X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Mezoterapia jajników
Odpowiedz

Mezoterapia jajników

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Maja80 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopóki ktoś nie spróbuje zawsze nie będzie na 100 % pewny czy mezoterapia coś w danym przypadku usprawnia, polepsza.
    W moim nie pomogła nic a nic.
    Potem była jeszcze droga stymulacja( 100 % odpłatności) zakończona totalną porażką bo nawet do In vitro nie można było po niej podejść. Potem po zwykłych (tańszych tabletkach z estrogenem i clo, letrazol) dwa pęcherzyki, próba in vitro, niestety 0 komórek jajowych.
    W międzyczasie kupiłam mleczko pszczele i zioła ojca sroki na owulację i stosuję od 3 tygodni licząć na cud.

    Pozdrawiam wszystkie staraczki. Trzeba wierzyć do końca wyczerpania wszystkich możliwości , ze będzie dobrze.

    Emily0723 lubi tę wiadomość

  • Niki84 Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 14 czerwca 2023, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy możecie polecić która z klinik jest lepsza Medistica czy Krakovi w Krakowie, chodzi mi dokładnie o mezoterapie jajników

  • Milady92 Przyjaciółka
    Postów: 123 23

    Wysłany: 17 czerwca 2023, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki84 wrote:
    Dziewczyny czy możecie polecić która z klinik jest lepsza Medistica czy Krakovi w Krakowie, chodzi mi dokładnie o mezoterapie jajników
    Zdecydowanie Medistica !! Byłam też w Krakovi i mam porównanie. Często dziewczyny piszą, że na nich nie zadziałała mezoterapia, a ja uważam że przed wyborem kliniki należy dopytać o szczegóły - ile osocza Wam podadzą?! To jest kluczowe! Czesto dziewczyny wybierają klinikę tylko pod kątem "gdzie taniej". Ja rozumiem, że to nie są tanie sprawy, ale jeśli ktoś ma zamiar wydać te pieniądze to dobrze by było żeby był efekt. Bo na tym przecież nam najbardziej zależy.

  • Maja80 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 17 czerwca 2023, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy znajdzie się jakaś dziewczyna, która przeszła IVA? W ofercie ma to tez Medistixa i Krackovi. Gdzie bezpieczniej i skutecznie uderzyć? Pilne!!!

  • Milady92 Przyjaciółka
    Postów: 123 23

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja80 wrote:
    A czy znajdzie się jakaś dziewczyna, która przeszła IVA? W ofercie ma to tez Medistixa i Krackovi. Gdzie bezpieczniej i skutecznie uderzyć? Pilne!!!

    Ja się dopytywałam odnosnie IVA i uzyskałam odpowiedź, że od IVA się odchodzi ponieważ zbyt mało ciąż udaje się uzyskać. Poza tym jest to zabieg bardziej ingerujący i często po nim spada AMH. Mogą wystąpić różne powikłania. Wejdź na wątek IN VITRO z niskim AMH i tam opisałam mój przypadek odnośnie obu klinik i lekarzy.

    Liz lubi tę wiadomość

  • Eve83 Ekspertka
    Postów: 156 136

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2023, 17:04

  • lubiekawee Znajoma
    Postów: 27 12

    Wysłany: 29 czerwca 2023, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, nie mogę podzielić się własnym doświadczenie, ze znajomych nikt też nie robił. Natomiast pierwszą lub jedną z pierwszych klinik, która zaczęła to wykonywać była Invicta z Warszawy. Po roku opublikowali post na blogu, gdzie zamieścili wyniki - ogólne biorąc 75% pacjentek osiągnęły swój cel - czyli zaszły w ciążę, lub invitro z własnymi komórkami a nie dawczymi. Z tego wywnioskowałam że klinika może, nie wiem, czy musi, prowadzić statystykę. Zapytaj w klinikach, może będzie łatwiej podjąć decyzję.

  • Aga17 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 16 lipca 2023, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    AMH miałam badane trzykrotnie:
    -Luty: 0,01 mg/nl, czyli niewykrywalne. Zaczęłam brać witamine D3 4000.
    -Maj: 0,04 mg/nl ciutke sie podniosło
    -Czerwiec: 0,18 ng/nl, podniosło sie nawet sporo.

    Miałam robioną mezoterapie jajników w zeszły piątek, na efekty musze dwa miesiące poczekać .
    Zabieg miałam w klinice Invimed w Katowicach.
    Przesympatyczna Pani Doktor!
    Narazie borykam Sie z bólem jajników, ale do 3- 4 dni przejdzie.

    Ciężko powiedzieć, czy to od witaminy podskoczyło, czy po prostu tak skacze sobie......

    No ale na efekt po mezoterapii trzeba odczekać te dwa miesiące, czy wogóle sie poprawi.......

    Lewy jajnik dostał 2 ml osocza bogatopłytkowego,a prawy aż 4,5 ml.
    Z relacji Pani Doktor wynikło, ze prawy jajnjk nie wyglądał za zdrowo, dlategodostał większą danwke.....

    Musze dodac też, że jeśli pęcherzyki wogóle sie pojawiają, totylko w öewym jajniku. W prawym od paru lat nic sie nie dzieje.

    Jestem po nieudanym invitro z komórką dawczyni.
    Ale wpadnęłam w internecie na zabieg mezoterapii jajnikow i postanowiłam zawalczyć😀

    Jeśli ktoś ma pytania, prosze pisać.

  • Aga17 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 16 lipca 2023, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel00 wrote:
    Jakieś nowe doświadczenia dziewczyny z mezoterapią? Ja mam 42 lata i to chyba moja ostatnia nadzieja bo moje komorki nie dojrzewają. Ale jakoś statystyki nie napawają optymizmem..

    Tez mam 42 lata i 17 lat starań za sobą.....endometrioza i takie tam inne dodatki.....

    Prubój póki możesz!
    Każdy organizm inaczej zadziała po zabiegu. Może akurat ci sie uda!

  • Eve83 Ekspertka
    Postów: 156 136

    Wysłany: 17 lipca 2023, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2023, 17:04

  • Liz Koleżanka
    Postów: 233 11

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mozesz sie do mnie odezwac?
    Jestem przed zabiegiem wlasnie: 661660898
    Milady92 wrote:
    Ja się dopytywałam odnosnie IVA i uzyskałam odpowiedź, że od IVA się odchodzi ponieważ zbyt mało ciąż udaje się uzyskać. Poza tym jest to zabieg bardziej ingerujący i często po nim spada AMH. Mogą wystąpić różne powikłania. Wejdź na wątek IN VITRO z niskim AMH i tam opisałam mój przypadek odnośnie obu klinik i lekarzy.

  • Aga17 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 29 grudnia 2023, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No witam

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ