X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Promieniowanie Przyjaciółka
    Postów: 82 74

    Wysłany: 17 maja 2021, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kiedy po punkcji wiecie jak sytuacja wygląda?

  • 91aga Ekspertka
    Postów: 154 58

    Wysłany: 17 maja 2021, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promieniowanie wrote:
    Dziewczyny, kiedy po punkcji wiecie jak sytuacja wygląda?
    Ja sama codzinnie dopytywalam się doktora jak sie sytuacja rozwija.

    Promieniowanie lubi tę wiadomość

    MedArt od 2019 r
    3 nieudane procedury in vitro
    06/2021 naturalny cud
    03/2022 córeczka
    11/2023 ciaza naturalna

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2021, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catlady wrote:
    Dziewczyny, przypomnicie jakie witaminy dobrze brać podczas przygotowań do transferu?
    Kojarzę, że trochę tego było, ale nie pamiętam co.
    Co na ładne endo? Orzechy brazylijskie, olej z wiesiołka - co jeszcze?
    Kwas foliowy metylowany, b12 metylokolbamina, resveratrol, wit D, wit E? Pomóżcie
    Ja biore to samo + magnez

    Catlady lubi tę wiadomość

  • Promieniowanie Przyjaciółka
    Postów: 82 74

    Wysłany: 17 maja 2021, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91aga wrote:
    Ja sama codzinnie dopytywalam się doktora jak sie sytuacja rozwija.
    No właśnie od wczoraj się dopytuje i cisza.

  • BellaLuna Znajoma
    Postów: 23 11

    Wysłany: 17 maja 2021, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promieniowanie wrote:
    Dziewczyny, kiedy po punkcji wiecie jak sytuacja wygląda?
    W dzień punkcji lekarz mi podał daty w których mam
    Wysłać sms z zapytaniem jak zarodki się maja :) z tego co pamietam to co2 dzien

    Promieniowanie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2021, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, w niedzielę transfer dwóch ostatnich ❄❄, nie mogę się doczekać 😍 wizytę mam jeszcze w piątek 😊
    Lekarz napisał do decyzji AZH, ale nie omówiłam tego z nim. Czy to dodatkowo płatne? Ktoś wie coś więcej na ten temat?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2021, 12:31

  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 17 maja 2021, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ta rejestracja mnie dsis doprowadza do szału... czy ktoś tam dzisiaj w ogole pracuje?

  • AisoG Ekspertka
    Postów: 153 90

    Wysłany: 17 maja 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka wrote:
    Dziewczyny ta rejestracja mnie dsis doprowadza do szału... czy ktoś tam dzisiaj w ogole pracuje?

    Mikka spróbuj napisać smsa z prośbą o kontakt. Oddzwonią :)

    Medart od 08.2019
    Pobrano 19 komórek
    Zapładniono 14
    Pozostało 9
    ❄❄❄❄❄❄❄❄❄w tym przebadane 4 i zdrowe genetycznie! :)

    I transfer 14.05 😢 beta 4,0

    II transfer 😥

    III transfer😥

    IV transfer😥

    V transfer ciąża pozamaciczna usunięcie jajowodu

    2023 naturals
    27.01 ❤️
  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 17 maja 2021, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AisoG wrote:
    Mikka spróbuj napisać smsa z prośbą o kontakt. Oddzwonią :)



    Właśnie czekam na ten kontakt od soboty 😅

  • BellaLuna Znajoma
    Postów: 23 11

    Wysłany: 17 maja 2021, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka wrote:
    Dziewczyny ta rejestracja mnie dsis doprowadza do szału... czy ktoś tam dzisiaj w ogole pracuje?
    Polecam napisać sms :)
    Panie zawsze odpisują

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2021, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka wrote:
    Dziewczyny ta rejestracja mnie dsis doprowadza do szału... czy ktoś tam dzisiaj w ogole pracuje?
    Rano była 1 pani i zmieniała terminy u Ż, prosiła żeby pisać smsy z odpowiedzią bo jest sama i ciężko

  • 91aga Ekspertka
    Postów: 154 58

    Wysłany: 17 maja 2021, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo84 wrote:
    Rano była 1 pani i zmieniała terminy u Ż, prosiła żeby pisać smsy z odpowiedzią bo jest sama i ciężko
    Potwierdzam byłam dziś od 11 do 12 w klinice bo miałam przesunięta wizytę właśnie rano do dr Ż. A po 11:00 przesuwaly wizyty dr Kru wiec telefon tez był cały czas zajęty.

    MedArt od 2019 r
    3 nieudane procedury in vitro
    06/2021 naturalny cud
    03/2022 córeczka
    11/2023 ciaza naturalna

    preg.png
  • AisoG Ekspertka
    Postów: 153 90

    Wysłany: 18 maja 2021, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny...

    Wiem, że panikuje ale już raz tak miałam.
    Od kilku dni strasznie bolały mnie plecyna wysokości piersi, które budziły mnie w nocy (czasem przekręcę ie się na drugi bok graniczył z cudem)

    Dziś się obudziłam i nic... Zero połamania, zero bolu. Tak może się zdarzyć?
    Wizytę pierwsza dopiero mam w piątek 😦😵

    Medart od 08.2019
    Pobrano 19 komórek
    Zapładniono 14
    Pozostało 9
    ❄❄❄❄❄❄❄❄❄w tym przebadane 4 i zdrowe genetycznie! :)

    I transfer 14.05 😢 beta 4,0

    II transfer 😥

    III transfer😥

    IV transfer😥

    V transfer ciąża pozamaciczna usunięcie jajowodu

    2023 naturals
    27.01 ❤️
  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 18 maja 2021, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AisoG wrote:
    Cześć dziewczyny...

    Wiem, że panikuje ale już raz tak miałam.
    Od kilku dni strasznie bolały mnie plecyna wysokości piersi, które budziły mnie w nocy (czasem przekręcę ie się na drugi bok graniczył z cudem)

    Dziś się obudziłam i nic... Zero połamania, zero bolu. Tak może się zdarzyć?
    Wizytę pierwsza dopiero mam w piątek 😦😵



    Moze po prostu napięcie mięśni puściło i dlatego nie boli:) moze w ostatnim czasie mniej dźwigałas i przemeczalas sie... moze mniej stresu?:) i taki efekt. Tylko sie cieszyc 😘

  • AisoG Ekspertka
    Postów: 153 90

    Wysłany: 18 maja 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka wrote:
    Moze po prostu napięcie mięśni puściło i dlatego nie boli:) moze w ostatnim czasie mniej dźwigałas i przemeczalas sie... moze mniej stresu?:) i taki efekt. Tylko sie cieszyc 😘

    Nie wiem, mam nadzieję że będzie dobrze :)

    Medart od 08.2019
    Pobrano 19 komórek
    Zapładniono 14
    Pozostało 9
    ❄❄❄❄❄❄❄❄❄w tym przebadane 4 i zdrowe genetycznie! :)

    I transfer 14.05 😢 beta 4,0

    II transfer 😥

    III transfer😥

    IV transfer😥

    V transfer ciąża pozamaciczna usunięcie jajowodu

    2023 naturals
    27.01 ❤️
  • Klaudia2911 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 18 maja 2021, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. To mój pierwszy post.
    Od stycznia jestem pacjentka doktora AB. Mamy za sobą 2 nieudane inseminacje, ostatnia w kwietniu. Dziś mam zaczynać stymulację do in vitro.. niby wina po stronie męża, morfologia 4% ale bardzo duży problem z ruchliwością + dużo plemników uszkodzonych. Fragmentacja dna niecałe 15%.

    Czy jest tu ktoś kto miał in vitro właśnie u doktora AB? Wiecie to tyle kasy, strasznie się boje czy powinnam zaufać klinice... czy skonsultować gdzieś indziej...

  • AisoG Ekspertka
    Postów: 153 90

    Wysłany: 18 maja 2021, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia2911 wrote:
    Hej dziewczyny. To mój pierwszy post.
    Od stycznia jestem pacjentka doktora AB. Mamy za sobą 2 nieudane inseminacje, ostatnia w kwietniu. Dziś mam zaczynać stymulację do in vitro.. niby wina po stronie męża, morfologia 4% ale bardzo duży problem z ruchliwością + dużo plemników uszkodzonych. Fragmentacja dna niecałe 15%.

    Czy jest tu ktoś kto miał in vitro właśnie u doktora AB? Wiecie to tyle kasy, strasznie się boje czy powinnam zaufać klinice... czy skonsultować gdzieś indziej...

    Część nasz przypadek akurat taki jest, że bardzo słabe nasienie. Od razu dostaliśmy cynk, żeby podchodzić do in vitro. Akurat jestem u doktora Ż. My wybraliśmy Medart z polecenia dwóch koleżanek, którym się udało. Owszem kasa jest duża, ale... Wiele dziewczyn podchodziło do inseminacji i dopiero in vitro przyniosło wymarzonego dzidziusia :)
    Prześpij się z tym na spokojnie., ale medart jest otwarty 7 dni w tygodniu to duży plus.

    Medart od 08.2019
    Pobrano 19 komórek
    Zapładniono 14
    Pozostało 9
    ❄❄❄❄❄❄❄❄❄w tym przebadane 4 i zdrowe genetycznie! :)

    I transfer 14.05 😢 beta 4,0

    II transfer 😥

    III transfer😥

    IV transfer😥

    V transfer ciąża pozamaciczna usunięcie jajowodu

    2023 naturals
    27.01 ❤️
  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 18 maja 2021, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia2911 wrote:
    Hej dziewczyny. To mój pierwszy post.
    Od stycznia jestem pacjentka doktora AB. Mamy za sobą 2 nieudane inseminacje, ostatnia w kwietniu. Dziś mam zaczynać stymulację do in vitro.. niby wina po stronie męża, morfologia 4% ale bardzo duży problem z ruchliwością + dużo plemników uszkodzonych. Fragmentacja dna niecałe 15%.

    Czy jest tu ktoś kto miał in vitro właśnie u doktora AB? Wiecie to tyle kasy, strasznie się boje czy powinnam zaufać klinice... czy skonsultować gdzieś indziej...
    Tak, ja miałam dwie procedury u AB🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2021, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia2911 wrote:
    Hej dziewczyny. To mój pierwszy post.
    Od stycznia jestem pacjentka doktora AB. Mamy za sobą 2 nieudane inseminacje, ostatnia w kwietniu. Dziś mam zaczynać stymulację do in vitro.. niby wina po stronie męża, morfologia 4% ale bardzo duży problem z ruchliwością + dużo plemników uszkodzonych. Fragmentacja dna niecałe 15%.

    Czy jest tu ktoś kto miał in vitro właśnie u doktora AB? Wiecie to tyle kasy, strasznie się boje czy powinnam zaufać klinice... czy skonsultować gdzieś indziej...


    Czesc z perspektywy czasu leczenia, uważam, że jeżeli są problemy z nasienie to warto się dodatkowo skonsultować, przeszłam trzech lekarzy w Medart, dr Z na nasienie nie zwraca uwagi, dr A. B robił nam inseminacje nie zwracając uwagi na fragmentacje DNA,trochę pieniądze były wyrzucone w błoto, mi trochę zabrakło indywidualnego podejścia do pacjenta u tych dwóch lekarzy,ivf miałam u dr K,jest to moja opinia, powodzenia 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2021, 11:04

  • Klaudia2911 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 18 maja 2021, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa38 wrote:
    Tak, ja miałam dwie procedury u AB🙂

    A mogłabyś proszę opisać w skrócie jak to wyglądało? Rozumiem, ze tez na mrożonych zarodkach?

    Wiadomo dlaczego 1 procedura się nie udała?

‹‹ 2639 2640 2641 2642 2643 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ