipca 2020, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Jeśli chodzi Ci o medartowy wątek na fiolecie to tu masz LINK :-)
    Antonna dzięki😘

  • Anka _o Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 21 lipca 2020, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam pytanie o divigel. Mam go wcierać 3 razy dziennie. Czy któraś z Was orientuje się czy to musi być równo co 8 godzin czy mogę wcierać rano o 6 potem o 16 i potem o 23?

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 21 lipca 2020, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    codziennoscnieplodnosci wrote:
    Hej dziewczyny, po 8 miesięcznej przerwie wróciliśmy wczoraj do dr B.
    Wizyta miała być oczywista - chcemy podejść do ivf.
    Jednak dr stwierdził, że jeśli nasienie jest nadal w takim samym stanie to nie widzi sensu żeby pchać się w invitro bo widzi duże szanse w naturalnym zapłodnieniu jeśli uda się wywołać owulacje (6 owulacji od 2015 roku) z medycznego punktu widzenia udało się zajsc w ciążę przy 3 owulacji więc widzi duży potencjał. Strata w 16 tygodniu.

    USG wykazało dwa pęcherzyki dominujące (jestem po stymulacji u innego lekarza ale zgodził się przejąć cykl) 16 i 14?mm. Dziś byłam zrobić badania, w czwartek monitoring.

    10.08 mąż jest umówiony na badanie nasienia, żeby już ostatecznie podjąć decyzję czy stymulacja jeszcze przez 2-3 cykle czy jednak invitro. Mimo wszystko mam nadzieję, że jakoś uda się naturalnie

    To trzymamy kciuki ✊✊✊

    codziennoscnieplodnosci lubi tę wiadomość

  • Zoska Ekspertka
    Postów: 139 64

    Wysłany: 21 lipca 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka _o wrote:
    Hej, mam pytanie o divigel. Mam go wcierać 3 razy dziennie. Czy któraś z Was orientuje się czy to musi być równo co 8 godzin czy mogę wcierać rano o 6 potem o 16 i potem o 23?
    Też go mam. I kiedyś pilnowałam się, co 8godz. Wcieralam. W tym cyklu wcieramy tak jak mi pasuje czyli 6, 15, 22. Nie wiem co na to lekarz ale nawet nie będę się pytać bo Z i tak czasem mówi różne sprzeczne rzeczy. Ostatnio jak miałam divigel wizytę miałam w 3 i 10dc. A teraz stwierdził że jak mam ten żel to wizyta w 3 i 8dc.

    Anka _o lubi tę wiadomość

  • Bąbel Autorytet
    Postów: 916 1030

    Wysłany: 21 lipca 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orientuje się któraś może czy jak miałam badanie na cukrzyce ciążowa w 14 tygodniu u Doktora A.B. to w 25 będzie mi kazał jeszcze raz to powtórzyć? 🤔

    f3c5740a8e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2020, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Jeśli ktoś jeszcze mnie pamięta, to mój pierwszy stymulowany cykl u dr Ż: Puregon+ovitrille na pęknięcie.

    Wszystko było ładnie, pięknie rosły mi w prawym jajniku dwa pęcherzyki Graffa każdy po 2cm. Na kontroli w czwartek u dr Ż okazało się że jednak nie pękły. Dr stwierdził że pękną w weekend albo się wchłoną. Pierwszy raz mimo podania ovitrille nie pękły mi pęcherzyki.

    Dziś byłam u znajomej Pani dr na kontroli, żeby zobaczyć co się zadziało z pecherzykami. Okazało się że w tym jednym jajniku mam aż trzy pęcherzyki, każdy ma 4cm - 4,5cm. Pani dr powiedziała że.jak rozbili mnie w tym miejscu brzuch to mam szybko jechać do szpitala, bo jest ryzyko pęknięcia jajnika lub skręcenia jajowodu. Trochę boję się że wyjdą z tego jakieś torbiele lub inne komplikacje.

    Czy któraś z Was miała podobne historie po stymulacji?

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 21 lipca 2020, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona-na-na wrote:
    Hej dziewczyny,

    Jeśli ktoś jeszcze mnie pamięta, to mój pierwszy stymulowany cykl u dr Ż: Puregon+ovitrille na pęknięcie.

    Wszystko było ładnie, pięknie rosły mi w prawym jajniku dwa pęcherzyki Graffa każdy po 2cm. Na kontroli w czwartek u dr Ż okazało się że jednak nie pękły. Dr stwierdził że pękną w weekend albo się wchłoną. Pierwszy raz mimo podania ovitrille nie pękły mi pęcherzyki.

    Dziś byłam u znajomej Pani dr na kontroli, żeby zobaczyć co się zadziało z pecherzykami. Okazało się że w tym jednym jajniku mam aż trzy pęcherzyki, każdy ma 4cm - 4,5cm. Pani dr powiedziała że.jak rozbili mnie w tym miejscu brzuch to mam szybko jechać do szpitala, bo jest ryzyko pęknięcia jajnika lub skręcenia jajowodu. Trochę boję się że wyjdą z tego jakieś torbiele lub inne komplikacje.

    Czy któraś z Was miała podobne historie po stymulacji?

    Pamietamy, pamietamy. Przede wszystkim napisz do dr. Jezeli pecherzyki nie piękna to będą torbiele czynnosciowe. W kokejnym cyklu powinny się wchłonąc. Ale ogolnie faktycznie duże są. Bądź czujna i bombarduj dr

    Ona-na-na lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2020, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Pamietamy, pamietamy. Przede wszystkim napisz do dr. Jezeli pecherzyki nie piękna to będą torbiele czynnosciowe. W kokejnym cyklu powinny się wchłonąc. Ale ogolnie faktycznie duże są. Bądź czujna i bombarduj dr

    Dr odpisał mi że robimy miesiąc przerwy. Ja natomiast czekam na @ i jak się skończy to idę do znajomej dr żeby zobaczyć czy torbiele się wchłonęły. 😜

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 21 lipca 2020, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona-na-na wrote:
    Dr odpisał mi że robimy miesiąc przerwy. Ja natomiast czekam na @ i jak się skończy to idę do znajomej dr żeby zobaczyć czy torbiele się wchłonęły. 😜

    One chyba z cykl potrzebuja żeby się wchłonąc i to chyba najmniej. Aż dziwne, że nie kazał ci na antykoncepcję przejść.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2020, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona-na-na wrote:
    Dr odpisał mi że robimy miesiąc przerwy. Ja natomiast czekam na @ i jak się skończy to idę do znajomej dr żeby zobaczyć czy torbiele się wchłonęły. 😜

    Miałam raz, taka sytuację jak przygotowywalismy się do inseminacji, były 4 pęcherzyki inseminacja odwołana, dr A. B nie dał Ovitrele, powiedział, że, same pekna,🤷‍♀️ u mnie akurat się wchloneky, ale też kontrolowałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2020, 23:24

  • Lilak1992 Ekspertka
    Postów: 260 75

    Wysłany: 22 lipca 2020, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy ovitrelle nie musiałam brać bo zawsze pik lh sam mi się robił.
    dzisiaj dostałam okres i znowu zaczynamy. Tak się przyzwyczaiłam do medart, ze dwa tygodnie mnie tam nie było to jakby wieczność.
    Ciekawe co mi Pani Dr zaproponuje, bo ostatnio mówiła, ze nie na pomysłu i musi pomyśleć. Trochę mnie to Martwi, ze jestem „trudnym” przypadkiem... lenzetto nie działa, Divigel tez nie, w cyklu naturalnym tez endo słabe Max, ciąża biochemiczna była tylko na puregonie jeśli dobrze pamietam 🤦🏼‍♀️
    U Was na czym się udało zajść w ciaze ? Ja wiem, ze każdy organizm inny, każdy przypadek i problem jest tez indywidualny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2020, 00:19

    Ona-na-na lubi tę wiadomość

‹‹ 2378 2379 2380 2381 2382 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ