Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
Odpowiedz

✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨

Oceń ten wątek:
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2360 3386

    Wysłany: 14 maja, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Dziewczyny mam pytanko które juz urodziły kiedy idziecie z maluszkami na szczepienie? My idziemy 19 Maja i im bliżej terminu tym bardziej zaczynam panikować ze cos bedzie nie tak 😪🫣

    Lusia, ja synka szczepię na co się da i naprawdę nawet jeśli gorączkował (jako maluszek) po szczepieniach, to teraz widzę że mial kontakt i z grypą i ospą - i nie zachorował, a ten 1-2 dni gorączki są do przeżycia. Po 1 mieliśmy taki nieukojony płacz i to rzeczywiście było ciężkie, wtedy najlepiej podać paracetamol...
    Ale robisz to po to, żeby Malutką ochronić przed ciężką infekcją, gdzie nie będzie to patogen podany w łagodnej formie. Trzymam kciuki żebyście to przeszli jak najlagodniej. ❤️🤞🤞🤞

    Monixma, Lusiaa22 lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2360 3386

    Wysłany: 14 maja, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do emocji to ja mam identycznie... 🙈🙈🙈
    Z jednej to po prostu schizuję, że się nie wyrobię z planem pt. Sprzątanie szafek w kuchni (zaczęłam wczoraj i łazience, miało nie padać i akurat puściłam pranie wkładki do fotelika i wózka, patrzę a tu kropi 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    Ale mam wrażenie, że mój mózg jakoś przeniosł strach przed porodem i zamienił go - co jeśli będzie za wcześnie i czegoś nie zdążę i drugi mój lęk - jak mój starszak sobie poradzi z moją nieobecnością i nową sytuacją. 🙈
    Co by nie mówić widzę, że jestem mocno pospinana i nerwowa.🤷‍♀️😉

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 14 maja, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    To ja dziewczyny juz dzisiaj dostałam @ 🫣 i doszłam do wniosku ze wszystko co piękne szybko sie kończy i nie ukrywam te 9 miesięcy bez niej było to cos pięknego 🤣🤭 jaki plus z tego wszystkiego to nie jest tak bolesna jak kiedyś i mam nadzieję ze juz tak pozostanie bo kiedyś to ketanol 100 wchodziła tylko w grę 🫣
    To ja turbo chętnie przyjmę tak szybko miesiączkę 🫢
    Chcemy dość szybko wrócić do starań - no może ten miesiąc to zdecydowanie za szybko, ale jednak lepiej żeby przyszła szybciej niż później ☺️

    Monixma, just_a_girl, Lusiaa22 lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1112 2910

    Wysłany: 14 maja, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P jak tam życie z Nel? ❤️🌈

    Malowybitna, Rakieta_P🚀 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 14 maja, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie macie monitory oddechu? Polecicie coś?

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Chomik_mandżurski Autorytet
    Postów: 336 407

    Wysłany: 14 maja, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za tipy odnosnie thermomixa <3 My akurat nie mamy ale moja mama ma wiec bede pewnie korzystac z tej opcji w trakcie wizyt u Niej. Sama nie wpadlabym na to :) Kupilam ostatecznie sterylizator z funkcja suszenia z momcozy, jest na 6 butelek ale kompaktowy i tez cenowo udalo sie zmiescic w ~200 pln :)

    Mimi7, Monixma lubią tę wiadomość

    ♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - I IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 II IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET 7tc 💔

    05.25 III IVF, krótki protokół
    21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
    01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm
    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 14 maja, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Dziewczyny jakie macie monitory oddechu? Polecicie coś?

    Ja w końcu mialam nie kupować ale jednak kupiłam. Mamy babysence 8 z tym że do dostawki moze być jednak musi być ona oddalona o 10cm od materaca rodziców.

    Co do wyparzanie w lidlomixie to jest dobry pomysl ale wydaje mi sie że dłużej to trwa plus jak muszę ustawic tą nakładkę na parę to ledwo to na blacie sie mieści. 😅 a że mam salon z aneksem to by mnie to wkurzało.

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 14 maja, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Ja w końcu mialam nie kupować ale jednak kupiłam. Mamy babysence 8 z tym że do dostawki moze być jednak musi być ona oddalona o 10cm od materaca rodziców.

    Co do wyparzanie w lidlomixie to jest dobry pomysl ale wydaje mi sie że dłużej to trwa plus jak muszę ustawic tą nakładkę na parę to ledwo to na blacie sie mieści. 😅 a że mam salon z aneksem to by mnie to wkurzało.

    My też mielismy nie kupować ale jednak tak przemyśleliśmy sytuacje i stwierdziliśmy że kupimy.
    W okolicy ostatnio było że dziecko właśnie przestało w nocy oddychać i dzięki temu że mieli monitor była szybka reakcja . My mamy standardowe łóżeczko więc myślę że będzie ok a też myśleliśmy o tym babysense .




    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Acmvj Autorytet
    Postów: 1149 2079

    Wysłany: 14 maja, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Dziewczyny jakie macie monitory oddechu? Polecicie coś?

    My mamy owlet dream duo i nie wyobrażamy już sobie życia bez niego. Daje mega spokój, pokazuje także puls, saturację i ma fajną jakość obrazu kamerka z zestawu.
    Lusiaa22 wrote:
    Dziewczyny mam pytanko które juz urodziły kiedy idziecie z maluszkami na szczepienie? My idziemy 19 Maja i im bliżej terminu tym bardziej zaczynam panikować ze cos bedzie nie tak 😪🫣

    My jesteśmy umówieni na pierwszy tydzień czerwca. Bierzemy płatne wersje o najszerszym zakresie: pediatra fajnie mi dzisiaj wykazała różnice i wydaje mi się to najlepsza opcja dla Juniora. Oczywiście, że po może być marudek, ale pierwsze szczepienia w szpitalu dobrze zniósł to liczę, że może będzie podobnie.

    Monixma, Lusiaa22 lubią tę wiadomość

    👩'94 :
    -AMH 3,5
    -adenomioza
    -3x histeroskopia: leczenie stanu zapalnego endometrium, korekta blizny po cc, usuwanie mikropolipowatości

    2020- początek starań
    2021- początek starań z pomocą medyczną
    2023- nasz Aniołek żył jeden dzień 💔
    2024- powrót do starań z pomocą medyczną 👩‍⚕️
    03.2025- AIH ❌
    04.2025- kwalifikacja do IVF:
    Stymulacja: Rekovelle 12j+ Menopur 75j +Orgalutran-> 2x Zivafert+ 2x Gonapeptyl Daily
    04.2025- Punkcja-> Pobrano 17 🥚-> 9 MII-> Zapłodnieniu poddano 6 komórek, wszystkie udało się zapłodnić - mamy 4 ❄️
    05.2025- 3 histeroskopia-> znowu stan zapalny-> antybiotyki
    16.06.2025, 14.07.2025- Diphereline-> 26.07.2025 start estrofemu
    14.08.2025 FET 5BA
    5DPT BETA : 31->7DPT BETA : 114->9DPT BETA : 232->11DPT BETA: 473
    05.09.2025-> mamy mrugające serduszko ❤️

    preg.png
  • Nina94 Autorytet
    Postów: 676 1395

    Wysłany: 14 maja, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Dziewczyny jakie macie monitory oddechu? Polecicie coś?
    My również jak dziewczyny wyżej zdecydowaliśmy się na monitor bo jednak spokój jest bezcenny. Kupiliśmy owlet socks. Zobaczymy jak się będzie użytkować ☺️

    Monixma lubi tę wiadomość

    🧔🏼‍♂️ 32 👩🏽 30 Starania od 2021 r.
    - 03.22 r. laparoskopia, 06.23 klinika.
    -01.24 r. I procedura: ❄️❄️
    🍀02.24 I ❄️ ❌
    -04.24 r. Laparo - Usunięcie jajowodów + laparotomia
    🍀07.24 r. II ❄️ ❌ ➡️ 09.24 r. immuno 👎🏼
    -10.24 r. II procedura 4x❄️
    🍀11.24 r. III ❄️ ❌ ➡️ Cross: 54,4%
    - 01.25 r. Immunosupresja
    🍀02.25 r. IV ❄️❄️ ❌ ➡️ diphereline x2
    🍀 29.04.25 r. V ❄️ 6 tc 💔
    - 06.25 r. III procedura 9 x ❄️ ➡️ 07.-08.25 immunosupresja i diphereline
    🍀 10.09.25 r. VI ❄️ cb 💔
    🍀13.10.25 7️⃣ transfer ❄️ 3.1.1 🙏🏼
    8dpt 82,2 10 dpt 173 12 dpt 393
    24 dpt ❤️ CRL 0,22 cm
    10+4 Felia Test zdrowa dziewczynka
    18+1 220 g, 21+1 401 g, 22+5 501 g, 26+5 944 g, 29+5 1417 g, 31 1820 g, 32+5 2098 g, 35+5 2821 g💓
    preg.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1112 2910

    Wysłany: 14 maja, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina94 wrote:
    My również jak dziewczyny wyżej zdecydowaliśmy się na monitor bo jednak spokój jest bezcenny. Kupiliśmy owlet socks. Zobaczymy jak się będzie użytkować ☺️

    My też mamy skarpetkę owlet i to są najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu, podgląd saturacji, tętna, faza snu, ile spała 😊

    Nina94, sylstaa, Acmvj lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 14 maja, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Rakieta_P jak tam życie z Nel? ❤️🌈
    Wciąż uczymy się siebie - Neliś to cycuś, więc dość dużo czasu spędzamy przy kp. Ostatnie 3/4 dni są takie mocno cycusiowe. Dziś za to doszły drzemki kontaktowe.
    Póki co mąż w domu, więc ogarniamy całość, bo ktoś z małą ktoś z motorkiem w dupci ogarnia dom. Śniadania i kolacje mam pod nos od męża, obiady robimy zazwyczaj razem - coś ja coś mąż. Ale co to będzie jak mąż wróci do pracy, a Nelitka dalej taka nieodkładalna jak dziś to nie wiem. Nią zajmę się bez problemu, ale reszta 😆
    Ogólnie nocki są mega ok, nie płacze tylko wybudza się kwękając więc odrazu zapodaję cycusia, pieluszka często na śpioszka. W dzień też nie ma płaczu dużo, raczej kwęka, kręci się i wiemy że albo się zainteresujemy albo będzie płacz. Dziś pierwszy raz zaliczyłam drzemkę w ciągu dnia.
    Dziś za to nad ranem chyba pierwsze gazy mieliśmy, bo się trochę prężyła - ale masaż brzuszka i nóżki do brzuszka i już potem była kupa co pieluszkę.

    Ogólnie jest cudnie, uśmiecha się tak często, że rozwala mnie to na łopatki 🥹😍🥰 Widok męża z nią to często szklane oczy. Jak słyszę jak jej czyta bajeczki, a dziś usłyszałam jak mówi do niej - będziesz mi mówić tatuś, bo ja jestem twoim tatą… 🥹🥹🥹 Marzę już wrócić po zarodki, choć wiem że już dużo od życia dostaliśmy …

    Wciąż mamy malutką kruszynkę na pokładzie - z wczoraj waga u położnej 3320g. Słabiej nam ostatnio przybrała, ale póki co bez stresu. Zobaczymy jak za tydzień będzie.
    To co mnie zaskoczyło tak na maksa to ilość prania - wiedziałam że go będzie więcej, ale no że tyle 😆
    Jedna rzecz mnie irytuje - pogoda ! Marzyłam w słoneczku spacerować nawet 2/3 razy dziennie, a u Nas zimno, wieje, pada i wiecznie na stresie czy się wyrobię w okienku pogodowym czy deszcz nas zastanie 😆

    Karo_27, Mimi7, Monixma, Chomik_mandżurski, just_a_girl, Czarna_owieczka, Honorka, Lusiaa22 lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1112 2910

    Wysłany: 14 maja, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta macie teraz z mężem super czas i aż zazdroszczę 🥹🥹 mój od czwartku wraca do pracy i do końca życia będę wspominać ten miesiąc jak byliśmy ze sobą i Olgą cały czas, taki mega rodzinny czas, to jednak zupełnie coś innego niż urlop wypoczynkowy i wakacje. Wsparcie jakie otrzymałam od męża w czasie porodu i po porodzie jest nieoceniony. I właśnie ten widok męża i jego drzemek kontaktowych z maluszkiem albo jak nazywa ją "mój cukiereczek", no ja się wtedy rozpływam. 🩷🩷

    Super, że wszystko dobrze i cieszcie się dalej sobą ❤️

    Mimi7, Karo_27, Sikoreczkaaa, Chomik_mandżurski, Rakieta_P🚀, Czarna_owieczka, Lusiaa22 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 15 maja, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Rakieta macie teraz z mężem super czas i aż zazdroszczę 🥹🥹 mój od czwartku wraca do pracy i do końca życia będę wspominać ten miesiąc jak byliśmy ze sobą i Olgą cały czas, taki mega rodzinny czas, to jednak zupełnie coś innego niż urlop wypoczynkowy i wakacje. Wsparcie jakie otrzymałam od męża w czasie porodu i po porodzie jest nieoceniony. I właśnie ten widok męża i jego drzemek kontaktowych z maluszkiem albo jak nazywa ją "mój cukiereczek", no ja się wtedy rozpływam. 🩷🩷

    Super, że wszystko dobrze i cieszcie się dalej sobą ❤️
    Mąż wraca we wtorek na 4 dni do pracy - potem jeszcze tydzień albo dwa wolnego. Jest super razem 🥰 Choć porządki z moim mężem to wyższy level, bo on w jednym miejscu sprząta w pięciu innych robi jednocześnie bałagan 🤪

    Dziś już Neliś bardziej odkładalna 🫢 zaraz nawet na spacer pójdziemy, gdzie wcześniej się około 15 wyrabialiśmy 🫢🙃

    Monixma, Agulek24 lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 15 maja, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowybitna wrote:
    U mojej mamy są dwa koty. Byliśmy u niej już dwa razy i koty totalnie niezainteresowane bobasem 🤪 zleciały się tylko zobaczyć co się dzieje jak mała zaczęła płakać. Bardziej są zainteresowane żeby się załadować do koszyka wózka 😄

    U nas też czkawki były codziennie w zeszłym tygodniu. Teraz jak cieplej to mniej - choć położna mówiła, że to ze czkawki są od zimna/zmian temperatur to mit 😄

    Co do spanka, to Maja w nocy śpi w rożku (ale tak luźno ją otulam), albo w spiworku chyba to jest 1,5 tog. W dzień to tylko pieluszką muślinową nakrywam.

    Jeśli o mnie chodzi to czekam tylko na koniec krwawienia i lecę do urofizjo bo wieczorem strasznie mnie ciągnie krocze, wiem, że powinnam się bardziej oszczędzać ale ciężko tak się przestawić.

    Rakieta, gratulacje 🥰🥰 daj znać jak poród i jak pierwsze dni u Was (chyba, że coś przegapiłam 😅 to przepraszam).
    Szukam info o Cavarathiel i doszukałam się, że pytałaś, a ja przeoczyłam …

    Poród miałam szybki, w pozycji kolankowo-łokciowej z pełną ochroną krocza. Na IP trafiłam z odejściem wód płodowych i rozwarciem 1,5 cm, na sali porodowej już 3cm. Decyzja o podaniu prostaglandyn co 4 godziny (tylko jedna dawka była potrzebna) ze względu że odeszły wody i dodatni gbs. Od pierwszego skurczu 3h18min i Nel była na świecie 🥰
    Dr mówił, że poród pokazowy dla studentów. Ale nikt nie chciał zostać na noc z nich 😆
    Prysznic 30 min (z 3cm na 8 cm w tym czasie 💪). Dwa skurcze na piłce, ale nie przynosiło mi to ulgi. Miałam wejść do wanny, ale nie zdążyłam. ZZO też nie zdążyliśmy. Na początku do 3 cm miałam podany paracetamol domięśniowo i dożylnie. Po wyjściu spod
    prysznica i zbadaniu, że mamy już 8 cm - już po ZZO - i weszło dozylnie fentanyl + gaz. I na tym cała reszta porodu. Położna zadbała o klimat - przygaszone światło i projektor KOSMOS, aromaterapia i muzyka.
    Mąż wiedział, że marzę o porodzie w szpitalu południowym, więc rodząc ostatecznie na Pomorzanach w Szczecinie zadbał o fotki godne południowego i ciągle przypominał położnej - pozycje wertykalne i ochrona krocza 🤪
    Po godzinie mogłabym rodzić kolejne 🫢🙃


    W szpitalu opieka spoko, ale bardzo chciałam do domu. Mieliśmy ciężka druga dobę - dużo płaczu małej i jeden dzień dłużej zostaliśmy ze względu na żółtaczkę. W domu już całkiem inaczej 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 12:56

    Chomik_mandżurski, Monixma, Honorka, just_a_girl, Lusiaa22 lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 15 maja, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ktoś ma kontakt z Cavarathiel? Miała TP dwa dni później niż ja i tak czekam i czekam na jakieś info od niej…. Boćkowa dziewczyna i mam sentyment ogromny🥰

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 15 maja, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis zostaje na patologi ciazy. Wskazaniem miala byc małopłytkowość a jednak jest waga bobasa.. przykoksował do 4kg. Mam nadzieje że jest to błąd pomiarowy i ma troche mniej. Od jutra będą indukować porod. ✊️💙

    Agulek24, Honorka, Mimi7, Lusiaa22, Karo_27 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Chomik_mandżurski Autorytet
    Postów: 336 407

    Wysłany: 15 maja, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudownie sie czyta takie historie porodowe <3

    Dziewczyny a jadlyscie/jecie daktyle? Ja od dzisiaj zaczynam, nie ukrywam, ze nie moglam sie doczekac tego momentu bo bardzo lubie 😁

    Sikoreczko mocne kciuki! ❤️‍🔥

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 13:33

    ♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - I IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 II IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET 7tc 💔

    05.25 III IVF, krótki protokół
    21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
    01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm
    preg.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 15 maja, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomik_mandżurski wrote:
    Cudownie sie czyta takie historie porodowe <3

    Dziewczyny a jadlyscie/jecie daktyle? Ja od dzisiaj zaczynam, nie ukrywam, ze nie moglam sie doczekac tego momentu bo bardzo lubie 😁

    Sikoreczko mocne kciuki! ❤️‍🔥
    Jadłam, aż mi zbrzydły 😂😂😂 Chyba nic nie pomogły, bo jadłam długo, ja dzień wcześniej tak klasycznie - umyłam okna w kuchni i salonie🤪

    Chomik_mandżurski, Karo_27 lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Ceci Autorytet
    Postów: 432 336

    Wysłany: 15 maja, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Ja dzis zostaje na patologi ciazy. Wskazaniem miala byc małopłytkowość a jednak jest waga bobasa.. przykoksował do 4kg. Mam nadzieje że jest to błąd pomiarowy i ma troche mniej. Od jutra będą indukować porod. ✊️💙
    Jezeli mozna to chcialabym Cie podpytac o maloplytkowosc, na jakim poziomie masz teraz plytki? Podaja Ci cos na nie w szpitalu?

‹‹ 257 258 259 260 261 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ