Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała8 wrote:
    Cześć dziewczynki! Wracam do Was ☺ dawno mnie tu nie bylo. W grudniu dostalam leki anty, ppd koniec grudnia kolejna dawke, po ktorej niestety zle sie cZułam i musialam odstawic. Teraz jestem na kolejnych anty i czekam na wizyte 26 lutego. Mam nadzieje, ze dr Ż odstawi mi juz tabsy i ruszymy z drugą procedurą in vitro.
    Mada, jak Ty sie czujesz? Jak maleństwo?

    Hejka!
    Właśnie w styczniu po urlopie dr Z Cię tutaj wywoływałam a Ty zamilkłaś ;) teraz rozumiem...
    No u nas już chyba lepiej, awarię zażegnane ( mam taką nadzieję :), przynajmniej krwiaki sobie poszły ) i już po badaniach prenatalnych. Wszystko w normie i najprawdopodobniej chłopak się nam szykuję. Po moich wszystkich akcjach zostaje u dr B.

    Trzymam kciuki za Ciebie i dziewczyny!
    Dr Z jest jaki jest ale naprawdę można mu zaufać, wie co robić a po co też ma na siłę Was stymulować żebyście potem musiały przechodzić rozczarowanie..
    Będzie dobrze, choć sama wiem z doświadczenie jak to jest "czekanie- kiedy?".
    Nie poddawać się dziewczyny!
    Tutaj jest moc i siła wsparcia! :)

    Kornel kciuki za betę! :) jutro będzie się działo!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2018, 17:44

    Mała8 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelkornel o której będziesz miała wyniki bety? Kciuki zaciśnięte :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_E wrote:
    Dostałam wczoraj @ jak w zegarku. Więc startujemy z 3 ivf. We wtorek jeszcze na badania. I od środt puregon. I zajrzałam do kartki którą napisała Pani dr i mam przyjechać na usg w 7 dawce dopiero. Nie za późno?

    Ja też na pierwszej wizycie od rozpoczęcia stymulacji byłam po 6-7 dniach.

  • JaMama84 Autorytet
    Postów: 304 129

    Wysłany: 18 lutego 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ostatniej wizycie, jak zapadla decyzja o kontynuacji antykoncepcji, mowie do dr Z, ze jestem zalamana, a on na to, ze mam znalezc kogos kto mnie pocieszy i przyjsc za minimum 10 dni :) Juz sie przyzwyczailam do poczucia humoru dr Z, rozbawil mnie tym:)

    Mała8 lubi tę wiadomość

  • JaMama84 Autorytet
    Postów: 304 129

    Wysłany: 18 lutego 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała8 wrote:
    Cześć dziewczynki! Wracam do Was ☺ dawno mnie tu nie bylo. W grudniu dostalam leki anty, ppd koniec grudnia kolejna dawke, po ktorej niestety zle sie cZułam i musialam odstawic. Teraz jestem na kolejnych anty i czekam na wizyte 26 lutego. Mam nadzieje, ze dr Ż odstawi mi juz tabsy i ruszymy z drugą procedurą in vitro.
    Mada, jak Ty sie czujesz? Jak maleństwo?
    Mala, licze, ze razem zaczniemy i to juz za tydzien!

    Mała8 lubi tę wiadomość

  • kornelkornel Autorytet
    Postów: 491 260

    Wysłany: 18 lutego 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, właśnie się zastanawiam czy jechać na 28 Czerwca czy nie zrobić sobie w Diagnostyce bo mam pod nosem...
    Ile się czeka na wyniki z Hcp jakbym pojechała na 7 ? Najchętniej to bym zrobiła zaraz teraz :-)

    klz9krhmyflvohw4.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 18 lutego 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W diagnostyce na Mickiewicza jak pójdziesz od rana wyniki są ok godz 11-12

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelkornel wrote:
    Hej, właśnie się zastanawiam czy jechać na 28 Czerwca czy nie zrobić sobie w Diagnostyce bo mam pod nosem...
    Ile się czeka na wyniki z Hcp jakbym pojechała na 7 ? Najchętniej to bym zrobiła zaraz teraz :-)

    hej Kornel 3mam kciuki za jutro. Ja w HCP miałam zawsze wyniki szybko po około 2 godzinach. Ale zawsze tam jeżdziłam w dni świąteczne, niedziele albo już w godzinach wieczornych gdzie nie było ludzi. W poniedziałek o 7 rano pewnie będzie kolejka. Ale warto spróbować. Oni robią tam badania na bieżąco.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2018, 20:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suselek jak maluszek? :)

  • juhaska Przyjaciółka
    Postów: 315 49

    Wysłany: 18 lutego 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelkornel wrote:
    Hej, właśnie się zastanawiam czy jechać na 28 Czerwca czy nie zrobić sobie w Diagnostyce bo mam pod nosem...
    Ile się czeka na wyniki z Hcp jakbym pojechała na 7 ? Najchętniej to bym zrobiła zaraz teraz :-)
    Trzymam kciuki

  • Kaya85 Przyjaciółka
    Postów: 111 58

    Wysłany: 19 lutego 2018, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelkornel wrote:
    Hej, właśnie się zastanawiam czy jechać na 28 Czerwca czy nie zrobić sobie w Diagnostyce bo mam pod nosem...
    Ile się czeka na wyniki z Hcp jakbym pojechała na 7 ? Najchętniej to bym zrobiła zaraz teraz :-)

    Powodzenia!:)
    Ja ostatnio w hcp byłam na 7:30 i wyniki miałam koło 13, choć Pani w rejestracji powiedziała że to nie są badania na cito, więc nie wie czy będą, na szczęście były.

    2nn3csqv3n1l6u17.png
    06.2018 niespodzianka:)
    02.2018 I ivf, 1zarodek :(
    12.2017 HSG, 03.2017 laparoskopia
    0% mąż morfologia
    Wykryto alfa HLA-DQ8
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada29 wrote:
    Suselek jak maluszek? :)

    Maluszek bardzo dobrze. Rośnie i słyszeliśmy już serduszko. Przed nami wizyta prenatalna u Dr S 8 marca.

    Ja borykam się z nudnościami i bólami głowy, wymiotami :). Dziewczyny jak sobie z tym radziłyście?


    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    susełek wrote:
    Maluszek bardzo dobrze. Rośnie i słyszeliśmy już serduszko. Przed nami wizyta prenatalna u Dr S 8 marca.

    Ja borykam się z nudnościami i bólami głowy, wymiotami :). Dziewczyny jak sobie z tym radziłyście?

    No to dobrze, a tyle stresu było...A tu proszę, już serduszko słyszeliście i jesteście przed prenatalnym :) ciekawe co u Ciebie Bedzie? Chyba że już Wam powiedzieli?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moly który detektor kupiłaś? Na allegro za 199 zł. Bo się przymierzam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie wiemy. Ale chcemy wydobyć informacje z badań getetycznych zarodka. Niestety dr kru nie umiał bo one są zaszyfrowane. Ma się dowiedzieć na następna wizytę od genetyków.

  • kornelkornel Autorytet
    Postów: 491 260

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 37,97 :-)

    JaMama84, Agatka88, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Ruda2017, Imbirek91, Kaya85, gabrysia111, Miśka90, Lady_E, Alberta, Lizzinka, Dalia90, anna_b, antonna, Bella93, Mała8, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    klz9krhmyflvohw4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada29 wrote:
    Moly który detektor kupiłaś? Na allegro za 199 zł. Bo się przymierzam ;)

    Dziewczyny polecały Jumpera i do tej pory nie narzekam :)

    Kupiłam na tej aukcji:
    http://allegro.pl/detektor-tetna-plodu-jumper-100-s6-mega-zestaw-i7012099544.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2018, 17:49

  • Agatka88 Znajoma
    Postów: 24 22

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję! Miałam przeczucie że Ci się uda! :)

    kornelkornel lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelkornel wrote:
    Beta 37,97 :-)

    Gratulacje! No to teraz życzę pięknych przyrostów :)

    kornelkornel lubi tę wiadomość

  • kornelkornel Autorytet
    Postów: 491 260

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam za kciuki trzymajcie dalej, bo się przydadzą <3 :)

    klz9krhmyflvohw4.png
‹‹ 759 760 761 762 763 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ