X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 22 lipca 2020, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoska wrote:
    Kurcze dziewczyny piszecie o tej prolaktynie, a mi Z nic nie mówi że coś nie tak. Ostatnio w 3dc miałam badana (krew pobierana około godz 20) i wynik 29,3.

    A cos bierzesz na to?

  • Mrs.P Autorytet
    Postów: 263 148

    Wysłany: 22 lipca 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kilka lat nie badałam prolaktyny i dr też mi nigdy nie zlecił. 🤷‍♀️ I czasami tak się zastanawiam, czy jest ok.

    uwo9s65govurilvf.png
  • Oczekująca Znajoma
    Postów: 17 28

    Wysłany: 22 lipca 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Został mi Lutinus cale opakowanie zamknięte na sprzedaż, jakby któraś była zainteresowana to piszcie. Mieszkam niedaleko kliniki, więc mogę podrzucić:) zostały mi również 24 saszetki medarginu, dorzucę w gratisie. Pozdrawiam

    iv09cwa1v173c3ei.png
  • Kaach Autorytet
    Postów: 1061 1172

    Wysłany: 22 lipca 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrs.P wrote:
    A ja kilka lat nie badałam prolaktyny i dr też mi nigdy nie zlecił. 🤷‍♀️ I czasami tak się zastanawiam, czy jest ok.
    Dziwne mi AB przed każdą stymulacja do transferu kazał badać PRL i resztę tych hormonów. Teraz sama z siebie zbadałam bo wiem że mam hiperprolaktynemie i też mówił, że niska może być gorzej jak wysoka by była.

    codziennoscnieplodnosci lubi tę wiadomość

    preg.png
    HSG
    laparoskopia
    MedART 06.19
    06.19 IUI :(
    MTHFR C677T/A1298C hetero
    07.19 IUI :( 08.19 IUI :( 10.19 ostatnia IUI :(
    12.19 Punkcja
    28.02 Transfer❄️5.1.1
    7t2d ❤️
    13+1 💔
    27.08 transfer mamy kropka
    7t2d❤️
    ♀️
    05.05.21 Pola 🌈😍
    3x CB 2023
    08.23 naturalny cud 🤰♂️
  • Zoska Ekspertka
    Postów: 139 64

    Wysłany: 22 lipca 2020, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    A cos bierzesz na to?
    Nie. Mam tylko divigel 3x1. Dziś 8dc i Endo 8 mm

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 22 lipca 2020, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka _o wrote:
    Dziewczyny, podczas brania divigel żeby endo ładnie urosło powinnam jeść morele, orzechy, awokado, a z tym winem czerwonym to bajka czy rzeczywiście kieliszek dziennie może pomóc?:)
    Tak wino czerwone wytrane najlepiej że szczepu pinot noir.

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Anka _o Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 22 lipca 2020, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Tak wino czerwone wytrane najlepiej że szczepu pinot noir.
    Dziękuję:) i to jest bardzo dobra informacja:) PO wypiciu dziś kieliszka już mi się chce spać:)

  • codziennoscnieplodnosci Przyjaciółka
    Postów: 124 27

    Wysłany: 22 lipca 2020, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Medartka wrote:
    Przepraszam, ale czy mogę zapytać, jaka była przyczyna starty ciazy w 16 tygodniu? Trzymam kciuki za aktualne starania!


    Ureoplasma, poszła szyjka. Synek żył do ostatniej chwili ❤

    𝘎𝘯𝘪𝘦𝘸𝘬𝘰 (✝ 16𝘵𝘤) 𝘕𝘢𝘥𝘻𝘪𝘦𝘫𝘢 (✝ 7𝘵𝘤)
    6 𝘭𝘢𝘵 𝘸𝘢𝘭𝘤𝘻𝘺𝘮𝘺 𝘻 𝘯𝘪𝘦𝘱ł𝘰𝘥𝘯𝘰ś𝘤𝘪ą, 𝘤𝘩𝘰𝘳𝘰𝘣𝘺 𝘦𝘯𝘥𝘰𝘬𝘳𝘺𝘯𝘯𝘦 𝘪 𝘨𝘦𝘯𝘦𝘵𝘺𝘤𝘻𝘯𝘦 𝘴𝘬𝘶𝘵𝘦𝘤𝘻𝘯𝘪𝘦 𝘯𝘢𝘮 𝘵𝘰 𝘶𝘵𝘳𝘶𝘥𝘯𝘪𝘢𝘫ą

    𝘔𝘰𝘵𝘺𝘭𝘬𝘶, 𝘤𝘻𝘦𝘬𝘢𝘮𝘺 🙏🦋🌈
  • codziennoscnieplodnosci Przyjaciółka
    Postów: 124 27

    Wysłany: 22 lipca 2020, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda 26 wrote:
    Hej dziewczyny!! Muszę was się poradzić czy któraś z was miała robiona insyminacje w med arcie?? Jaka jest wogole cena zabiegu i czy komuś się udało??Dodam że miałam robiona drożność i badanie macicy i wszystko ok. Byłam już pół roku na stymulacjach i owulacja była ale niestety nic z tego nie wyszlo🤨🤨🤨🤨Kurde masakra z tym wszystkim już brakuje sił 🤨🤨🤨Pozdrawiam

    Nam AB proponował, ale mamy dobre nasienie. Brakuje tylko owulacji, jak dla nas to strata czasu, kasy i nerwów. Według statystyk skuteczność to 8%. Dr nie miał nic przeciwko naszej decyzji.


    Dziewczyny byłam dziś na sesji akupunktury, zostawiliśmy 3 igky w uchu i czekamy na efekty. Jutro mam monitoring popołudniu mam nadzieję, ze wszystko idzie po naszej myśli ❤ badania które AB kazał zrobić wyszły lepiej niż się spodziewaliśmy więc mam nadzieje, że będzie tylko lepiej

    Kaach, Luluiza, Magda 26 lubią tę wiadomość

    𝘎𝘯𝘪𝘦𝘸𝘬𝘰 (✝ 16𝘵𝘤) 𝘕𝘢𝘥𝘻𝘪𝘦𝘫𝘢 (✝ 7𝘵𝘤)
    6 𝘭𝘢𝘵 𝘸𝘢𝘭𝘤𝘻𝘺𝘮𝘺 𝘻 𝘯𝘪𝘦𝘱ł𝘰𝘥𝘯𝘰ś𝘤𝘪ą, 𝘤𝘩𝘰𝘳𝘰𝘣𝘺 𝘦𝘯𝘥𝘰𝘬𝘳𝘺𝘯𝘯𝘦 𝘪 𝘨𝘦𝘯𝘦𝘵𝘺𝘤𝘻𝘯𝘦 𝘴𝘬𝘶𝘵𝘦𝘤𝘻𝘯𝘪𝘦 𝘯𝘢𝘮 𝘵𝘰 𝘶𝘵𝘳𝘶𝘥𝘯𝘪𝘢𝘫ą

    𝘔𝘰𝘵𝘺𝘭𝘬𝘶, 𝘤𝘻𝘦𝘬𝘢𝘮𝘺 🙏🦋🌈
  • Lumiko Autorytet
    Postów: 668 310

    Wysłany: 22 lipca 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka _o wrote:
    Dziękuję:) i to jest bardzo dobra informacja:) PO wypiciu dziś kieliszka już mi się chce spać:)

    Chociaż troszkę przyjemności w tym wszystkim 😉przyjemne z pożytecznym ... Ja już też po 🍷pinot noir😉

    p.s. polecam Lustdorf wine house...🙂jak na czerwone wino to jest pyszne😉

    Anka _o lubi tę wiadomość

    Starania naturalne styczeń 2017

    Medart - 20.03.2019
    Punkcja 16.12.2019 r. -1 prawidłowy zarodek
    Transfer ❄️ 5.1.1 w dniu 23.10.2020 r.

    7 dpt Beta. 46.2
    11 dpt. Beta. 310,60
    14 dpt. Beta. 1.195
    18 dpt. Beta 6.840
    22 dpt. Beta. 22.006
    26 dpt. Beta 53.940

    27 dpt 💓 i chłopak

    atdcanli6zykm8lv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2020, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    codziennoscnieplodnosci wrote:
    Nam AB proponował, ale mamy dobre nasienie. Brakuje tylko owulacji, jak dla nas to strata czasu, kasy i nerwów. Według statystyk skuteczność to 8%. Dr nie miał nic przeciwko naszej decyzji.


    Dziewczyny byłam dziś na sesji akupunktury, zostawiliśmy 3 igky w uchu i czekamy na efekty. Jutro mam monitoring popołudniu mam nadzieję, ze wszystko idzie po naszej myśli ❤ badania które AB kazał zrobić wyszły lepiej niż się spodziewaliśmy więc mam nadzieje, że będzie tylko lepiej

    A mieliście kiedyś IUI ? Czy zawsze normalnie próbujecie ?
    Może warto to przemyśleć, zawsze to zwiększone szanse. ✊🏻 Jeśli AB proponował, to znaczy że widział w tym sens.

  • codziennoscnieplodnosci Przyjaciółka
    Postów: 124 27

    Wysłany: 22 lipca 2020, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luluiza wrote:
    A mieliście kiedyś IUI ? Czy zawsze normalnie próbujecie ?
    Może warto to przemyśleć, zawsze to zwiększone szanse. ✊🏻 Jeśli AB proponował, to znaczy że widział w tym sens.


    Raz bo umówiliśmy się z mężem, że bez tego nie podchodzimy do IVF.

    𝘎𝘯𝘪𝘦𝘸𝘬𝘰 (✝ 16𝘵𝘤) 𝘕𝘢𝘥𝘻𝘪𝘦𝘫𝘢 (✝ 7𝘵𝘤)
    6 𝘭𝘢𝘵 𝘸𝘢𝘭𝘤𝘻𝘺𝘮𝘺 𝘻 𝘯𝘪𝘦𝘱ł𝘰𝘥𝘯𝘰ś𝘤𝘪ą, 𝘤𝘩𝘰𝘳𝘰𝘣𝘺 𝘦𝘯𝘥𝘰𝘬𝘳𝘺𝘯𝘯𝘦 𝘪 𝘨𝘦𝘯𝘦𝘵𝘺𝘤𝘻𝘯𝘦 𝘴𝘬𝘶𝘵𝘦𝘤𝘻𝘯𝘪𝘦 𝘯𝘢𝘮 𝘵𝘰 𝘶𝘵𝘳𝘶𝘥𝘯𝘪𝘢𝘫ą

    𝘔𝘰𝘵𝘺𝘭𝘬𝘶, 𝘤𝘻𝘦𝘬𝘢𝘮𝘺 🙏🦋🌈
  • Ewelina185b Autorytet
    Postów: 255 380

    Wysłany: 22 lipca 2020, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Miło że masz czas tu luknąć😁
    Bo pamiętajcie dziewczyny warto sie nie podawac. Jestem dobrym przykladem. Codziennie gdy tule malego mowie mu jak bardzi go kocham ze jest moim spelnieniem marzeń o ktory walczylam 7 lat a od 2016 w medart.Zaglądam dosyc często dziewczyny tu na forum.

    Paulina Nessa, Helena93, Olanta, Anulas, Panna Migotka, Catlady, antonna, Mrs.P, Miśka01, Nowa38 lubią tę wiadomość

    Ewelina185b
  • Martynkowo Autorytet
    Postów: 992 981

    Wysłany: 22 lipca 2020, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekująca wrote:
    Cześć dziewczyny. Został mi Lutinus cale opakowanie zamknięte na sprzedaż, jakby któraś była zainteresowana to piszcie. Mieszkam niedaleko kliniki, więc mogę podrzucić:) zostały mi również 24 saszetki medarginu, dorzucę w gratisie. Pozdrawiam
    Kochana wysyłam zaproszonko do przyjaciółek.

    13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

    10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

    Chłoniak hodgkina - remisja
    01.2023 - naturals

    Wygrałam z chłoniakiem i niepłodnością 👧👦 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2020, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrs.P wrote:
    A ja kilka lat nie badałam prolaktyny i dr też mi nigdy nie zlecił. 🤷‍♀️ I czasami tak się zastanawiam, czy jest ok.


    Mi też dr A. B nie zlecal. zbadałam raz bo napisał, że mam hirproolajtylemie , przyszłam z wysokim wynikiem, ale po badaniu okazała się w normie i już nie badałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2020, 23:19

  • Lena1 Przyjaciółka
    Postów: 76 24

    Wysłany: 23 lipca 2020, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak Wy się dodzwaniacie do kliniki? Chciałabym się umówić do dra Kruszyńskiego i od 2 dni nie mogę się dodzwonić :(

  • Medartka Ekspertka
    Postów: 244 80

    Wysłany: 23 lipca 2020, 02:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro... Dowiedzialas się po fakcie o ureo.czy już wiedziałaś wcześniej i...? Przepraszam, ze pytam, jeśli nie chcesz odp i o tym podać to oczywiście zrozumiem.
    Zostanie Ci wynagrodzone to cierpienie!❤️
    codziennoscnieplodnosci wrote:
    Ureoplasma, poszła szyjka. Synek żył do ostatniej chwili ❤

    m3sxs65g6wavhz7s.png
    *Hashimoto, *mutacje PAI (hetero) i MTHFR (homo), *4[*], *ANA+, *antykoagulant tocznia+, *IVF - został 1❄️, *30 lat
  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 23 lipca 2020, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybitwa wrote:
    tak czytam i szukam pocieszenia, choc rzadko znajduja sie osoby, ktore mialy tyle transferów co my a w koncu sie udalo .Slyszalyscie w ogole o takich przypadkach?ze w koncu jednak sie udaje?
    tak sie dzisiaj zaczelam stresowac.. bo przecież chyba ktores z tych 5 zarodkow byly dobre genetycznie, skoro teraz na 4 zarodki 2 sa ok.. dlaczego tamte nie zaskoczyły, choc były niby idealne warunki?
    trzymam sie slow Pani doktor, ktora powiedziała, ze to jest "bardzo konkretna nadzieja". to zupełnie inne podejscie niz to, z którym spotkalam.sie w Warszawce "nie mamy juz Pani nic do zaoferowania " i pozbycie sie niewygodnego pacjenta po krwawieniu po punkcji.
    gdzies dr K zasiala we mnie na nowo ziarenko nadziei, nawet sie ekscytowalam na ten sobotni transfer a dzis juz znow nachodza mnie czarne mysli, co jak sie nie uda. Nas juz nie stać chyba ani psychicznie , a juz na pewno nie finansowo by próbować znow. trzymajcie mocno kciuki. 8 lat walki to juz naprawdę dlugo:(
    p.s. na lekach czuje sie mocno srednio, mam mdłości co rano a prolutex i clexane fuj, okropne zastrzyki 😂
    Rybitwa, my też staraliśmy się 8 lat. Nie wszystkie zdrowe genetycznie zarodki muszą zaskoczyć, u nas było tak u Z, zarodek przebadany, endometrium i hormony super i ciąży brak. To musi się bardzo wiele czynników zgrać. Nie martw się teraz zaskoczy 🙂 U AB ciąża z prawidłowego zarodka, a teraz niedawno transfer, zarodek przebadany i też ciąży brak. To, że teraz wyszły Wam zdrowe zarodki, z czego bardzo się cieszę i trzymam za nie kciuki, wcale nie musi oznaczać, że przy poprzednich transferach, któryś z tych 5 był dobry. Spokojnie, wiem łatwo powiedzieć, ale cały czas będę to pisać, że u nas zaskoczyło jak wyluzowalismy( znienawidzone słowo wiem, wiem), bo według mnie głowa też robi swoje. Trzymam kciuki i powodzenia 🙂

  • Oczekująca Znajoma
    Postów: 17 28

    Wysłany: 23 lipca 2020, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynkowo wrote:
    Kochana wysyłam zaproszonko do przyjaciółek.
    Przyjęłam:)

    iv09cwa1v173c3ei.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2020, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina185b wrote:
    Bo pamiętajcie dziewczyny warto sie nie podawac. Jestem dobrym przykladem. Codziennie gdy tule malego mowie mu jak bardzi go kocham ze jest moim spelnieniem marzeń o ktory walczylam 7 lat a od 2016 w medart.Zaglądam dosyc często dziewczyny tu na forum.
    Gratuluję tej córeczki ♥️ Kurcze jednak coś w tym jest że się naturalnie udaje . Chociaż czasami ciężko w to uwierzyć . Ja pamiętam jak dr K podsumowała moją ciążę . "Nie każ babie chodzić do lekarza a sama zajdzie " Co do tego wina to coś w nim jest . Po nie udanym transferze kiedy wybuchła ta cała pandemia daliśmy sobie czas mocno zajęłam się pracą i kończyłam dzień kieliszkiem wina tak dla przyjemności. I tak oto zaskoczyło można już powiedzieć że po 4 latach 😉

‹‹ 2382 2383 2384 2385 2386 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ