X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiina trzymam i kciuki za Was!
    Się kiedyś spotkamy w klinice;)

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu! Ja trzymam kciuki za Was, kiedy Wy macie wizytę?

    Aina
  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarinka mialam 8 z tego 7 bylo prawidlowych. 4 sie zaplodnily i dwa w 5 dobie morule doczekaly na transfer. Ale sie nie przyjęły.

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    Natu! Ja trzymam kciuki za Was, kiedy Wy macie wizytę?

    Nie wiemy jeszcze czekamy za kolejna beta w poniedziealek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2016, 11:08

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja komórka niestety sie nie zaplodnila. Dr mowi ze tak bywa. Wiec drugie podejscie nie wyszlo. Nie wiem czy chce to dalej kontynuować. Wiecie moze jak to dalej jest jeżeli nie dojdzie do transferu?

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julajko! Nie poddawajcie sie! Generalnie powinnaś otrzymać zwrot chyba 500 zł.
    Pamiętasz jak było u mnie w lutym, pobrano 10 komórek, 4 dojrzałe, żadna sie nie zapłodniła. A potem na cyklu naturalnym dwie blastocysty klasy 5AA. Nie poddawajcie sie prosze!!!!!!!!
    Jest mi strasznie przykro, bo doświadczam takiej sytuacji i ledwie ja przeżyłam emocjonalnie. Życzę siły i wiem, ze Wam sie uda!

    Aina
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julajka wrote:
    Moja komórka niestety sie nie zaplodnila. Dr mowi ze tak bywa. Wiec drugie podejscie nie wyszlo. Nie wiem czy chce to dalej kontynuować. Wiecie moze jak to dalej jest jeżeli nie dojdzie do transferu?

    Julajka...bardzo mi przykro. Trudno cokolwiek radzić. Odpoczynek na pewno dobrze Wam zrobi, wyciszysz się i zastanowisz co dalej. Tak jak mówi Ainaa, może znajdzie się inne rozwiązanie, inny sposób, a ja z własnego doświadczenia wiem, że życie pisze różne zaskakujące scenariusze. I choć wiem, że ,,rada tej której się udało" może być denerwująca, ale cały czas trzymam kciuki za Ciebie, za Was wszystkie. Po prostu wiem jak jest.

    r9bzabd.png
  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za słowa otuchy. Czułam ze nie wyjdzie od początku stymulacji. Jest mi troche przykro. Moze to jeszcze hormony ze nie dociera aż tak.
    Od poczatku wydawalo mi sie ze za szybko bo jedna komorka potrzebuje 3 miesiecy. A ty dwa tylko minely.
    Zobacze co powie mam czas do 27 na zastanowienie sie. Na nastepne ivf juz raczej nas nie stac a nazbierac tez nie damy rady tak szybko. Myslalam ze wiecej zwrócą jak 500 zl.

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytaj w rejestracji, czy jest jakos zwrot, ale zadzwoń tam najlepiej jutro.
    Ja przy tamtym lutowym IVF tez od początku czułam, ze nie idzie tak jak powinno...moze cos w tym jest. Odpoczniecie chwilkę, pomyślcie o finansach...życzę aby Wam sie udało :*

    Aina
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki
    14dpt zaraz jade na betke.
    Mam pytanie ide na wesele 25.06 czy mozna tańczyć czy lepiej sobie odpuscic jak myslicie?

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 19:21

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu, kciuki za piękny przyrost bety, a odnośnie wesela, ja bym tance odradzała, no chyba ze przytulaniec z mężem. Ciąża po IVF jest ciąża podwyższonego ryzyka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2016, 15:52

    Aina
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu, ja myślę, że skakanie czy wygibasy odpadają, ale pobujać się przy ,,Białym Misiu" ;-) możesz spokojnie. Przecież chyba nie masz nakazu leżenia plackiem. A najlepiej po wyniku bety zapytaj przy okazji gin czy masz sie specjalnie oszczedzać.

    r9bzabd.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny;)
    Czekamy na wyniki po 16 godz

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno bedzie wyysssooookkkkkkaaaaaaaaa :)

    Aina
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julajko, jak sie dzis czujesz?

    Aina
  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. no troche mi przykro. nie wiem jak zaczac rozmowe z mezem co dalejrobimy. kobieta ma twarda d.... wiecie szybko sie zbiera.
    ciekawa jestem co dr wymysli teraz. czyli standardowe pytanie co dalej? co do organizmu lepiej jak ostatnio bo moge siadac i normalnie chodzic. i tak nie boli.
    a jak tam u was?

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja beta 11 dpt 776,66
    14 dpt 3370,26

    az sie boje.

    kiedy wizyta..:/

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie rośnie beta, napisz do doktorka i zapytaj kiedy wizytę umówić :) ale fajnie :) jak sie czujesz?

    Aina
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu93 wrote:
    moja beta 11 dpt 776,66
    14 dpt 3370,26

    az sie boje.

    kiedy wizyta..:/

    Łał, ale przyrost, to chyba faktycznie bliźniaki:-) gratulacje Natu

    r9bzabd.png
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ