X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 31 maja 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżdżownica na czczo 80. Jeśli nie bierzesz metforminy to raczej nie unikniesz.

    Campari jak tylko mąż przejmie córę wyskrobię do Ciebie wiadomość na priv :)

  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 31 maja 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaNata ja byłam u dr K na kontrolnej, o obiecałam będąc jeszcze w ciąży pokazać małą w klinice i postanowiłam słowa dotrzymać ;)

    AnnaNata. lubi tę wiadomość

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 31 maja 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A88 , gratki, mamy ostatnio swietna statystyke w watku:)

    a88 lubi tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 31 maja 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziękuję bardzo za słowa wsparcia i kondolencje!

    A88 super! Piękna beta! Gratuluję :*
    dżdżownica wrote:
    A jaki miałaś poziom glukozy na czczo? Bo wolałabym uniknąć robienia krzywej :(

    Mi Pani dr powiedziała, że jeśli HbA1c będę miała wciąż poniżej 5% to nie muszę robić testu obciążenia glukozą. No ale to dopiero zobaczę w lipcu.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 31 maja 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna u mnie było podobnie, miałam nie robić obciążenia ze względu na ciążę leżącą. Przypadkowo wyszło że muszę i wyszła podwyższona glukoza, miałam dietę.

    r9bzabd.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 31 maja 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:

    Mi Pani dr powiedziała, że jeśli HbA1c będę miała wciąż poniżej 5% to nie muszę robić testu obciążenia glukozą. No ale to dopiero zobaczę w lipcu.

    To jest nadzieja :) w lutym miałam 4,79%.
    A tydzień temu glukozę na czczo 78.

    1JyDp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna dziekuje :*

    Z reszta wszystkim Wam dziekuje za cieple slowa :)

    To moja pierwsza w zyciu beta inna niz 0 i chociaz ciesze sie jak glupia, to tez zdaje sobie sprawe z tego, ze to dopiero drugi, z wielu zakretow do pokonania...

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 31 maja 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A88 masz praktycznie taka sama bete jak ja 7 dpt (56.3). Mysle, ze rokowania masz bardzo dobre.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 31 maja 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie znów ekscesy (chyba wyczerpuję całą pulę za Was- wisicie mi kawę ;p) są wyniki drugiego posiewu i okazało się, że znów bakterie w pochwie (Escherichia coli i enterococcus species).

    Na smsmy dr odpisała tylko"tak" co tyczyło się zapytania o to czy potrzebny antybiotyk. Na resztę pytań (czy mam jutro podjechac po recpetę itd) odpowiedzi brak... może jutro rano... łudzę się.

    Wydaje mi się, że może to mogło być przyczyną plamień a teraz "brzydkiego" śluzu.

    Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

    Edit: dopiero teraz uświadamiam sobie, że jak brałam antybiotyk na poprzednią bakterię, to żadnych plamien nie było...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2017, 22:02

    bv5tg9v.png
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 31 maja 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza ja nie pamiętam kiedy miałam dobry posiew ;) na escherichię dr da Ci antybiotuk, podejrzewam, że będzie to ceclor. Dla pocieszenia - mi wychodziły wieeele gorsze rzeczy w posiewie.
    Jedź do kliniki w godzinach kiedy jest dr K. Zadzwoń najlepiej do rejestracji i się dowiedz w jakich godzinach jest i podjedź. Jak już będziesz w klinice jedna z Pań poinformuje, że jesteś i albo Ci przyniesie receptę jak pacjent wyjdzie albi dr K sama do Ciebie podejdzie.
    Zapewne dostaniesz jeszcze coś dopochwowo no i San Probi. Przy E.coli dobrze pić sok z żurawiny

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza ja to miałam (pytanie czego nie miałam, hmm). Teraz niestety może być tak, że infekcje będą z Tobą całą ciążę, tak bywa. Kicia ma rację co do żurawiny.

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    r9bzabd.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam infekcje przezyję, ważne żeby to ciąży nie zagrażało.
    Przy okazji umówiłam się na USG, ale do dr Żaka.
    Chcę sprawdzić jak tam to małe <3 się trzyma ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2017, 08:13

    bv5tg9v.png
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no infekcje porządaną rzeczą w ciąży nie są, ale niestety są. A maluch na pewno w porządku, daj znać po wizycie. Ech...dziewczyny sił Wam życzę, pamiętam dobrze jaki to jest strach, ale wart tego finału co po nocach spać nie daje.
    Dla wszstkich maluszków, tych poza i tych jeszcze w brzuszkach a także tych co to się jeszcze gdzieś na gwieździe wahają (dalej dalej, fajne mamusie czekają ;-) ) przesyłam najszczersze serdeczne całusy <3

    AnnaNata., MalaHD lubią tę wiadomość

    r9bzabd.png
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza ważne, aby robić posiewy i kontrolować. Najgorsze są nieleczone infekcjem Na szczęście nasza dr robi częste posiewy. W tamtej ciąży infekcji nie miałam ani razu a i tak co druga wizyta to posiew i myślę, że bardzo słusznie. Gro lekarzy nie robi przed GBS i potem się różne rzeczy dzieją jak coś jest i nie daje objawów. Ważne, by trzymać rękę na pulsie.

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza kiedy masz usg u Żaka?

  • Nula30 Ekspertka
    Postów: 286 75

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,czy możecie mi napisać na jaki koszt IUI należy się nastawić w Medarcie? Mam na myśli całkowity koszt pierwszej IUI.
    Pozdrawiam:)

    rfxg43r8qq0glx30.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nula, trudno jest podać konkretną kwotę, bo wiele zależy od tego, jakie dostaniesz leki i badania do zrobienia przed / w trakcie. Mnie samo IUI kosztowało 1100 zł (w cenie były oceny USG). Do tego leki stymulujące, badanie estradiolu i progesteronu oraz leki przepo (Duphaston / Luteina / Lutinus / Clexane itp.)

    U dr Kubiaczyk chyba będzie drożej, bo ona zdaję się robi więcej badań krwi i bardziej obstawia lekami po niż Żak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2017, 15:18

    Nula30 lubi tę wiadomość

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serce juz nie bije, mam odstawic leki czekac na krawienie...

    bv5tg9v.png
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Serce juz nie bije, mam odstawic leki czekac na krawienie...
    Mysza... :-(

    r9bzabd.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza tak bardzo mi przykro :( Trzymaj sie jakos...

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
‹‹ 488 489 490 491 492 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ