X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa90 wrote:
    Czy masz już wyniki ?:) trzymam kciuki ✊🏼
    U mnie 12 dpt beta 696. Jutro powtórka.

    Olanta, Manis, Magdaa90, Jasiaaa, Gaja88, Lena 87, Kaach, Anulas, Magnetisme, Madżka89, truskawka26, Kora88, Cytri89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa38 wrote:
    U mnie 12 dpt beta 696. Jutro powtórka.
    Super !!! Gratulacje i kciuki za przyrosty ✊🏼

    Nowa38 lubi tę wiadomość

  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa90 wrote:
    Rozumiem , jeśli tylko tego potrzebujesz zrób przerwę, zregenerujesz się psychicznie i fizycznie, może jeszcze jakieś badania doktor zleci ?
    Miałaś transfery na cyklu sztucznym czy stymulowanym ?
    Dla mnie najlepsze jest działanie, nie mogę znieść czekania przestoju , dlatego działam odrazu, tym bardziej ze posiewy mam aktualne do końca stycznia


    Na stymulowanym.... co wizytę wyniki i endo mam bardzo dobre. Dr K zawsze mowi ze wzorowo... i tak naprawdę nie wiadomo co jest nie tak....

    Pierwszy transfer z którego mam coreczke mialam na świeżym zarodku w tym samym cyklu co punkcja i udalo sie za 1 razem... teraz dwa nieudane podejścia mnie wybiły z rytmu bo niespodziewalam sie ze po 1 udanym beda takie problemy:( tez zawsze musialam działać... wkurzal mnie nawet cykl na anty miesiąc przed stymulacja bo to była dla mnie strata czasu..m ale teraz dopadła mnie jakas niemoc..
    Marzą mi się na pocieszenie wakacje w ciepłych krajach ale to wszystko teraz tak funkcjonuje ze sie odechciewa....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka wrote:
    Na stymulowanym.... co wizytę wyniki i endo mam bardzo dobre. Dr K zawsze mowi ze wzorowo... i tak naprawdę nie wiadomo co jest nie tak....

    Pierwszy transfer z którego mam coreczke mialam na świeżym zarodku w tym samym cyklu co punkcja i udalo sie za 1 razem... teraz dwa nieudane podejścia mnie wybiły z rytmu bo niespodziewalam sie ze po 1 udanym beda takie problemy:( tez zawsze musialam działać... wkurzal mnie nawet cykl na anty miesiąc przed stymulacja bo to była dla mnie strata czasu..m ale teraz dopadła mnie jakas niemoc..
    Marzą mi się na pocieszenie wakacje w ciepłych krajach ale to wszystko teraz tak funkcjonuje ze sie odechciewa....

    Właśnie u mnie tez zawsze endo wzorowe i wszystko inne , zarodki przebadane i dwa trasfery ciąże biochem a udało się z nieprzebadanym świeżo po punkcji. Dlatego teraz koniecznie upieram się za transferem po punkcji odrazu.

    Nie poddawaj się, ale zrób przerwę jeśli tego potrzebujesz, o wakacjach tez marze dniami i nocami ..

  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa90 wrote:
    Właśnie u mnie tez zawsze endo wzorowe i wszystko inne , zarodki przebadane i dwa trasfery ciąże biochem a udało się z nieprzebadanym świeżo po punkcji. Dlatego teraz koniecznie upieram się za transferem po punkcji odrazu.

    Nie poddawaj się, ale zrób przerwę jeśli tego potrzebujesz, o wakacjach tez marze dniami i nocami ..



    No widzisz to u nas tak samo... i tez juz sobie myslalam ze jak ostatni zarodek wykorzystany i sie nie uda to następny znowu wezmę na ryzyko zaraz po punkcji. Tez badaliśmy wszystkie... i to jedna wielka loteria m😒

  • Megu Koleżanka
    Postów: 56 9

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy u nas w klinice wykonują lyzeczkowanie? Jezeli tak jak to wyglada cenowo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megu wrote:
    Czy u nas w klinice wykonują lyzeczkowanie? Jezeli tak jak to wyglada cenowo?
    Hej chyba nie, ja musialm jechać do szpitala na polną, ze wskazania lekarza z MedArt

    Megu lubi tę wiadomość

  • Pom-pon Autorytet
    Postów: 1332 848

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megu wrote:
    Czy u nas w klinice wykonują lyzeczkowanie? Jezeli tak jak to wyglada cenowo?

    Ja miałam w klinice za 1000 zł w 2018 roku.

    Megu lubi tę wiadomość

    2 IUI 1/ 2019 - 15 dpo hcg 527
    MedArt Poznań
    9R3tp2.png

    8/2018 <3 <3 (*)
  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pyt. Ile razy przed transferem miałyscie wizyt?? Ja w sumie jeszcze czekam za wynikami zarodków bo jeszcze nie ma.. A za tydzień mam mieć transfer??

    Magda26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda 26 wrote:
    Dziewczyny mam pyt. Ile razy przed transferem miałyscie wizyt?? Ja w sumie jeszcze czekam za wynikami zarodków bo jeszcze nie ma.. A za tydzień mam mieć transfer??
    Ja miałam cztery na cyklu sztucznym, w 3dc,9dc,11dc, 14dc i w 16dc transfer

    Magda 26 lubi tę wiadomość

  • Magnetisme Przyjaciółka
    Postów: 85 34

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda 26 wrote:
    Dziewczyny mam pyt. Ile razy przed transferem miałyscie wizyt?? Ja w sumie jeszcze czekam za wynikami zarodków bo jeszcze nie ma.. A za tydzień mam mieć transfer??

    Mi też wychodzą 4 wizyty. Jak dobrze pójdzie to na 5. Transfer.

    Dziewczyny, czy Was też tak bolą wkłucia po prolutexie?

    Magda 26 lubi tę wiadomość

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej! Wiecie może, czy nasza klinika ma jakiegoś "swojego" chirurga naczyniowego, do którego kieruje pacjentów?

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnetisme wrote:
    Mi też wychodzą 4 wizyty. Jak dobrze pójdzie to na 5. Transfer.

    Dziewczyny, czy Was też tak bolą wkłucia po prolutexie?


    Mega bolą niestety :(

  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Hej, hej! Wiecie może, czy nasza klinika ma jakiegoś "swojego" chirurga naczyniowego, do którego kieruje pacjentów?



    Nie bola... ja kremuje brzuch oliwka i wbijam się w miejsce gdzie jest najcieńsza skóra. Nie wbijam igly tak za jednym strzałem tylko przykładam ja do brzucha i tak ja poruszam ( odnoszę wtedy wrazenie ze sie wbijam pomiędzy włókna skóry 🙈 ale to tylko moje odczucia😅) w każdym razie mi pomaga ale to juz sa odczucia po około 700 zastrzyków.

  • Magnetisme Przyjaciółka
    Postów: 85 34

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka wrote:
    Nie bola... ja kremuje brzuch oliwka i wbijam się w miejsce gdzie jest najcieńsza skóra. Nie wbijam igly tak za jednym strzałem tylko przykładam ja do brzucha i tak ja poruszam ( odnoszę wtedy wrazenie ze sie wbijam pomiędzy włókna skóry 🙈 ale to tylko moje odczucia😅) w każdym razie mi pomaga ale to juz sa odczucia po około 700 zastrzyków.

    Wiesz co, z samym wkłuciem nie mam problemu. Da się przeżyć. Ale po godzinie tak mnie boli skóra albo przestrzeń między skóra a mięśniami, że szok 🙈 🤷‍♀️

    Kiedyś już brałam prolutex i nie pamiętam żeby mnie to bolało ale może mój mózg to wyparł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2021, 12:28

  • Pantera13 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie Dziewczyny,
    Jesteśmy po pierwszym IVF i 2 IUI. Chcielibyśmy zmienić klinikę, ponieważ z obecnej nie jesteśmy do końca zadowoleni.
    Słyszeliśmy dużo dobrych opinii o Medart. Zastanawiamy się tylko nad wyborem konkretnego lekarza.
    Z tego forum wyczytaliśmy pewne informacje o doktorze Ż, dr AB i Pani dr K.
    Czy mogłybyście podzielić się jak wygląda sprawa jeśli chodzi o kontakt z tymi lekarzami, czy trzeba od nich wyciągać informacje, czy łatwo się z nimi skontaktować poprzez np. smsa? Niestety w pierwszej klinice mieliśmy z tym problem i chcielibyśmy uniknąć takich sytuacji. Czy w Medarcie jest może osoba koordynatora z którą można się kontaktować? Jakie ogólnie są Wasze odczucia jeżeli chodzi o zaangażowanie ze strony Kliniki, w porównaniu do innych poznańskich klinik.
    Z góry dziękujemy za info. Powodzenia w Waszych staraniach.

    2020 2 IUI
    2020 IVF
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pantera13 wrote:
    witajcie Dziewczyny,
    Jesteśmy po pierwszym IVF i 2 IUI. Chcielibyśmy zmienić klinikę, ponieważ z obecnej nie jesteśmy do końca zadowoleni.
    Słyszeliśmy dużo dobrych opinii o Medart. Zastanawiamy się tylko nad wyborem konkretnego lekarza.
    Z tego forum wyczytaliśmy pewne informacje o doktorze Ż, dr AB i Pani dr K.
    Czy mogłybyście podzielić się jak wygląda sprawa jeśli chodzi o kontakt z tymi lekarzami, czy trzeba od nich wyciągać informacje, czy łatwo się z nimi skontaktować poprzez np. smsa? Niestety w pierwszej klinice mieliśmy z tym problem i chcielibyśmy uniknąć takich sytuacji. Czy w Medarcie jest może osoba koordynatora z którą można się kontaktować? Jakie ogólnie są Wasze odczucia jeżeli chodzi o zaangażowanie ze strony Kliniki, w porównaniu do innych poznańskich klinik.
    Z góry dziękujemy za info. Powodzenia w Waszych staraniach.

    Czesc !:)
    Ja nie mam porównania bo odrazu trafiłam do Medartu do dr Ż. Dr odpisuje szybko, w klinice jest bezpośredni kontakt z lekarzami nawet w niedziele i święta, nie ma koordynatorów

    Pantera13 lubi tę wiadomość

  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również nie mam porównania! Ja jestem u dr K kontakt bardzo dobry. Na kilku wizytach bylan u dr AV i dr Kru.. również odpisywali na wszystkie sms. Dr K nawet jak jest na urlopie przyjmuje pacjentki przygotowujące się do transferu....

    Pantera13 lubi tę wiadomość

  • Kaach Autorytet
    Postów: 1061 1172

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AB jest małomówny chociaż myślę, że to się zmienia na każde pytanie zawsze odpowiedź dostaje na SMS zawsze odpisuje a jak coś się dzieje to też bez problemu można dzwonić. Ogólnie kontakt tel z lekarzem to standard :) a gdy Twój lekarz ma urlop czy go nie ma to zawsze przyjmie Cię inny :). Ja np z infekcją byłam u Ż, a transfer robił mi Kru oczywiście AB wszystko przekazał mu odnośnie leków itd :). Każdy ma swoje plusy i minusy :p a zawsze lekarza w klinice możesz zmienić.

    Pantera13 lubi tę wiadomość

    preg.png
    HSG
    laparoskopia
    MedART 06.19
    06.19 IUI :(
    MTHFR C677T/A1298C hetero
    07.19 IUI :( 08.19 IUI :( 10.19 ostatnia IUI :(
    12.19 Punkcja
    28.02 Transfer❄️5.1.1
    7t2d ❤️
    13+1 💔
    27.08 transfer mamy kropka
    7t2d❤️
    ♀️
    05.05.21 Pola 🌈😍
    3x CB 2023
    08.23 naturalny cud 🤰♂️
  • chomiq Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pantera13 wrote:
    witajcie Dziewczyny,
    Jesteśmy po pierwszym IVF i 2 IUI. Chcielibyśmy zmienić klinikę, ponieważ z obecnej nie jesteśmy do końca zadowoleni.
    Słyszeliśmy dużo dobrych opinii o Medart. Zastanawiamy się tylko nad wyborem konkretnego lekarza.
    Z tego forum wyczytaliśmy pewne informacje o doktorze Ż, dr AB i Pani dr K.
    Czy mogłybyście podzielić się jak wygląda sprawa jeśli chodzi o kontakt z tymi lekarzami, czy trzeba od nich wyciągać informacje, czy łatwo się z nimi skontaktować poprzez np. smsa? Niestety w pierwszej klinice mieliśmy z tym problem i chcielibyśmy uniknąć takich sytuacji. Czy w Medarcie jest może osoba koordynatora z którą można się kontaktować? Jakie ogólnie są Wasze odczucia jeżeli chodzi o zaangażowanie ze strony Kliniki, w porównaniu do innych poznańskich klinik.
    Z góry dziękujemy za info. Powodzenia w Waszych staraniach.
    Hej byłam początkowo w innej klinice i zrezygnowałam po 2 wizytach ze względu na obcesowe podejście do pacjenta. Dla porównania w MedArt jest zdecydowanie mniej przedmiotowo, zwykle na czas. Jestem u dra AB, jest bardzo konrektny, wysłucha wszystkich pytań i na wszystkie odpowie. Ma też wysokie kwalifikacje. Nie jest zbyt wylewny;) ale czuję się pewnie co do postępowania od strony medycznej. Na smsy odpowiada zawsze, również w weekendy i w godzinach wieczornych (choć nie pisałam nigdy po 22). Jeśli trzeba przyjmuje również w niedziele (klinika jest otwarta cały tydzień, również w święta), nie wiem jak z urlopem, ale myślę, że wówczas przekazuje sprawy innemu lekarzowi stąd. Powodzenia!

    Pantera13 lubi tę wiadomość

‹‹ 2554 2555 2556 2557 2558 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ