Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
Odpowiedz

✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨

Oceń ten wątek:
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1108 2909

    Wysłany: 10 stycznia, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Na jaki kolorek postawiliście? 🤔🥰😍 piękne imię wybraliście 🩷

    Na dole jest taki delikatny pastelowy róż, który kończy się w połowie ściany taką falbanką (to dziś będziemy robić), a potem jest koloro śmietanki😊
    Ja bardzo chciałam iść w beżowy, ale mój mąż się na czytał, że beżowy zabija kreatywność dziecka i ze dziecko potrzebuje barw 🤔😅

    Rakieta_P🚀, Lusiaa22, Kasieńka lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 10 stycznia, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Na dole jest taki delikatny pastelowy róż, który kończy się w połowie ściany taką falbanką (to dziś będziemy robić), a potem jest koloro śmietanki😊
    Ja bardzo chciałam iść w beżowy, ale mój mąż się na czytał, że beżowy zabija kreatywność dziecka i ze dziecko potrzebuje barw 🤔😅
    Ciekawie - zapodawaj fotki! U nas remont trwa i coraz bliżej mi do faktu, że nie zdążymy ….
    Plan jest na boazerie i tapetę na jedną ścianę. Reszta biało.

    A co do kolorów to raczej kwestia potrzeby kontrastów, a nie kolorów. Natomiast Wasz wybór wydaje się być bardzo apetyczny !

    Kasieńka lubi tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Honorka Autorytet
    Postów: 1110 1454

    Wysłany: 10 stycznia, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Super 🥰🥰🥰
    U nas przez to łożysko na przedniej ścianie tym razem chyba jeszcze poczekamy. 🙈🙈🙈🙂

    U mnie też na przedniej i nic nie czuję 😔
    Czekam tylko na ten moment ale od jakiegoś czasu nawet smyrniec nie czuć... W środę mam połówkowe to zobaczymy co tam u małego słychać :)

    Agulek24, Kasieńka lubią tę wiadomość

    🕴️83💃89
    02.25 kwalifikacja IFV
    12.03.25 punkcja -7 zarodków
    17.03.25 świeży transfer, zostało 6❄️ 2x 4AA i 4x AB
    05.25 biopsja endometrium z NK i CD 138, endobiome i cytologia z HPV oraz cytokiny
    06.25 wg immuno cytokiny i NK są ok
    07.25 allo 17.90%, cross negatywny🤨 reszta wyników super
    KIR BX wszystkie implantacyjne są
    08.09.25 transfer
    5dpt 17,2 ; 8dpt 82 ; 10dpt 158 ; 14dpt 784,1
    27.09 ślub 🎂
    21dpt USG💍
    24dpt beta 12986,6 prog 39
    32dpt beta 44046,20 prog 43,44
    42dpt/8+5/8+0 1,58cm
    11+0 4,43cm
    12+5 6,93cm I prenatalne
    Nifty Pro - amniopunkcja- zdrowy!!
    Chłopiec 🩵
    19+1 281g
    21+3 połówkowe 493g
    23+1 630g
    27+1 1105g
    27+3 1134g echo serca ok
    29+3 3 prenatalne 1472g
    31+1 1764g
    34+1 2127g
    35+2 2175g 😔
    36+1 2460g
    37+1 2733g
    37+5 2600g i 48cm ❤️

    age.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8044

    Wysłany: 10 stycznia, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorka wrote:
    U mnie też na przedniej i nic nie czuję 😔
    Czekam tylko na ten moment ale od jakiegoś czasu nawet smyrniec nie czuć... W środę mam połówkowe to zobaczymy co tam u małego słychać :)

    Ja teraz z tyłu i coś zaczynam go czuć.. 🥰.
    Trzymam kciuki za polowkowe ✊️.
    Ja mam w czwartek wizytę I po cichu liczę że będą już nasze wyniki 🙏.
    Jestem ciekawa jej reakcji ma to że teraz tego nie było... 🤯

    Sikoreczkaaa, Honorka lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3464 4671

    Wysłany: 10 stycznia, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam sobie dziś badania, a tu wszystko w dół mimo suplementacji:

    Kwas foliowy
    • wynik: 12,3 ng/ml
    • norma: 3,2 – 24,0 ng/ml
    Witamina B12
    • wynik: 170 pg/ml ↓
    • norma: 190 – 824 pg/ml
    Magnez
    • wynik: 1,5 mg/dl ↓
    • norma: 1,6 – 3,0 mg/dl
    Żelazo
    • wynik: 90 µg/dl
    • norma: 35 – 168 µg/dl
    Ferrytyna
    • wynik: 14 µg/l ↓
    • norma: 20 – 110 µg/l
    TIBC (całkowita zdolność wiązania żelaza)
    • wynik: 457 µg/dl ↑
    • norma: 250 – 425 µg/dl
    Potas
    • wynik: 4,19 mmol/l
    • norma: 3,5 – 5,1 mmol/
    (tylko parametry poza normą)
    WBC (leukocyty)
    • wynik: 11,41 tys./µl ↑
    • norma: 4,00 – 10,00 tys./µl
    RBC (erytrocyty)
    • wynik: 3,42 mln/µl ↓
    • norma: 4,20 – 5,50 mln/µl
    HGB (hemoglobina)
    • wynik: 10,9 g/dl ↓
    • norma: 12,0 – 16,0 g/dl
    HCT (hematokryt)
    • wynik: 33,0 % ↓
    • norma: 37,0 – 47,0 %
    RDW-SD
    • wynik: 49,6 fl ↑
    • norma: 36,0 – 47,0 fl
    Retikulocyty
    • wynik: 20 ‰ ↑
    • norma: 5 – 15 ‰
    IG (niedojrzałe granulocyty – liczba)
    • wynik: 0,08 tys./µl ↑
    • norma: 0,00 – 0,07 tys./µl
    LYM% (limfocyty %)
    • wynik: 23,2 % ↓
    • norma: 25,0 – 45,0 %

    Już mi wcześniej wstępnie hematolog tłumaczyła, że moja anemia to nie tylko brak żelaza, ale Wit B12 i trafiła. Wiedziałam że może być nisko ale nie aż tak. Magnez też słabo i czuję to po mięśniach, zaczynają się tężyczkowe objawy.
    W poniedziałek pójdę do rodzinnego, będę cisnąć o B12 w zastrzykach i jakiś wlew elektrolitowy dożylnie, bo słabo z przyswajaniem.

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3476 4406

    Wysłany: 10 stycznia, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Zrobiłam sobie dziś badania, a tu wszystko w dół mimo suplementacji:

    Kwas foliowy
    • wynik: 12,3 ng/ml
    • norma: 3,2 – 24,0 ng/ml
    Witamina B12
    • wynik: 170 pg/ml ↓
    • norma: 190 – 824 pg/ml
    Magnez
    • wynik: 1,5 mg/dl ↓
    • norma: 1,6 – 3,0 mg/dl
    Żelazo
    • wynik: 90 µg/dl
    • norma: 35 – 168 µg/dl
    Ferrytyna
    • wynik: 14 µg/l ↓
    • norma: 20 – 110 µg/l
    TIBC (całkowita zdolność wiązania żelaza)
    • wynik: 457 µg/dl ↑
    • norma: 250 – 425 µg/dl
    Potas
    • wynik: 4,19 mmol/l
    • norma: 3,5 – 5,1 mmol/
    (tylko parametry poza normą)
    WBC (leukocyty)
    • wynik: 11,41 tys./µl ↑
    • norma: 4,00 – 10,00 tys./µl
    RBC (erytrocyty)
    • wynik: 3,42 mln/µl ↓
    • norma: 4,20 – 5,50 mln/µl
    HGB (hemoglobina)
    • wynik: 10,9 g/dl ↓
    • norma: 12,0 – 16,0 g/dl
    HCT (hematokryt)
    • wynik: 33,0 % ↓
    • norma: 37,0 – 47,0 %
    RDW-SD
    • wynik: 49,6 fl ↑
    • norma: 36,0 – 47,0 fl
    Retikulocyty
    • wynik: 20 ‰ ↑
    • norma: 5 – 15 ‰
    IG (niedojrzałe granulocyty – liczba)
    • wynik: 0,08 tys./µl ↑
    • norma: 0,00 – 0,07 tys./µl
    LYM% (limfocyty %)
    • wynik: 23,2 % ↓
    • norma: 25,0 – 45,0 %

    Już mi wcześniej wstępnie hematolog tłumaczyła, że moja anemia to nie tylko brak żelaza, ale Wit B12 i trafiła. Wiedziałam że może być nisko ale nie aż tak. Magnez też słabo i czuję to po mięśniach, zaczynają się tężyczkowe objawy.
    W poniedziałek pójdę do rodzinnego, będę cisnąć o B12 w zastrzykach i jakiś wlew elektrolitowy dożylnie, bo słabo z przyswajaniem.

    Przyjmujesz jakaś b12 w tabletkach?

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3464 4671

    Wysłany: 10 stycznia, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Przyjmujesz jakaś b12 w tabletkach?
    Tak, caly czas z małymi przerwami b complex z aliness, a od miesiąca mam na weekend zapisaną Energamma 1000 ale przejdę na 1 dziennie a nie tylko w weekend.

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2356 3374

    Wysłany: 10 stycznia, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy Wy też tak co chwilę chorujecie? Ja kończę leczyć przeziębienie, które trwa już 10 dobę 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️, moja odporność leży i kwiczy. 😔😬
    Na pewno nie pomaga, że w domu świeży przedszkolak, ale juz mnie to dobija, a dziś mąż mówi, że jego coś zaczyna łamac. 🫣🫣🫣🙄

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1108 2909

    Wysłany: 10 stycznia, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Dziewczyny, czy Wy też tak co chwilę chorujecie? Ja kończę leczyć przeziębienie, które trwa już 10 dobę 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️, moja odporność leży i kwiczy. 😔😬
    Na pewno nie pomaga, że w domu świeży przedszkolak, ale juz mnie to dobija, a dziś mąż mówi, że jego coś zaczyna łamac. 🫣🫣🫣🙄

    Ja w ciąży jeszcze ani razu nie byłam chora, co jest mega dziwne, bo zawsze w okresie jesiennym była chora 🫣 służy mi ciąża po prostu 😅

    Agulek24, Dżasta94, Kasieńka lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1108 2909

    Wysłany: 10 stycznia, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Tak, caly czas z małymi przerwami b complex z aliness, a od miesiąca mam na weekend zapisaną Energamma 1000 ale przejdę na 1 dziennie a nie tylko w weekend.

    Daj znać co ci zaleci lekarz. Ciekawe czy suplementacja żelaza też wleci.

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3476 4406

    Wysłany: 10 stycznia, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando myślę że to dobry pomysł żeby pogadać z lekarzem o jakiejś większej dawce ew. Zastrzykach. Bobaski wysysają co najlepsze 🫢

    Ja mam to szczęście że mój mąż zdalnie ja na L4 dziecko pierwsze wiec małe ryzyko zarażenia się plus uważamy mocno. Ale współczuję bo możliwości leczenia w ciąży są mocno ograniczone.. 🫂

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3464 4671

    Wysłany: 10 stycznia, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Daj znać co ci zaleci lekarz. Ciekawe czy suplementacja żelaza też wleci.
    Żelazo też mam włączone ale na razie suplementy, biorę ferr c+, a ascofer od niedawna, ale tu nie było regularności.

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3464 4671

    Wysłany: 10 stycznia, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Muczylando myślę że to dobry pomysł żeby pogadać z lekarzem o jakiejś większej dawce ew. Zastrzykach. Bobaski wysysają co najlepsze 🫢

    Ja mam to szczęście że mój mąż zdalnie ja na L4 dziecko pierwsze wiec małe ryzyko zarażenia się plus uważamy mocno. Ale współczuję bo możliwości leczenia w ciąży są mocno ograniczone.. 🫂
    Będę cisnąć o zastrzyki lub dożylnie, zanim wyssie mnie do cna :)

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1076 2854

    Wysłany: 10 stycznia, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Dziewczyny, czy Wy też tak co chwilę chorujecie? Ja kończę leczyć przeziębienie, które trwa już 10 dobę 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️, moja odporność leży i kwiczy. 😔😬
    Na pewno nie pomaga, że w domu świeży przedszkolak, ale juz mnie to dobija, a dziś mąż mówi, że jego coś zaczyna łamac. 🫣🫣🫣🙄

    Ja tylko na samym początku byłam przeziębiona, ale to podobno częste, że spada nam odporność bo organizm całą energię poświęca zarodkowi.

    Od tego czasu spokój i oby tak dalej ✊☘️

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1076 2854

    Wysłany: 10 stycznia, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Zrobiłam sobie dziś badania, a tu wszystko w dół mimo suplementacji:

    Kwas foliowy
    • wynik: 12,3 ng/ml
    • norma: 3,2 – 24,0 ng/ml
    Witamina B12
    • wynik: 170 pg/ml ↓
    • norma: 190 – 824 pg/ml
    Magnez
    • wynik: 1,5 mg/dl ↓
    • norma: 1,6 – 3,0 mg/dl
    Żelazo
    • wynik: 90 µg/dl
    • norma: 35 – 168 µg/dl
    Ferrytyna
    • wynik: 14 µg/l ↓
    • norma: 20 – 110 µg/l
    TIBC (całkowita zdolność wiązania żelaza)
    • wynik: 457 µg/dl ↑
    • norma: 250 – 425 µg/dl
    Potas
    • wynik: 4,19 mmol/l
    • norma: 3,5 – 5,1 mmol/
    (tylko parametry poza normą)
    WBC (leukocyty)
    • wynik: 11,41 tys./µl ↑
    • norma: 4,00 – 10,00 tys./µl
    RBC (erytrocyty)
    • wynik: 3,42 mln/µl ↓
    • norma: 4,20 – 5,50 mln/µl
    HGB (hemoglobina)
    • wynik: 10,9 g/dl ↓
    • norma: 12,0 – 16,0 g/dl
    HCT (hematokryt)
    • wynik: 33,0 % ↓
    • norma: 37,0 – 47,0 %
    RDW-SD
    • wynik: 49,6 fl ↑
    • norma: 36,0 – 47,0 fl
    Retikulocyty
    • wynik: 20 ‰ ↑
    • norma: 5 – 15 ‰
    IG (niedojrzałe granulocyty – liczba)
    • wynik: 0,08 tys./µl ↑
    • norma: 0,00 – 0,07 tys./µl
    LYM% (limfocyty %)
    • wynik: 23,2 % ↓
    • norma: 25,0 – 45,0 %

    Już mi wcześniej wstępnie hematolog tłumaczyła, że moja anemia to nie tylko brak żelaza, ale Wit B12 i trafiła. Wiedziałam że może być nisko ale nie aż tak. Magnez też słabo i czuję to po mięśniach, zaczynają się tężyczkowe objawy.
    W poniedziałek pójdę do rodzinnego, będę cisnąć o B12 w zastrzykach i jakiś wlew elektrolitowy dożylnie, bo słabo z przyswajaniem.

    No ja też wczoraj robiłam morfologię i mocz i wyniki takie se, coś tam się świeci na czerwono i trochę rzeczy powyżej normy a trochę poniżej 🫣
    Czytałam, że część tych wahań jest normalna w II trymestrze ciąży, więc aż tak się nie martwię.

    Zobaczę co w poniedziałek zaleci pani doktor.

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • włosy barwy zboża Autorytet
    Postów: 1045 1677

    Wysłany: 10 stycznia, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od kilku dni mam problem z gardłem, takie zawalone i zaczerwienione, ale nic nie boli. Zrobiłam syrop z cebuli, do ssania fiorda i prenalen. No i dużo herbaty z cytryną pije, bo zawsze mi na gardło pomaga. Ale coś mi teraz zaczyna zatykać nos 😅

    🧑 37 lat 🧔 37 lat
    Starania od: ~sierpień 2021
    2023: 3 x IUI ❌
    2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
    2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
    2024 marzec: transfer ❌
    2024 wrzesień: transfer ✔️
    2024 listopad: 8tc 💔
    2024 grudzień: transfer ❌
    2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
    2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
    11.10 transfer ♥️
    19.10 II 😍
    21.10 beta 201,9U/l
    23.10 beta 625,8U/l
    31.10 USG ok
    07.11 USG ♥️
    19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
    03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
    16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
    Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2356 3374

    Wysłany: 11 stycznia, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba ja mam tylko takie przeboje 🙈 wciąż pracuję, mąż hybrydowo, więc też częściowo z biura no i młody, który znosi. 🤷‍♀️
    Byle do wiosny. 🙏🙏🙏


    Zdrówka Włosy Barwy Zboża ❤️

    Monixma lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1076 2854

    Wysłany: 11 stycznia, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    włosy barwy zboża wrote:
    Ja od kilku dni mam problem z gardłem, takie zawalone i zaczerwienione, ale nic nie boli. Zrobiłam syrop z cebuli, do ssania fiorda i prenalen. No i dużo herbaty z cytryną pije, bo zawsze mi na gardło pomaga. Ale coś mi teraz zaczyna zatykać nos 😅

    To mi pomógł spray do nosa też z prenalen.
    Tak jak inne "ciążowe" leki nie za bardzo mi pomagały 😅 tak akurat on sprawdził się świetnie 👍

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Nadzieja. 1 Ekspertka
    Postów: 240 814

    Wysłany: 11 stycznia, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu widzę , że ostro jedziecie z remontami , malowaniami , wybieraniem kolorów 🥰

    A ja nadal nie wiem jaka płeć 🤦‍♀️
    Dwóch lekarzy powiedziało , że chłopak , a na połówkowych dziewczynka 👧. chociaż tą dziewczynkę widziałam ewidentnie 🥳

    Muszę powoli się zabrać za przygotowania i wyprawkę , bo chyba już czas 😂

    ON:43
    ONA:33
    Starania od 2018r

    08.2025 transfer 4AB
    5dpt II
    7dpt 46,9
    8dpt 127
    10dpt 207
    13dpt 766
    17dpt4198 Prog 44.9
    21dpt USG 🤞🤞🤞
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8044

    Wysłany: 11 stycznia, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja. 1 wrote:
    Ja tu widzę , że ostro jedziecie z remontami , malowaniami , wybieraniem kolorów 🥰

    A ja nadal nie wiem jaka płeć 🤦‍♀️
    Dwóch lekarzy powiedziało , że chłopak , a na połówkowych dziewczynka 👧. chociaż tą dziewczynkę widziałam ewidentnie 🥳

    Muszę powoli się zabrać za przygotowania i wyprawkę , bo chyba już czas 😂

    Ja mam sporo po młodym, ale nie zrobiłam jeszcze nic..
    Ale jestem z tych co pokoju nie robią teraz... mlody ma jeszcze nieskończony, bo śpi z nami w sypialni, a w dzień i tak na dole z nami i mojego pokoju jest graciarnia na zabawki 🫣.
    Nie wiem tylko jął to będziepotem, jak się maluch pojawi... 🫣

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ