X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Lumiko Autorytet
    Postów: 668 310

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona_ wrote:
    Marysiu, ja jestem u dr. K, a Ty? U mnie w ogóle najlepsze endo jakie miałam to w ogóle sprawdziłyśmy, że było na cyklu naturalnym, ale wtedy miałam je długie bo owulacja wypadała koło 21-22 dnia. Więc teraz duphaston, czekamy na miesiączkę i lecimy z puregonem. Zobaczymy może to coś da, a jak nie to następny cykl próbujemy na naturalnym.

    Lumiko, a Ty też jesteś u dr K? :)

    Tak🙂ja byłam i jak na razie jestem u dr K🙂

    Starania naturalne styczeń 2017

    Medart - 20.03.2019
    Punkcja 16.12.2019 r. -1 prawidłowy zarodek
    Transfer ❄️ 5.1.1 w dniu 23.10.2020 r.

    7 dpt Beta. 46.2
    11 dpt. Beta. 310,60
    14 dpt. Beta. 1.195
    18 dpt. Beta 6.840
    22 dpt. Beta. 22.006
    26 dpt. Beta 53.940

    27 dpt 💓 i chłopak

    atdcanli6zykm8lv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumiko wrote:
    Robiłam tak samo😉podchodziłam do tego...że jak trzeba to trzeba ...i tyle...idzie się przyzwyczaić🙂
    Kiedyś z ciekawości dosypalam do jogurtu🤦...tragedia ...nie polecam.

    No to mamy tak samo 🥰
    Lumiko u kogo miałaś IVF? Gratulacje widzę ze poszło za pierwszym razem 😍 ja mam w brzuszku już 3 dni po transferze zarodek 5 dniowy 5.1.1 przebadany genetycznie u AB

    Figasmakiem, Kaach, Manis lubią tę wiadomość

  • Lumiko Autorytet
    Postów: 668 310

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandiklove wrote:
    No to mamy tak samo 🥰
    Lumiko u kogo miałaś IVF? Gratulacje widzę ze poszło za pierwszym razem 😍 ja mam w brzuszku już 3 dni po transferze zarodek 5 dniowy 5.1.1 przebadany genetycznie u AB

    Dziękuję🙂mam nadzieję,że maluch zostanie do lipca w brzuchu😉 generalnie jestem pacjentką dr K,ale zarówno punkcję jak i transfer robił dr Ż. No do tej pory w to nie wierzę,że udało się po raz pierwszy i to z jedynym zarodkiem ,bo tylko jeden udało nam się wyhodować (tzn 2 ale tylko jeden był prawidłowy) . Tyle,że czekaliśmy trochę , bo punkcja była w grudniu 2019,a transfer dopiero w październiku 2020 - problem z Endo albo estradiolem ....ale jakoś się udało🙂i też mieliśmy zarodek 5.1.1 ....tak jak Ty😉
    Więc trzymam mocno kciuki ,żeby Twój Maluszek z Tobą został na te 9 miesięcy w brzuszku ,a potem już na zewnątrz✊😉
    A kiedy testujesz? Pewnie jakoś za 4 dni ,tak?🙂

    sandiklove, Manis lubią tę wiadomość

    Starania naturalne styczeń 2017

    Medart - 20.03.2019
    Punkcja 16.12.2019 r. -1 prawidłowy zarodek
    Transfer ❄️ 5.1.1 w dniu 23.10.2020 r.

    7 dpt Beta. 46.2
    11 dpt. Beta. 310,60
    14 dpt. Beta. 1.195
    18 dpt. Beta 6.840
    22 dpt. Beta. 22.006
    26 dpt. Beta 53.940

    27 dpt 💓 i chłopak

    atdcanli6zykm8lv.png
  • Olciaa Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia9106 wrote:
    Priv


    Odezwij się w sprawie tego litinusu

  • Kaach Autorytet
    Postów: 1061 1172

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeśli jesteście zainteresowane udostępniam petycję do podpisania ws. finansowania In Vitro https://www.petycjeonline.com/petycja_w_sprawie_przywrocenia_programu_leczenia_niepodnoci_metod_zapodnienia_pozaustrojowego?u=6467465&utm_source=whatsapp

    Kamaaa, Manis, Kora88 lubią tę wiadomość

    preg.png
    HSG
    laparoskopia
    MedART 06.19
    06.19 IUI :(
    MTHFR C677T/A1298C hetero
    07.19 IUI :( 08.19 IUI :( 10.19 ostatnia IUI :(
    12.19 Punkcja
    28.02 Transfer❄️5.1.1
    7t2d ❤️
    13+1 💔
    27.08 transfer mamy kropka
    7t2d❤️
    ♀️
    05.05.21 Pola 🌈😍
    3x CB 2023
    08.23 naturalny cud 🤰♂️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumiko wrote:
    Dziękuję🙂mam nadzieję,że maluch zostanie do lipca w brzuchu😉 generalnie jestem pacjentką dr K,ale zarówno punkcję jak i transfer robił dr Ż. No do tej pory w to nie wierzę,że udało się po raz pierwszy i to z jedynym zarodkiem ,bo tylko jeden udało nam się wyhodować (tzn 2 ale tylko jeden był prawidłowy) . Tyle,że czekaliśmy trochę , bo punkcja była w grudniu 2019,a transfer dopiero w październiku 2020 - problem z Endo albo estradiolem ....ale jakoś się udało🙂i też mieliśmy zarodek 5.1.1 ....tak jak Ty😉
    Więc trzymam mocno kciuki ,żeby Twój Maluszek z Tobą został na te 9 miesięcy w brzuszku ,a potem już na zewnątrz✊😉
    A kiedy testujesz? Pewnie jakoś za 4 dni ,tak?🙂
    Oj to faktycznie trochę czasu. Ale zobacz za to jak byłaś super przygotowana do tego jednego jedynego zdrowego malucha 😍😍
    Czy możesz mi powiedzieć jak funkcjonowalas po transferze? Ja trochę może na wyrost i przesadzam. Choć wole w ta stronę, aniezeli później się obwiniać.
    Dziskuje za kciuki, dla Ciebie również dużo szczęścia i żeby maluszek rósł zdrów 😍
    Ja testuje w sobotę. Od transferu kazano mi czekać 10 dni. Najdłuższe 10 dni w życiu, tym badziej ze siedzę w domu i straszna nuda 😜

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa38 wrote:
    Ja w piątek 🙂

    Czy masz już wyniki ?:) trzymam kciuki ✊🏼

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka wrote:
    Kobietki która ze mną testuje za tydzień w sobotę?:)

    Jakieś wiesci? Już po teście ?
    ✊🏼

  • Lumiko Autorytet
    Postów: 668 310

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandiklove wrote:
    Oj to faktycznie trochę czasu. Ale zobacz za to jak byłaś super przygotowana do tego jednego jedynego zdrowego malucha 😍😍
    Czy możesz mi powiedzieć jak funkcjonowalas po transferze? Ja trochę może na wyrost i przesadzam. Choć wole w ta stronę, aniezeli później się obwiniać.
    Dziskuje za kciuki, dla Ciebie również dużo szczęścia i żeby maluszek rósł zdrów 😍
    Ja testuje w sobotę. Od transferu kazano mi czekać 10 dni. Najdłuższe 10 dni w życiu, tym badziej ze siedzę w domu i straszna nuda 😜

    Albo w tym cyklu dr trafiła z lekami,albo po prostu to był ten mój dobry cykl🙂 czasami pary starają się 7 miesięcy,a w 8 się udaje ...ale już w to nie wnikam,cieszę się tym ,że się udało,ale i mam mega stresa ,żeby dotrwać.

    Hmm ...jeśli chodzi o czas po transferze,to na pewno wzięłam L4...stwierdziłam,że mamy czas jaki mamy,ja jeżdżę komunikacja miejska,poza tym często w pracy wielu osób nie ma i ktoś je musi zastępować,więc często jest tak, że to ja jestem i kilka stałych osób,więc zwykle trzeba robić za co najmniej 3 osoby. Doszłam do wniosku ,że to jest być może moja jedyna szansa na dziecko ,trzeba podejść do tego poważnie. W sumie to nie żałuje,bo generalnie po transferze często mnie coś pobolewalo,więc będąc w domu można było się położyć,odpocząć...poza tym sporo jadłam w tym czasie i to takich kalorycznych rzeczy🙂 ...kiedyś znajoma wysnuła teorie,że zaszła w ciążę jak była na wakacjach zagranicznych i tam każdego dania musiała spróbować,nawet jeśli już nie mogła😉z druga ciąża było podobnie,zaszła podczas świąt i też sobie niczego nie żałowała...😉pewnie to nasze wymysły ,ale stwierdziłam,że na pewno nie zaszkodzi. Codziennie jadłam na śniadanie kanapkę z połówka avocado i jajkami ...avocado to zdrowe tłuszcze,a jajka też w czasie ciąży chyba są polecane ...


    Reasumując , polecam L4 od transferu ...jak stwierdzisz,że dobrze się czujesz ,a się uda ,zawsze do pracy możesz wrócić...ale ja polecam czas ciąży spędzić w domu🙂

    sandiklove lubi tę wiadomość

    Starania naturalne styczeń 2017

    Medart - 20.03.2019
    Punkcja 16.12.2019 r. -1 prawidłowy zarodek
    Transfer ❄️ 5.1.1 w dniu 23.10.2020 r.

    7 dpt Beta. 46.2
    11 dpt. Beta. 310,60
    14 dpt. Beta. 1.195
    18 dpt. Beta 6.840
    22 dpt. Beta. 22.006
    26 dpt. Beta 53.940

    27 dpt 💓 i chłopak

    atdcanli6zykm8lv.png
  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa90 wrote:
    Czy masz już wyniki ?:) trzymam kciuki ✊🏼



    Niestety po raz drugi sie nie udało:( brak Juz sil...
    A.jak.u Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka wrote:
    Niestety po raz drugi sie nie udało:( brak Juz sil...
    A.jak.u Ciebie?

    Przykro :( ale masz jeszcze ?❄️

    U nas beta już byla powyżej 1000 ale na usg nic nie było :(
    Chyba dziś jak dobrze pójdzie zaczynam stymulację

  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa90 wrote:
    Przykro :( ale masz jeszcze ?❄️

    U nas beta już byla powyżej 1000 ale na usg nic nie było :(
    Chyba dziś jak dobrze pójdzie zaczynam stymulację


    Trzymam kciuki! Mi tez został ostatni... ale nie mam siły na chwile obecna znowu się tyle razy kluc.... psychicznie mnie wykańcza ciągle myślenie o tym co teraz wziąć.

    Teraz mialam taka nadzieje ze sie uda bo wydawało mi się ze mam plamienie implantacyjne.... i mocno sie zdziwiłam jak zobaczyłam wynik...

  • Magnetisme Przyjaciółka
    Postów: 85 34

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka, przykro mi 😢 trzymaj się i nie poddawaj się!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie w Poznaniu wykonam test z krwi w sobotę, żeby dostać wynik w tym samym dniu najlepiej jak najszybciej 🙄

  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandiklove wrote:
    Dziewczyny gdzie w Poznaniu wykonam test z krwi w sobotę, żeby dostać wynik w tym samym dniu najlepiej jak najszybciej 🙄


    O jakim teście mowisz?? Jeśli chodzi o badania z krwi to hcp alab

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka wrote:
    Trzymam kciuki! Mi tez został ostatni... ale nie mam siły na chwile obecna znowu się tyle razy kluc.... psychicznie mnie wykańcza ciągle myślenie o tym co teraz wziąć.

    Teraz mialam taka nadzieje ze sie uda bo wydawało mi się ze mam plamienie implantacyjne.... i mocno sie zdziwiłam jak zobaczyłam wynik...

    Rozumiem , jeśli tylko tego potrzebujesz zrób przerwę, zregenerujesz się psychicznie i fizycznie, może jeszcze jakieś badania doktor zleci ?
    Miałaś transfery na cyklu sztucznym czy stymulowanym ?
    Dla mnie najlepsze jest działanie, nie mogę znieść czekania przestoju , dlatego działam odrazu, tym bardziej ze posiewy mam aktualne do końca stycznia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2021, 10:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka wrote:
    O jakim teście mowisz?? Jeśli chodzi o badania z krwi to hcp alab
    BetaHcg
    A ile czasu trwa oczekiwanie na wynik?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2021, 10:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandiklove wrote:
    BetaHcg
    A ile czasu trwa oczekiwanie na wynik?
    Kilka godzin , ja badałam o 11 a koło 15 miałam wynik

  • Lumiko Autorytet
    Postów: 668 310

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandiklove wrote:
    BetaHcg
    A ile czasu trwa oczekiwanie na wynik?

    Na Polnej w labo przy szpitalu (jeśli chodzi o Poznań). Kosztuje chyba z 17 zł . Ja robiłam w jakaś sobotę koło 9.00 a wynik był już około 13 i też wynik elektronicznie ,z tymże musisz mieć konto -zalozenie 2 minuty,tylko jeśli nie masz daj znać Paniom w okienku ,dadzą Ci kod do pierwszego logowania . I płaci się chyba gotówka 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2021, 10:51

    sandiklove lubi tę wiadomość

    Starania naturalne styczeń 2017

    Medart - 20.03.2019
    Punkcja 16.12.2019 r. -1 prawidłowy zarodek
    Transfer ❄️ 5.1.1 w dniu 23.10.2020 r.

    7 dpt Beta. 46.2
    11 dpt. Beta. 310,60
    14 dpt. Beta. 1.195
    18 dpt. Beta 6.840
    22 dpt. Beta. 22.006
    26 dpt. Beta 53.940

    27 dpt 💓 i chłopak

    atdcanli6zykm8lv.png
  • Lumiko Autorytet
    Postów: 668 310

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka Mgdaa90 przykro mi 😏😔
    Ale nie poddawajcie się ,kto walczy ,w końcu wygrywa !!!
    Wam też się uda!!!
    Ja trzymam za Was i wszystkie Staraczki tutaj mocnoooo kciuki✊✊✊✊

    Magdaa90 lubi tę wiadomość

    Starania naturalne styczeń 2017

    Medart - 20.03.2019
    Punkcja 16.12.2019 r. -1 prawidłowy zarodek
    Transfer ❄️ 5.1.1 w dniu 23.10.2020 r.

    7 dpt Beta. 46.2
    11 dpt. Beta. 310,60
    14 dpt. Beta. 1.195
    18 dpt. Beta 6.840
    22 dpt. Beta. 22.006
    26 dpt. Beta 53.940

    27 dpt 💓 i chłopak

    atdcanli6zykm8lv.png
‹‹ 2553 2554 2555 2556 2557 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ