X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 19:22

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doktorek i tak kaze sie zjawic 30.06 lub 1.07

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak myslicie jest sens jezdzic na wizyty i prowadzic ciaze czy poszukac moze kogos innego blizej i wgl.

    wiecie moze ile kosztuje wizyta ciazowa?

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba płaciłam 250, u pani doktor. U Żaka chyba to samo.

    r9bzabd.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Campari a Ty prowadzisz tam ciąże.?
    nie za pozno ta wizyta jesli 30.06?

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ale ja jestem z Poznania. Ja miałam wizyte 10 dni po pozytywnej becie, było już widać serduszko, to był 5t6d, więc 30. 06 wydaje mi się być ok:-)

    r9bzabd.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo super tego oczekiwalam Dzieki Ainaa:**
    aptt mam w normie nie nie biore clexane tylko acard.

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje sprzed 2 tygodni tez było w normie, a dzis spadek. na pewno bedziesz teraz to kontrolować :) powodzenia i spokojnej ciąży :)

    Natu93 lubi tę wiadomość

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 19:22

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Campari, a jak oni liczą ten wiek ciąży, ze piszesz o 5t6d, od punkcji, od transferu, czy do daty punkcji dodają 2 tygodnie?

    Aina
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wiek ciąży zwykle liczy się od ostatniej miesiączki, tak jest najłatwiej. Czy liczą inaczej jeśli ciąża jest wynikiem zapłodnienia in vitro-nie wiem, ale wydaje mi się, że nie koniecznie, po prostu wtedy wiadomo kiedy dokładnie doszło do zapłodnienia:-)

    r9bzabd.png
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie sie zastanawiałam jak to jest przy IVF. Dzieki campari :)

    Aina
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiek ciazy licza od dnia transferu dodaja 2 tygodnie.

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy w tak wczesnej ciazy moge ubrać buty na koturnie z platformą na wesele, nic sie nie stanie dzidziusia??

    Panikuje;(
    0_o

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu, ale to bedzie rożnie bo jedne panie maja transfer w 2, inne w 3, a inne w 5-6 dobie. Wg mnie najlepszy, dokładny wynik dostaniemy licząc dzien punkcji lub dzien domniemanej owu przy CRIO jako dzien owu, do którego dodamy dwa tygodnie, ale ja sie nie znam.

    Z butami nie pomogę, jestem większa panikara niż Ty :/ choc nie wydaje mi sie, aby buty mogły zaszkodzić :)

    Aina
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu bez obaw możesz ubrać buty na koturnie czy na korku . Ja nie widzę nic w tym złego . Szczerze to jak ma sie coś wydarzyć to się wydarzy . Ja do 6 tc nie wiedziałąm o niej żyłam normalnie ćwiczyłam po5 razy w tygodniu i było ok a jak zaczęłam uważać zaczęły się problemy jak nie plamienia to coś zawsze nie tak . Po 12 tyg lekarz powiedział że można odetchnąć to w 13 tc przestało bić serduszko. Jeśli nie krwawisz nie masz plamień czujesz się ok to baw się dobrze na weselu . Nie każe ci gór przenosić ale szczęśliwa matka = szczęśliwe dziecko . Ja po moich przejściach wiem że jeśli kiedykolwiek dane mi będzie być w ciąży to nie będę tak przesadnie traktować każdej zabobony.
    Ja mam wizytę w poniedziałek i nie wiem czy jej nie przesunę albo całkiem odwołam . Panie z recepcji mnie tak zraziły że nie mam ochoty tam jechać i w sumie mąż też ma takie odczucia . Jedna mówi co innego druga co innego dobrze że zadzwoniłam i się dowiedzieć bo bym na marne jechała tam .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakonda, a co Ci powiedziały? Problem jest z tymi nowymi, młodymi. Ja mimo, że jestem pacjentką od 2 lat i przedstawiam się z nazwiska to za każdym razem muszę opowiadać swoja historię niemal od poczatku jak nie trafię na odpowiednią. Nie zrażaj się kochana, choć wiem jakie to wkurzające.

    r9bzabd.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umówiłam męża na badanie nasienia rozszerzone i fragmentacja dna plemnika na sobotę teraz 25.06 I wczoraj zadzwoniłam upewnić się co do dnia i godziny i ile dni nie może alkoholu pić . A ta pani mi powiedziała że na takie badania to od pon-pt i nie w godzinach popołudniowych i że sobota to podstawowe . To tłumacze jak krowie na rowie że co mi da to podstawowe jak chcemy wiedzieć morfologię i fragmentację z tym że wypaliła sobie 750zł za oba badania to szczegół bo tamta mi powiedziała 650 zł gdzie w invimed w Pozaniu badanie rozszerzone 175+270 =445 a nie 750 wiec pani podziękowałam i odwołałam badanie . Powiem wam ze będąc w Bydgoszczy zaledwie od marca do maja a znały mnie z imienia i nazwiska wszystkie panie nawet anestezjolog mnie pamiętał jak podchodziłam drugi raz. Ja sobie cenie takie rzeczy bo wkurza mnie masówka i wyzyskiwanie . Chciałabym żeby ktoś patrzył na parę i jej problem a nie leciał taśmowo.
    Jeszcze moja noga tam nie postała a już mam uraz do ogółu .
    Dla dziewczyn które chcą zbadać nk to na garbarach w centrum onkologii w oddziale immunologi robią to badanie i kosztuje 158 zł od pon-pt od 8-13 jest pobierana krew . Wim że oprócz nk jest jeszcze cos badane ale nie pamiętam co wiec kolejna różnica z invimed 350 zł .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakonda, rozumiem Cię doskonale, sama ostatnio 5 razy byłam odsyłana jak chciałam się umówić na badanie i odkąd są nowe rejestratorki zastanawiam się skąd oni je wzięli, sa takie nieogarnięte. A po przeprowadzce mam wrażenie lepiej nie jest. Przykre, że się zraziłaś na samym początku.

    r9bzabd.png
  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tam tylko ta czarna z imienia pamieta ta niska starsza a juz tam jeżdżę 1,5 roku. Moj m strasznie nie lubi tam jezdzic i sie nie moze do dzis przekonać. I chyba wizyta w poniedzialek to ostatnia nasza bedzie i odpuszczamy. I tak musze zregenerować organizm i odpocząć. Tez zrezygnowalam z badania nasienia bo drogo. Wole w zielonej gorze zrobic jest o polowe tansze.

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ