X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 7 września 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka wrote:
    Ja mam tak samo :(

    Ja nadal twierdzę że te osoby co piszą te głupoty nigdy nie były w medart...
    A mnie się wydaje że wyładowują złość bo im się w tej klinice nie udało. Ja byłam w kilku klinikach i w żadnej się nie udało to też wszystkie kliniki mam obsmarowywać? Dla mnie to dziecinne. Wystarczy napisać co w danej klinice przeszkadza każdy kto szuka info o klinice wyłapie wszystko

    Catlady, Klapouszek, Figga, Kora88 lubią tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 7 września 2021, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakonda na to wygląda...


    W każdym razie szkoda ze tak się tutaj zadziało:(

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 7 września 2021, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu ignorujcie wpisy nic innego nie pozostaje.

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Nowa9090 Przyjaciółka
    Postów: 83 42

    Wysłany: 7 września 2021, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kilka koleżanek, które korzystały z usług kliniki, jednym wyszło, drugim nie. Ale nie mam zamiaru wypowiadać się na temat ich zdania. Dzięki takim osobom wiedziałam, że jest taka klinika i że mogę się do niej zgłosić z problemem.

    Ale piszę tu na forum tylko o własnych doświadczeniach, a nie opinii "koleżanki".

    Jest wiele par, które w wieku 40 lat udają się do kliniki po kilku latach starań, mówią o tym lekarzowi, i dziwią się, że proponuję in vitro?

    Bądźmy świadome. Przede wszystkim pytajmy lekarzy jesli mamy wątpliwości. I to nie chodzi tylko o Medart ale o każdego innego specjalistę, lekarza. Jeśli nie pytamy, to skąd lekarz ma wiedzieć czy rozumiemy? Jeśli same nie znamy praw pacjenta? Jeśli nie walczymy o swoje? Później wychodząc z gabinetu zostają jakieś niedomówienia, żale, wątpliwości.

  • Kasia0490 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 7 września 2021, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa9090 wrote:
    Ja mam kilka koleżanek, które korzystały z usług kliniki, jednym wyszło, drugim nie. Ale nie mam zamiaru wypowiadać się na temat ich zdania. Dzięki takim osobom wiedziałam, że jest taka klinika i że mogę się do niej zgłosić z problemem.

    Ale piszę tu na forum tylko o własnych doświadczeniach, a nie opinii "koleżanki".

    Jest wiele par, które w wieku 40 lat udają się do kliniki po kilku latach starań, mówią o tym lekarzowi, i dziwią się, że proponuję in vitro?

    Bądźmy świadome. Przede wszystkim pytajmy lekarzy jesli mamy wątpliwości. I to nie chodzi tylko o Medart ale o każdego innego specjalistę, lekarza. Jeśli nie pytamy, to skąd lekarz ma wiedzieć czy rozumiemy? Jeśli same nie znamy praw pacjenta? Jeśli nie walczymy o swoje? Później wychodząc z gabinetu zostają jakieś niedomówienia, żale, wątpliwości.

    Tak, ale wybór lekarza czy kliniki, no pytasz się czytasz dowiadujesz jak jest, i tutaj można przeczytać, że super itd itp, a pytając dziewczyn co wypowiadają się na tamtym forum i czytając wpisy, że jest cyt "syf w tym Medart", i inne kolejny, że lekarz w trakcie wizyty wstaje zaprasza do wyjścia, w to akurat wierzę bo sama miałam ekspresowe wizyty u dr A. B, z dzień dobry i do widzenia, to są dwie prawdy, wiem, że nie ma lekarzy idealnych, ale mam wrażenie , że tutaj jest wiele rzeczy podkoloryzowanych, albo inne doświadczanie mają dziewczyny wieloletnie i nowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2021, 09:53

  • Nowa9090 Przyjaciółka
    Postów: 83 42

    Wysłany: 7 września 2021, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa9090 wrote:
    Ja mam kilka koleżanek, które korzystały z usług kliniki, jednym wyszło, drugim nie. Ale nie mam zamiaru wypowiadać się na temat ich zdania. Dzięki takim osobom wiedziałam, że jest taka klinika i że mogę się do niej zgłosić z problemem.

    Ale piszę tu na forum tylko o własnych doświadczeniach, a nie opinii "koleżanki".

    Jest wiele par, które w wieku 40 lat udają się do kliniki po kilku latach starań, mówią o tym lekarzowi, i dziwią się, że proponuję in vitro?

    Bądźmy świadome. Przede wszystkim pytajmy lekarzy jesli mamy wątpliwości. I to nie chodzi tylko o Medart ale o każdego innego specjalistę, lekarza. Jeśli nie pytamy, to skąd lekarz ma wiedzieć czy rozumiemy? Jeśli same nie znamy praw pacjenta? Jeśli nie walczymy o swoje? Później wychodząc z gabinetu zostają jakieś niedomówienia, żale, wątpliwości.

    Mam na myśli między innymi badanie zarodków bo tu ostatnio była burza w tym temacie.

    Czy ktoś przed zleceniem BADANIA NGS zapytał czy w koszcie znajduje się opinia/konsultacja specjalisty genetyka?

    Ja nie zapytałam. I teraz mogę mieć pretensje sama do siebie.

    Ale jak będę chciała sprawdzić to udam się z wynikami do specjalisty i tyle.

  • Catlady Autorytet
    Postów: 4477 6161

    Wysłany: 7 września 2021, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia0490 wrote:
    Tak, ale wybór lekarza czy kliniki, no pytasz się czytasz dowiadujesz jak jest, i tutaj można przeczytać, że super itd itp, a pytając dziewczyn co wypowiadają się na tamtym forum i czytając wpisy, że jest cyt "syf w tym Medart", i inne kolejny, że lekarz w trakcie wizyty wstaje zaprasza do wyjścia, w to akurat wierzę bo sama miałam ekspresowe wizyty u dr A. B, z dzień dobry i do widzenia, to są dwie prawdy, wiem, że nie ma lekarzy idealnych, ale mam wrażenie , że tutaj jest wiele rzeczy podkoloryzowanych, albo inne doświadczanie mają dziewczyny wieloletnie i nowe.
    A co to za „tamto forum”? Może się podzielisz, to też chętnie poczytam.

    Baby H. <3
    202205061770.png

    Baby T. <3
    202005301770.png

    🙋🏻‍♀️• MTHFR c.677C>T / MTHFR c.1298A>C układ heterozygotyczny; • Niedrożny prawy jajowód
    💁🏻‍♂️• Nekrospermia / brak ruchliwych plemników

    07.05.2019 - punkcja: 16 komórek, 12 zapłodnionych, 4 zarodki
    12.05.2019 - ET 5.1.1 ☹️
    05.06.2019 - FET odwołany (endo 6,6mm)
    14.08.2019 - FET 4.1.1 ☹️
    11.09.2019 - FET 4.1.1 😊
    7dpt - bhcg 13,3mlU/ml prog 33,28ng/ml; 9dpt - bhcg 46,03mlU/ml prog 45,37ng/ml; 11dpt - bhcg 120,9mlU/ml prog 49,25ng/ml; 15dpt - bhcg 1052mlU/ml prog 36ng/ml
    27dpt - mamy ❤️

    11.08.2021 - FET 3.2.1 😊
    5dpt - bhcg 12mlU/ml; 7dpt - bhcg 35mlU/ml prog 64ng/ml; 9dpt - bhcg 92mlU/ml prog 47ng/ml; 13dpt - bhcg 689mlU/ml; 15dpt - bhcg 1668 mlU/ml
    28dpt - mamy ❤️
  • Klapouszek Koleżanka
    Postów: 46 27

    Wysłany: 7 września 2021, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia0490 wrote:
    Oooo proszę bardzo nie wiem jak inne, ja się leczyłam w Medart dokładnie znam układ, kto, w jakim gabinecie przyjmuje itd itp, tylko według mnie to Wy macie problem, chwalące Medart, można sobie przeczytać opinie na głównej stronie Google, to nawet jest jeszcze gorzej.

    Nowa0909 to tego etapu nie doszłam, nie w tej klinice, nie oznacza, że sienie leczyłam, po opowieściach innych dziewczyn zrezygnowałam, bardzoo mnie dziwi że, tu wszystko zawsze tak super, cudownie w tym Medart a inne dziewczyny mówią inaczej i to jeszcze nie jest takie forum gdzie nie wiem z kim pisze, więc nawet jak coś to mogę napisać wiadomość i podpytać.
    Co złego w chwaleniu. Ja mam zdrowego synka dzięki MedArt to nie będę na nich narzekać.
    Każdy ma prawo podzielić się swoją historia, a nie za bardzo rozumiem te negatywne opinie bo w większości nie ma tam konkretów co poszło nie tak. Rozumiem ze problem jest z badaniem zarodków bo rzeczywiście mało jest informacji z kliniki na ten temat. Ale mnie nikt nie zmuszał do tego badania. Poprostu jeśli ktoś nie wierzy w NGS niech jej nie robi.

    Glonojadek, Promieniowanie, Kora88 lubią tę wiadomość

    a8do6vgc0oedwaki.png
  • Kasia0490 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 7 września 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klapouszek wrote:
    Co złego w chwaleniu. Ja mam zdrowego synka dzięki MedArt to nie będę na nich narzekać.
    Każdy ma prawo podzielić się swoją historia, a nie za bardzo rozumiem te negatywne opinie bo w większości nie ma tam konkretów co poszło nie tak. Rozumiem ze problem jest z badaniem zarodków bo rzeczywiście mało jest informacji z kliniki na ten temat. Ale mnie nikt nie zmuszał do tego badania. Poprostu jeśli ktoś nie wierzy w NGS niech jej nie robi.

    Nie będę z Tobą dyskutować, czytałam wiele historii w tym z dr K i nie było to pozytywne historie,ake zapewne i są też takie.

    Catlady wyślę na priv 🙂

  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 7 września 2021, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia0490 wrote:
    Nie będę z Tobą dyskutować, czytałam wiele historii w tym z dr K i nie było to pozytywne historie,ake zapewne i są też takie.

    Catlady wyślę na priv 🙂
    😡😡😡 Nie chcesz nie rób badań, nie pasuje ci klinika to ją zmień. Idź tam gdzie ci powiedzą ooo dzisiaj powinna być punkcja, transfer, badanie ale sorry dzisiaj jest weekend i jest nieczynne, zapraszamy w poniedziałek, po terminie 😁😁😁Jak czytam taki ton to szlag mnie trafia.

  • Lumiko Autorytet
    Postów: 668 310

    Wysłany: 7 września 2021, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Do mnie po każdym zabiegu dr K przyszła nawet po scratchingu. A miałam 3 punkcje histeroskopie scratching. Pewnie zależy który lekarz może też zależy od ich czasu bo mają między zabiegami oceny cyklu a może wystarczy poprosić dr przed zabiegiem żeby wpadł.

    Dokładnie,zależy,który lekarz i czy faktycznie ma czas.Do nas po punkcji dr K wpadła jeszcze w kurtce,więc zapewne dopiero zaczynała pracę i miała chwilę. Między pacjentami pewnie byłoby ciężko.

    Starania naturalne styczeń 2017

    Medart - 20.03.2019
    Punkcja 16.12.2019 r. -1 prawidłowy zarodek
    Transfer ❄️ 5.1.1 w dniu 23.10.2020 r.

    7 dpt Beta. 46.2
    11 dpt. Beta. 310,60
    14 dpt. Beta. 1.195
    18 dpt. Beta 6.840
    22 dpt. Beta. 22.006
    26 dpt. Beta 53.940

    27 dpt 💓 i chłopak

    atdcanli6zykm8lv.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 7 września 2021, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam na zbyciu clexane 0.6 data ważności 10/2021 2 opakowania

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 7 września 2021, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumiko wrote:
    Dokładnie,zależy,który lekarz i czy faktycznie ma czas.Do nas po punkcji dr K wpadła jeszcze w kurtce,więc zapewne dopiero zaczynała pracę i miała chwilę. Między pacjentami pewnie byłoby ciężko.
    Do nas po punkcji doktor K też wleciała- i udało się to miedzy pacjentami 😉
    Ale co do badań zarodków, ja nie byłam do tego przekonana, podpytywałam jak to jest w innych klinikach itp i się na to nie zdecydowaliśmy. Ale nie oszukujmy się, jest to niezłe źródło dochodu dla kliniki, także logiczne, że będą je wychwalać. ALE przecież nikogo do nich nie zmuszą…

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • Abi Znajoma
    Postów: 17 4

    Wysłany: 7 września 2021, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie dr AB po punkcji przyszedł, powiedział ile pobrano komórek i jakie leki stosować i kiedy dzwonić.
    Na badania NGS sama się zdecydowałam, AB nie narzucał a nawet chciał robić transfer od razu.
    Tez nie dopytałam konkretnie o analizę wyników NGS i na początku trochę mi było źle że nikt mi tego nie wyjaśnił ale na koniec się dowiedziałam co powinnam.

  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 7 września 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie dr K przyszła na transfer w swoim urlopie w niedzielę .. jak zobaczyłam Panią Dr to mi się płakać z radości zachciało. I wiem że ona przyjmuje pacjentki w urlopie bo sama nie raz bylam na wizycie ale na tym transferze miał być tylko dr Z a tu taka niespodzianka. Dlatego naprawdę jest mi ciężko uwierzyć w te niektóre historie bo wierzyć się nie chce ze taki człowiek jak Dr K moze komuś podpaść.

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 7 września 2021, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie też dr K przychodziła 4 razy, ale możliwe że czasami do ktorej jakiś dr nie dotarł.

    Odnoszę wrażenie, że jakbyśmy wszystkie tu pisały jak zle jest w tej klinice bebebe itd. to wtedy byloby ok i nikt nikogo by nie atakował 🤦

    Co do badań to jak najbardziej powinno to być wyjasnione.

    Biedne te dziewczyny, które dopiero robią rozeznanie i wchodzą na to forum.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2021, 20:57

  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 7 września 2021, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktoś może mi wyjaśnić co to za afera się zrobila z tymi badaniami?? Nie jestem jestem temacie 🙃Ja robiłam to badanie ale nigdy nie analizowałam az tak wnikliwie bo uznałam po prostu to badanie za możliwość 21 wieku.

  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 7 września 2021, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catlady wrote:
    A co to za „tamto forum”? Może się podzielisz, to też chętnie poczytam.

    Forum widmo

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • Kasia0490 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 7 września 2021, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glonojadek wrote:
    Forum widmo
    👍👍👍👍👍👍👍

    Muszę Ciebie zaskoczyć, wymieniłyśmy się z Catlady opiniami, forami, dobra to była wymiana zdań, opini😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2021, 21:33

  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 7 września 2021, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też poproszę, może się zaskoczę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2021, 21:36

    Jotes lubi tę wiadomość

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
‹‹ 2681 2682 2683 2684 2685 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ