Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • XXX89 Autorytet
    Postów: 501 108

    Wysłany: 17 października 2024, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamellia30 wrote:
    Mnie zapytał podczas „ile jeszcze czasu mi pani daje” 🤣 też walczyłam..

    Kurcze to ja do dr A, już koniec ? 🤣🤣 że to był pikuś w porównaniu do moich miesiączek 😳 ale fakt każda kobieta ma inny próg bólu

    Starania od (2016r.)
    2018r. Ciąża naturalna - puste jajeczko :(

    ➡️MedArt - luty 22’
    👩🏽 33l. 2022’
    Mięśniaki macicy SS, polip
    Niedoczynność tarczycy,
    Hiperprolaktynemia,
    Pai1 4G - hetero,
    Mthfr 1298A>C - hetero,
    Amh - 2,60
    Niedrożny prawy jajowód.

    ➡️MedArt - czerwiec 24’ przygotowania do IVF🙏🏽
    👨🏽 42l.
    07.24’ - 15mln/17%RP/morf.0,5%/
    frag. 41%.

    👩🏽 35l.
    Amh - 2,33
    Tsh ⬇️0,25 µlu/ml🙄
    10.06.24’- Cytologia, posiewy✅
    12.07- Usg 3d, piersi ✅
    05.09 - Biopsja endo- stan zapalny (+3) 🙄🥺 Levox/Tinidazolum
    11.10 - tsh - 1,46 µlu/ml✅
    21.11 - powtórna biopsja.
    9.12 - Start stymulacja - protokół krótki - Gonal f/ Orgalutran /Ovitrelle
    19.12 - Punkcja -> 8🥚-> 5 prawidłowo zapłodnionych -> 2❄️❄️ 5AA, 3BB -> oba prawidłowe😍🥳
    21.12 - biopsja(+3) Amoksiklav/Unidox
    28.04.25’ -biopsja (+3) 😭 - Tarivid/ Metronidazol.
    01-05.26’ - kuracja probiotykami(+2)
  • JuluBe Przyjaciółka
    Postów: 83 22

    Wysłany: 17 października 2024, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniKocimiętka wrote:
    Dzień dobry wszystkim

    Czy ktoś wykonywał w MEDART biopsję endometrium bez znieczulenia? Czy jest to mocny ból? Czy orientujecie się ile się czeka na wynik EndometriumScan?

    Również miałam bez znieczulenia u dr Ż, uczucie jak przy mocniejszym skurczu miesiączkowym, trwało to dosłownie kilka sekund. Biopsję kontrolną też planuję bez znieczulenia.
    Ja na wyniki czekałam równe 4 tygodnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2024, 21:46

    Starania od 2022r.

    🚺 35
    ✅️ SonoHsg, kariotyp, celiakia, heliko, MUCh, posiewy, wirusy
    ❎️ AMH, Kir AA, Mthfr c677t hetero, Pai-1 homo, hashimoto, hipoglikemia reaktywna, podejrzenie endometriozy
    🚹 37
    ✅️ kariotyp
    ❎️ HLA C1C2
    • 08.2024 - 09.2025 zapaleniem endo - wyleczone
    • EndomeTRIO, okno implantacyjne, EndometriumScan
    • 2025 szczepienia x3
    -Cross-match 19,5% -> 30,4% -> 16,3%
    -Allo 47,1% -> 0% -> 33,3%

    • 04.2024 - 5t4d 💔

    I. 3🫧 1❄️ 1 PGT-A ✔️ • 03.2025 FET 💔

    II. 9🫧 2❄️ 1 PGT-A ✔️ • 10.2025 FET 💔

    III. 7🫧 1❄️ 1 PGT-A ✔️ • 01.2026 FET 🩵
    5dpt II, 6dpt 58.5, 8dpt 210, 10dpt 655, 13dpt 2311, 16dpt 6750, 20dpt 14563, 27dpt CRL 9mm FHR (+)

    preg.png
  • Asieenika Ekspertka
    Postów: 250 115

    Wysłany: 18 października 2024, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też niestety prawie 4 tygodnie czekałam na wynik.

    19.12.2024 - pierwszy transfer 5.1.1 😊
    17.01.2025 - mamy serduszko ❤️
    12.02.2025 - 3,60 cm szczęścia ❤️
    04.03.2025 - prenatalne ✅️
    01.04.2025 - 18 cm, 200 gram szczęścia ❤️
    29.04.2025 - połówkowe ✅️
    27.05.2025 - 36 cm, 900 gram ❤️ / skrócenie szyjki, ryzyko porodu przedwczesnego
    25.06.2025 - 1500 gram
    22.07.2025 - 49 cm, 2450 gram ❤️
    01.08.2025 - 2700 gram // szyjka 13,5 mm
    20.08.2025 - 3280 gram
    09.09.2025 - ??
  • Asieenika Ekspertka
    Postów: 250 115

    Wysłany: 20 października 2024, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was brała antybiotyk Biseptol 960?

    19.12.2024 - pierwszy transfer 5.1.1 😊
    17.01.2025 - mamy serduszko ❤️
    12.02.2025 - 3,60 cm szczęścia ❤️
    04.03.2025 - prenatalne ✅️
    01.04.2025 - 18 cm, 200 gram szczęścia ❤️
    29.04.2025 - połówkowe ✅️
    27.05.2025 - 36 cm, 900 gram ❤️ / skrócenie szyjki, ryzyko porodu przedwczesnego
    25.06.2025 - 1500 gram
    22.07.2025 - 49 cm, 2450 gram ❤️
    01.08.2025 - 2700 gram // szyjka 13,5 mm
    20.08.2025 - 3280 gram
    09.09.2025 - ??
  • Madżka89 Autorytet
    Postów: 2531 4007

    Wysłany: 20 października 2024, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asieenika wrote:
    Czy któraś z was brała antybiotyk Biseptol 960?
    Ja kieeedys na zapalenie pęcherza , był często przepisywany na infekcje układu moczowego .

    event.png
    🙍🏻‍♀️
    Letrox 75,MTHFR hetero, PAI-homo
    🙎🏻‍♂️
    Teratozoospermia, fragmentacja39%
    08.2017 poronienie 9 tc 👼
    10.20-04.21 3x IUI 🐒
    10.2021-przygotowanie IVF🍀
    01.2022-punkcja 🥚🥚🥚- 16 komórek➡️ 6 zarodków ➡️ ❄️❄️ 2 blastocysty( 5AA, 3BB) ➡️ ❄️1 zarodek po NGS
    02.2022- transfer-odwołany➡️ zapalenie endometrium
    21.03- biopsja➡️ wynik prawidłowy
    10.05- TRANSFER 3.2.2 🙏🍀
    17.05- BETA 23/ 19.05- 55 / 23.05-281
    7.06- USG- jest ❤️ CRL 6mm
    14.06- USG- CRL 1,42cm
    28.06- USG -CRL 3,04cm Córeczka💕
    18.07. USG PRENATALNE- CRL 7cm
    28.08. USG- CRL 9cm
    18.08. USG- 185g
    2.09. USG- 308g
    20.09 USG POŁÓWKOWE - 463g
    30.09. USG- 612g
    21.10. USG- 970g
    10.11. USG - 1588g
    25.11. USG III TRYM.- 1650g
    01. 23 Nasz Cud SN 3610g 56cm💗
  • tutaj_biedronka Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 20 października 2024, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy miała któraś z was po estrofemie za wysoki estradiol na początku cyklu?
    W poprzednim cyklu miałam podchodzić do transferu, ale niestety endometrium nie podobało się doktorowi było za grube i niejednorodne i kazał mi odstawić estrofem, brać 10 dni duphaston i czekać na miesiączkę. W 2 dniu nowego cyklu pojawiłam się na wizycie i endometrium było ok, ale moja miesiączka od początku była bardzo skąpa i wzbudziło to mój niepokój. Na USG pojawiła się torbiel na jajniku, ale dr kazał się tym za bardzo nie przejmować tylko zlecił badania krwi. Okazało się że mój estradiol w 2dc wynosił 820pg/ml. Doktor rekomendował wynik poniżej 60. Od razu dostałam antykoncepcje na wyciszenie i nici z transferu w tym cyklu. Zastanawiam się czy warto robić biopsję endometrium, czy to po prostu efekt tego estrofemu. Proszę o wasze rady…

  • Asieenika Ekspertka
    Postów: 250 115

    Wysłany: 20 października 2024, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo właśnie mam przepisany na bakterie w moczu i mam zaraz go stosować po tym levoxa i tinidazolum.. 🙈 3 tygodnie na antybiotykach będę. :/

    19.12.2024 - pierwszy transfer 5.1.1 😊
    17.01.2025 - mamy serduszko ❤️
    12.02.2025 - 3,60 cm szczęścia ❤️
    04.03.2025 - prenatalne ✅️
    01.04.2025 - 18 cm, 200 gram szczęścia ❤️
    29.04.2025 - połówkowe ✅️
    27.05.2025 - 36 cm, 900 gram ❤️ / skrócenie szyjki, ryzyko porodu przedwczesnego
    25.06.2025 - 1500 gram
    22.07.2025 - 49 cm, 2450 gram ❤️
    01.08.2025 - 2700 gram // szyjka 13,5 mm
    20.08.2025 - 3280 gram
    09.09.2025 - ??
  • Madżka89 Autorytet
    Postów: 2531 4007

    Wysłany: 20 października 2024, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asieenika wrote:
    Bo właśnie mam przepisany na bakterie w moczu i mam zaraz go stosować po tym levoxa i tinidazolum.. 🙈 3 tygodnie na antybiotykach będę. :/
    To obciążająca kuracja, ale myśl o celu tej ciężkiej drogi!
    Lepiej wyleczyć te bakterie i stan zapalny.
    Dbaj o regenerację organizmu , kiszonki, kefiry i probiotyki .
    ✊❤️

    event.png
    🙍🏻‍♀️
    Letrox 75,MTHFR hetero, PAI-homo
    🙎🏻‍♂️
    Teratozoospermia, fragmentacja39%
    08.2017 poronienie 9 tc 👼
    10.20-04.21 3x IUI 🐒
    10.2021-przygotowanie IVF🍀
    01.2022-punkcja 🥚🥚🥚- 16 komórek➡️ 6 zarodków ➡️ ❄️❄️ 2 blastocysty( 5AA, 3BB) ➡️ ❄️1 zarodek po NGS
    02.2022- transfer-odwołany➡️ zapalenie endometrium
    21.03- biopsja➡️ wynik prawidłowy
    10.05- TRANSFER 3.2.2 🙏🍀
    17.05- BETA 23/ 19.05- 55 / 23.05-281
    7.06- USG- jest ❤️ CRL 6mm
    14.06- USG- CRL 1,42cm
    28.06- USG -CRL 3,04cm Córeczka💕
    18.07. USG PRENATALNE- CRL 7cm
    28.08. USG- CRL 9cm
    18.08. USG- 185g
    2.09. USG- 308g
    20.09 USG POŁÓWKOWE - 463g
    30.09. USG- 612g
    21.10. USG- 970g
    10.11. USG - 1588g
    25.11. USG III TRYM.- 1650g
    01. 23 Nasz Cud SN 3610g 56cm💗
  • Asieenika Ekspertka
    Postów: 250 115

    Wysłany: 21 października 2024, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madżka89 wrote:
    To obciążająca kuracja, ale myśl o celu tej ciężkiej drogi!
    Lepiej wyleczyć te bakterie i stan zapalny.
    Dbaj o regenerację organizmu , kiszonki, kefiry i probiotyki .
    ✊❤️

    Probiotyki biorę 4 w ciągu dnia, też mnie trzyma tylko ten cel i marzenie. Mam nadzieję że te wszystkie antybiotyki dadzą efekt, że wszystko będzie pięknie wyleczone i uda nam się podejść do pierwszego transferu. 😊

    Madżka89 lubi tę wiadomość

    19.12.2024 - pierwszy transfer 5.1.1 😊
    17.01.2025 - mamy serduszko ❤️
    12.02.2025 - 3,60 cm szczęścia ❤️
    04.03.2025 - prenatalne ✅️
    01.04.2025 - 18 cm, 200 gram szczęścia ❤️
    29.04.2025 - połówkowe ✅️
    27.05.2025 - 36 cm, 900 gram ❤️ / skrócenie szyjki, ryzyko porodu przedwczesnego
    25.06.2025 - 1500 gram
    22.07.2025 - 49 cm, 2450 gram ❤️
    01.08.2025 - 2700 gram // szyjka 13,5 mm
    20.08.2025 - 3280 gram
    09.09.2025 - ??
  • XXX89 Autorytet
    Postów: 501 108

    Wysłany: 21 października 2024, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny… u partnera cały czas wynik na helicobakter dodatni… niby niższy wynik niż ostatnio, pierwszy 170 Ru/ml a teraz 143… niby spada, ale coś długo, bo pierwszy wynik był robiony w maju… czy w tej sytuacji dr może nie dopuścić do stymulacji ? 🥺🙈

    Starania od (2016r.)
    2018r. Ciąża naturalna - puste jajeczko :(

    ➡️MedArt - luty 22’
    👩🏽 33l. 2022’
    Mięśniaki macicy SS, polip
    Niedoczynność tarczycy,
    Hiperprolaktynemia,
    Pai1 4G - hetero,
    Mthfr 1298A>C - hetero,
    Amh - 2,60
    Niedrożny prawy jajowód.

    ➡️MedArt - czerwiec 24’ przygotowania do IVF🙏🏽
    👨🏽 42l.
    07.24’ - 15mln/17%RP/morf.0,5%/
    frag. 41%.

    👩🏽 35l.
    Amh - 2,33
    Tsh ⬇️0,25 µlu/ml🙄
    10.06.24’- Cytologia, posiewy✅
    12.07- Usg 3d, piersi ✅
    05.09 - Biopsja endo- stan zapalny (+3) 🙄🥺 Levox/Tinidazolum
    11.10 - tsh - 1,46 µlu/ml✅
    21.11 - powtórna biopsja.
    9.12 - Start stymulacja - protokół krótki - Gonal f/ Orgalutran /Ovitrelle
    19.12 - Punkcja -> 8🥚-> 5 prawidłowo zapłodnionych -> 2❄️❄️ 5AA, 3BB -> oba prawidłowe😍🥳
    21.12 - biopsja(+3) Amoksiklav/Unidox
    28.04.25’ -biopsja (+3) 😭 - Tarivid/ Metronidazol.
    01-05.26’ - kuracja probiotykami(+2)
  • Luna_94🌛 Autorytet
    Postów: 1686 2473

    Wysłany: 22 października 2024, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia89 wrote:
    Hej Dziewczyny, wróciłam właśnie do kliniki po rodzeństwo dla naszego synka. Jestem teraz w trakcie przygotowań do transferu, ale właśnie dopadło mnie jakieś przeziębienie. Myślice, że jest w ogóle sens dalsze przyjmowanie leków? Czy lepiej sobie odpuścić ten miesiąc? Wizyta u doktora dopiero za 2 dni.
    Jeśli to przeziębienie i nie masz gorączki, to nie przerywałabym przygotowań 🙂 U kogo się leczysz? Nie dostałaś wizytówki z nr telefonu? Zawsze można napisać z zapytaniem, bo szkoda cyklu.

    Są w dodatku teorie, że nawet lepiej, jak organizm walczy z przeziębieniem niż z zarodkiem, więc może być to nawet na plus 😄 Skonsultowałabym tylko, jeśli przyjmujesz jakieś leki na to przeziębienie, żeby sobie nic nie namieszać nieświadomie 😉

    Basia89 lubi tę wiadomość

    👩🏻 🧔🏻 🐈 🐈‍⬛
    bez antykoncepcji od 2017, poważne starania od 2020, w klinice od 2023 ❤️‍🩹

    11.2023 start IVF • 7x❄️

    28.02 I FET ❄️ 5.1.1 po PGT-A
    4 dpt II • 5 dpt 25,7 • 7 dpt 96,9 • 9 dpt 233

    Mamy Cię już, Maluszku 🩵
    Urodzony (40+0) 15.11.2024 g. 13:26 🩵
    ⚖️ 3860g 📏 56cm

    age.png
  • Marzena🌺 Autorytet
    Postów: 281 116

    Wysłany: 23 października 2024, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia89 wrote:
    Hej Dziewczyny, wróciłam właśnie do kliniki po rodzeństwo dla naszego synka. Jestem teraz w trakcie przygotowań do transferu, ale właśnie dopadło mnie jakieś przeziębienie. Myślice, że jest w ogóle sens dalsze przyjmowanie leków? Czy lepiej sobie odpuścić ten miesiąc? Wizyta u doktora dopiero za 2 dni.

    Można podejść jedynie nie stosować preparatów jak Gripex ,Ibuprom w razie temperatury Apap ,dozwolone preparaty nawet Sinupret ,Nasivin ,Tantum Verde w dawkach dla dzieci ,ale to po transferze do tego momentu jedynie preparatów z ibupromem bym się wystrzegała może negatywnie wpływać na ukrwienie macicy oczywiście do konsultacji z lekarzem.

    Basia89 lubi tę wiadomość

  • Marzena🌺 Autorytet
    Postów: 281 116

    Wysłany: 23 października 2024, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XXX89 wrote:
    Dziewczyny… u partnera cały czas wynik na helicobakter dodatni… niby niższy wynik niż ostatnio, pierwszy 170 Ru/ml a teraz 143… niby spada, ale coś długo, bo pierwszy wynik był robiony w maju… czy w tej sytuacji dr może nie dopuścić do stymulacji ? 🥺🙈


    Polecam na Instagramie u dr PaulinaIhnatiwicz ostatnio była rozmowa na ten temat dużo wiedzy i konsultacja z dobrym gastologiem dobrze się na tym znają na Przybyszewskiego.

    XXX89 lubi tę wiadomość

  • Luna_94🌛 Autorytet
    Postów: 1686 2473

    Wysłany: 23 października 2024, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia89 wrote:
    Dzisiaj to już mam zawalone gardło, nos i bół głowy :( Napisałam do dr Ż., ale odpisał że sama mam zdecydować co robimy z tym cyklem.
    To już musisz zobaczyć, jak samopoczucie i czy sama chcesz podchodzić 🙂

    Podrzucam z wątku IVF domowe sposoby na leczenie, bezpieczne:
    🔹 Marimer hipertoniczny spray 4 x 2 dawki , sól morska
    🔹 pueria immuno hot
    🔹 Sinupret 2 x 1 tabl.
    🔹 Vit C 1 g. 1 x 1 tabl.
    🔹 seria Prenalen
    🔹 na ból gardła płukanka z sody, szałwii, itp
    🔹 tantum verde, hascosept
    🔹 xylogel (do 5 dni)
    🔹 Inhalacje Olbas Oil + sól lecznicza - parówki pod ręcznikiem
    🔹 Syrop Islandzki dla dzieci 3 x 5 mil
    🔹 Syrop prawoślazowi
    🔹 Syrop z cebuli
    🔹 Ciepłe płyny , ciepłe owoce
    🔹 Sok z czarnego bzu , ciepła herbata z imbirem , sok malinowy,

    Basia89 lubi tę wiadomość

    👩🏻 🧔🏻 🐈 🐈‍⬛
    bez antykoncepcji od 2017, poważne starania od 2020, w klinice od 2023 ❤️‍🩹

    11.2023 start IVF • 7x❄️

    28.02 I FET ❄️ 5.1.1 po PGT-A
    4 dpt II • 5 dpt 25,7 • 7 dpt 96,9 • 9 dpt 233

    Mamy Cię już, Maluszku 🩵
    Urodzony (40+0) 15.11.2024 g. 13:26 🩵
    ⚖️ 3860g 📏 56cm

    age.png
  • Marzena🌺 Autorytet
    Postów: 281 116

    Wysłany: 23 października 2024, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia89 wrote:
    Dzisiaj to już mam zawalone gardło, nos i bół głowy :( Napisałam do dr Ż., ale odpisał że sama mam zdecydować co robimy z tym cyklem.


    Jak przechodzisz takie infekcje ?Jeżeli są samoograniczające nie kończą antybiotykiem ,wziewnymi sterydami w przypadku pozytywnej bety będzie leczenie dość ograniczone ) to bym podeszła ,teraz też panuje angina.

  • Marzena🌺 Autorytet
    Postów: 281 116

    Wysłany: 23 października 2024, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia89 wrote:
    Ostatnio słabo :/ Męczę się tydzień lub dwa, a czasami i tak kończy się antybiotykiem. Patrząc tylko na moje samopoczucie to nie czuję się na siłach, żeby podchodzić do transferu.


    To jak są tendencje do przedłużania infekcji to osobiście bym odpoczęła i zawalczyła w kolejnym cyklu.Miedzy 5 a 6 tygodniem ciąży zaczynają tworzyć się narządy wewnętrzne i lepiej brać jak najmniej leków przez kilka kolejnych tygodni .

  • Lili@ Autorytet
    Postów: 883 373

    Wysłany: 24 października 2024, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Czy przed transferem normalnie umawiam się na wizytę 2/3dc?

  • Luna_94🌛 Autorytet
    Postów: 1686 2473

    Wysłany: 24 października 2024, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili@ wrote:
    Cześć,
    Czy przed transferem normalnie umawiam się na wizytę 2/3dc?
    Tak 🙂

    Lili@ lubi tę wiadomość

    👩🏻 🧔🏻 🐈 🐈‍⬛
    bez antykoncepcji od 2017, poważne starania od 2020, w klinice od 2023 ❤️‍🩹

    11.2023 start IVF • 7x❄️

    28.02 I FET ❄️ 5.1.1 po PGT-A
    4 dpt II • 5 dpt 25,7 • 7 dpt 96,9 • 9 dpt 233

    Mamy Cię już, Maluszku 🩵
    Urodzony (40+0) 15.11.2024 g. 13:26 🩵
    ⚖️ 3860g 📏 56cm

    age.png
  • Madżka89 Autorytet
    Postów: 2531 4007

    Wysłany: 24 października 2024, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna , ale mi zleciała ta Teoja ciąża 🥹
    Jak się czujesz?
    Chodzisz już na ktg?

    Luna_94🌛 lubi tę wiadomość

    event.png
    🙍🏻‍♀️
    Letrox 75,MTHFR hetero, PAI-homo
    🙎🏻‍♂️
    Teratozoospermia, fragmentacja39%
    08.2017 poronienie 9 tc 👼
    10.20-04.21 3x IUI 🐒
    10.2021-przygotowanie IVF🍀
    01.2022-punkcja 🥚🥚🥚- 16 komórek➡️ 6 zarodków ➡️ ❄️❄️ 2 blastocysty( 5AA, 3BB) ➡️ ❄️1 zarodek po NGS
    02.2022- transfer-odwołany➡️ zapalenie endometrium
    21.03- biopsja➡️ wynik prawidłowy
    10.05- TRANSFER 3.2.2 🙏🍀
    17.05- BETA 23/ 19.05- 55 / 23.05-281
    7.06- USG- jest ❤️ CRL 6mm
    14.06- USG- CRL 1,42cm
    28.06- USG -CRL 3,04cm Córeczka💕
    18.07. USG PRENATALNE- CRL 7cm
    28.08. USG- CRL 9cm
    18.08. USG- 185g
    2.09. USG- 308g
    20.09 USG POŁÓWKOWE - 463g
    30.09. USG- 612g
    21.10. USG- 970g
    10.11. USG - 1588g
    25.11. USG III TRYM.- 1650g
    01. 23 Nasz Cud SN 3610g 56cm💗
  • Luna_94🌛 Autorytet
    Postów: 1686 2473

    Wysłany: 24 października 2024, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madżka89 wrote:
    Luna , ale mi zleciała ta Teoja ciąża 🥹
    Jak się czujesz?
    Chodzisz już na ktg?
    Byłam raz w klinice i na razie nie mam następnego zaplanowanego 🙈 Mi też strasznie szybko zleciała, jutro już 37+0 🥰

    Madżka89, Promyczek 2024 lubią tę wiadomość

    👩🏻 🧔🏻 🐈 🐈‍⬛
    bez antykoncepcji od 2017, poważne starania od 2020, w klinice od 2023 ❤️‍🩹

    11.2023 start IVF • 7x❄️

    28.02 I FET ❄️ 5.1.1 po PGT-A
    4 dpt II • 5 dpt 25,7 • 7 dpt 96,9 • 9 dpt 233

    Mamy Cię już, Maluszku 🩵
    Urodzony (40+0) 15.11.2024 g. 13:26 🩵
    ⚖️ 3860g 📏 56cm

    age.png
‹‹ 3095 3096 3097 3098 3099 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ